Komsetyki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-15, 15:04   #1
sheva17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 58

Komsetyki


Witam. Pisałem wcześniej o moim problemie ze skórą, ale nikt mi nie odpisał. Mam więc pytanie. Czy moglibyście mi polecić jakieś kosmetyki do mojej skóry, która jest sucha, nadreaktywna, wrażliwa i naczyńkowa? Stosowałem różne kremy, ale po wszystkich po kilku dniach wyskakiwały mi syfy. Byłem u dermatologa, który stwierdził u mnie trądzik różowaty, ale nie chce do końca mi się wierzyć, bo ja mam problem z całą skórą na twarzy a nie tylko z policzkami jak to bywa w trądziku różowatym.. Skóra po umyciu jest strasznie zaczerwieniona i uwidaczniają się syfy oraz często atakuje mnie rumień. Myślę, że w dużej mierze jest to związane z przesuszeniem skóry także chciałbym abyście polecili mi kosmetyki do cery suchej, wrażliwej, nadreaktywnej i naczynkową oraz skłonną do występowania syfów.. Obecne do mycia używam Cetaphil. Co byście mi polecili? Chciałbym rozwiązać swój problem ze skórą, czyli wyelminować syfy oraz zmniejszyć jej nadreaktywność, wybielić jakoś te plamy oraz żeby tak mi się nie działo po umyciu jak się obecnie dzieje. Czy da się to jakoś wyleczyć?

Edytowane przez sheva17
Czas edycji: 2018-04-01 o 14:26
sheva17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-15 16:04:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.