Edukacja artystyczna czy ten kierunek jest opłacalny?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-07, 15:07   #1
klara1233
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 39

Edukacja artystyczna czy ten kierunek jest opłacalny??


Witajcie
Planuje iść na edu.art,skończyłam liceum plastyczne i nie ukrywam że chce robić coś w tym kierunku...tylko,że wszyscy mi mówią że po tym kierunku nie ma pracy a przecież nie chodzi tam tylko o nauczanie w szkole! Jest któraś z was może na tym kierunku albo zna kogoś kto jest i może mi powiedzieć swoje zdanie na ten temat?
klara1233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 20:53   #2
level_out
Raczkowanie
 
Avatar level_out
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 86
Dot.: Edukacja artystyczna czy ten kierunek jest opłacalny??

to zależy co masz na myśli.. dekoratorka wnętrz, grafik.. możliwości jest wiele. Ale osobiści nie polecam. Mam w rodzinie "artystyczną duszę", która zdecydowała się pracować w tym kierunku i obecnie tonie w długach i ledwo ciągnie
__________________
"Każdy człowiek jest jak Księżyc. Ma swoją drugą stronę, której nie pokazuje nikomu."
level_out jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 21:31   #3
klara1233
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 39
Dot.: Edukacja artystyczna czy ten kierunek jest opłacalny??

pytam konkretnie o ten kierunek,projektowanie wnetrz czy grafik maja malo z tym wspólnego.Tak juz bywa z artystami ja osobiscie znam wiele osob ktore oddaly sie sztuce i dobrze żyja wiec to chyba zalezy od szczescia i checi
klara1233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 22:42   #4
P0m
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 679
Dot.: Edukacja artystyczna czy ten kierunek jest opłacalny??

Cytat:
Napisane przez klara1233 Pokaż wiadomość
pytam konkretnie o ten kierunek,projektowanie wnetrz czy grafik maja malo z tym wspólnego.Tak juz bywa z artystami ja osobiscie znam wiele osob ktore oddaly sie sztuce i dobrze żyja wiec to chyba zalezy od szczescia i checi
sama sobie w tym momencie odpowiedziałaś na pytanie
P0m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 12:31   #5
klara1233
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 39
Dot.: Edukacja artystyczna czy ten kierunek jest opłacalny??

"Jest któraś z was może na tym kierunku albo zna kogoś kto jest i może mi powiedzieć swoje zdanie na ten temat? " Na prawde sobie na to odp? Szukam osoby ktora jest na tym kierunku no ludzie blagam...jak nie macie nic do powiedzenia to sie powstrzymajcie
klara1233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 13:26   #6
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Edukacja artystyczna czy ten kierunek jest opłacalny??

Cytat:
Napisane przez klara1233 Pokaż wiadomość
"Jest któraś z was może na tym kierunku albo zna kogoś kto jest i może mi powiedzieć swoje zdanie na ten temat? " Na prawde sobie na to odp? Szukam osoby ktora jest na tym kierunku no ludzie blagam...jak nie macie nic do powiedzenia to sie powstrzymajcie
Bardziej powinny interesować Cię perspektywy po ukończeniu studiów a nie sama opinia jakiejś studentki, która będąc na drugim roku będzie zachwalać jaki to fajny kierunek i jak dobrze się bawi.

Ja mam znajomą po pokrewnym kierunku, która zajmuje się edukacją artystyczną ale pewno Cię to nie interesuje
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 19:13   #7
P0m
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 679
Dot.: Edukacja artystyczna czy ten kierunek jest opłacalny??

Cytat:
Napisane przez klara1233 Pokaż wiadomość
"Jest któraś z was może na tym kierunku albo zna kogoś kto jest i może mi powiedzieć swoje zdanie na ten temat? " Na prawde sobie na to odp? Szukam osoby ktora jest na tym kierunku no ludzie blagam...jak nie macie nic do powiedzenia to sie powstrzymajcie


JUŻ SŁUŻĘ Z POMOCĄ!!!
cytat nr1
Cytat:
tylko,że wszyscy mi mówią że po tym kierunku nie ma pracy a przecież nie chodzi tam tylko o nauczanie w szkole! Jest któraś z was może na tym kierunku albo zna kogoś kto jest i może mi powiedzieć swoje zdanie na ten temat?
+
cytat nr2
Cytat:
pytam konkretnie o ten kierunek,projektowanie wnetrz czy grafik maja malo z tym wspólnego.Tak juz bywa z artystami ja osobiscie znam wiele osob ktore oddaly sie sztuce i dobrze żyja wiec to chyba zalezy od szczescia i checi
P0m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-08, 22:45   #8
klara1233
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 39
Dot.: Edukacja artystyczna czy ten kierunek jest opłacalny??

widze ze nie dowiem sie tutaj niczego...szkoda czasu
klara1233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 23:27   #9
P0m
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 679
Dot.: Edukacja artystyczna czy ten kierunek jest opłacalny??

Ok to Ci odpowiem co ja myślę. Kierunek kojarzy mi się kiepsko(mało przyszłościowo), jako, że też nie widzę po tym innej pracy jak w szkole. Oczywiście pewnie są wyjątki, tak jak napisałaś zależy to od szczęścia i chęci. Po każdym kierunku da się w życiu ustawić, jak się ma łeb na karku i ambicję, ale trzeba pamiętać, że to, że komuś tam np. po tej Edukacji Artystycznej udało się znaleźć mega świetną pracę, nie oznacza, że ten kierunek to gwarancja szczęścia. Na dany kierunek idą setki/tysiące studentów, wybić się chce każdy, a uda się kilku osobom, bo po prostu nie ma zapotrzebowania.

Powiedz czemu akurat ten kierunek Cię interesuje? Co byś po nim chciała robić? Będzie łatwiej pomóc czy może polecić co innego.
P0m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 13:22   #10
klara1233
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 39
Dot.: Edukacja artystyczna czy ten kierunek jest opłacalny??

Chce isc na ten kierunek bo kocham sztuke,konczylam plastyka i wiem ,ze moje isc na asp ale po prostu nie chce....chce pracowac z ludzmi,prowadzic jakies kursy,zajecia z dziecmi. Gadalam juz z nauczycielami z mojego licem zgodnie twierdza ze teraz edukacja artystyczna to nie tylko uczenie w szkole tym bardziej ze ja mam spore doswiadczenie w roznych dziedzinach i tak gdzie chce isc tez tych przedmiotow art jest wiele tylko interesuje mnie zdanie osoby ktora jest na tym kierunku jak to u niej wyglada,czy jej sie podoba,jest zadowolona itp
klara1233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-09 13:22:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.