Umięśnione dziewczyny...są tu takie?:) - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-14, 14:29   #361
Aleks95
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: Umięśnione dziewczyny...są tu takie?:)

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
a mogę wiedzieć ile ważysz ?
58kg. Znalazłam ciekawą stronę w sieci z rekordami wyciskania: http://www.goheavy.net/Records/default.aspx, Devan Doan w wieku 14 lat wyciskała 77,5kg, kiedy miała 15 lat - 122.5kg, jako 16 latka 125kg, 17lat - 140kg, 18 - 147kg, jej obecny rekord to 165kg... Przebije ją któraś z was??

Chciałabym, żebyście oceniły mój plan treningowy:
1.Poniedziałek - Ręce, klatka, plecy - wyciskanie, wyciskanie francuskie, podciąganie, uginanie ramion z hantlami, wyciskanie sztangi zza głowy
2.Środa - Uda, łydki, grzbiet - Przysiady, wspięcia na palce, martwy ciąg
3.Piątek - Brzuch - Brzuszki na poręczy, skręty na maszynie
4.Sobota - Test
Trening na dużych ciężarach z małą ilością powtórzeń w seriach(8-1).Przerwy pomiędzy seriami 3-5 minut.
Aleks95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 18:07   #362
domader
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Umięśnione dziewczyny...są tu takie?:)

Cytat:
Napisane przez Aleks95 Pokaż wiadomość
Dzięki za informację, jednak nasz WF-ista kpi z takich zasad, koleżanka powiedziała mi, że już w tamtym roku powiedział coś w stylu: "Teraz dzieci są większe, to na pewno i silniejsze...", według niego taka tabelka wygląda tak:
1. Wyciskanie 60kg - 5; 70kg - 6
2. Przysiad 110kg - 5; 120kg - 6
3. Martwy ciąg 140kg - 5; 160kg - 6
4. Podciąganie +15kg - 5; +20kg - 6
5. Pompki 100 - 5; 100 + 10kg - 6
6. Uginanie ramion z hantlami 10x10kg - 5; 10x15kg - 6
7. Brzuszki 100 1min. - 5; 100 40sec. - 6
Jak tak patrzę na te tabelkę to myślę, że muszę chodzić na siłownię trochę poćwiczyć, jeśli chcę mieć 6 w WF-u, co myślicie o tej tabeli, ja, że jest strasznie zawyżona sama wyciskam 55kg więc jeszcze trochę pracy przede mną... Jak muszę się odżywiać i jak ćwiczyć, żeby podołać temu wyzwaniu??
Witam wszystkich, jestem Dominika, mam 18 lat, chodzę do liceum sportowego, a w przyszłości chcę zostać trenerką<marzy>...

Widzę, że nie tylko ja miałam dziwnego WFistę w gimnazjum... Chociaż mi i tak to nie przeszkadzało...
domader jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 21:33   #363
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: Umięśnione dziewczyny...są tu takie?:)

Dziewczyny, czy stosujecie jakieś odżywki? Jeśli tak to jakie?
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 20:53   #364
Aleks95
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: Umięśnione dziewczyny...są tu takie?:)

@dromader naprawdę masz takie osiągnięcia, jak w sygnaturce?? Od ilu lat ćwiczysz, masz jakieś swoje zdjęcia???
Aleks95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 21:04   #365
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Umięśnione dziewczyny...są tu takie?:)

Cytat:
Napisane przez Aleks95 Pokaż wiadomość
@dromader naprawdę masz takie osiągnięcia, jak w sygnaturce?? Od ilu lat ćwiczysz, masz jakieś swoje zdjęcia???
Najpierw wklejasz tu jakes posklejane zdjecia, teraz jakies bajki wypisujesz i jeszcze rozmawiasz sam/a ze soba
Jesli tak bardzo sie nudzisz to moze idz na silownie i pocwicz sobie co?

I moze zdecyduj sie czy masz 15, 16 czy 18 lat?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2010-08-17 o 21:06
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 02:26   #366
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Umięśnione dziewczyny...są tu takie?:)

Cytat:
Napisane przez zbecka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy stosujecie jakieś odżywki? Jeśli tak to jakie?
Ja mam odzywke bialkowa Whey (serwatka). Jak robilam cykl na mase pol roku temu to pilam regularnie przed i po kazdym treningu (chyba, ze po mialam natychmiast posilek, a w nim inne bialko, np. tunczyka) i czasem do sniadania do owsianki (zeby bylo bialko). Teraz juz mi nie zalezy na przyroscie masy wiec pije tylko kiedy wiem, ze mam zbyt malo bialka w posilkach w dniu treningowym, zeby mi sie miesnie nie spalily. Wiecej miesni nie chce, ale mniej tez niekoniecznie :P
Nie bawilam sie w gainery (odzywka bialko+wegle), bo odpowiednie wegle jest, wg mnie, stosunkowo latwo dostarczyc i latwo sie trawia. Bialko zjedzone na mniej niz 1h przed treningiem "lezy mi na zoladku", dlatego wole odzywke. Ale oczywiscie jak ktos chce na mase, to gainery sa dobrym rozwiazaniem.
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 14:05   #367
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: Umięśnione dziewczyny...są tu takie?:)

Dzięki Santos za odpowiedź ja chcę robić masę i właśnie się zastanawiam nad białkiem serwatkowym albo gainerem.
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 14:31   #368
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Umięśnione dziewczyny...są tu takie?:)

wiedziałam , że znowu to jakaś ściema
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 00:09   #369
agness27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Umięśnione dziewczyny...są tu takie?:)

ciekawa jestem naprawdę jakie macie wyniki....

Edytowane przez agness27
Czas edycji: 2010-09-14 o 00:11
agness27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 11:52   #370
madziula111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: Umięśnione dziewczyny...są tu takie?:)

Cytat:
Napisane przez kami_r Pokaż wiadomość
Wpierw może obrazek ilustrujący, jak się mierzy bicepsa Tej kobiecie wyszło jakieś 34.5cm...
A niżej moja łapka... Ale naprawdę liczę na to, że któraś z Was jeszcze się pochwali... Szczególnie Ty, Kaileight Słyszałam, że masażystki bywają umięśnione, ale nie sądziłam, że aż tak
Elisska, 30 pompek to już naprawdę dobry rezultat Sama najczęściej padam tuż przed 50...
tak czytam tą waszą rozmowę zobaczyłam zdjęcie tej twojej ogromnej łapy i wiesz co 32,5 a 32,5 to jest różnica jak byś zrzuciła to całe sadło zwłaszcza na tricepsie to by ci zostało jakieś 28 to naprawde nie masz sie czym jarać
madziula111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 01:26   #371
hunki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 135
Dot.: Umięśnione dziewczyny...są tu takie?:)

Cytat:
Napisane przez kami_r Pokaż wiadomość
Lady Macabre, obwód może nieść z sobą jakąś informację nt bicepsa, ale nie musi. Niektóre z moich koleżanek mają w bicepsie 34cm, ale mięśni tam w gruncie rzeczy niewiele...a na pewno znacznie mniej, niż u mnie (mam 32cm). Obwód bicepsa to w rzeczywistości obwód całego ramienia, więc liczą się kości, triceps, tłuszcz i dopiero potem sam biceps
dokładnie,zacznij ćwiczyć triceps to zobaczysz ile przybędzie Ci w 'bicu'

---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleks95 Pokaż wiadomość
58kg. Znalazłam ciekawą stronę w sieci z rekordami wyciskania: http://www.goheavy.net/Records/default.aspx, Devan Doan w wieku 14 lat wyciskała 77,5kg, kiedy miała 15 lat - 122.5kg, jako 16 latka 125kg, 17lat - 140kg, 18 - 147kg, jej obecny rekord to 165kg... Przebije ją któraś z was??

Chciałabym, żebyście oceniły mój plan treningowy:
1.Poniedziałek - Ręce, klatka, plecy - wyciskanie, wyciskanie francuskie, podciąganie, uginanie ramion z hantlami, wyciskanie sztangi zza głowy
2.Środa - Uda, łydki, grzbiet - Przysiady, wspięcia na palce, martwy ciąg
3.Piątek - Brzuch - Brzuszki na poręczy, skręty na maszynie
4.Sobota - Test
Trening na dużych ciężarach z małą ilością powtórzeń w seriach(8-1).Przerwy pomiędzy seriami 3-5 minut.
jej obecny rekord to 172 kg ,coś koło tego,na you tube są filmiki jak wyciska,ale ona waży ponad 80kg i trenuje wiele lat,i wcina pewnie całą masę różnych proszków,ciekawe czy próbowała sterydów a wiecie,że ona wyciska w specjalnej koszulce,która pozwala wziąść nawet do 40 kg więcej,trójboiści używają również takich...

---------- Dopisano o 02:26 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Natka34 Pokaż wiadomość
Cześć, nazywam się Natalia, mam 12 lat, jestem wysoka (185cm) i szczupła,robie 100 pompek dziennie (bez przerw), a w bicepsie mam 34cm i podnoszę 65kg. Czy to jak na mój wiek dużo i czy w ogóle dużo?
ładnie kręcisz Natka ciekawe jak te Twoje pompki wyglądają,pewnie tego nawet nie można nazwać pompkami i podejrzany wzrost,pewnie mierzyłaś się w szpilkach i kapeluszu z piórkiem no i 34 w bicepsie mierzone zapewne w puchowej kurtce na zimę
hunki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 07:46   #372
hunki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 135
Dot.: Umięśnione dziewczyny...są tu takie?:)

Cytat:
Napisane przez rubbergirl Pokaż wiadomość
Witam Ja również wątpię w 38cm biceps, chyba że masz co najmniej 180cm wzrostu, ale to też jest mało prawdopodobne. Powód? Najsilniejsza kobieta świata Aneta Florczyk posiada w bicepsie... 36cm. Albo więc jesteś nową nadzieją polskich sportów siłowych albo... po prostu kłamiesz jak z nut żeby się dowartościować :P

Jestem też ciekawa Twoich osiągnięć - np. wyciskanie sztangi. Aneta zalicza około 130kg - jestem pewna, że z takim bicepsem bez trudu poprawisz jej rekord

Aaa i tak a propos - to mój pierwszy post na forum. Tak więc witam wszystkich, mam na imię Agata i jestem z Wrocławia A w bicepsie mam marne 29cm :P
witaj,ja też jestem z Wrocławia jakie masz rekordy?
hunki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 13:34   #373
Kamilsports
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Umięśnione dziewczyny...są tu takie?:)

Temat chyba umarł, ale i tak napisze.

Jak tak czytam tą całą rozmowę, to aż się nie chce wierzyć że polskie dziewczyny tak się znają na dietach, ćwiczeń, przyrostu masy itp. Jestem pod wrażeniem, choć do mnie wam wiele brakuje , ale to dlatego że jestem facetem :P
Kamilsports jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 15:18   #374
Michal196
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Umięśnione dziewczyny...są tu takie?:)

Witam. Chętnie poznam dziewczynę regularnie ćwiczącą na siłowni. Przyznam się , że lubię muskularne kobiece ciałka. Jeżeli sa tu takie panie i mają ochotę się poznać zapraszam.
Michal196 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 10:29   #375
pynk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Umięśnione dziewczyny...są tu takie?:)

hej Jestem facetem i trafiłem na to forum przypadkiem. Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem i to dużym. Chodzę na siłownie od dobrych 4 lat i mam w bicepsie 37,5/38 cm przy 177cm wzrostu. Tak jak zauważyliście nie rozmiar bicepsu ma znaczenie, bo moje koleżanki mają po dwadzieścia kilka cm a na rękę potrafią wygrać i ze mną. Jak zaczynałem ćwiczyć to była porażka z siłą.
pynk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 16:16   #376
plucky
Raczkowanie
 
Avatar plucky
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 40
Dot.: Umięśnione dziewczyny...są tu takie?:)

nie wiem czy sie zaliczam bo jestem drobna ale cwicze typowo na mase, startowalam z zaledwie 40 kg przy 164 cm ( taki ze mnie suchar z natury ) na chwile obecna dobilam do 50 kg
__________________
plucky

Edytowane przez plucky
Czas edycji: 2015-01-19 o 16:24
plucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 16:23   #377
plucky
Raczkowanie
 
Avatar plucky
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 40
Dot.: Umięśnione dziewczyny...są tu takie?:)

Cytat:
Napisane przez plucky Pokaż wiadomość
nie wiem czy sie zaliczam bo jestem drobna ale cwicze typowo na mase, startowalam z zaledwie 40 kg przy 164 cm ( taki ze mnie suchar z natury ) na chwile obecna dobilam do 50 kg
1
__________________
plucky
plucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-19 17:23:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.