za mało mleka :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-28, 11:06   #31
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: za mało mleka :(

Cytat:
Napisane przez Kasia.234 Pokaż wiadomość
Zgadza się, ale niektóre mamy poddają się presji otoczenia (teściowe, mamy, sąsiadki i inne życzliwe), żeby dziecko karmić co 3 godziny bo tak trzeba. A jak mało mleka to mają tyle dobrych rad, herbatki właśnie, piwo i pozostałe. A szkoda, że te doradzające nie wpadną na pomysł, że dziecko trzeba po prostu przystawiać, dziecko samo sobie naprodukuje tyle mleka, ile potrzebuje (ale w sumie częściowo może tłumaczyć je to, że one są raczej z pokolenia, które po 3 miesiącach karmienia magicznie traciło mleko, a i tak modyfikowane było wtedy najlepsze)
No tak, przecież wtedy obowiązkowo co 3 godziny trzeba było dziecko do piersi przystawiać , pamiętam jak mama mi opowiadała, że ryczałam jak głupia, a ona chciała tej głupiej położnej słuchać... w końcu stwierdziła, że to bezsensu i karmiła mnie na żądanie

Na szczęście w moim przypadku nikt mi się nie wtrącał ani do dziecka, ani do karmienia (chyba raz teściowa tylko coś właśnie wspomniała o tej bawarce, ale nie tak powiedziała, że trzeba pić tylko właśnie, że w jej czasach piło się), no i piłam i prawie wymiotowałam (uraz z przedszkola).
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 16:51   #32
Monica88
Raczkowanie
 
Avatar Monica88
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 45
GG do Monica88
Dot.: za mało mleka :(

Piwo bezalkoholowe, "bawarka", herbatki....i milion innych rzeczy- bzdura. Jeśli komukolwiek pomagają herbaty to raczej tylko przez to, że sobie kobita wmówi że tak jest. Nie ma rady, tylko i wyłącznie sam dzieciaczek jest w stanie pobudzić laktację. A jeśli już na prawdę nie ma się wystarczającej ilości pokarmu, to należy przejść na sztuczne mleko, znam miliony dzieci które tak właśnie były karmione i żyją oraz rozwijają się zdrowo Jeśli czujecie że macie za mało pokarmu, nie bójcie się dokarmiania, po coś to mleko w końcu jest
Monica88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 08:59   #33
Aper
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 400
Dot.: za mało mleka :(

Cytat:
Napisane przez Malinawawa Pokaż wiadomość
byłam u lekarza z tym moim problemem i zaleciła mi tabletki LActinal
Cytat:
Napisane przez Pati4321 Pokaż wiadomość
Ja byłam z nich bardzo zadowolona i mam nadzieję, że Ty też będziesz. Lada dzień wrócisz do normalnego karmienia. Powodzenia
Skoro go kupiłyście i macie ulotkę, to bardzo proszę o podanie składu owego tajemniczego superowego specyfiku Dziwne, ale nie jestem w stanie go wygulać za jasną cholerę!
Za to na różnych forach od groma mechaniczno-robotowych niemal identycznych wypowiedzi typu: "farmaceutka zaleciła mi Lactinal", "farmaceutka twierdzi, że jest całkiem naturalny", no pliizzzzzz. Przecież to marketing partyzancki, czy cuś w ten deseń...

Przepraszam z góry za węszenie spisku (kocham "X-files" namiętnie), ale czy Wy cytowane wyżej nie bierzecie też w tym udziału? I czy czasem nie jesteście jedną osobą? Wypowiadacie się w tych samych wątkach (asequrella, perspiblock, linea, neomag). Zamierzam się Wam przyjrzeć w wolnej chwili - posty prawdę powiedzą...

No ja pierdziuuu - jedyna, która jeszcze wspomniała o "tabletkach" - /sprytnie! nie podała nazwy!/ to g a w r o n e k 7 która też chwali asequrellę... Ratujcie! Wpadam w paranoję, czy coś jest na rzeczy...

"Śledztwo" trwa. Do pati4321 - na razie jedno hasło: AFLOFARM - mylę się? i marketing szeptany...





Dla objaśnienia - posty w/w użytkowniczki jako kryptoreklama już zostały usunięte przez moda z wątku

Edytowane przez Aper
Czas edycji: 2010-09-15 o 13:22 Powód: dopisek - wyjaśnienie
Aper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:01.