pomysl na krotka fryzurke - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-12, 00:27   #1
elzbieta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 8

pomysl na krotka fryzurke


Nie wiem co zrobic z moimi wlosami. Nie wiem czy zapuszczac, czy obciac. Mam teraz krotkie, troszke juz odrosly. Jednak dochodze do wniosku, ze nie mam juz cierpliwosci na zapuszczanie, jednakze jesli byloby mi lepiej w dlugich, zdecydowalabym sie. Napewno bym sie pomeczyla troche, ale coz. Tak wiec prosze bardzo o rade. Wysylam moje aktualne zdjecie. Moze tez z dlugimi tez wysle, dla porownania. Bardzo prosze o rady.
elzbieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-12, 00:27   #2
elzbieta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 8
pomysl na krotka fryzurke

Nie wiem co zrobic z moimi wlosami. Nie wiem czy zapuszczac, czy obciac. Mam teraz krotkie, troszke juz odrosly. Jednak dochodze do wniosku, ze nie mam juz cierpliwosci na zapuszczanie, jednakze jesli byloby mi lepiej w dlugich, zdecydowalabym sie. Napewno bym sie pomeczyla troche, ale coz. Tak wiec prosze bardzo o rade. Wysylam moje aktualne zdjecie. Moze tez z dlugimi tez wysle, dla porownania. Bardzo prosze o rady.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg !cid_000701c35ac8$367a2740$15071843@HP.jpg (29,4 KB, 10 załadowań)
elzbieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-12, 00:40   #3
elzbieta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 8
Re: pomysl na krotka fryzurke

I jeszcze jedno zdjecie z dlugimi wlosami. To bylo pare lat temu. Niestety nie mam takiego zdjecia, na ktorym by byla sama. Ale to chyba nie przeszkadza?
elzbieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-12, 00:40   #4
elzbieta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 8
Re: pomysl na krotka fryzurke

I jeszcze jedno zdjecie z dlugimi wlosami. To bylo pare lat temu. Niestety nie mam takiego zdjecia, na ktorym by byla sama. Ale to chyba nie przeszkadza?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 33.jpg (78,0 KB, 10 załadowań)
elzbieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-12, 22:10   #5
elzbieta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 8
Re: pomysl na krotka fryzurke

Pomocy!!! Nikt nie napisal do mnie z rada a ja juz na dniach chce isc do fryzjera, bo nie moge patrzec na siebie. Blagam!
elzbieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-12, 22:10   #6
elzbieta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 8
Re: pomysl na krotka fryzurke

Pomocy!!! Nikt nie napisal do mnie z rada a ja juz na dniach chce isc do fryzjera, bo nie moge patrzec na siebie. Blagam!
elzbieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-12, 22:41   #7
Asieńka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: pomysl na krotka fryzurke

Witam Dzidka
Nasza kochana Grażynka jest teraz na jakimś zlocie czy coś i po powrocie zapewne Ci cos zaproponuje. Póki co- małe wsparcie
Masz już krótkie włosy i jeśli w nich czujesz się dobrze- przecież to najważniejsze- to niech tak zostanie. Widzę że włoski masz falowane, ale nie wiem co własciwie byś chciała, taką totalnie na króciutko, do ucha...
Wklejam propozycje, może Cię zainspirują i sobie coś wybierzesz

Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-08-12, 22:41   #8
Asieńka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: pomysl na krotka fryzurke

Witam Dzidka
Nasza kochana Grażynka jest teraz na jakimś zlocie czy coś i po powrocie zapewne Ci cos zaproponuje. Póki co- małe wsparcie
Masz już krótkie włosy i jeśli w nich czujesz się dobrze- przecież to najważniejsze- to niech tak zostanie. Widzę że włoski masz falowane, ale nie wiem co własciwie byś chciała, taką totalnie na króciutko, do ucha...
Wklejam propozycje, może Cię zainspirują i sobie coś wybierzesz

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gallery410.jpg (28,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image2UM.jpg (11,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg js006.jpg (34,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg js014.jpg (28,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rowland1.jpg (62,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gpgv30062.jpg (29,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gpgv30058.jpg (29,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BSH204.jpg (180,5 KB, 4 załadowań)
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-13, 03:08   #9
elzbieta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 8
Re: pomysl na krotka fryzurke

Asienko! Bardzo, bardzo Ci dziekuje. Fryzurki bardzo fajowe. Mi najbardziej podobalo sie drugie i ostatnie zdjecie. Mysle, ze na takie bym sie zdecydowala. Tylko zastanawiam sie, czy dobrze by mi bylo az z takimi krociutkimi(drugie zdjecie), bo mam okragla buzie, ale ono bardzo mi sie podoba. Malo ukladania, umyc i wysuszyc. To jest to. Te ostatnie tez super, tylko sie martwie, czy az tak dobrze bede potrafila ulozyc. Mam falowane wlosy jak zauwazylas i czasami przysparza mi to troche klopotow z ukladaniem, bo nie potrafie ich wyprostowac. Tak czy inaczej, ciesze sie, ze odpowiedzialas na moje pytanie.
Grazynko! Jesli znajdziesz chwile to doradz mi pomiedzy tymi dwoma fryzurkami, bardzo prosze.
Dzieki bardzo!
elzbieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-13, 03:08   #10
elzbieta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 8
Re: pomysl na krotka fryzurke

Asienko! Bardzo, bardzo Ci dziekuje. Fryzurki bardzo fajowe. Mi najbardziej podobalo sie drugie i ostatnie zdjecie. Mysle, ze na takie bym sie zdecydowala. Tylko zastanawiam sie, czy dobrze by mi bylo az z takimi krociutkimi(drugie zdjecie), bo mam okragla buzie, ale ono bardzo mi sie podoba. Malo ukladania, umyc i wysuszyc. To jest to. Te ostatnie tez super, tylko sie martwie, czy az tak dobrze bede potrafila ulozyc. Mam falowane wlosy jak zauwazylas i czasami przysparza mi to troche klopotow z ukladaniem, bo nie potrafie ich wyprostowac. Tak czy inaczej, ciesze sie, ze odpowiedzialas na moje pytanie.
Grazynko! Jesli znajdziesz chwile to doradz mi pomiedzy tymi dwoma fryzurkami, bardzo prosze.
Dzieki bardzo!
elzbieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-13, 08:18   #11
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: pomysl na krotka fryzurke

hi Didek!
korzystniej wygladasz w krotszych wloskach, i jasniejszych.
co do fotek idealna dla ciebie wedlug mnie, jest fot 1!!! potem 6 i ostania. wten bladzik pare czekoladowych pasemek wrzuc i superowo!!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-08-13, 08:18   #12
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: pomysl na krotka fryzurke

hi Didek!
korzystniej wygladasz w krotszych wloskach, i jasniejszych.
co do fotek idealna dla ciebie wedlug mnie, jest fot 1!!! potem 6 i ostania. wten bladzik pare czekoladowych pasemek wrzuc i superowo!!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.