Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-17, 18:47   #3121
Glam93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 155
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez evicca1 Pokaż wiadomość
często są w gratisie zarówno do łydek jak i do ud, ale lepiej się dopytać
Wczoraj miałam zabieg, pani zrobiła mi gratis kolana i stopy
Glam93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 22:00   #3122
Jasevrati
Raczkowanie
 
Avatar Jasevrati
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Piszesz ze golilas raz na 2 czy 3 tygodnie a pozniej musialas coraz czesciej. Wlacz myslenie, wszystkie Ci piszemy, ze to wlasnie golenie moglo nakrecic ten efekt. Moze nie jest to bezposrednia przyczyna ale na pewno w jakims stopniu spowodowalo to wzmocnienie wlosow
GlamKitty, trzymajmy jakiś poziom, tekstów w stylu "włącz myślenie" sobie nie życzę. Jeśli nie rozumiesz tego, co piszę, to mi nie odpisuj. Nie wiem jak prościej ująć sedno sprawy: chciałam wiedzieć co spowodowało, że włoski się znowu pojawiły, a nie dlaczego muszę je golić coraz częściej. Dziękuję za rzeczowe odpowiedzi dziewczyn, które zasugerowały problem z hormonami lub za małą ilość zabiegów. Jakie hormony należy sprawdzić?
Jasevrati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-18, 09:17   #3123
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

No wlasnie, trzymajmy poziom logicznego myslenia.

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Btw to ja pisalam o hormonach.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-18, 09:52   #3124
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Jasevrati Pokaż wiadomość
Dziękuję za rzeczowe odpowiedzi dziewczyn, które zasugerowały problem z hormonami lub za małą ilość zabiegów. Jakie hormony należy sprawdzić?
babskie
najlepiej pogadaj ze swoim ginekologiem lub endokrynologiem, a wskaże które dokładnie powinnaś zbadać, a potem powie ci czy coś jest na rzeczy, czy wszystko w normie.
pojedyncze ciemne włoski w linii rzuchwy (mocniejsze i różniące się barwą niż prawie niewidoczny meszek normalnie występujący na skórze) towarzyszą pco i innym współczesnym babskim zaburzeniom hormonalnym, których często nie jesteśmy świadomi, bo nie zawsze muszą dokuczać. czasami wystarcza np. zmiana antykoncpecji.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-18, 14:19   #3125
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez keffirek Pokaż wiadomość
A maszynka rzeczywiscie wzmacnia odrastające włoski
Podobno to nieprawda^^.


Tak w ogóle witam po długiej przerwie .
Zdałam sobie sprawę, że jestem prawdziwą weteranką laserową, zabiegi na pierwszą część ciała miałam 10 lat temu o_O.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-18, 15:17   #3126
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Podobno to nieprawda^^.


Tak w ogóle witam po długiej przerwie .
Zdałam sobie sprawę, że jestem prawdziwą weteranką laserową, zabiegi na pierwszą część ciała miałam 10 lat temu o_O.
I jakie wrażenia, po jakim czasie odrastaja na nowo te kłaczki?


Chcialam sie zapytac Was czy salon we Wroclawiu Laser DeLux to dobry wybor?

Widzialam na grouponie okazje 3 zabiegi na lydki za 420 zł, to wychodzi 140 zł za zabieg w Diamond Beauty Spa a nie 199zl jak W Laser DeLux

Co sadzicie? Poradzcie mi cos, nie chce przeplacac kasy,a chce tez zeby bylo zrobione to profesjonalnie..
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-19, 10:30   #3127
Jasevrati
Raczkowanie
 
Avatar Jasevrati
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

[QUOTE=GlamKitty;52809839]No wlasnie, trzymajmy poziom logicznego myslenia.[COLOR="Silver"]

Jak chcesz kogoś uczyć logicznego myślenia to zacznijmy od ustalenia co jest przyczyną a co skutkiem. Jak włosy nie rosną to się ich nie goli, a ja pytałam dlaczego odrosły, bo przez kilka miesięcy po ostatnim zabiegu nie było ich wcale, a potem nagle zaczęły wyskakiwać jeden po drugim. Na brodzie, gdzie włoski goliłam maszynką są w tej chwili tak samo mocne jak na szyi, gdzie ich nie goliłam wcale. Do tego, goląc je przez ponad rok przed pierwszym zabiegiem zauważyłam, że są słabsze i powodują mniej zapaleń niż wtedy, kiedy je wyrywałam, więc teoria o wzmacnianiu maszynką upadła, przynajmniej u mnie. Dlatego nie będę ich wyrywać niezależnie od tego, czy pójdę jeszcze na laser, czy nie.

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
babskie
najlepiej pogadaj ze swoim ginekologiem lub endokrynologiem, a wskaże które dokładnie powinnaś zbadać, a potem powie ci czy coś jest na rzeczy, czy wszystko w normie.
pojedyncze ciemne włoski w linii rzuchwy (mocniejsze i różniące się barwą niż prawie niewidoczny meszek normalnie występujący na skórze) towarzyszą pco i innym współczesnym babskim zaburzeniom hormonalnym, których często nie jesteśmy świadomi, bo nie zawsze muszą dokuczać. czasami wystarcza np. zmiana antykoncpecji.
Dzięki za odpowiedź
Nie biorę żadnej antykoncepcji, bardzo źle ją tolerowałam w młodości. Mama ma problemy z tarczycą, może i ja powinnam sprawdzić.
Jasevrati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-19, 13:07   #3128
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Andziusiaech Pokaż wiadomość
I jakie wrażenia, po jakim czasie odrastaja na nowo te kłaczki?
A to one mają odrosnąć?
Póki co, nie odrosły. Kilka na krzyż na łydkach mi zostało, może przy okazji dokańczania zabiegów na innej części ciała, wezmę się i za nie.

I wrażenia w związku z tym super. Wprawdzie w porównaniu z obecnymi cenami, zapłaciłam bardzo dużo (ale to był czas przed grouponem i innymi takimi), no i bolało skandalicznie, ale warto było .

Cytat:
Napisane przez Jasevrati Pokaż wiadomość
Jak chcesz kogoś uczyć logicznego myślenia to zacznijmy od ustalenia co jest przyczyną a co skutkiem. Jak włosy nie rosną to się ich nie goli, a ja pytałam dlaczego odrosły, bo przez kilka miesięcy po ostatnim zabiegu nie było ich wcale, a potem nagle zaczęły wyskakiwać jeden po drugim. Na brodzie, gdzie włoski goliłam maszynką są w tej chwili tak samo mocne jak na szyi, gdzie ich nie goliłam wcale. Do tego, goląc je przez ponad rok przed pierwszym zabiegiem zauważyłam, że są słabsze i powodują mniej zapaleń niż wtedy, kiedy je wyrywałam, więc teoria o wzmacnianiu maszynką upadła, przynajmniej u mnie. Dlatego nie będę ich wyrywać niezależnie od tego, czy pójdę jeszcze na laser, czy nie.
Zgadzam się z Tobą. Gdyby włosy nie odrosły (z niewiadomych, póki co, powodów), to przecież byś ich nie goliła, logiczne. Przy czym jestem w zasadzie pewna, że golenie nie ma nic wspólnego z wypadaniem bądź nie włosów.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-19, 17:30   #3129
laveau
Przyczajenie
 
Avatar laveau
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

@Jasevrati

Łącze się w bólu kochana, chociaż myślę, że więcej niż parę włosków na brodzie wskazuje na poważniejszy problem hormonalny. W końcu teoretycznie kobietom broda nie powinna rosnąć.

Jedyną różnicą między pęsetą a żytelką jest to, że depilując usuwasz z cebulką i włoskowi dłużej zajmuje odrośnięcie. Przez chwilę eksperymentowałam z goleniem rąk - może się wydawać, że włosy odrastają mocniejsze/ciemniejsze, a to dlatego, że są ''świeże'', jeszcze nie tknięte słońcem, wodą etc. Gdy przestałam golić po pewnym czasie zmiękły i rozjaśniały, są takie, jak były.

Mi panna laserująca powiedziała, że po kilku latach coś na pewno odrośnie, ale jeżeli włosy wrócą z pełną siłą, to problem hormonów, ponoć może się takie coś zdarzyć na przykład w ciąży.

Edytowane przez laveau
Czas edycji: 2015-09-19 o 17:33
laveau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-20, 10:27   #3130
Jasevrati
Raczkowanie
 
Avatar Jasevrati
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

@siarka40, @laveau, dzięki za odpowiedź.
Zastanawia mnie jedna rzecz. Te włoski odrosły dokładnie w tych samych miejscach, w których były poprzednio, przed laserem. Na chłopski rozum, laser niszcząc mieszki włosowe raz na zawsze, nie dopuszcza do odrastania włosków. Wydaje mi się, że niezależnie od stanu hormonów, taki mieszek zostaje zniszczony i jest fizycznie niemożliwe, żeby znowu wyprodukował włos. Czy nie jest tak, że przy problemach hormonalnych włosków po prostu przybywa, rośnie ich więcej w różnych miejscach? A u mnie odrosły tylko te, które już były, dokładnie w tych samych miejscach i które zostały zniszczone. Czy to nie wskazuje jednak na źle wykonany zabieg, albo niewystarczającą ich ilość?
Chociaż już sam fakt pojawienia się włosów w nietypowych miejscach wskazuje na jakiś problem, sama nie wiem.
Jasevrati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-20, 19:38   #3131
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Jasevrati Pokaż wiadomość

Dzięki za odpowiedź
Nie biorę żadnej antykoncepcji, bardzo źle ją tolerowałam w młodości. Mama ma problemy z tarczycą, może i ja powinnam sprawdzić.
nadmierne owłosienie jest jednym z objawów wskazujących na niedoczynność tarczycy, więc rzeczywiście to może być źródło twoich bolączek. z całą pewnością warto to skontrolować.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-20, 20:44   #3132
ferryboat
Zadomowienie
 
Avatar ferryboat
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 378
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny, doczytałam tutaj, że wolicie zabieg light sheer od zwykłęgo laseru. Jakie gabinet polecacie w Warszawie?
__________________
Change your thoughts and you will change the world.
ferryboat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 10:30   #3133
sandra62
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 16
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Co do tego ,ze potem po depilacji moga pojawić się włoski to zgodzę się z tym ,ze niestety ale jest to sprawa hormonów ;/ wtedy endokrynoklog wita ;/ ehh .. co do samej depilacji i gabinetu , to ja np. robiłam depilację laserową ale we Wrocławiu ( Dermamed ul. Żeromskiego) , nie w Wa-wie . Poza tym jeżeli po depilacji odrastają włoski może też oznaczać ,ze dany salon miał po prostu zły sprzęt ( mam na myśli sprowadzany z chin ) Tam gdzie ja robiłam mają sprzęt zagraniczny ale wiem ,ze nie chiński.
sandra62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 13:47   #3134
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ferryboat Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doczytałam tutaj, że wolicie zabieg light sheer od zwykłęgo laseru. Jakie gabinet polecacie w Warszawie?
ja z koleżanką robie w Estetimed na ul.Ogrodowej , jestem bardzo zadowolona
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 07:20   #3135
poziomka_321
Raczkowanie
 
Avatar poziomka_321
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: TST
Wiadomości: 103
GG do poziomka_321
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Jasevrati Pokaż wiadomość
@siarka40, @laveau, dzięki za odpowiedź.
Zastanawia mnie jedna rzecz. Te włoski odrosły dokładnie w tych samych miejscach, w których były poprzednio, przed laserem. Na chłopski rozum, laser niszcząc mieszki włosowe raz na zawsze, nie dopuszcza do odrastania włosków. Wydaje mi się, że niezależnie od stanu hormonów, taki mieszek zostaje zniszczony i jest fizycznie niemożliwe, żeby znowu wyprodukował włos. Czy nie jest tak, że przy problemach hormonalnych włosków po prostu przybywa, rośnie ich więcej w różnych miejscach? A u mnie odrosły tylko te, które już były, dokładnie w tych samych miejscach i które zostały zniszczone. Czy to nie wskazuje jednak na źle wykonany zabieg, albo niewystarczającą ich ilość?
Chociaż już sam fakt pojawienia się włosów w nietypowych miejscach wskazuje na jakiś problem, sama nie wiem.
Ja miałam dokładnie tak samo, tylko że u mnie zabiegi w ogóle od początku nie zadziałały. Jak już pisałam- zły laser, nie ma go na liście:
http://coherent.com.pl/lightsheer_an...owa,s-133.html
Sprawdź, czy Twój gabinet się tu znajduje
A jeśli Twoja mama ma problemy z tarczycą to Ty jak najbardziej powinnaś się zbadać, zrób sobie TSH, a zależnie od jego poziomu FT3 lub FT4 - na pewno doradzą Ci w laboratorium, nie jest to duży koszt(na pewno mniej niż laser ).
Co do lekarza- oczywiście, trzeba się konsultować, tylko jeszcze należy trafić na odpowiedniego specjalistę. Ja przy wizycie u ginekologa, pytając się jakie badania powinnam zrobić za nic nie mogłam wydębić odpowiedzi, Pani doktor odsyłała mnie do dermatologa, że niby teraz nadmierne owłosienie traktuje się jako problem kosmetyczno-dermatologiczny.. Dopiero po moim zapewnieniu że badania chcę zrobić na własny koszt podpowiedziała mi jeden marker (DHEA-So4), ale i tak mam wszystko w porządku :P A włosy rosną :/

Z wynikami badań hormonów tarczycy zgłoś się do DOBREGO endokrynologa, wtedy dopiero osiągnie się efekt.
__________________
Non omnis moriar...
poziomka_321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 10:56   #3136
ludwikaemilia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

masakra jak kobiecie rosną włosy w tych samych miejscach z powrotem i to jeszcze ze zdwojoną siłą ;/ Co do depilacji -sandra62 ja też korzystałam z ich usług . ( dermamed na Krzyckiej ale) Ja miałam efekt bardzo szybko , Po pierwszym zabiegu musiałam powtórzyć tylko raz .
ludwikaemilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 14:11   #3137
ferryboat
Zadomowienie
 
Avatar ferryboat
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 378
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
ja z koleżanką robie w Estetimed na ul.Ogrodowej , jestem bardzo zadowolona
Dzięki
__________________
Change your thoughts and you will change the world.
ferryboat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 07:31   #3138
eliza31
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

ja na szczęście nie mam żadnych problemó hormonalnych i mam nadziej ,ze nie będe ich mieć. Dodam ,że bardzos zybko wcześniej mi odrastały włosy i mnie to tak denerwowało ,że ani nie mówię . W końcu wybrałam się jak byłam u koleżanki w odwiedzinach do wyżej wspomnianego Dermamedu . ja polecam Panią Dorotę Kaliszewską .
eliza31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 09:19   #3139
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Wykupilam kupon na 3 zabiegi na lydki za 420 zł.... Do dziela
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-25, 17:49   #3140
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

A ile trzeba zabiegów na pachy tak mniej więcej?
__________________
10.12.2014- aparatka (dół i góra- kosmetyczny)
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 18:56   #3141
Glam93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 155
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja jestem po 5 zabiegach Vectusem i myślę, że do pełnej gładkości potrzebuję jeszcze jednego zabiegu. Ale zostały już tylko pojedyńcze kępki :P
Glam93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 19:32   #3142
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Glam93 Pokaż wiadomość
Ja jestem po 5 zabiegach Vectusem i myślę, że do pełnej gładkości potrzebuję jeszcze jednego zabiegu. Ale zostały już tylko pojedyńcze kępki :P
I co 2 miesiące robisz?
__________________
10.12.2014- aparatka (dół i góra- kosmetyczny)
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-26, 09:16   #3143
Glam93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 155
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Mniej więcej, wychodziło co 7-9 tygodni.
Glam93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 18:11   #3144
keffirek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez april_20 Pokaż wiadomość
A ile trzeba zabiegów na pachy tak mniej więcej?
4 to minimum, raczej 5 trzeba liczyć. 6 u niektórych słyszałam też, to jest zależne indywidualnie od Twojej reakcji na laser.

Ja po 4 zabiegu praktycznie nie widziałam odrastających grubych włosków (cienkie i dość jasne jeszcze były) a pod skórą jeszcze tego było troszkę - to widać po zabiegu.
keffirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 11:43   #3145
ZuzanneP
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 106
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny, skoro o depilacji laserowej mowa to może to Was zainteresuje jeśli jesteście z okolic Krakowa to jest konkurs w którym mozna wygrać zabieg na pachy. Wprawdzie zastanawiałam się nad bikini, ale pachy też mogą być, bo codziene golenie jest uciążliwe może dopisze mi szczęście i przekonam się czy to naprawę działa i jest bezbolesne

http://kobietamag.pl/vesuna-wygraj-depilacje-laserowa/

Edytowane przez ZuzanneP
Czas edycji: 2015-09-30 o 11:08
ZuzanneP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 21:29   #3146
olga87
Przyczajenie
 
Avatar olga87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Jasevrati Pokaż wiadomość
GlamKitty, trzymajmy jakiś poziom, tekstów w stylu "włącz myślenie" sobie nie życzę. Jeśli nie rozumiesz tego, co piszę, to mi nie odpisuj. Nie wiem jak prościej ująć sedno sprawy: chciałam wiedzieć co spowodowało, że włoski się znowu pojawiły, a nie dlaczego muszę je golić coraz częściej. Dziękuję za rzeczowe odpowiedzi dziewczyn, które zasugerowały problem z hormonami lub za małą ilość zabiegów. Jakie hormony należy sprawdzić?
W okolicach twarzy laserem LightSheer z małą końcówką ET powinnaś zrobić sobie minimum 5-6 zabiegów. Na dużej głowicy LS Dueta niestety nawet więcej, bo może mniej boli, ale niestety generuje też słabszą moc. Ważne, aby zabiegi robić regularnie co 8 tygodni, z czego pierwsze 3 są najważniejsze i tutaj naprawdę warto pilnować tego odstępu. Jeśli po 2 miesiącach od 3 zabiegu pojawiają się tylko pojedyncze włoski to 4 zabieg można trochę odsunąć w czasie, np. do 12 tygodni, ale na pewno będzie trzeba go wykonać. Po takiej skończonej serii na twarzy należy zrobić zabieg przypominający (raz na rok, czasem przy zaburzeniach hormonalnych raz na pół roku). W dobrych salonach na takie zabiegi podtrzymujące zazwyczaj dostaje się porządną dożywotnią zniżkę
Koniecznie przeczytaj sobie ten artykuł:
http://www.studiolaser-depilacja.pl/...wlosienia.html
Tutaj masz bardzo rzeczowo opisane, jakie hormony odpowiadają za nadmierne owłosienie u kobiet i z jakimi chorobami się to może wiązać. Na pewno warto udać się do ginekologa-endokrynologa i pokazać co się dzieje, a może ciemniejsze włoski pojawiają się też na przedramionach, wokół brodawek piersiowych i na linii białej (pasek od pępka do wzgórka)? - koniecznie powiedz o tym lekarzowi.
A jeśli chodzi o kwestię golenia włosów i ich wzmacniania to jest to już dawno obalony przez naukowców mit
Powodzenia !
olga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 14:45   #3147
karina221
Przyczajenie
 
Avatar karina221
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej czy któraś z was korzystała z usług salonu beauty medica podaję link do strony http://www.beautymedica.pl/zabiegi/depilacja_laserowa/ , chcę zapisac się na zabieg depilacji laserowej bikini i szukam sprawdzonego salonu w Toruniu. Możecie polecić mi jakiś sprawdzony punkt ?
karina221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 19:00   #3148
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

czy któraś z Was ma porównanie LightSheer Duet i LightSheer?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 20:29   #3149
mopsi
Przyczajenie
 
Avatar mopsi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 28
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej,
Ja mam takie porównanie. Zwykłym LightSheerem robiłam sobie zabiegi 5 lat temu na łydki i głębokie bikini. Miałam jasną skórę i mocne ciemne włosy na bikini, na łydkach słabsze, ale nie aż tak ciemne. I tu i tu zrobiłam 4 regularne zabiegi, na bikini po roku jeszcze jeden zabieg, bo jakieś pojedyncze włoski się pojawiły. Ogólnie jestem mega zadowolona, mam kilka włosów na bikini (może z 10 sztuk) i kilka bardzo delikatnych na łydkach, ale to taki bardziej meszek i jak skóra się opali to w ogóle tego nie widać. Jakbym miała wtedy kaske zrobiłabym sobie całe ciało, no ale nie było, a zabiegi nie należały do najtańszych (łydki kosztowały 400 zł i brazylijskie bikini też 400zł za jeden zabieg). Po latach stwierdziłam, że dokończę moje dzieło, bo zostały jeszcze uda i paszki Zapisałam się gdzie indziej na LightSheer Duet, nie powiem skusiła mnie cena, a poza tym to nowszy model, więc wydawało mi się, że też i lepszy. Jestem po 4 zabiegu na tej dużej zasysającej głowicy i już wiem dlaczego jest taka tania... Na zwykłej małej końcówce na tym etapie miałam jakieś 90% mniej włosów, na dużej mam może 40% usuniętych włosów :/ Żałuję, że wykupiłam od razu cały pakiet, powinnam wycofać się po pierwszym zabiegu, bo nawet skóra nie reagowała tak samo jak na zwykłym LightSheer. Po tym zwykłym LS skóra była trochę opuchnięta, zaczerwieniona, te mocne włosy mimo zgolenia wręcz spalały się na skórze i wszędzie zostawały takie czarne kropeczki, które po kilku dniach się wykruszały. Po Duecie skóra była tylko lekko zaróżowiona, żadnych spalonych włosków, przyznam, że część szczególnie tych słabszych (ale ciemnych) w ogóle nie chciała mi wypaść w ciągu tych 2 tygodni od zabiegu... Po 3 zwróciłam na to uwagę pani, która robiła mi zabieg, ponoć zrobiła mi go najwyższą możliwą mocą, bo skórę mam bardzo jasną, a i tak nie wypadło dowiedziałam się tez, że powinnam zrobić jeszcze kolejne zabiegi, może nawet 3 by się przydały (o zgrozo!) Sama nie wiem co teraz zrobić:/ w pakiecie mam jeszcze jeden zabieg zauważyłam, że ten cały Duet ma też tą małą końcówkę, ona wygląda identycznie jak ta na zwykłym LightSheer i chyba powiem przy kolejnym zabiegu, że nie chcę tej dużej. Muszę tam zadzwonić i zapytać czy w ogóle jest opcja, żeby zrobiły mnie tą małą - jak myślicie? Boje się, że się nie zgodzą, bo tą małą trzeba robić bardzo dokładnie i takie uda pewnie trwają z 2 godziny (na łydkach siedziałam półtorej godziny), a na dużej zajęło to raptem 30 minut ... zła jestem na siebie, mogłam tu wcześniej zajrzeć i poczytać, bo widzę, że więcej osób chwali zwykłego LS wrrrrr...
mopsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 20:37   #3150
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

a pod względem bólu?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.