problem z wrastającymi włoskami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-28, 21:00   #1
beckens
Przyczajenie
 
Avatar beckens
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 14

problem z wrastającymi włoskami


Witam,

podejrzewam że ten temat był poruszany miliony razy, ale liczę na odpowiedź i pomoc..

otóż, jakiś czas temu zaczęły wrastać mi się włoski.. z początku nie było tak źle.. trafiało się kilka, pęseta w ruch i za chwile było po krzyku.. jednak ostatnio strasznie mi się to nasiliło, skóra swędzi, pełno mam ran.. próbowałam peelingów, wszystkiego ale dalej nic, widocznie trafiłam na złe specyfiki.. jakich wy używacie peelingów, kremów i innych rzeczy?

ratujcie
__________________
Łukasz
beckens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 18:49   #2
_Sylvia
Raczkowanie
 
Avatar _Sylvia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 72
Dot.: problem z wrastającymi włoskami

Cytat:
Napisane przez beckens Pokaż wiadomość
Witam,

podejrzewam że ten temat był poruszany miliony razy, ale liczę na odpowiedź i pomoc..

otóż, jakiś czas temu zaczęły wrastać mi się włoski.. z początku nie było tak źle.. trafiało się kilka, pęseta w ruch i za chwile było po krzyku.. jednak ostatnio strasznie mi się to nasiliło, skóra swędzi, pełno mam ran.. próbowałam peelingów, wszystkiego ale dalej nic, widocznie trafiłam na złe specyfiki.. jakich wy używacie peelingów, kremów i innych rzeczy?

ratujcie
Mi pomógł krem z dużą zawartością mocznika, 30 %. Niestety nie pamiętam nazwy, ale myślę, że jest sporo propozycji na rynku wśród kremów z mocznikiem
_Sylvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-02 19:49:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:06.