W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-09, 15:42   #91
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
albo umyj sobie odzywka co? obojetne jaka masz,nawet z silikonami, namocz wlosy pomasuj odzywke splucz wysusz i smialo farbuj wtedy
No to najwy¿ej tak zrobie ;>
Sk³ad: Aqua, Cetyl Alcohol, Dimethiconol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Selaginella Lepidophylla Aerial Extract, Camellia Japonica Flower Extract, Trehalose, Gluconolactone, Glycerin, Parfum, Sodium Chloride, PEG-150 Distearate, TEA-Dodecylbenzensulfonate, Disodium EDTA, Lactic Acid, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CI 14700.

Taka od¿ywka siê nada?

Chocia¿ teraz próbuje nowe konto aktywowaæ i mnie szlag trafia. Co chwile jakie¶ has³a, cyfry peselu, zalogowaæ sie nie idzie, nadaæ pinu nie idzie bo nie ma has³a a zeby miec has³o to trzeba isc do bankomatu albo dzwonic na infolinie A sraæ to, ju¿ wole mbank
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-09, 15:45   #92
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

BUNNY ten syos z poprzedniej strony co infa robila, myslisz ze by mi wyszedl bez niespodzianek?
gadaniem sie nie przejmuj zawsze gadaj±...wazne jak sie czujesz w danych wlosach
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-09, 15:46   #93
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
wlasnie nie wiem jak odrosty ale jak maly to moze na 6 zobaczyc...?
jak taki z 1cm to na 9% go
tak od oskara.
no tak z 0.5 cm tak mi wolno w³osy rosn± zamawiam
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-09, 15:55   #94
201606240916
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1 463
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
rzeczywiscie ³adnie, jasno
dziêkujê


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
£adnie, ja¶niutko
A taka ró¿nica koloru ¿e lekko cieplej jest to daj spokoj Zapewniam cie ¿e w rzeczywisto¶ci nikt tego nie widzi poza tob± A z farbowania na farbowanie i tak bedzie coraz lepiej
dziêki A ró¿nica rzeczywi¶cie nie jest a¿ taka straszna. Szczerze mówi±c, to mi to nie przeszkadza, z czasem siê wyrównaj±


Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
slicznie wyszlo zupelnie jakbym moja e. widziala
kolor z kolejnymi farbami bedzie troche chlodniejszy i rowniejszy
i mowilam ze nowa palette nie jest jakas straszna, jak dla mnie delikatna wrecz
dziêkujê To dziêki Tobie, i Twojemu blogowi zdecydowa³am siê na t± farbê. I rzeczywi¶cie, jest bardzo ³agodna. W³osy s± po niej jakby bardziej od¿ywione. A co do bloga Twojego, to dziêkujê za wpis o objêto¶ci fryzur. Dla mnie na pewno przydatny I w przysz³o¶ci skorzystam z niektórych Twoich porad na ten temat.


Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Anka a Ty mia³a¶ wcze¶niej pasemka? bo masz teraz trochê ja¶niejsze niektóre. Pytam bo ja mam tak samo, tzn kilka pasemek takie jasne s± a reszta poziom 9 a nie mia³am pasemek itp.
Bunny sk±d to siê bierze, jak kilka razy tê sam± farbê na³o¿ê to siê wyrówna?
Nie mia³am nigdy pasemek, ale u mnie ka¿da farba tak ³apie nierównomiernie. Mo¿e z racji tego, ¿e moje naturalne mia³am takie jakby pasemkowe I niektóre pasma ³api± lepiej farbê, a inne gorzej
201606240916 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-09, 15:57   #95
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomo¶ci: 9 124
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Hej kochane witam w nowej czesc i w nowym roku
Ja niestety nadal nie mam w domku neta juz szlag mnie bierze i tylko cierpliwosc moze mnie uratowac.
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-09, 16:01   #96
201606240916
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1 463
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez caskada Poka¿ wiadomo¶æ
Hej kochane witam w nowej czesc i w nowym roku
Ja niestety nadal nie mam w domku neta juz szlag mnie bierze i tylko cierpliwosc moze mnie uratowac.
Witam To ¿yczê baardzo du¿o cierpliwo¶ci I szczê¶liwego spêdzania czasu/¿ycia z bliskimi w nowym domu
201606240916 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-09, 16:04   #97
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomo¶ci: 9 124
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam To ¿yczê baardzo du¿o cierpliwo¶ci I szczê¶liwego spêdzania czasu/¿ycia z bliskimi w nowym domu


troche to teraz potrwa zanim bede miec neta w domu
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-09, 16:43   #98
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ok umy³am w³osy od¿ywk±, podeschn± do koñca i farbuje
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-09, 16:47   #99
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomo¶ci: 9 124
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

z wlosami nic nie robilam jeszcze bo i nie mam odrostow wiec ok ale doszlam do wniosku ze albo zrobie teraz ton ciemniej albo ton jasniej albo bedzie 8 albo brazik juz konkretny bo w takim posrednim kolorze jaki mam teraz , mam wrazenie , ze gasne znowu i nie jest wyraziscie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-09, 17:19   #100
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Bunny
No to te¿ masz fajnie widzê
Pora¿ka z takich ludzi, a co do koloru to nie rozumiem...bo bezsensem wydaje siê byæ, takie pitolnie tylko po to , ¿e 'a nu¿ j± przekonam, przefarbuje siê i zbrzydnie' ale kto wie... przecie¿ ka¿dy widzi, ¿e jest Ci super w tym blondzie, co masz teraz :p szczególnie, ¿e ostatnio mia³a¶ inny w gimnazjum, wiêc co to za porównywanie w ogóle
ludzi wali w dekiel
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-09, 17:26   #101
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ludzi najlepiej czasem nie s³uchaæ, bo mo¿na na ³eb dostac

Nastêpnym razem jak pomy¶le czy pozwoliæ T¯ pofarbowaæ w³osy to sie 3 razy zastanowie W³osy mam popl±tane we wszystkie strony i potargane, aaale, farba wszêdzie jest!

Wogóle co odwali³am.
Rozrobilam farbe, i da³am pó³, a ¿e j± sie robi 1:2 no to cap 120 ml utleniacza do tej farby. No i T¯ mi zacz±³ nak³adac ja tak my¶le i helo³ helo³ co¶ tu jest nie tak... 1:2 to 60 ml farby a nie 30!
Szybko do³o¿y³am farby, i poprawili¶my, uff
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-09, 17:50   #102
201606240916
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1 463
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Wogóle co odwali³am.
Rozrobilam farbe, i da³am pó³, a ¿e j± sie robi 1:2 no to cap 120 ml utleniacza do tej farby. No i T¯ mi zacz±³ nak³adac ja tak my¶le i helo³ helo³ co¶ tu jest nie tak... 1:2 to 60 ml farby a nie 30!
Szybko do³o¿y³am farby, i poprawili¶my, uff
Dobrze, ¿e siê w porê opamiêta³a¶
201606240916 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-09, 18:19   #103
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
No to najwy¿ej tak zrobie ;>
Sk³ad: Aqua, Cetyl Alcohol, Dimethiconol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Selaginella Lepidophylla Aerial Extract, Camellia Japonica Flower Extract, Trehalose, Gluconolactone, Glycerin, Parfum, Sodium Chloride, PEG-150 Distearate, TEA-Dodecylbenzensulfonate, Disodium EDTA, Lactic Acid, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CI 14700.

Taka od¿ywka siê nada?

Chocia¿ teraz próbuje nowe konto aktywowaæ i mnie szlag trafia. Co chwile jakie¶ has³a, cyfry peselu, zalogowaæ sie nie idzie, nadaæ pinu nie idzie bo nie ma has³a a zeby miec has³o to trzeba isc do bankomatu albo dzwonic na infolinie A sraæ to, ju¿ wole mbank
nada sie kazda, bo nawet jak wlosy zatlusci to i tak farba sobie poradzi a po farbie umyjesz i git

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
BUNNY ten syos z poprzedniej strony co infa robila, myslisz ze by mi wyszedl bez niespodzianek?
gadaniem sie nie przejmuj zawsze gadaj±...wazne jak sie czujesz w danych wlosach
mysle ze wyjdzie bez niespodzianek

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
no tak z 0.5 cm tak mi wolno w³osy rosn± zamawiam
to bym chyba na 6% robila cale juz bez zabawy

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ
dziêkujê




dziêki A ró¿nica rzeczywi¶cie nie jest a¿ taka straszna. Szczerze mówi±c, to mi to nie przeszkadza, z czasem siê wyrównaj±




dziêkujê To dziêki Tobie, i Twojemu blogowi zdecydowa³am siê na t± farbê. I rzeczywi¶cie, jest bardzo ³agodna. W³osy s± po niej jakby bardziej od¿ywione. A co do bloga Twojego, to dziêkujê za wpis o objêto¶ci fryzur. Dla mnie na pewno przydatny I w przysz³o¶ci skorzystam z niektórych Twoich porad na ten temat.




Nie mia³am nigdy pasemek, ale u mnie ka¿da farba tak ³apie nierównomiernie. Mo¿e z racji tego, ¿e moje naturalne mia³am takie jakby pasemkowe I niektóre pasma ³api± lepiej farbê, a inne gorzej
cieszy mnie ze jestes zadowolona lubie jak blog jest przydatny i uwielbiam obalac mit palette
Cytat:
Napisane przez caskada Poka¿ wiadomo¶æ
Hej kochane witam w nowej czesc i w nowym roku
Ja niestety nadal nie mam w domku neta juz szlag mnie bierze i tylko cierpliwosc moze mnie uratowac.
hej kurcze kiedy ty do nas wrocisz...

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Ok umy³am w³osy od¿ywk±, podeschn± do koñca i farbuje
nie doczekam sie
Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Bunny
No to te¿ masz fajnie widzê
Pora¿ka z takich ludzi, a co do koloru to nie rozumiem...bo bezsensem wydaje siê byæ, takie pitolnie tylko po to , ¿e 'a nu¿ j± przekonam, przefarbuje siê i zbrzydnie' ale kto wie... przecie¿ ka¿dy widzi, ¿e jest Ci super w tym blondzie, co masz teraz :p szczególnie, ¿e ostatnio mia³a¶ inny w gimnazjum, wiêc co to za porównywanie w ogóle
ludzi wali w dekiel
tlumacze to sobie tak jak ty

Cytat:
Napisane przez caskada Poka¿ wiadomo¶æ
z wlosami nic nie robilam jeszcze bo i nie mam odrostow wiec ok ale doszlam do wniosku ze albo zrobie teraz ton ciemniej albo ton jasniej albo bedzie 8 albo brazik juz konkretny bo w takim posrednim kolorze jaki mam teraz , mam wrazenie , ze gasne znowu i nie jest wyraziscie
jasniej jasniej
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Ludzi najlepiej czasem nie s³uchaæ, bo mo¿na na ³eb dostac

Nastêpnym razem jak pomy¶le czy pozwoliæ T¯ pofarbowaæ w³osy to sie 3 razy zastanowie W³osy mam popl±tane we wszystkie strony i potargane, aaale, farba wszêdzie jest!

Wogóle co odwali³am.
Rozrobilam farbe, i da³am pó³, a ¿e j± sie robi 1:2 no to cap 120 ml utleniacza do tej farby. No i T¯ mi zacz±³ nak³adac ja tak my¶le i helo³ helo³ co¶ tu jest nie tak... 1:2 to 60 ml farby a nie 30!
Szybko do³o¿y³am farby, i poprawili¶my, uff
oby efekty byly tego warte
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-09, 18:21   #104
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
mocno chyba nie... trochê, tak na chwilê przypomnieæ sobie jak kiedys by³o. bo tz co zobaczy reklame loreala z longoria to zaraz- o taki czekoladowy kolor bys sobie zrobila! wrr
gdybym znalazla szamponetke ktora mi wezmie na czekolade, a potem zmyje sie w 3-5 myc do zera to bym sprobowala ale z doswiadczenia wiem ,ze na porowatych wlosach jakie mam zawsze cos zostaje i boje sie pozniej klopotu ze bede miec brudny nierowny blondzik

generalnie mysle ze jasny blond to jest to dla mnie, koloru bym nie zmieniala, moze chcialabym zeby byl bardziej srebrzysto-bialy hehe
ale wkurza mnie ostatnio otoczenie ze swoja nietolerancja... mam chyba gorszy okres, nie zwracajcie uwagi na mnie
¿eby te zmiany koloru w³osów i ciêcia by³y takie proste, ¿e jak nam siê nie spodoba, zamykamy oczy i mamy z powrotem to co wcze¶niej chcia³abym tak

ja naprawdê nie wyobra¿am sobie Ciebie w innym kolorze, a jakby¶ wróci³a do naturali to OESU! Musia³aby¶ nawet nick zmieniæ ja gorszy okres te¿ mam, ale to dlatego, ¿e zbli¿a mi siê... okres
Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ja nied³ugo zgubiê siê czym sama robiê a co dopiero inni
dobre hahaha
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ
A w³osy masz bardzo ³adne, i kolor, i d³ugo¶æ, i ich stan.
\
bardzo dziêkujê


Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
pro-fryz, maj± te¿ konto na all, ale nie wiem jaki nick. Ja kupowa³am na ich stronie Dobrze, ¿e nie zap³aci³am wcze¶niej bo zamówienie mam na 120 z³
to inni, mnie w wa³a zrobi³a multidrogeria i nawet jeszcze nie wystawi³am im komentarza, bo siê bi³am z my¶lami: neutralny czy negatyw, ale bra³am ostatnio k±piel i przegl±da³am tubki z od¿ywkami itp. i zobaczy³am, ¿e ta od¿ywka i ¿el pod prycznic, który mi przys³ali w przeprosinach s± PRZETERMINOWANE od ponad pó³ roku wiêc teraz to na pewno bêdzie negatyw
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
I wiecie co? Nadal nie ufam podzia³kom na tubkach Po³owa wypada niby w po³owie tubki, ale objêto¶ciowo ta dolna po³owa jest mniejsza Bo siê przecie¿ tubka zwê¿a...
Czepiam sie? Czepiam
masakra
Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Bunny
A to dlaczego Ci ludzie dopiekaj±?

AAAA ZALICZY£AM ¯YWIENIE NA TRÓJÊÊ!! O£ JEEE!!

Do mnie dzi¶ siê doczepi³a taka stara blond solarowa papudra wytapetowana z twarz± jak ziemniak (znacie ten typ pewnie) ko³o 40 i drze siê na mnie na ca³y sklep, bo jak ona powiedzia³a mi 'przepraszam', chc±c przej¶æ i mnie szturchn±wszy to ja jej odpowiedzia³am 'nic siê nie sta³o' i z u¶miechem siê przesunê³am. Potem zosta³am jeszcze odes³ana do ortodonty. xD A na koniec mnie jeszcze poci±gnê³a z bara jak wychodzi³am.
Ej ¿enada, zrozumia³abym jeszcze jakby to jaka¶ gówniara w moim wieku odwali³a tak± manianê z dupy, ale DOJRZA£A kobieta?
gratulujê

a baba to jaki¶ wsiur
Cytat:
Napisane przez caskada Poka¿ wiadomo¶æ
Hej kochane witam w nowej czesc i w nowym roku
Ja niestety nadal nie mam w domku neta juz szlag mnie bierze i tylko cierpliwosc moze mnie uratowac.
kochana, pogoñ ich i wracaj do nas, bo têskno
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-09, 18:31   #105
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ok ju¿ po Zaraz ide suszyæ
Przy sp³ukiwaniu farby na pewno odczucia lepsze ni¿ przy palette Wiadomo koñce przesuszone ale na to cudów nie zdzia³am. Czuæ troche suszu bylo ale nie by³y takie têpe i spl±tane, a jak na³o¿y³am od¿ywke to wogóle git malina

Z pocz±tku jak sp³uka³am to mówie - o jezu rudo, o jezu, jeszcze farba br±zowieje na w³osach wiêc wogóle mia³am lekki stres
Ale jest na pewno ja¶niutko T¯ zobaczy³ tylko grzywke mokr± i mówi ¿e jest 3 razy lepiej wiêc sie troche uspokoi³am

Ok ide suszyc Póki jest ta menda to go wykorzystam do zrobienia zdjêæ
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-09, 18:33   #106
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomo¶ci: 9 124
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

wroce do was to pewne tylko musze czekac

bunny no wlasnie ogladam 8 jakies juz ale z fabowaniem poczekam jak bede miala dobry dostep do neta i ciebie
Myslalam tez o brazie konkretnym ale boje sie ze bedzie blado znowu
Dlatego mysle o blondzie ale nie o tak jasnym jak mialam i juz bo ten kolor co teraz mam troche sie chyba(?) spral i jakos jest mi nijak a jesli ja zle sie czuje to napewno zrobie zmiane
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-09, 18:41   #107
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Te roboty dla dzieci do szko³y, jakie¶ domki, kalendarze, niewiadomo jakie cuda to zawsze du¿o czasu zajmowa³y. Mi tata pomaga³ to zanim skoñczyli¶my to ju¿ spa³am
daj spokój ja normalnie sama usypia³am i mia³am ju¿ serdecznie do¶æ gdyby mój syn mia³ to robiæ to by chyba z miesi±c trwa³o
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ
Ju¿ po farbowaniu (palette c10), czeka³am a¿ w³oski same wyschn±³. I jeszcze sprz±ta³am, bo dzisiaj u mnie ksi±dz chodzi po kolêdzie

Co do farby, to jestem na tak. Zwracam honor Palette W³osy s± nawet w lepszym stanie ni¿ przed Nie ma ¿adnego przesuszenia, co by³o po garnierze 113. Co do samego koloru, to dobrze rozja¶ni³a. Wprawdzie odrost i rudzielec po wcze¶niej wspomnianym garnierze jest w cieplejszym tonie, no ale to z nastêpnym farbowaniem pewnie siê wyrówna. Mam tak± nadziejê przynajmniej Zreszt±, same zobaczycie na zdjêciach.
³adnie i ja¶niutko
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ


I wiecie co? Nadal nie ufam podzia³kom na tubkach Po³owa wypada niby w po³owie tubki, ale objêto¶ciowo ta dolna po³owa jest mniejsza Bo siê przecie¿ tubka zwê¿a...
Czepiam sie? Czepiam
ja zawsze robie po³owe w tym miejscu ,w którym uwa¿am ¿e ona jest bo te¿ niewierze, ¿e wypada dok³adnie w po³owie
Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Bunny
A to dlaczego Ci ludzie dopiekaj±?

AAAA ZALICZY£AM ¯YWIENIE NA TRÓJÊÊ!! O£ JEEE!!

Do mnie dzi¶ siê doczepi³a taka stara blond solarowa papudra wytapetowana z twarz± jak ziemniak (znacie ten typ pewnie) ko³o 40 i drze siê na mnie na ca³y sklep, bo jak ona powiedzia³a mi 'przepraszam', chc±c przej¶æ i mnie szturchn±wszy to ja jej odpowiedzia³am 'nic siê nie sta³o' i z u¶miechem siê przesunê³am. Potem zosta³am jeszcze odes³ana do ortodonty. xD A na koniec mnie jeszcze poci±gnê³a z bara jak wychodzi³am.
Ej ¿enada, zrozumia³abym jeszcze jakby to jaka¶ gówniara w moim wieku odwali³a tak± manianê z dupy, ale DOJRZA£A kobieta?
gratki
co za babsko trzeba jej by³o powiedzieæ, ¿e chyba solarium jej resztki grzeczno¶ci z g³owy wypali³o, a puder jej mózg zapruszy³
Cytat:
Napisane przez caskada Poka¿ wiadomo¶æ
z wlosami nic nie robilam jeszcze bo i nie mam odrostow wiec ok ale doszlam do wniosku ze albo zrobie teraz ton ciemniej albo ton jasniej albo bedzie 8 albo brazik juz konkretny bo w takim posrednim kolorze jaki mam teraz , mam wrazenie , ze gasne znowu i nie jest wyraziscie
to lepiej ja¶niej pierw
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ

Wogóle co odwali³am.
Rozrobilam farbe, i da³am pó³, a ¿e j± sie robi 1:2 no to cap 120 ml utleniacza do tej farby. No i T¯ mi zacz±³ nak³adac ja tak my¶le i helo³ helo³ co¶ tu jest nie tak... 1:2 to 60 ml farby a nie 30!
Szybko do³o¿y³am farby, i poprawili¶my, uff
dlatego ja zawsze piêædziesi±t razy czytam ulotke przed i obmy¶lam plan
trzymam kciuki
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-09, 18:52   #108
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

dziewczyny pytanie za 100 pkt

piszê sobie w wordzie wzory i mam pytanie: jak co¶ napisaæ pod pierwiastkiem?


JU¯ WIEM! ale to skomplikowane, jacie

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2013-01-09 o 19:05
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-09, 19:17   #109
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ok wklejam

Podoba mi siee Równiutko jest, jasno, ch³odno Na mokro wydawa³o mi siê ¿e tego odrostu po Palette nie pokry³o bo lekko 2-3 cm ró¿ni siê kolor, ale na sucho nic nie widaæ
Wklejam z lamp± i bez
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg koleston1.jpg (52,5 KB, 50 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg koleston2.jpg (127,2 KB, 32 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg koleston3.jpg (107,1 KB, 54 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg koleston4.jpg (113,0 KB, 41 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg koleston5.jpg (74,6 KB, 65 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg koleston6.jpg (106,4 KB, 78 za³adowañ)
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-09, 19:22   #110
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Ok wklejam

Podoba mi siee Równiutko jest, jasno, ch³odno Na mokro wydawa³o mi siê ¿e tego odrostu po Palette nie pokry³o bo lekko 2-3 cm ró¿ni siê kolor, ale na sucho nic nie widaæ
Wklejam z lamp± i bez
ale piêkne w³oski i jakie d³ugie, g³adkie jak tafla
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-09, 19:34   #111
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Ok wklejam

Podoba mi siee Równiutko jest, jasno, ch³odno Na mokro wydawa³o mi siê ¿e tego odrostu po Palette nie pokry³o bo lekko 2-3 cm ró¿ni siê kolor, ale na sucho nic nie widaæ
Wklejam z lamp± i bez
wow piêknie jest i w³oski boskie g³adkie i b³yszcz±ce tylko moje takie poczochrañce s±
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-09, 20:56   #112
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
daj spokój ja normalnie sama usypia³am i mia³am ju¿ serdecznie do¶æ gdyby mój syn mia³ to robiæ to by chyba z miesi±c trwa³o

³adnie i ja¶niutko

ja zawsze robie po³owe w tym miejscu ,w którym uwa¿am ¿e ona jest bo te¿ niewierze, ¿e wypada dok³adnie w po³owie

gratki
co za babsko trzeba jej by³o powiedzieæ, ¿e chyba solarium jej resztki grzeczno¶ci z g³owy wypali³o, a puder jej mózg zapruszy³

to lepiej ja¶niej pierw


dlatego ja zawsze piêædziesi±t razy czytam ulotke przed i obmy¶lam plan
trzymam kciuki
ja to na kartce rozpiskê mam zrobion± ile g farby a ile g oxy tylko nie weim jak gramaturê oxydantu z du¿ego pojemnika odmierzyæ...
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Ok wklejam

Podoba mi siee Równiutko jest, jasno, ch³odno Na mokro wydawa³o mi siê ¿e tego odrostu po Palette nie pokry³o bo lekko 2-3 cm ró¿ni siê kolor, ale na sucho nic nie widaæ
Wklejam z lamp± i bez
super
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-09, 21:02   #113
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ja to na kartce rozpiskê mam zrobion± ile g farby a ile g oxy tylko nie weim jak gramaturê oxydantu z du¿ego pojemnika odmierzyæ...

super
ja robie to strzykawk± tak± z syropu dla dzieci ,albo pojemniczkiem po proszku do prania z podzia³k±

Bunny mogê wys³aæ PW?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-09, 21:09   #114
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
wow piêknie jest i w³oski boskie g³adkie i b³yszcz±ce tylko moje takie poczochrañce s±
Moje rowniez


czeko wyszlo pieknie
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-09, 21:31   #115
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
¿eby te zmiany koloru w³osów i ciêcia by³y takie proste, ¿e jak nam siê nie spodoba, zamykamy oczy i mamy z powrotem to co wcze¶niej chcia³abym tak

ja naprawdê nie wyobra¿am sobie Ciebie w innym kolorze, a jakby¶ wróci³a do naturali to OESU! Musia³aby¶ nawet nick zmieniæ ja gorszy okres te¿ mam, ale to dlatego, ¿e zbli¿a mi siê... okres

dobre hahaha

bardzo dziêkujê



to inni, mnie w wa³a zrobi³a multidrogeria i nawet jeszcze nie wystawi³am im komentarza, bo siê bi³am z my¶lami: neutralny czy negatyw, ale bra³am ostatnio k±piel i przegl±da³am tubki z od¿ywkami itp. i zobaczy³am, ¿e ta od¿ywka i ¿el pod prycznic, który mi przys³ali w przeprosinach s± PRZETERMINOWANE od ponad pó³ roku wiêc teraz to na pewno bêdzie negatyw

masakra

gratulujê

a baba to jaki¶ wsiur

kochana, pogoñ ich i wracaj do nas, bo têskno
o wlasnie musialabym nick zmienic
a to to juz chamstwo

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Ok ju¿ po Zaraz ide suszyæ
Przy sp³ukiwaniu farby na pewno odczucia lepsze ni¿ przy palette Wiadomo koñce przesuszone ale na to cudów nie zdzia³am. Czuæ troche suszu bylo ale nie by³y takie têpe i spl±tane, a jak na³o¿y³am od¿ywke to wogóle git malina

Z pocz±tku jak sp³uka³am to mówie - o jezu rudo, o jezu, jeszcze farba br±zowieje na w³osach wiêc wogóle mia³am lekki stres
Ale jest na pewno ja¶niutko T¯ zobaczy³ tylko grzywke mokr± i mówi ¿e jest 3 razy lepiej wiêc sie troche uspokoi³am

Ok ide suszyc Póki jest ta menda to go wykorzystam do zrobienia zdjêæ
jaka panika

Cytat:
Napisane przez caskada Poka¿ wiadomo¶æ
wroce do was to pewne tylko musze czekac

bunny no wlasnie ogladam 8 jakies juz ale z fabowaniem poczekam jak bede miala dobry dostep do neta i ciebie
Myslalam tez o brazie konkretnym ale boje sie ze bedzie blado znowu
Dlatego mysle o blondzie ale nie o tak jasnym jak mialam i juz bo ten kolor co teraz mam troche sie chyba(?) spral i jakos jest mi nijak a jesli ja zle sie czuje to napewno zrobie zmiane
no wlasnie ja sie obawiam ze ciemniejszy jeszcze kolor nada ci bladosci

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Ok wklejam

Podoba mi siee Równiutko jest, jasno, ch³odno Na mokro wydawa³o mi siê ¿e tego odrostu po Palette nie pokry³o bo lekko 2-3 cm ró¿ni siê kolor, ale na sucho nic nie widaæ
Wklejam z lamp± i bez
piekne sa zazdroszcze i jakie gladziutkie jakie koncoweczki i geste ktory to byl koleston w koncu i oksy 9%? moge te fotki i jeszcze wiecej na bloga prosic

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
ja robie to strzykawk± tak± z syropu dla dzieci ,albo pojemniczkiem po proszku do prania z podzia³k±

Bunny mogê wys³aæ PW?
pewnie, nawet nie pytaj
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-09, 21:39   #116
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ


piekne sa zazdroszcze i jakie gladziutkie jakie koncoweczki i geste ktory to byl koleston w koncu i oksy 9%? moge te fotki i jeszcze wiecej na bloga prosic


pewnie, nawet nie pytaj
Ojej dziêkuje
Mi sie wydaj± ci±gle rzadkie, nawet specjalnie ci±gle wszystkie w³osy na jedn± strone biore Ale mo¿e to dlatego ¿e czuje ¿e jest ich mniej
Ju¿ ci mówie dok³adnie
To by³ koleston 12/96 - cendrowo-fioletowy, na wodzie 12 %, nak³ada³am na odrost + pare cm za ¿eby zrównaæ ze starym odrostem- ile dok³adnie to nie wiem boT¯ mia³ twórczo¶æ w stresie ¿e zepsuje mi w³osy Ale wysz³o mu dobrze jak na pierwszy raz, zda³ egzamin Malaks pod koniec jakie¶ 3-4 min. Farbe trzyma³am bodaj¿e 55 minut
Mo¿e nastêpnym razem spróbuje na ni¿szej wodzie, zobaczymy jak siê bedzie dalej zachowywaæ. Ale póki co z koloru jestem mega zadowolona Ju¿ mama mówi ¿e te¿ zamiawia
Fotki ci jutro wy¶le w wiêkszej rozdzielczo¶ci i zrobie w ¶wietle dziennym jeszcze, bo te wszystkie w sztucznym

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Moje rowniez


czeko wyszlo pieknie
Dziêki
Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ja to na kartce rozpiskê mam zrobion± ile g farby a ile g oxy tylko nie weim jak gramaturê oxydantu z du¿ego pojemnika odmierzyæ...

super


Ja biore tak± miarke od proszku do tego
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
wow piêknie jest i w³oski boskie g³adkie i b³yszcz±ce tylko moje takie poczochrañce s±

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
ale piêkne w³oski i jakie d³ugie, g³adkie jak tafla
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-09, 21:58   #117
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 518
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ja te¿ witam w nowej czê¶ci!
Strasznie zabiegana jestem ostatnio, ile¿ ja mam nadrabiania po takim d³ugim czasie byczenia siê ale jako¶ dajê radê

Przejrza³am zdjêcia, dziewczyny macie ¶liczne w³osy, napatrzeæ siê nie mogê zazdrosna jestem normalnie ale tak pozytywnie oczywi¶cie, oby by³y jak naj³adniejsze i zdrowe
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-09, 22:50   #118
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

czekoladowo, Asia, dziêki za radê, ju¿ bêdê wiedzieæ jak odmierzaæ

Bunny która z od¿ywek gliss kur najlepsza: czarna, br±zowa czy ¿ó³ta?
Przysz³a mi dzi¶ maska dolce anti age, jutro testuje
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-09, 22:55   #119
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Ok wklejam

Podoba mi siee Równiutko jest, jasno, ch³odno Na mokro wydawa³o mi siê ¿e tego odrostu po Palette nie pokry³o bo lekko 2-3 cm ró¿ni siê kolor, ale na sucho nic nie widaæ
Wklejam z lamp± i bez
jest piêknie
kusisz !

czyli zostajesz przy kolestonie?
teraz tylko zeby nie rudzia³ ani nie ¿ó³k³
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-09, 23:25   #120
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

A w ogole powiem Wam ze ostatnio zaczelam gorzej widziec wieczorem jak czytam i jak jadê samochodem o zmroku. Posz³am do okulisty i astygmatyzm, komputer pokazuje -0,90 ale okulista wybada³ mnie na -0,25 w obu oczach. Jutro ide dobierac okulary...na szczescie tylko do jazdy samochodem takie antyrefleksowe i do czytania wieczorem, jak oczy s± zmeczone.


A i ja jak to ja-dzia³am szybko zeby sie nie rozmyslic.
Nalozylam na 20 min syossa, sama i krzywo ale nalozylam i zaluje ze nie trzymalam 30 min. Musialam zrobic zdjecia i poki co nie widzê ani zieleni ani szaro¶ci. W³osy na pewno sie wysuszyly ale odzywka to maskuje. Na zdjeciu s± jakby rudawe ale jutro dam zdjecia w swietle dziennym. Ca³kiem jasny ten kolor, spodziewalam sie ciemniejszego.


KITKA a Ty czemu zrezygnowalas z syossa, przypomnij proszê

Wybaczcie tê cenzurê ale bajzel w pokoju zamaza³am takim kó³kiem
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2549.jpg (96,2 KB, 31 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2550.jpg (76,3 KB, 32 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2551.jpg (91,3 KB, 44 za³adowañ)
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:03.