Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-24, 10:49   #1
assia1709
Raczkowanie
 
Avatar assia1709
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 182

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu


Cześc
Co prawda matura jeszcze przede mną, ale chciałabym się dowiedzieć czegoś o tej szkole: jaka panuje tam atmosfera, jak wykładowcy traktują studentów, czy w dziekanacie ciężko cokolwiek załatwić, ogólnie jakie macie wrażenie.
Chyba wybiorę się tam studiować logistykę za rok no i chcę wiedzieć coś więcej, a strona internetowa jakoś nie za bardzo zachęca...
A no i jak jest z tym francuskim?? Bo wysłałam maila ale pani odpowiedziała mi tylko na część zadanych pytań, to o języku pomijając.
Mam nadzieję, że Wizażanki tam się uczą
__________________
"Uśmiechaj się nawet, kiedy jest Ci smutno, bo nigdy nie wiesz, kiedy ktoś zakocha się w Twoim uśmiechu"
assia1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 17:18   #2
pimboLowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 281
Dot.: Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

hej, ja chciałam iść tam na logistyke, przez dwa lata liceum starałam się czegoś dowiedzieć i szczerze powiem: nie pakuj się tam, to nowa szkoła na dodatek filia, mi powiedziano, że na 3 roku moge się przenieść do Francji u kończyć,a z innych źródeł wiem, ze to bajka, zresztą poszperaj w rankingach i tytułach kadry tam uczącej, o tej szkole tak naprawdę niewiele wiadomo i niewiele mozna się dowiedziec prawdym mi się po dłuższych przemyśleniach ta uczelnia wydała co najmniej podejrzana...
pimboLowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 23:02   #3
kasiaa2003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

Cześć. Wiem, że odgrzewam stary temat, ale wypadałoby się gdzieś wybrać na studia, a tą właśnie szkołe sobie upatrzyłam Może ma ktoś trochę więcej informacji oprócz tego, co już jest napisane?
kasiaa2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 07:29   #4
pimboLowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 281
Dot.: Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

nie licz na potok słów, ja też próbowałam się dowiedzieć czegoś o tej szkole i cisza, po prostu echo. nigdzie nic, żadnych opinii. ciężko będzie Ci coś znaleźć
pimboLowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 02:36   #5
stokrotkuss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

Jak to nie ma opinii? Jak się dobrze poszpera to się znajdzie, teraz się trochę tego pojawiło. Wychodzi na to, że ludzie się zaczęli logistyką interesować ;]
Z tego co ludzie piszą, to szkoła jest raczej dobra, wykładowcy w porządku, mozna się faktycznie nauczyć tak żeby umieć. A po szkole perspektywy też najgorzej nie wyglądają
Pozdrawiam
stokrotkuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 04:09   #6
pimboLowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 281
Dot.: Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

jak się chce to się wszędzie można uczyć, perspektywy są, owszem, ja bardzo chciałam iść na ten kierunek, ale rzeczywistość wyglądała troszkę inaczej kiedy ja decydowałam o swoim wykształceniu. Jedno co Ci powiem, z perspektywy swojego życia i podjętych przeze mnie decyzji: taki kierunek możesz już znaleźć na uczelni państwowej. Wybieraj państwową. Ja wiem, że uczyć można się wszędzie, ale potem to robi różnice przy szukaniu pracy. Lepiej patrzą potencjalni pracodawcy na osoby "po publicznej", bo nadal panuje przekonanie, że na uczelni prywatnej płacisz i masz.
powodzenia!
Cytat:
Napisane przez stokrotkuss Pokaż wiadomość
Jak to nie ma opinii? Jak się dobrze poszpera to się znajdzie, teraz się trochę tego pojawiło. Wychodzi na to, że ludzie się zaczęli logistyką interesować ;]
Z tego co ludzie piszą, to szkoła jest raczej dobra, wykładowcy w porządku, mozna się faktycznie nauczyć tak żeby umieć. A po szkole perspektywy też najgorzej nie wyglądają
Pozdrawiam
pimboLowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 22:16   #7
stokrotkuss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

Ale kłopot polega na tym, że magisterki na logistyce nie da się zrobić na żadnej uczelni państwowej z tego co wiem. Są tylko specjalizacje, głównie na zarządzaniu. A co do szukania pracy, muszę przyznać, że sprawa ma się nieco inaczej, bo można ją zdobyć de facto po praktykach, jesli tylko ktoś jest obrotny. Zwłaszcza, że specjalistów logistyków przybywa wolniej niż miejsc pracy obecnie. Z tego co widzę, to trochę osób szuka informacji o tej szkole, może ktoś tu trafi i powie coś więcej.
stokrotkuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-24, 09:14   #8
pimboLowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 281
Dot.: Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

Dokładnie, wiem o czym mówisz, mnie jakiś czas temu bardzo zależało na Logistyce i na studiowaniu we Wrocławiu, ale fakt- z logistyki możesz zrobić ewentualnie specjalizację na państwowej uczelni, chociaż w ubiegłym roku Uniwersytet Szczeciński miał zamiar otworzyć kierunek Logistyki, bądź coś bardzo w tym temacie, w Gdańsku przymierzają się, ale coś nie widzę zbytnio tempa pracy. Mi akurat się tak poukładało, że co innego wybrałam, na szczęście mam wewnętrzne przekonanie, że to jest to, a do Logistyki myślę, że kiedyś wrócę, bo to i rodzinny aspekt i ambicje. W każdym razie Trzymam kciuki, żebyś też miała wrażenie, że kierunek na który zdasz będzie tym właśnie co Cię pociąga, bo ja miałam ogromną obawę, że po zderzeniu poczuję, że to błąd. Trzymaj się, Miłego dnia!
pimboLowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 02:07   #9
andrzej_de
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

Trafiłem na tę stronę można powiedzieć przy okazji, ale odpowiem, przynajmniej częściowo, na pytanie stokrotkuss i mam nadzieję, że okaże się pomocny. Sprawa z kierunkami logistycznymi, jak już było wspomniane, jest nieco pogmatwana, ponieważ dostępne są tylko licencjaty, poza omawianym wyjątkiem. Jeżeli więc ktoś zamierza faktycznie studiować logistykę i być logistykiem, bardzie racjonalne jest wybranie uczelni, która jest przygotowana od początku do końca na ten właśnie kierunek. Powodem jest głównie fakt, że magisterium jest od licencjatu lepsze, niezależnie od opinii "fachowców" - więcej przedmiotów i dłuższa nauka -> więcej zagadnień -> większa interdyscyplinarność -> więcej wiedzy -> większa użyteczność danej osoby. Odnośnie perspektyw - już w tej chwili da się przeczytać w wielu miejscach, że brakuje faktycznych specjalistów, w tym i logistyków. Dzieje się tak głównie dlatego, że bardzo dużo osób kończy studia humanistyczne, które w sporej części przypadków nie wnoszą zbyt wiele. Utrzymanie się tego trendu jest raczej nieuniknione, zatem płace będą zdecydowanie powyżej osławionej średniej krajowej.
andrzej_de jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 16:48   #10
tamara333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1
Dot.: Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

Jestem/byłam studentką na tej uczelni. Jak jest? Fajnie. Zależy o co konkretnie pytacie. Nawiązując do tematu pracy po państwowej/publicznej uczelni to teraz nie ma to znaczenia, nikt z pracodawców nie patrzy już na uczelnie tylko na doświadczenie, to jest najważniejsze - odbyte praktyki, staże itd. Jak macie konkretne pytania czy któraś z Was chce pogadać o byciu studentem na msl to zapraszam na prv
tamara333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 10:49   #11
stigalo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

Też się tam wybieram, siostra mojej koleżanki tam studiuje i sobie chwali. Po licencjacie została tam na magisterskich - więc szkoła musi być dobra. Mówiła, że fajne atmosferka, wykładowcy spoko, mają sporo praktyk w dużych firmach logistycznych. Trochę się tylko obawiam tej rozszerzonej matmy na inżynierskich, mam nadzieje że sobie poradzę.
stigalo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 10:25   #12
bubaka_156
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

Studiuje na MWSLiT we Wrocławiu, można tam zrobić magisterkę z logistyki, są tez studia podyplomowe dla zainteresowanych.
bubaka_156 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 13:00   #13
lynx71
Raczkowanie
 
Avatar lynx71
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 282
Dot.: Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

czy za studia dzienne pobierane jest czesne?i w jakiej wysokosci interesue mnie logistyka studia inzynerskie 1 stopnia
__________________
Patrycja Demichowicz
Studio Nailspa Wrocław 💅


🎀💜 SPN Nails Team 💜🎀.
lynx71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 07:31   #14
maaaajorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez lynx71 Pokaż wiadomość
czy za studia dzienne pobierane jest czesne?i w jakiej wysokosci interesue mnie logistyka studia inzynerskie 1 stopnia
Uczelnia daje radę, na stgronie nie ma napisane, jakie jest czesne, dlatego tez miałem wcześniej takie pytanie na forum, ludzie, którzy tam studiuja od razu polecili mi, zebym bezposrednio zadzwonił do Biura Karier, poinformowali o wszystkim pełna odpowiedź na każde moje pytanie
maaaajorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 17:14   #15
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

Halo, halo, odświeżam. Może w tym roku ktoś z wizażu wybiera się na MWSL?
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 10:42   #16
Sara999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

Witam, poszukuje informacji i opinii o budownictwie na MWSL ktoś coś??
Sara999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-05 11:42:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.