For you Beauty czyli wielkie testowanie pędzli do makijażu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Klub Recenzentki Rossmann

Notka

Klub Recenzentki Rossmann Klub Recenzentki Rossmann Zapraszamy do zapoznania się z recenzjami on-line testu kosmetyku marki Rossmann. 100 Wizażanek testuje obecnie Pędzle do makijażu marki For Your Beauty.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-07-10, 22:48   #1
Gosiutka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 916

For you Beauty czyli wielkie testowanie pędzli do makijażu


A więc i ja doznałam zaszczytu posiadania pędzli z serii For You Beauty.

Tak jak moje poprzedniczki, otrzymałam zestaw 4 pędzli:

- pędzel do różu
- pędzel do pudru
-pędzel do powiek
- pędzel do ust


Pierwsze wrażenie: Jestem mile zaskoczona! Efekt wizualny bardzo pozytywny, spodziewałam się, że pędzle będą mniej solidne, a tu proszę! Według mnie pędzle są bardzo dobrze wykonane, włosie jest miłe w dotyku.

Jako miłośniczka różu, od razu przypadł mi do gustu pędzel do różu. Bardzo dobrze nakłada róż, nie robi "mazów" czy też "plam" , tylko równomiernie, wedle uznania pomaga nałożyć róż. Zwykle moje pędzle do różu, były krótsze, ta długość pędzla z FYB bardzo mi odpowiada i ułatwia nakładanie kosmetyku.

Pędzel do pudru- mam inny bardzo dobry pędzel więc z pędzla FYB nie jestem tak zadowolona, jak z konkurencyjnej firmy. Pędzel FYB gubi włoski oraz jest trochę zbyt twardy jak na moją cerę, preferuję delikatniejsze pędzle.

Pędzel do powiek- rzadko używam, ale jak dla mnie jest ok, spełnia swoje zadania, nie drapie w powieki, jestem zadowolona i polecam.

Pędzel do ust- nie przepadam za takimi pędzlami, według mnie ciężko nakłada się pomadkę, mógłby być mniej sztywny.


Ogólnie - pędzle odbieram pozytywnie, mój faworyt to pędzel przeznaczony do różu.

W kolejnych dniach postaram się rozszerzyć recenzję

Edytowane przez Gosiutka
Czas edycji: 2012-07-10 o 22:50
Gosiutka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Klub Recenzentki Rossmann


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.