Jaką mam cere i jak ją pielęgnowć? Wklejam zdjęcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-16, 12:48   #1
Ewcia11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 146
Question

Jaką mam cere i jak ją pielęgnowć? Wklejam zdjęcie


Hej dziewczyny . Wklejam tu swoja fotke bo chcialabym zebyscie pomogly mi w ocenie mojej cery bo nie wiem czy jest tlusta czy mieszana. Mam tez jakas taka czerwona twarz i nie wiem co to jest. Nie uzywam zadnych kosmetykow pielegnacyjnych bo nie mam pojecia czego potrzeba mojej cerze. Mam nadzieje ze pomozecie i polecicie mi tez jakie kosmetyki do mojej cery (najbardziej zalezy mi na pozbyciu sie swiecenia i tych rozowych plam ktore mam caly czas). I sory za takie "wycinanie" twarzy :p
Ewcia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 18:57   #2
201708250923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 813
Dot.: Jaką mam cere i jak ją pielęgnowć? Wklejam zdjęcie

Cytat:
Napisane przez Ewcia11 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny . Wklejam tu swoja fotke bo chcialabym zebyscie pomogly mi w ocenie mojej cery bo nie wiem czy jest tlusta czy mieszana. Mam tez jakas taka czerwona twarz i nie wiem co to jest. Nie uzywam zadnych kosmetykow pielegnacyjnych bo nie mam pojecia czego potrzeba mojej cerze. Mam nadzieje ze pomozecie i polecicie mi tez jakie kosmetyki do mojej cery (najbardziej zalezy mi na pozbyciu sie swiecenia i tych rozowych plam ktore mam caly czas). I sory za takie "wycinanie" twarzy :p
Nie możesz dac "normalnego" zdjęcia?
201708250923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 19:50   #3
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Jaką mam cere i jak ją pielęgnowć? Wklejam zdjęcie



przepraszam, ale nie moglam sie powstrzymac xD


Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 21:32   #4
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Jaką mam cere i jak ją pielęgnowć? Wklejam zdjęcie

Cytat:
Napisane przez Ewcia11 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny . Wklejam tu swoja fotke bo chcialabym zebyscie pomogly mi w ocenie mojej cery bo nie wiem czy jest tlusta czy mieszana. Mam tez jakas taka czerwona twarz i nie wiem co to jest. Nie uzywam zadnych kosmetykow pielegnacyjnych bo nie mam pojecia czego potrzeba mojej cerze. Mam nadzieje ze pomozecie i polecicie mi tez jakie kosmetyki do mojej cery (najbardziej zalezy mi na pozbyciu sie swiecenia i tych rozowych plam ktore mam caly czas). I sory za takie "wycinanie" twarzy :p
na podstawie zdjęcia możemy Ci w jakimś stopniu pomóc, ale najlepszym rozwiązaniem będize zrobienie testu na typ cery, obserwowanie jej jak reaguje na temperature, zabiegi pielegnacyjne, jak szybko sie przetluszcza, czy jest sciągnieta itp itd.
poszukaj na wizażu, było juz parę takich testów a pozniej proponuje lekturę konkretnych watków.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 19:31   #5
klaudia11118
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 232
Dot.: Jaką mam cere i jak ją pielęgnowć? Wklejam zdjęcie

Wydaję mi sie, ze to jest cera mieszana, ponieważ śwcieci ci się twarz w strefie "T".
A te plamki to pozostalosci po trądzku, tak mi sie wydaje.
Proponuję Ci użyć kremu rozjaśniającego z kwasem np: Acne- Derem. Są bardzo dobre o nim opinie..
__________________
*Jeśli kobieta jest szczęśliwa, jest także piękna
* Dam o cerę
* Dbam o włosy !
* Walczę z trądzikiem
klaudia11118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 19:14   #6
Simon55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Dot.: Jaką mam cere i jak ją pielęgnowć? Wklejam zdjęcie

Mam podobne pytanie ale nie dysponuje zdjęciem. Robiłem testy i wychodzi mi na to że mam cerę tłustą ponieważ ma ziemisty kolor, otwarte pory, problem z trądzikiem i błyszczeniem. Fałdka pod powieką też szybko znika. Jednak w testach z użyciem chusteczki nie pozostaje na nich nawet mała ilość tłustego osadu o którym się piszę. Czy przy cerze tłustej jest to możliwe?
Simon55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.