Kosmetyki Catrice - cz. II - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-18, 08:51   #2731
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Używam już żelowego linera z Catrice od miesiąca i jestem bardzo zadowolona z konsystencji, wie ktoś może jak wypada żelowy Essence w porównaniu z nim ma podobną czy twardszą?
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 09:02   #2732
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Nie wiem jak Catrice, ale essence jest bardzo miękki, konsystencja masła po 2h od wyjęcia z lodówki
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 13:58   #2733
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może ma któraś z Was na zbyciu Catrice Photo Finish w odcieniu 010?? Byłam dziś w Naturze i wszystkie wykupione. Może być nawet pół lub mniej w opakowaniu, byle przetrwać do czasu aż się troszku opalę W ramach wymianki mogę zaoferować nieużywany róż Cute as Hell, puder Urban Baroque z minimalnym ubytkiem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ietlajacy.html , podkład Dream Satin Liquid w odcieniu Sand (tubka 10ml), połowę podkładu Manhatan Powder Mat Make Up (też Sand), raz użyty lakier True Love z limitowanki Vampire's Love. Mogę też poszukać czegoś innego
Podbijam moje pytanko o Catrice Photo Finish 0101. Może któraś z Was ma i nie używa? Nawet niewielka ilość podkładu mnie poratuje
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:07   #2734
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Podbijam moje pytanko o Catrice Photo Finish 0101. Może któraś z Was ma i nie używa? Nawet niewielka ilość podkładu mnie poratuje
Pytasz o kolor 010 Sand Beige, tak? Jeśli tak, to ja mogę Ci wysłać odlewkę Odezwij się na priv.
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:21   #2735
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Pytasz o kolor 010 Sand Beige, tak? Jeśli tak, to ja mogę Ci wysłać odlewkę Odezwij się na priv.
O tak tak, już piszę
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:24   #2736
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Używam już żelowego linera z Catrice od miesiąca i jestem bardzo zadowolona z konsystencji, wie ktoś może jak wypada żelowy Essence w porównaniu z nim ma podobną czy twardszą?
essence, moim zdaniem, jest o wiele łatwiejszy w obsłudze- jest bardziej miękki, bardziej smarowny (ale ja mam porównanie kilku eyelinerów essence i tylko jednego ctarice- khaki)
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 18:46   #2737
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Testuję właśnie korektor pięciokolorowy Catrice i muszę powiedzieć, że jestem zachwycona. Dobrze się wtapia, kolory są świetnie dobrane, najjaśniejszego używam pod brwi dla rozświetlenia, ciemniejszego na punkty czerwone. I trzyma się caaaaaaały dzień. Jak ja mogłam bez tego żyć?!
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 19:01   #2738
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Testuję właśnie korektor pięciokolorowy Catrice i muszę powiedzieć, że jestem zachwycona. Dobrze się wtapia, kolory są świetnie dobrane, najjaśniejszego używam pod brwi dla rozświetlenia, ciemniejszego na punkty czerwone. I trzyma się caaaaaaały dzień. Jak ja mogłam bez tego żyć?!
Właśnie poszukuję dobrego korektora na przebarwienia. Ciekawe czy ten by się nadał ?
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 19:17   #2739
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Testuję właśnie korektor pięciokolorowy Catrice i muszę powiedzieć, że jestem zachwycona. Dobrze się wtapia, kolory są świetnie dobrane, najjaśniejszego używam pod brwi dla rozświetlenia, ciemniejszego na punkty czerwone. I trzyma się caaaaaaały dzień. Jak ja mogłam bez tego żyć?!
Przyglądałam się mu już kilka razy, ale nie wiem co miałabym zrobić z tak dużą ilością odcieni. Pewnie i tak używałabym jedynie najjaśniejszego. Nie lubię zielonych korektorów, a gęsta, kremowa konsystencja wydaje mi się zbyt ciężka pod oczy. Niemniej, to chyba warty uwagi produkt, szczególnie gdy ktoś robi makijaże nie tylko sobie, ale też koleżankom/rodzinie.

Z korektorów polecam Dermacol, najlepiej zamówić sobie niewielki tester, bo pojemność 20 gram jest praktycznie niezużywalna.
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 21:33   #2740
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Nie wiem jak Catrice, ale essence jest bardzo miękki, konsystencja masła po 2h od wyjęcia z lodówki
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
essence, moim zdaniem, jest o wiele łatwiejszy w obsłudze- jest bardziej miękki, bardziej smarowny (ale ja mam porównanie kilku eyelinerów essence i tylko jednego ctarice- khaki)
Dziękuję Też akurat mam khaki )

Edytowane przez Hedvigis
Czas edycji: 2012-04-18 o 21:34
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 22:52   #2741
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
essence, moim zdaniem, jest o wiele łatwiejszy w obsłudze- jest bardziej miękki, bardziej smarowny (ale ja mam porównanie kilku eyelinerów essence i tylko jednego ctarice- khaki)
A jakiego pędzelka używasz do nakładania eyelinera? Mam taki płaski z H&M, ale nie potrafię nim zrobić cienkiej ciągłej kreski, tylko muszę przykładać pędzelek kilka razy. Zastanawiam się, czy to wina pędzelka, czy muszę więcej ćwiczyć.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 07:46   #2742
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Dziękuję Też akurat mam khaki )
ja jakoś go nie lubię- ciężko się zmywa, nakłada też ciężko, aby był ładny efekt trzeba się namęczyć i uważać, aby nie zrobiła się skorupa

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A jakiego pędzelka używasz do nakładania eyelinera? Mam taki płaski z H&M, ale nie potrafię nim zrobić cienkiej ciągłej kreski, tylko muszę przykładać pędzelek kilka razy. Zastanawiam się, czy to wina pędzelka, czy muszę więcej ćwiczyć.
bardzo lubię zakrzywione z Catrice (z limitki trochę bardziej). Ten nowy catrice (kulka i skośny) do eyelinera się nie nadaje. Miałam też z essence, ale jednak lepiej mi się operuje tym"złamanym". Można nim najbardziej cienką kreskę zrobić, ale można też ją pogrubić. Ale ten catrice zdaje się, że lepiej mi się nakładało płaskim. W sumie wszystko zależy od eyelinera- mam np. z avonu i go daje radę ładnie nałożyć tylko pędzelkiem do niego z avonu
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 09:42   #2743
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Właśnie poszukuję dobrego korektora na przebarwienia. Ciekawe czy ten by się nadał ?
Mam trochę przebarwień i sobie radzi. Minusem jest, że podkreśla suche skórki jeśli takie mam, choć zazwyczaj używam olejku różanego pod makijaż i nie mam tego problemu.

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Przyglądałam się mu już kilka razy, ale nie wiem co miałabym zrobić z tak dużą ilością odcieni. Pewnie i tak używałabym jedynie najjaśniejszego. Nie lubię zielonych korektorów, a gęsta, kremowa konsystencja wydaje mi się zbyt ciężka pod oczy. Niemniej, to chyba warty uwagi produkt, szczególnie gdy ktoś robi makijaże nie tylko sobie, ale też koleżankom/rodzinie.
Ja nie używam tylko tego środkowego jasnego brązu.
Co do różowego pod oczy- ja nakładam tylko trochę, nie kryje moich cieni w 100% ale rozświetla bardzo spojrzenie i co dla mnie najważniejsze- efekt ten utrzymuje się cały dzień.
Ale faktycznie, jak nie potrzebujesz tylu kolorów to po co kupować korektor dla jednego Ja właśnie potrzebowałam czegoś "do wszystkiego"
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 10:02   #2744
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Różowy jest dobry na łuk brwiowy i wokół ust do rozświetlania tych miejsc, a najciemniejszy pod kości policzkowe, do modelowania
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 10:29   #2745
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Ten korektor jest całkiem całkiem...nawet czasem go pod oczy używam, można mieszać kolory, jest wygodny w użyciu, kolorystycznie przyzwoity, średnio trwały na tłustej cerze, ale nie żałuję zakupu
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:04   #2746
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Obejrzę go przy okazji,bo chciałam zainwestować w jakiś korektor, a nie mam dostępu do tego, co wiem, że by sobie poradził z moimi przebarwieniami.
Zastanawiałam się jeszcze nad maybelline mineral, ale dziewczyny na kwc piszą, że dobrze zakrywa, ale raczej mało trwały
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 18:15   #2747
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Dziewczyny wiecie coś na temat Million Styles ? Kiedy będzie ... czy w ogóle będzie ?
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 20:13   #2748
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie coś na temat Million Styles ? Kiedy będzie ... czy w ogóle będzie ?
Biorąc pod uwagę politykę Natury i fakt, że do tej pory żadna paznokciowa limita do nas nie trafiła, to pewnie i tej nie będzie
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 21:04   #2749
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ja jakoś go nie lubię- ciężko się zmywa, nakłada też ciężko, aby był ładny efekt trzeba się namęczyć i uważać, aby nie zrobiła się skorupa
W sumie to mój pierwszy i jak na razie jedyny liner żelowy, ale maluje mi się nim dobrze, może dlatego, że przez ostatni rok męczyłam się z kilkoma linerami w pisaku i już się wyrobiłam w robieniu kresek Jedyna wada to akurat to, że przerywa na końcu czasem

Też mam pędzel dwustronny z Catrice, ta skośna część jest dla mnie beznadziejna i jej nie używam, czasem tej zagiętej jak w Maestro 790, dobrze się tą końcówką robi ogonek
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 21:10   #2750
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Obstawiam, że Million Styles nie będzie w N., jestem już totalnie do nich zniechęcona - dziwną co najmniej mają politykę marketingową - ciekawsze limitki nie są wprowadzane, wszystko z koszmarnymi opóźnieniami... Nie chce mi się nawet zaglądac do N.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 23:23   #2751
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Obstawiam, że Million Styles nie będzie w N., jestem już totalnie do nich zniechęcona - dziwną co najmniej mają politykę marketingową - ciekawsze limitki nie są wprowadzane, wszystko z koszmarnymi opóźnieniami... Nie chce mi się nawet zaglądac do N.
Ale to chyba nie wina samej Natury mi się wydaje... To raczej samo Catrice tak planuje sprzedaż
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 09:36   #2752
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Jeśli chodzi o pędzelek z catrice to ja zawsze używałam tej zagiętej części. Jakoś lepiej mi się nią operowało, skośnie ściętą malowałam sie od przypadku do przypadku. Ostatnio, od kilku tygodni namiętnie molestuję włąśnie tego skośniaka i ten z essence- doceniłam szybkość z jaką potrafią zrobić kreskę o godz. 6 nad ranem
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 13:40   #2753
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Obejrzę go przy okazji,bo chciałam zainwestować w jakiś korektor, a nie mam dostępu do tego, co wiem, że by sobie poradził z moimi przebarwieniami.
Zastanawiałam się jeszcze nad maybelline mineral, ale dziewczyny na kwc piszą, że dobrze zakrywa, ale raczej mało trwały
To jakbym miała porównać Catrice (paletę) i MNY, to pod oczy MNY - dobrze krył i był lżejszy.
Nie wiem jakiej trwałości można od niego oczekiwać, ale z moją tłustą cerą współpracował co najmniej poprawnie (choć jedyne miejsca gdzie miał okazję się wykazać, to właśnie "pod-oczy", no ale i tam sebum jest i się trzymał). Także może pomacaj, spróbuj
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 17:33   #2754
d0m1n1k4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 721
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, czy w Naturach wciąż jest Hidden World? bo chciałam jeszcze kilka rzeczy złapać a nie miałam wcześniej dostępu
W Storkrotce na Kunickiego jest prawie wszysko Nie ma chyba tylko lakieru koralowego z tego co dobrze pamiętam
d0m1n1k4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 18:06   #2755
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ale to chyba nie wina samej Natury mi się wydaje... To raczej samo Catrice tak planuje sprzedaż
Nie sądzę, przecież Natura sama decyduje o tym kiedy i jakie limitowanki zamówić.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 18:51   #2756
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Dziewczęta jako, żem zielona w kwestii Catrice zwracam się do Was jako fachowców z problemem. Mianowicie:
Zachciało mi się żelowego brązu na powieki więc wybrałam się dzisiaj do Natury i jak stanęłam przed szafą Catrice tak zgłupiałam. Do wyboru mam eyeliner w żelu z kosmicznej limitki lub ze stałej oferty oraz cienie w musie ze stałej edycji albo te z obecnej limitki.
Co najlepiej kupić? Chciałabym żeby to było takim średnim brązem (nie beżem i nie prawie czernią) a do tego, żeby nie miało masy brokatu.
Poradźcie
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 21:35   #2757
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Dziewczęta jako, żem zielona w kwestii Catrice zwracam się do Was jako fachowców z problemem. Mianowicie:
Zachciało mi się żelowego brązu na powieki więc wybrałam się dzisiaj do Natury i jak stanęłam przed szafą Catrice tak zgłupiałam. Do wyboru mam eyeliner w żelu z kosmicznej limitki lub ze stałej oferty oraz cienie w musie ze stałej edycji albo te z obecnej limitki.
Co najlepiej kupić? Chciałabym żeby to było takim średnim brązem (nie beżem i nie prawie czernią) a do tego, żeby nie miało masy brokatu.
Poradźcie
Ja nie fachman, ale może coś poradzę
Liner w żelu z oferty stałej jest bardzo fajny i nie ma masy drobinek. W kosmicznej był brąz w ogóle? W każdym razie mam z niej granat i ten ze stałej jest od niego znacznie lepszy.
Co do cienia to uwielbiam ciemny brąz z obecnej limitki, a zupełnie nie kojarzę musu ze stałej.
Poszukaj swatchy w necie Może to pomoże Ci dobrać kolor
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 08:45   #2758
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Ja nie fachman, ale może coś poradzę
Liner w żelu z oferty stałej jest bardzo fajny i nie ma masy drobinek. W kosmicznej był brąz w ogóle? W każdym razie mam z niej granat i ten ze stałej jest od niego znacznie lepszy.
Co do cienia to uwielbiam ciemny brąz z obecnej limitki, a zupełnie nie kojarzę musu ze stałej.
Poszukaj swatchy w necie Może to pomoże Ci dobrać kolor
Dziękuję
Kolor jak kolor wystarczy żeby był brąz bo chcę go używać jako bazy pod cienie. Najbardziej zależy mi na tym, żeby był trwały. Tak sobie właśnie pomyślałam, że eyeliner na pewno będzie bardziej trwały niż cień ale na wszelki wypadek wolałam zapytać.
Po tym co napisałaś zostało mi pod rozważenie eyeliner ze stałej albo te cienie ale chyba się zdecyduję na eyeliner bo mi się podobał taki brązik z odrobiną oliwki (przynajmniej takie miał opakowanie).
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 18:44   #2759
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
essence, moim zdaniem, jest o wiele łatwiejszy w obsłudze- jest bardziej miękki, bardziej smarowny (ale ja mam porównanie kilku eyelinerów essence i tylko jednego ctarice- khaki)
Lele przyznaję Ci rację co do eyelinera z E., używam od 2 dni, zakupiłam w piątek i o niebo lepszy faktycznie
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 19:28   #2760
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cieszę się
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.