Scent Bar - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-06, 21:33   #4441
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar

Dzisiaj zamówiłam książki do pracy dyplomowej- za kwotę duuuużą, jak pomyślałam, że za to mogłabym mieć porządny flakon ukochanych Madness to ciężko na sercu, no ale praca to praca, a bez książek ani rusz. Jak na złość tych pozycji nie mam w bibliotekach, a wyprawa do wielkiego miasta wiąże się z kosztem noclegu, pewnie bez ksera by się nie obyło, itd.. Stwierdziłam- trudno, to jest ważne. Najwyżej potem mogę wystawić na allegro, no chyba, że stwierdzę, że nie mogę bez tych lektur żyć
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 21:37   #4442
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Dzisiaj zamówiłam książki do pracy dyplomowej- za kwotę duuuużą, jak pomyślałam, że za to mogłabym mieć porządny flakon ukochanych Madness to ciężko na sercu, no ale praca to praca, a bez książek ani rusz. Jak na złość tych pozycji nie mam w bibliotekach, a wyprawa do wielkiego miasta wiąże się z kosztem noclegu, pewnie bez ksera by się nie obyło, itd.. Stwierdziłam- trudno, to jest ważne. Najwyżej potem mogę wystawić na allegro, no chyba, że stwierdzę, że nie mogę bez tych lektur żyć
Madziczko, kiedy już obronisz tę pracę dyplomową i zaczniesz robić karierę - te książki zwrócą Ci się tysiąckrotnie.

Powodzenia.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 21:40   #4443
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Na rozbudzenie mocna kawa i krem krówkowy wyjadany ze słoika
Za krówkami nie przepadam Ale są jakieś inne (nie-krówkowe) kremy nietypowe (czekoladowe i orzechowe to te standardowe, poza nimi znam Milky Way i Snickersa)?

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Przeprowadzam właśnie akcję ratunkową, już se pół gęby peelingiem starłam, i nałożyłam krem nutri-jakiś... Ach, uroki strasznie jasnej skóry. Beznadzieja.
Powodzenia
Z ciekawości - w jaki sposób peeling pomaga na jasną skórę? (no, takie skojarzenie mialam czytając to)

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem tego irysa
Ja też - irys i figa - chwilowo nie mogę sobie wyobrazić (mam wrażenie, że figa zdominuje mocno irysa)

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak będzie pachnieć pozycja nr.2 Nawet nie wiem jak pachnie laur i lukrecja w naturze
Ja wiem jak pachnie lukrecja, ale laur nie
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 21:40   #4444
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar

Dziękuję Sabbath, właśnie mama powiedziała mi to samo


Kariera- to brzmi dumnie


Co do tej kariery związanej z podyplomówką , którą robię, to przypomina mi się twoje zdanie z postu, zamieszczonego parę stron wcześniej-, że jak sobie nie wydrę, sama nie wywalczę, to nie będę miała.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 21:46   #4445
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Madziczko, kiedy już obronisz tę pracę dyplomową i zaczniesz robić karierę - te książki zwrócą Ci się tysiąckrotnie.

Powodzenia.
coś podobnego chciałam napisać

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Za krówkami nie przepadam Ale są jakieś inne (nie-krówkowe) kremy nietypowe (czekoladowe i orzechowe to te standardowe, poza nimi znam Milky Way i Snickersa)?
, np krem z kasztanów tej samej firmy
słoiczek z tym cudem stoi u mnie w szafce od pół roku, nikt go nie chce jeść, smakuje jak woda z mąką i cukrem pudrem i ma śliczny szaro-brązowy kolor, polecam
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 21:52   #4446
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Z ciekawości - w jaki sposób peeling pomaga na jasną skórę? (no, takie skojarzenie mialam czytając to)
Nie wiem, jak inne bladolice - ja mam niestety taką karnację (biała, widmowa skóra pod którą widać błękitne żyłki - wiecie, jaka to masakra jak się chce pokazać niemoralnie dużo w dużym dekolcie? ; i naprawdę ciemne włosy), przy której cera ma dużą skłonność do szarzenia. W skrócie, wyglądam jak profesor Snape...

Peeling trochę ją ożywia, jak wiadomo - usuwa martwy naskórek, wygładza; i dzięki takiemu odsłonięciu świeżej skóry wiele kosmetyków lepiej się wchłania i działa.
Na mnie najlepiej działają silnie odżywcze, nawet takie treściwsze niż zwykle używane kremy, więc to miałam na twarzy po tym peelingu.


Ann, tak w ogóle to jak widzę Twój nick, to mi się czekoladka Joko przypomina... Chyba się do Ciebie uśmiechnę, jeżeli uda mi się trochę grosza zgromadzić
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 21:59   #4447
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Scent Bar

Znalazłam coś dla Eenax niech teraz ktoś spróbuje miejsca nie ustąpić w pociągu

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
To do nauki marsz! Co to jest te 3 tygodnie Zleci jak z bicza trzasł
Napisałam w pocie czoła wypracowanie na 350 słów. Dzisiaj biorę się za nowe. Tematy durne, ale np. rozprawka o pożyteczności teatrzyków dziecięcych to klasyka egzaminów z rodzaju tego, na który czekam.

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Przeglądam sobie właśnie Ebay i co widzę ? () => KLIK! czyżby boska OI pojawiła się w nowej szacie ? ()
No nie wiem to nie wygląda jak oczekiwane flakony Les Mythiques obawiam się, że komuś się popierniczyło i to jest Organza NieIndecence.

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Na BBc 4 wlasnie program zatytulowany The Polish Ambulance ...
o lowcach skor. Mam nadzieje, ze raczej ogladaja seriale znajomi bo jak ogladali program o polskich huliganach to miesiac przezywali...
Nie sądzę, żeby Polska była jedynym krajem, w którym się dzieją takie historie.
A kiboli (doczytałam później) faktycznie mamy nieprzeciętnych ale skąd ta moda przywędrowała?
Możesz puścić znajomym film "Wesele". Po tym już ich chyba mało co zszokuje.

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Dziewczyny - Wam tu ufam i w sumie teraz padnie zapytanie, ktore powino trafic na wizazystke (ale z pewnych wzgledow nie chce)
za jakis czas bede malowac probnie, uczyc malowac sie dziewczyne, moja dobra kumpele. Dziewczyna nie maluje sie ale bedzie potrzebowala naumiec sie zrobic to sama do zdjec slubnych kilka dni po slubie. Poprosila mnie o pomoc ja sie zgodzilam tylko teraz tak.
Ma ladne regularne rysy twarzy, piekne kosci policzkowe, normalne usta ale...
Oczy, Jedno oko jest glebiej osadzone i jest wyraznie mniejsze.
Co radzicie - mocne podkreslenie oczy wiadomo, ze odpada ale co powinnam wyeksponowac i jak to zrobic by odwrocic uwage od tej hm dysproporcji. Dodam, ze dosyc rzuca sie to w oczy.
Myszka dobrze radzi: jasny cień powiększa, ciemny zmniejsza.
Smoky eyes w smolistej czerni na ślub pewno odpada, ale może w złotych brązach? I lekko jaśniej na tym "mniejszym" oku?

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
już mi wszystko jedno, zupełnie obojętnie
wczoraj wyłączyli mi prąd, więc zamiast się uczyć, poszłam spać... dzisiaj siedzę i wgapiam się w notatki i zastanawiam się czy ja to kiedykolwiek na oczy widziałam a widziałam, bo uczyłam się tego na koło i przedtermin.
będzie trzecia poprawka? trudno, nie zależy mi. Rzuciłabym to cholerę, ale nie jest to najlepszy pomysł, mimo wszystko. I pracować bym już nie mogła
Czy ta sesja się kiedyś skończy? Mam wrażenie, że ja się wykończę prędzej
Tulip Po jednym, po jednym, będzie egzaminów ubywać. Alleluja i do przodu!

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Dzisiaj zamówiłam książki do pracy dyplomowej- za kwotę duuuużą, jak pomyślałam, że za to mogłabym mieć porządny flakon ukochanych Madness to ciężko na sercu, no ale praca to praca, a bez książek ani rusz.
Takie książki to dobra inwestycja. Na flakon nazbierasz. Zresztą Madnessy ostatnio często pojawiają się w okazyjnych cenach.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-06, 21:59   #4448
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar

ja tylko wpadlam na chwile poprosic o kciuki na jutro
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 22:04   #4449
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar

Yoona, do listy jutrzejszo-egzaminowanych dopisuję siebie i Tulipankę. Proszę o chwilę zadumy i chociaż pięciominutowe trzymanie kciuków.
Nie wiem, której z nas bardziej się to przyda
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 22:05   #4450
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
ja tylko wpadlam na chwile poprosic o kciuki na jutro
Trzymam i ja też jutro, już ostatni.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 22:05   #4451
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
, np krem z kasztanów tej samej firmy
słoiczek z tym cudem stoi u mnie w szafce od pół roku, nikt go nie chce jeść, smakuje jak woda z mąką i cukrem pudrem i ma śliczny szaro-brązowy kolor, polecam
O, dotąd raz jadłam pieczone kasztany - były... zaskakujące (ubzdurałam sobie, że powinny być orzechowe, a nie były). ale woda z mąką i cukrem pudrem... hmmm - ciekawe cy są jakieś malutkie wydania tego (takie jednorazowe).

Inna sprawa, że nawet krem orzechowo-czekoladowy można schrzanić... TŻ przywiózł z Włoch takowy (wiedząc, że ja kocham takie rzeczy). Czegoś tak okropnego dawno nie jadłam - nie jest ani orzechowe, ani czekoladowe. Jest sztuczne...

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Ann, tak w ogóle to jak widzę Twój nick, to mi się czekoladka Joko przypomina... Chyba się do Ciebie uśmiechnę, jeżeli uda mi się trochę grosza zgromadzić
To czekam na PW (z uśmiechem )
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-06, 23:41   #4452
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Yoona, do listy jutrzejszo-egzaminowanych dopisuję siebie i Tulipankę. Proszę o chwilę zadumy i chociaż pięciominutowe trzymanie kciuków.
Nie wiem, której z nas bardziej się to przyda
Trzymam za obie
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 00:21   #4453
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Trzymam za obie
ja rowniez.


Zdarzylo sie Wam kiedys w zyciu znac kogos, do kogo wlasnych uczuc nie potraficie okreslic? Chodzi mi o to, ze jednego dnia macie ochote rzucic sie z piesciami a innego raczej przytulic?
Kogos, kogo darzy sie skrajnymi uczuciami... Taki dziwny typ, ktory swoim zachowaniem takie wlasnie odczucia prowokuje.

Ja przewaznie albo kogos darze sympatia albo nie, raczej jesli zmieniam zdanie to podczas procesu poznawania takiej osoby. To jest trwale, na pytanie 'lubisz Krysie/Marka...' potrafie odpowiedzic jednoznacznie.

Ale nie w przypadku typu o ktorym pisze, ja naprawde nie wiem.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 00:33   #4454
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Dziękuję Sabbath, właśnie mama powiedziała mi to samo
Proszę bardzo.


Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Co do tej kariery związanej z podyplomówką , którą robię, to przypomina mi się twoje zdanie z postu, zamieszczonego parę stron wcześniej-, że jak sobie nie wydrę, sama nie wywalczę, to nie będę miała.
Ale jak już sobie wywalczysz, to nie tylko będziesz miała, nie tylko docenisz to, co sobie wywalczyłaś, ale jeszcze do tego jaka satysfakcja.

Pochwalisz się tematem pracy?

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
, np krem z kasztanów tej samej firmy
słoiczek z tym cudem stoi u mnie w szafce od pół roku, nikt go nie chce jeść, smakuje jak woda z mąką i cukrem pudrem i ma śliczny szaro-brązowy kolor, polecam
Czemu ja cały czas myślałam, że Wy o kremach do ciała piszecie?!

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Zdarzylo sie Wam kiedys w zyciu znac kogos, do kogo wlasnych uczuc nie potraficie okreslic? Chodzi mi o to, ze jednego dnia macie ochote rzucic sie z piesciami a innego raczej przytulic?
Kogos, kogo darzy sie skrajnymi uczuciami... Taki dziwny typ, ktory swoim zachowaniem takie wlasnie odczucia prowokuje.

Ja przewaznie albo kogos darze sympatia albo nie, raczej jesli zmieniam zdanie to podczas procesu poznawania takiej osoby. To jest trwale, na pytanie 'lubisz Krysie/Marka...' potrafie odpowiedzic jednoznacznie.

Ale nie w przypadku typu o ktorym pisze, ja naprawde nie wiem.
Hecate, ja nie wiem, czy moja odpowiedź Cię ucieszy, ale ja długo miałam tak z moim obecnym mężem.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 00:42   #4455
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
ja rowniez.


Zdarzylo sie Wam kiedys w zyciu znac kogos, do kogo wlasnych uczuc nie potraficie okreslic? Chodzi mi o to, ze jednego dnia macie ochote rzucic sie z piesciami a innego raczej przytulic?
Kogos, kogo darzy sie skrajnymi uczuciami... Taki dziwny typ, ktory swoim zachowaniem takie wlasnie odczucia prowokuje.

Ja przewaznie albo kogos darze sympatia albo nie, raczej jesli zmieniam zdanie to podczas procesu poznawania takiej osoby. To jest trwale, na pytanie 'lubisz Krysie/Marka...' potrafie odpowiedzic jednoznacznie.

Ale nie w przypadku typu o ktorym pisze, ja naprawde nie wiem.
Tak, znam to
Uważaj, to może być miłość. Serio, serio
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 07:16   #4456
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Znam to uczucie... Jeśli chodzi o 7 tom HP, to jestem ciągle przed - bo gdybym dorwała teraz książkę, przeczytałabym ją na raz.
A powinnam przecież wkuwać.

Szczęściara

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Też tak mam

A w awatarku widzę wspaniałą fryzurę
Dziękować , dziękować

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Hihihihihihi. A ja dobrze wiem, co masz na myśli, bo ja też.

Tyle, że Potter to nie jest literatura powalająca. Pustkę czuję po dziełach typu "Mistrz i Małgorzata", "Gilgamesz", po Schoppenchauerze, po Sienkiewiczu nawet (on takim pięknym językiem pisze, że wszystko po nim zda się kanciaste), z fantastyki po Lemie, a konkretnie z fantasy - po Kayu. I po wielu innych pewnie. A po HP nie i tyle. Tak mam.
Ja tak mam po każdej książce .. każdziusieńkiej - bardzo przywiązuję się do bohaterów. Zdaje mi się nawet, że wnikam w tę fikcyjną rzeczywistość i żyję w niej. Myślę o zdarzeniach o ich uczuciach o możliwościach. Nawet kiedy nie czytam, w pracy, sprzatając, idąc ulicą. Kiedy jestem w trakcie czytania jakiejś książki ( jaka by ona nie była ) jestem cała z nią. Nie wiem czywszycy tak mają - ja sie z nią stapiam ....



Cytat:
Taaaa... I potem ja się podpiszę pod pełną zachwytów recenzją Enrajsa?
No way!
a co tam Enrajs is gud ... a nie ?
Które kontkretnie masz do zrecenzowania ?


Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Sama-wiesz-czego brzmi jak potterowskie Sam-Wiesz-Kto.
no ... hahahahaha



Cytat:
Nic już chyba więcej z tego meczu Polacy nie wycisną. Druga połowa rozczarowuje bardzo.
edit:
I już. Dobry wynik.

grunt, że wynik dobry - chociaż mogli się postarać jeszcze bardziej - stać ich na to ...
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 07:25   #4457
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Ja tak mam po każdej książce .. każdziusieńkiej - bardzo przywiązuję się do bohaterów. Zdaje mi się nawet, że wnikam w tę fikcyjną rzeczywistość i żyję w niej. Myślę o zdarzeniach o ich uczuciach o możliwościach. Nawet kiedy nie czytam, w pracy, sprzatając, idąc ulicą. Kiedy jestem w trakcie czytania jakiejś książki ( jaka by ona nie była ) jestem cała z nią. Nie wiem czywszycy tak mają - ja sie z nią stapiam ....

A tak, pod tym względem to rzeczywiście może dawać jakieś poczucie pustki. Ostatni tom...
Choć my spekulowaliśmy, że jesli następne książki Rowling nie będą się sprzedawały - napisze prequel o rodzicach Harry'ego.

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
a co tam Enrajs is gud ... a nie ?
Które kontkretnie masz do zrecenzowania ?
No jest gud, ale nie wery gud.

Pisałam już - starocie: Królową Potepionych i Wampira Armanda.
Najpierw jednak muszę się uporać z kilkoma innymi, w przeważającej części jeszcze gorszymi rzeczami. To znaczy... Dostało mi się tym razem parę gniotów. Takich prawdziwych.

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
grunt, że wynik dobry - chociaż mogli się postarać jeszcze bardziej - stać ich na to ...
Człowiek łatwo przyzwyczaja się do dobrego.


Idę się zdrzemnąć. We śnie będę trzymała kciuki i wyśnię Wam same zdane egzaminy.

To będzie miła odmiana, bo sny mam ostatnio... nie dość, że krótkie, to jeszcze naprawdę nieprzyjemne.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 07:41   #4458
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Znalazłam coś dla Eenax niech teraz ktoś spróbuje miejsca nie ustąpić w pociągu .
.
Teraz to ja "siusiam" na te pociągi. Do pracy jeżdżę samochodem (kolega Mnie podrzuca do pracy).
A jak nawet wsiądę do pociągu to mam już takie gabaryty ze komukolwiek jest trudno udawać ze nic nie widzi.

Wczoraj doszłam do wniosku ze u Nas to chyba połowa służb publicznych jest "lekko chora", tak samo jak chore jest ustawodawstwo.
Myślałam ze od jakiegoś czasu w końcu zmienili zapis w PJ o konieczności okularów do prowadzenia ale nie nadal jest taki sam.
Jak by ich bolało dopisać do formułki "prowadzić w okularach" 2 wyrazów by ostateczna wersja była "prowadzić w okularach lub soczewkach".

Wściekłam sie bo akurat jestem w momencie zmieniania dokumentów na PJ ze względu na zmianę zamieszkania a dwa miałam rutynowa kontrole i o mało nie załapałam 300 za prowadzenie samochodu bez okularów.
Tłumaczenie o soczewkach nic nie dało, książeczka osoby chodzącej w soczewkach tez nic nie dała. Dowiedziałam się ze Policjant to nie okulista i nie w jego obowiązkach jest sprawdzanie czy mam czy nie soczewki.
To sie wściekłam i patrząc mu w twarz wyjęłam soczewki i położyłam je na PJ-cie. Tak go wcięło że stwierdził "dziekuję" i oddał mi dokumenty karząc dalej jechać. O dziwo nie przyszło mu do głowy jak mam dalej jechać skoro wyjęłam z oczu soczewki (Na szczęście zawsze mam przy sobie na wszelki wypadek okulary).

Koniec optymistycznego akcentu.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 08:22   #4459
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
A tak, pod tym względem to rzeczywiście może dawać jakieś poczucie pustki. Ostatni tom...
Choć my spekulowaliśmy, że jesli następne książki Rowling nie będą się sprzedawały - napisze prequel o rodzicach Harry'ego.
oby W sumie to nie miałabym nic naprzeciw

Cytat:
No jest gud, ale nie wery gud.

Pisałam już - starocie: Królową Potepionych i Wampira Armanda.
Najpierw jednak muszę się uporać z kilkoma innymi, w przeważającej części jeszcze gorszymi rzeczami. To znaczy... Dostało mi się tym razem parę gniotów. Takich prawdziwych.
Obie czytałam. Narazie najlepsza była "Krew i Złoto"

A co do gniotów - wsółczuję ... szczerze

Cytat:
Człowiek łatwo przyzwyczaja się do dobrego.
o tak, to prawda


Cytat:
Idę się zdrzemnąć. We śnie będę trzymała kciuki i wyśnię Wam same zdane egzaminy.

To będzie miła odmiana, bo sny mam ostatnio... nie dość, że krótkie, to jeszcze naprawdę nieprzyjemne.

No to koniecznie życzę miłych snów ... koniecznie - musisz wypocząć.
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-07, 09:25   #4460
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
No nie wiem to nie wygląda jak oczekiwane flakony Les Mythiques obawiam się, że komuś się popierniczyło i to jest Organza NieIndecence.
Podzielam te obawy...


Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Zdarzylo sie Wam kiedys w zyciu znac kogos, do kogo wlasnych uczuc nie potraficie okreslic? Chodzi mi o to, ze jednego dnia macie ochote rzucic sie z piesciami a innego raczej przytulic?
Kogos, kogo darzy sie skrajnymi uczuciami... Taki dziwny typ, ktory swoim zachowaniem takie wlasnie odczucia prowokuje.
Zdarzyło
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 09:45   #4461
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Zdarzylo sie Wam kiedys w zyciu znac kogos, do kogo wlasnych uczuc nie potraficie okreslic? Chodzi mi o to, ze jednego dnia macie ochote rzucic sie z piesciami a innego raczej przytulic?
Kogos, kogo darzy sie skrajnymi uczuciami... Taki dziwny typ, ktory swoim zachowaniem takie wlasnie odczucia prowokuje.

Miałam taki ciężki przypadek Czułam się jakbym miała schizofrenię
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 09:50   #4462
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Zdarzylo sie Wam kiedys w zyciu znac kogos, do kogo wlasnych uczuc nie potraficie okreslic? Chodzi mi o to, ze jednego dnia macie ochote rzucic sie z piesciami a innego raczej przytulic?
Kogos, kogo darzy sie skrajnymi uczuciami... Taki dziwny typ, ktory swoim zachowaniem takie wlasnie odczucia prowokuje.
Tak - mój mąż
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 09:53   #4463
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar

Narobiłyście mi smaka tym kremem krówkowym....mama robi takie coś krówkowe w smaku z mleka cukru i chyba masła , muszę podpytać jak i też zrobić.
Od wczoraj wszyscy jacyś tacy agresywni są Klienci w biurze wrzeszczą bez powodu, na forum mojego osiedla ludzie się pożarli o, za przeproszeniem, sznurki do suszenia prania na balkonie Najgorsze,że osoby które dużo mówią o dystansie, gdy chodzi o nich samych wykazują się absolutnym brakiem tej cechy

I jeszcze jedno, czy was też dziś od rana wszelkie zapachy atakują znacznie intensywniej niż zazwyczaj? W windzie ktoś kto jechał przede mną zostawił gęste opary męskiej Manii, kobieta na przystanku udusiła mnie Ange Ou Demon, a facet w autobusie dobił przetrawioną wódą i starym potem <rzyga dalej niż widzi> Chyba chcę do domu...
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 10:14   #4464
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Narobiłyście mi smaka tym kremem krówkowym....mama robi takie coś krówkowe w smaku z mleka cukru i chyba masła , muszę podpytać jak i też zrobić.
Podpytaj to i ja sobie zrobię.

Wstałam przed 11, jestem kompletnie zamroczona aż dziwne że się wcześniej nie obudziłam.

Czuję, że dzisiaj kolejny beznadziejny dzień. Chciałabym pójść do pracy, ale ta nie czeka na mnie z rozłożonymi rękami, nawet o staż ciężko. Chyba trzeba zmienić kierunek studiów po napisaniu lic.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 10:16   #4465
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

Hecate, ja nie wiem, czy moja odpowiedź Cię ucieszy, ale ja długo miałam tak z moim obecnym mężem.
Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Tak, znam to
Uważaj, to może być miłość. Serio, serio
Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Miałam taki ciężki przypadek Czułam się jakbym miała schizofrenię
Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Tak - mój mąż

teraz to sie tylko nerwowo smieje.

I tak czuje sie jakbym miala schizofrenie, wariowala, siadala mi psycha...

Dziekuje wam za Te odpowiedzi. Bede miala o czym myslec.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 10:25   #4466
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
teraz to sie tylko nerwowo smieje.

I tak czuje sie jakbym miala schizofrenie, wariowala, siadala mi psycha...

Dziekuje wam za Te odpowiedzi. Bede miala o czym myslec.

Wierz mi że jednego dnia można kogoś kochać, a potem drugiego nienawidzić. Chore ale prawdziwe.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 10:31   #4467
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość

Wierz mi że jednego dnia można kogoś kochać, a potem drugiego nienawidzić. Chore ale prawdziwe.
Z tym kochaniem to ja protestuje
ale do nienawisci hm.. czasem sie zdarza.

Zimno u mnie jak w psiarni, a ja madrze jeszcze zimne mleko z platkami
teraz herbartka z sokiem i odrobinka cynamonu na rozgrzewke.

Mialam przedziwne sny, snila mi sie moja praca... U nas zawsze radio wlaczone, glosno lub cicho ale zawsze. I we snie kolezanka wlozyla plytke z Techniawka i nagle patrze na ludzie zaczynaja tanczyc, dzikie podrygi...
Ten sen mi jakos tak siadl na mozg od rana o tym mysle i smiac mi sie chce.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 10:33   #4468
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Mialam przedziwne sny, snila mi sie moja praca... U nas zawsze radio wlaczone, glosno lub cicho ale zawsze. I we snie kolezanka wlozyla plytke z Techniawka i nagle patrze na ludzie zaczynaja tanczyc, dzikie podrygi...
Ten sen mi jakos tak siadl na mozg od rana o tym mysle i smiac mi sie chce.
Ja jeszcze bez śniadania, analizuje ankiety
Mi za to sie śniło ze byłam na siłowni, zepsutej, sprzęty były pozawalane jeden na drugim, płytki z podłogi poobdzierane..no bezsens.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 10:35   #4469
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Wierz mi że jednego dnia można kogoś kochać, a potem drugiego nienawidzić. Chore ale prawdziwe.
Ja wiem, czy chore
Wg mnie miłość i nienawiść leżą na jednej osi. Na jednym jej krańcu znajduje się ekstremum miłości, na drugim - ekstremum nienawiści. To, w którym miejscu na tej osi w danej chwili znajduje się "suwaczek", zależy od róznych okoliczności, zdarzeń, naszych przeżyć, samopoczucia, może nawet od pogody
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 10:40   #4470
Dallale
Rozeznanie
 
Avatar Dallale
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 718
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
O matko! Ale fatalny pomysł! To jakiś idiotyzm po prostu!
Człowiek właściwie powinien ryć, nawet jeśli zdał (albo zdaje mu się, że zdał).
Prawda? Zwłaszcza, że dwa z moich czterech pytań były problematyczne i nie wiem czy (i jak) wybrnęłam.
Ale nie zamierzam się tego jeszcze raz uczyć, mam dosyć.
Czuję się jakaś taka wypalona po tej sesji...Zezwłok .

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość

Ja tak mam po każdej książce .. każdziusieńkiej - bardzo przywiązuję się do bohaterów. Zdaje mi się nawet, że wnikam w tę fikcyjną rzeczywistość i żyję w niej. Myślę o zdarzeniach o ich uczuciach o możliwościach. Nawet kiedy nie czytam, w pracy, sprzatając, idąc ulicą. Kiedy jestem w trakcie czytania jakiejś książki ( jaka by ona nie była ) jestem cała z nią. Nie wiem czywszycy tak mają - ja sie z nią stapiam ....
Ja też mam emocjonalny stosunek do książek.
Podczas lektury żyję rzeczywistością książkową, atmosferę po prostu chłonę, a powroty do świata tzw. realnego bywają owszem, bolesne.

Co do siódmego HP - może zajmę się nieszczęśnikiem, mój brat dostał i od tego czasu leży w kącie (książka, nie brat ). Potrzebuję czegoś lekkiego po sesji.


Yoona, Rachelo, Tulipanko - powodzenia! .
Dallale jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.