Podkład Revlon PhotoReady - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-24, 12:21   #301
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
W sklepie było ok, nie mogłam napatrzyc się na twarz, taka świetlista, zdrowa, mimo przetłuszczającego się czoła wszystko ładnie współgrało.
Ale w samochodzie patrzę w lusterko, a tu na mojej twarzy bombka choinkowa
Myślisz że dałoby radę to troche zamaskować jakimś pudrem żeby nie były tak widoczne?
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 12:37   #302
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez miki223 Pokaż wiadomość
Myślisz że dałoby radę to troche zamaskować jakimś pudrem żeby nie były tak widoczne?
Niewiem, ale raczej nie, mimo że drobinki nie są duże.
Dla upewnienia się sprawdzę w domu i dam Ci znac (jak przypudruję się pudrem mamy, bo ja używam tylko bambusowgo).
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 13:34   #303
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Będę Ci ogromnie wdzięczna.
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 15:26   #304
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Więc tak :
nałożyłam podkład na twarz, włączyłam światło nad lustrem i widzę podkreślone suche skórki i rozszerzone pory
Nie zrażam się i nakładam puder, niestety drobinki cały czas są widoczne. Pokazałam się mamie, ona też widziała brokat.
Jeżeli chodzi o krycie to podkład idealny na lato, gdyby nie drobinki można by go traktować jako krem-podkład dla nastolatek, które JESZCZE mają nieskazitelną cerę.
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 15:45   #305
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Mademoiselle_Pauline nakładałaś bez bazy ? ten PR ?

drobinki owszem - są, ale ja używałam tego podkładu na wieczór i w sztucznym świetle - czy to na żywo, czy na zdjęciu - wyglądał w porządku (tzn. tak jak opisujesz - rozświetlona twarz, bez oznak zmęczenia). ale ja nakładałam go na bazę.
może technika zła ? (jak się za dużo nałoży podkładu, to też niedobrze, bo podkreśli) w końcu on lejący jest..
sama sie nim nie malowałam, ale mam zamiar zacząć i chciałabym się jeszcze dowiedzieć, jaki rodzaj skóry posiadasz ?

ja nakładałam na niego puder Chanel (podstawowa wesja) i efekt był dobry, aczkolwiek puder ten nie posiada żadnych drobinek i jest mega kryjący (jak na puder sypki), więc może zgarnął te drobinki pod siebie
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 15:53   #306
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Mam cerę praktycznie bezproblemową, przed okresem coś wyskoczy, a tak tylko świeci mi się czoło. Na nosie jest parę rozszerzonych porów.
Czy nałożyłam na bazę ? Nie.
Czy za dużo nałożyłam ? Na pewno nie.
nałożyłam po kropce na każdy z policzków, nos, brodę i czoło i równomiernie rozsmarowałam.
Na PR nałożyłam puder z Avonu taki w granatowym opakowaniu (średnio kryjący)
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 16:43   #307
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

to mamy podobną cerę, z tym, że mi na brodzie czasami wyskakują tak z nikąd. a, no i zmarszczki mimiczne posiadam, więc boję się na uwidocznienie.. ale cóż - jak nie spróbuję, to się nie dowiem.

na bazę nie chcę kłaść, bo wiadomo, że zapycha strasznie - mam dylemat teraz, a jak na złość ten do pracy wyrzuciłam wiosną, bo "już tylko na ściankach został".. przydałoby się teraz..
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-24, 19:01   #308
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

PR kusi mnie niesamowicie, bo lubie podkłady o takiej konsystencji. Ale te drobinki mnie odstraszają...
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 22:18   #309
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

miki223, ja z wad jakie zauważyłam u innych to to, że CS dłużej trzyma się twarzy i w świetle dziennym wygląda lepiej. jednak PR dogania CS, a ja bym chciała zmiany jakiejś. to tak z moich doświadczeń. boję się jednak, że jak nie nałożę pełnej tapety, to samotny PR będzie wyglądał tandetnie - jak opisała Mademoiselle_Pauline
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 08:54   #310
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez muszki Pokaż wiadomość
miki223, ja z wad jakie zauważyłam u innych to to, że CS dłużej trzyma się twarzy i w świetle dziennym wygląda lepiej. jednak PR dogania CS, a ja bym chciała zmiany jakiejś. to tak z moich doświadczeń. boję się jednak, że jak nie nałożę pełnej tapety, to samotny PR będzie wyglądał tandetnie - jak opisała Mademoiselle_Pauline
no PR to nie jest podkłąd mocno kryjący, więc jeśli chcesz mocnego krycia to raczej odpada... ale z tego co wiem to można pomieszać PR z CS i podobno bardzo fajny efekt to daje
Ja zamówiłam przez internet PR (kolor Ivory) i czekam na paczkę, więc nie straszcie mnie drobinkami
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 10:38   #311
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam przez internet PR (kolor Ivory) i czekam na paczkę, więc nie straszcie mnie drobinkami
One nie dają mi spać. Najchętniej kupiłabym oba i miała problem z głowy, ale nie pozwalają mi na to fundusze mam cerę gładka, nie mam z nią problemów, więc krycie nie musi być bardzo bardzo mocne. Boję się, że te drobinki będą tak widoczne jak w podkładzie Astor Mineral Match. W słońcu twarz z tym podkładem wygląda jak po karnawale...

viki1988 jak możesz to opisz jak się sprawdził PR gdy otrzymasz paczkę

Edytowane przez miki223
Czas edycji: 2010-09-25 o 10:48 Powód: .
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-25, 11:48   #312
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

viki1988, nie tyle zależy mi na mocnym kryciu (specjalnych problemów ze skórą nie mam, poza świeceniem się w okolicach T), co na utrzymaniu się podkładu przez cały dzień i żeby się nie warzył. nie lubię poprawiać makijażu w ciągu dnia, ale nie chcę też malować się bardzo grubo. przy CS czuję obciążenie kosmetykami, dlatego chciałabym zmiany.

kiedy maluję w pracy, robię to przy sztucznym świetle i zazwyczaj nie przyglądam się uważnie podkładowi - a bynajmniej nie wpadłabym na to, żeby szukać na twarzy jakichś brokatowych drobinek. od razu później nakładam puder - jak opisałam wcześniej, dość kryjący - i wydaje mi się, że dlatego ich później nie było widać.

ale jeżeli znów mam mieć maskę kryjącą na twarzy, to sobie kupię CS..
też podłączam się do prośby, żebyś viki1988 opisała, jak się spisał i może mogłabyś zdjęcie załączyć (z samym podkładem na twarzy) ?
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 16:39   #313
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

muszki, miki, jednae , zdam Wam relację jeśli chcecie ze zdjęciami to zobaczę jak mi wyjdą bo mój aparat nie jest mega profesjonalny jesli będzie coś na nich widac to wkleję też jestem ciekawa jak te drobinki będą widoczne po przykryciu pudrem, zwłaszcza ze mój nie jest mocno kryjący
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 22:11   #314
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

viki1988, liczymy na Ciebie
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 12:21   #315
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
muszki, miki, jednae , zdam Wam relację jeśli chcecie ze zdjęciami to zobaczę jak mi wyjdą bo mój aparat nie jest mega profesjonalny jesli będzie coś na nich widac to wkleję też jestem ciekawa jak te drobinki będą widoczne po przykryciu pudrem, zwłaszcza ze mój nie jest mocno kryjący
nie chodzi o profesjonalizm, ale żebyś tak stanełą w bardzo oświetlonym miejscu i chociaż fragment skóry sfotografowała i opis do tego, jakie są Twoje odczucia.. coś tam myślę, że zobaczymy

i czekamy !
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 19:32   #316
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

dobra dostałam paczuchę, jutro się obcykam i Wam wkleję, na chwilę obeczną wypaćkałam ręce i faktycznie trochę tych drobinek tam jest... ale są bardzo małe i chyba z większej odległości tego nie będzie widać ...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 19:36   #317
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
dobra dostałam paczuchę, jutro się obcykam i Wam wkleję, na chwilę obeczną wypaćkałam ręce i faktycznie trochę tych drobinek tam jest... ale są bardzo małe i chyba z większej odległości tego nie będzie widać ...
no drobinki widać w buteleczce - w końcu podkład ma rozświetlać nam skórę, powodować by zdrowo błyszczała [ gotowa do zrobienia zdjęcia ]

jak ja nakładłam tone pudru, to nie było ich na 100% widać [a przynajmniej z lupą się ich nie doszukiwałam], natomiast pytanie jest, czy bez pudru przeszkadzają
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 19:53   #318
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

No właśnie, problem polega na tym czy bez tony pudru będą przeszkadzały...

Czekamy z niecierpliwością
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 12:41   #319
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

ok, wrzucam foty
1- w świetle dziennym (tylko podkład)
2- pod lampą
3- po przypudrowaniu w świetle dziennym (pudrem prasowanym z The Body Shop jakby się ktoś zastanawiał )
Mam nadzieję że mniej więcej efekt widać, z pewnością nie daje wrażenia posypania twarzy brokatem, tylko subtelne rozświetlenie Myślę że będę z niego zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 0025.jpg (20,7 KB, 307 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 0026.jpg (21,4 KB, 277 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 0027.jpg (19,4 KB, 265 załadowań)
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2011-01-05 o 12:07
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 13:41   #320
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
ok, wrzucam foty
1- w świetle dziennym (tylko podkład)
2- pod lampą
3- po przypudrowaniu w świetle dziennym (pudrem prasowanym z The Body Shop jakby się ktoś zastanawiał )
Mam nadzieję że mniej więcej efekt widać, z pewnością nie daje wrażenia posypania twarzy brokatem, tylko subtelne rozświetlenie Myślę że będę z niego zadowolona
świetnie !
drobinek nadal nie widzę, a zdrowe rozświetlenie jest.
gratuluję zakupu, sama zamawiam, jak tylko przelew przyjdzie !
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 14:06   #321
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez muszki Pokaż wiadomość
świetnie !
drobinek nadal nie widzę, a zdrowe rozświetlenie jest.
gratuluję zakupu, sama zamawiam, jak tylko przelew przyjdzie !
no drobinek na pewno nie widać ani w lusterku ich nie widziałam ani na zdjęciach jeśli się nie potrzebuje mocnego krycia to ten podkład jest ok no i skóra pod nim "oddycha", nie ma się wrażenia maski na twarzy oczywiście jak już dostaniesz kaskę i podkład to czekamy na relację
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 15:01   #322
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
no drobinek na pewno nie widać ani w lusterku ich nie widziałam ani na zdjęciach jeśli się nie potrzebuje mocnego krycia to ten podkład jest ok no i skóra pod nim "oddycha", nie ma się wrażenia maski na twarzy oczywiście jak już dostaniesz kaskę i podkład to czekamy na relację
o, to ważne. przy CS mam wrażenie, że obciąża mi skórę.
no i oczywiście, nie mogę dobrać sobie koloru.. mam nadzieje, że łatwiej pójdzie mi z PR. czy on jest w Douglasie ?
nie przyjrzałam się..
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 11:57   #323
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez muszki Pokaż wiadomość
o, to ważne. przy CS mam wrażenie, że obciąża mi skórę.
no i oczywiście, nie mogę dobrać sobie koloru.. mam nadzieje, że łatwiej pójdzie mi z PR. czy on jest w Douglasie ?
nie przyjrzałam się..
Powinien być, bo w Douglasach jest stoisko Revlon choć ja generalnie polecam kupienie go na allegro - jest o połowę tańszy... no i na alle są dostępne dwa najjaśniejsze odcienie (Ivory i Vanilla)
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 12:12   #324
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Powinien być, bo w Douglasach jest stoisko Revlon choć ja generalnie polecam kupienie go na allegro - jest o połowę tańszy... no i na alle są dostępne dwa najjaśniejsze odcienie (Ivory i Vanilla)
no ja muszę zobaczyć tam i dobrać "na żywo"
aczkolwiek już trzykrotnie chodziłam do Douglasa i dobierałam CS i za każdym razem kicha..
najjaśniejsze mnie nie urządzają, bo mam ciemniejszą skórę w dość dziwnym odcieniu.. dlatego tak trudno cokolwiek dobrać

a jak tam dzisiaj PR ? stosowałaś ?
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 12:27   #325
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez muszki Pokaż wiadomość
no ja muszę zobaczyć tam i dobrać "na żywo"
aczkolwiek już trzykrotnie chodziłam do Douglasa i dobierałam CS i za każdym razem kicha..
najjaśniejsze mnie nie urządzają, bo mam ciemniejszą skórę w dość dziwnym odcieniu.. dlatego tak trudno cokolwiek dobrać

a jak tam dzisiaj PR ? stosowałaś ?
No to może poproś o próbki ? myślę że warto potestować podkład zawsze przez parę dni jeśli jest problem z kolorem mnie akurat najjaśniejsze odcienie bardzo urządzają bo jestem bladziochem mam 01 Ivory czyli najjaśniejszy a i tak bym się nie obraziła jakby był tak z pół tonu jaśniejszy... więc najjaśniejszy dostępny u nas (chyba 03 Buff) byłby znaaaaacznie za ciemny
A dziś jeszcze nie nałożyłam i chyba nie będę bo siedzę w domu ale wczoraj byłam w pracy i dzielnie do 21 podkład wytrzymał na twarzy :
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 12:49   #326
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
No to może poproś o próbki ? myślę że warto potestować podkład zawsze przez parę dni jeśli jest problem z kolorem mnie akurat najjaśniejsze odcienie bardzo urządzają bo jestem bladziochem mam 01 Ivory czyli najjaśniejszy a i tak bym się nie obraziła jakby był tak z pół tonu jaśniejszy... więc najjaśniejszy dostępny u nas (chyba 03 Buff) byłby znaaaaacznie za ciemny
A dziś jeszcze nie nałożyłam i chyba nie będę bo siedzę w domu ale wczoraj byłam w pracy i dzielnie do 21 podkład wytrzymał na twarzy :
myślisz, że mi dadzą próbki podkładu ? jeszcze nigdy o takie nie prosiłam, natomiast przeczytałam na Wizażu, że jedna dziewczyna spotkała się z odmową - ekspedientka tłumaczyła jej, że może nałożyć cały makijaż na miejscu, albo fragmentem pomalować twarz..
w ogóle próbek kolorystycznych nie brałam nigdy z drogerii
jak masz jakieś doświadczenia, to proszę - napisz

na allegro można spotkać wersje z USA. ja do pracy PR używałam NB, nie mieszałam z niczym, tylko malowałam tych, którym pasował ten odcień. natomiast wiem z CS, że odcienie z USA są jaśniejsze i obawiam się, że jeżeli zamówię z USA, to mi znów jakaś różowa świnka przyjdzie ;d
więc może Ciebie by to usatysfakcjonowało, że są jaśniejsze
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 13:04   #327
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez muszki Pokaż wiadomość
myślisz, że mi dadzą próbki podkładu ? jeszcze nigdy o takie nie prosiłam, natomiast przeczytałam na Wizażu, że jedna dziewczyna spotkała się z odmową - ekspedientka tłumaczyła jej, że może nałożyć cały makijaż na miejscu, albo fragmentem pomalować twarz..
w ogóle próbek kolorystycznych nie brałam nigdy z drogerii
jak masz jakieś doświadczenia, to proszę - napisz
Szczerze mówiąc to nie mam, bo tak "poważniej" się interesuję makijażem od niedawna wiem ze na pewno w Sephorach można dostać próbki podkładów a jak jest w douglasach to nie wiem ale myślę że warto spytać
Cytat:
Napisane przez muszki Pokaż wiadomość
na allegro można spotkać wersje z USA. ja do pracy PR używałam NB, nie mieszałam z niczym, tylko malowałam tych, którym pasował ten odcień. natomiast wiem z CS, że odcienie z USA są jaśniejsze i obawiam się, że jeżeli zamówię z USA, to mi znów jakaś różowa świnka przyjdzie ;d
więc może Ciebie by to usatysfakcjonowało, że są jaśniejsze
heh no ja chyba właśnie mam taki z USA i ten najjaśniejszy wcale nie jest różowy, raczej taki neutralny, więc PR chyba raczej nie ma takich typowo porcelanowo-różowych odcieni
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 13:37   #328
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to nie mam, bo tak "poważniej" się interesuję makijażem od niedawna wiem ze na pewno w Sephorach można dostać próbki podkładów a jak jest w douglasach to nie wiem ale myślę że warto spytać

heh no ja chyba właśnie mam taki z USA i ten najjaśniejszy wcale nie jest różowy, raczej taki neutralny, więc PR chyba raczej nie ma takich typowo porcelanowo-różowych odcieni
no tak, ale w Sephorze nie ma Revlonu przynajmniej w łódzkich.
aha, no to jak masz, to w porządku. Spotkałam się z tym, także informuję
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 14:01   #329
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

No faktycznie, drobinek nie widać. żałuję tylko bo wczoraj zamówiłam CS... Ale chyba mimo to kupie jeszcze PR orientujecie się czy Medium Beige PR będzie dużo ciemniejszy niż golden beige CS?
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 14:56   #330
Indecisive
Raczkowanie
 
Avatar Indecisive
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 326
Dot.: Podkład Revlon PhotoReady

Ja jestem wierną fanką Revlonu od dawna. cerę niestety mam tłustą, problematyczną i nie każdy podkład dawał sobie radę. Zużyłam ogromne ilości CS, ale jak tylko pojawia się nowość od Revlonu, to próbuję
1. PR kupiłam latem i używałam po nałożeniu bazy i utrwalałam pudrem prasowanym. cera wyglądała niesamowicie świeżo, była rozświetlona, znajome nawet pytały, co zrobiłam ze skórą, że tak mi się poprawiła xD
nie byłam jednak do końca zadowolona, bo niestety nie nadaje się on do cery jak moja.. dość szybko spływał z sebum, nie dawał krycia, jakiego bym oczekiwała.. bibułki kilka razy dziennie na dłuższą metkę mnie męczyły
wiedziałam jednak, że następne opakowanie też kupię xD
Aktualnie od jakiegoś czasu mieszam więc CS z PR i efekt jest niesamowity !
Po pierwsze mam krycie, jakie chciałam, trwałość, na jakiej mi zależało + świeżo, zdrowo wyglądającą buzię bez efektu maski !

CS wielbię pod wieloma względami, PR bardzo polubiłam, ale pojedynczo nie radzą sobie tak dobrze, jak w połączeniu

Co do drobinek - nie przesadzajmy.. Ja tam nie zauważyłam oznak "brokatu" na skórze, a jedynie rozświetlające refleksy..

Podsumowując PR :
- nie polecam do skóry tłustej z niedoskonałościami
- proponuję zawsze utrwalać pudrem
- nie nakładajcie za dużo, to nie będzie efektu "bombki choinkowej"
- jakościowo bardzo dobry i wart swej ceny zdecydowanie !
- idealne rozwiązanie dla zmęczonej skóry, która potrzebuje wizualnego odświeżenia



---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

co do odcieni, to numery nieparzyste mają różowawy pigment, natomiast parzyste żółtawy
ja używam Vanilla 002 i jest najbliższy 150 Buff C/O z Colorstay'a
mieszam go ze 180 CS i mam podkład idealny
Indecisive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.