niepokojące kłucie, skurcze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-13, 17:24   #1
KERA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 203

niepokojące kłucie, skurcze


Witam wszystkie przyszłe mamusie.
Tym razem to ja mam problem o którym nie znalazłam nic na forum. Od pewnego czasu odczuwam dziwne ukłucia jakby skurcze w różnych częściach podbrzusza, zwłaszcza podczas kichania, kasłania, zagłej zmiany położenia ciała.
Jestem w 16 tygodniu bardzo prawidłowo przebiegającej ciąży. Czy mam się tym niepokoić, czy to coś normalnego?
Do lekarza idę za 2 tygodnie więc nie wiem czy powinnam się martwić przez ten czas.
KERA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 18:50   #2
*kaalinaa*
Zadomowienie
 
Avatar *kaalinaa*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 076
Dot.: niepokojące kłucie, skurcze

Ja też tak miałam i lekarz mi powiedział, że to normalne bo wszystko w środku się poszerza i rozciąga i mogą wystąpić takie dolegliwości. Później będzie jeszcze gorzej Pozdrawiam i życzę bezproblemowej ciąży
__________________
Kalina 9 lipca 2009 r
Hania 5 marca 2011 r


*kaalinaa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 19:03   #3
KERA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 203
Dot.: niepokojące kłucie, skurcze

Dziękuję, uspokoiłaś mnie.
KERA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 22:57   #4
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: niepokojące kłucie, skurcze

Cytat:
Napisane przez *kaalinaa* Pokaż wiadomość
Ja też tak miałam i lekarz mi powiedział, że to normalne bo wszystko w środku się poszerza i rozciąga i mogą wystąpić takie dolegliwości. Później będzie jeszcze gorzej Pozdrawiam i życzę bezproblemowej ciąży
...dokładnie jak piszesz
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 17:42   #5
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: niepokojące kłucie, skurcze

Cytat:
Napisane przez KERA Pokaż wiadomość
Witam wszystkie przyszłe mamusie.
Tym razem to ja mam problem o którym nie znalazłam nic na forum. Od pewnego czasu odczuwam dziwne ukłucia jakby skurcze w różnych częściach podbrzusza, zwłaszcza podczas kichania, kasłania, zagłej zmiany położenia ciała.
Jestem w 16 tygodniu bardzo prawidłowo przebiegającej ciąży. Czy mam się tym niepokoić, czy to coś normalnego?
Do lekarza idę za 2 tygodnie więc nie wiem czy powinnam się martwić przez ten czas.
heloł

Napisałam Ci wiadomość w profilu, ale nie odpowiedziałaś

Pozdrawiam
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 23:54   #6
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: niepokojące kłucie, skurcze

KERA, jestem 4 tygodnie dalej niz Ty i rowniez mam takie bole od czasu do czasu. Sa one normalne, ale jednak nalezy unikac sytuacji, ktore je powoduja. Kichania raczej nie unikniesz, chociaz jak czujesz ze sie zbliza to mozesz sprobowac przystawic poziomo do nosa wyprostowany palec wskazujacy, tak zeby delikatnie oparl sie na tej kosci oddzielajacej dziurki i lekko je zakryl. Ja zwykle sobie lubie kichnac, ale jak bylam w sytuacjach kiedy np. nie wypadalo to robilam tak i ochota zwykle przechodzila

Co do gwaltownych zmian pozycji - staraj sie zmieniac je powoli i ostroznie. Mnie glownie klulo nocami, kiedy przewracalam sie z boku na bok. Teraz robie to powolutku i nic nie boli.

Kiedy zacznie Cie cos pobolewac, zwolnij tempo, poloz sie i odpocznij (rada od mojej poloznej).

Pozdrawiam i zycze cudownych przezyc, kiedy zaczniesz czuc kopniaczki!!! Jak sie dobrze wczujesz w swoje cialo, bedzie to juz za okolo 2 tygodnie!
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 18:13   #7
mayaha
Wtajemniczenie
 
Avatar mayaha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 951
GG do mayaha
Dot.: niepokojące kłucie, skurcze

Nie martw się kaalina, ja tez tak mialam i mi gin powiedzial ze to jest normalne. W zasadzie zanim zdazylam go o nie zapytac to sam mnie zapytal czy przypadkien nie czuje kłucia w podbzruszu.
Nie pamietam dokladnie kiedy przestalo mnie kluc ale teraz to juz OK (jestem w 33 tyg)
mayaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 19:37   #8
*kaalinaa*
Zadomowienie
 
Avatar *kaalinaa*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 076
Dot.: niepokojące kłucie, skurcze

Cytat:
Napisane przez mayaha Pokaż wiadomość
Nie martw się kaalina, ja tez tak mialam i mi gin powiedzial ze to jest normalne. W zasadzie zanim zdazylam go o nie zapytac to sam mnie zapytal czy przypadkien nie czuje kłucia w podbzruszu.
Nie pamietam dokladnie kiedy przestalo mnie kluc ale teraz to juz OK (jestem w 33 tyg)
ja się nie martwię bo ja jestem na początku 39 tyg. i wiem, że to przechodzi teraz raczej martwi mnie brak kłucia i innych objawów zbliżającego się porodu
__________________
Kalina 9 lipca 2009 r
Hania 5 marca 2011 r


*kaalinaa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.