Scent Bar III - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-26, 21:19   #2341
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Dziś mam 5 rocznicę ślubu, a prawie z TŻ się nie będziemy widzieć z powodów rodzinnych A jutro zostaję Matką Chrzestną (pierwszy raz, więc przeżywam ).
Wszystkiego najlepszego w tym roku 30 lipca mam 3 rocznicę...ołł już 3

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Zamiast gadać to lepiej się zabrać do "roboty".
.
no tak, pomyślimy w tym roku na jesień, chyba że samo się zrobi

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Śliczna pogoda!
Cudnie dzisiaj było, pierwszy raz wyszłam w samej bluzce na dwór

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Poklocilam sie z M. Zebralam sie na trudna rozmowe. nie wiem na czym stanelo, powiedzial, ze nie bedzie mi utrudnial i podpisze papiery.


Jestem padnięta i zaraz idę spać.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 21:23   #2342
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Po la Pokaż wiadomość
nie jestem ani specjalnie humanistką,chociaż łatwo mi przychodzą języki i już nie raz słyszałam że rzekomo właśnie humanistą jestem,ani też umysłem ścisłym
To pewnie typ wszechstronny
Renesansowy
Ja sobie mówię, że jestem i humanistką, i umysłem ścisłym. A matmę kochałam całym sercem w liceum. Na studiach mi lekko zbrzydła. Wnoszę, że bardzo wiele zależy od nauczyciela.
Cytat:
Napisane przez pinky11 Pokaż wiadomość
Bylam z nia u weta kilka razy . Wyrok brzmi ze za 2 tygodnie bedzie waidomo czy mam w domku zestaw 4 w 1 czy 3 w 1
jak okaze sie ze bede "Babcia" to naprawde mi to przeszkadzac nie bedzie
w kazdym razie kastracja bedzie na pewno
Pinky, piękna kota. Ach, żeby takich osób było więcej... Mam koleżankę z liceum, która "kocha koty". Mieszka na wsi, zwierzaki chodzą samopas, co rusz rodzą się młode, a "stare" wpadają pod samochód albo giną w inny sposób. Taki input - output. Ale nie wykastruje, bo to przecież krzywda. Taka miłośniczka.
Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Mówisz ? No, dobra, ja miałam tylko 9 semestrów, więc nie wiem jak na 10 mogłoby być... (przed obroną miałam tylko 12 egz., handel zagraniczny na AE).
Ooo a w jakich latach studiowałaś? Czy my się nie znamy z widzenia? ja 2001-2006
Chociaż... jak byłam na pierwszym roku, to dużo przesiadywałam na uczelni i dziwiłam się, dlaczego po tych korytarzach chodzą same pierwszaki?
Na drugim roku zrozumiałam.

Gratuluję rocznicy i chrześniaka a rocznicę sobie odbijecie, nie martw się.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 21:45   #2343
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Może warto się nad tym zastanowić? Wizyty u pschologa, terapeuty czy psychoanalityka słusznie przestają być tabu. Widać nawet, że są modne i niektórzy chadzają tam tylko po to, żeby nie wypaść z obiegu
Pewnie i powinnam się wybrać. Nie wyobrażam sobie tylko jak mogłabym komuś opowiedzieć, patrząc mu w oczy, o tym wszystkim, co mnie trapi. Nigdy tego nie robię (jak łatwo jest tu na forum coś napisać, kiedy się człowiekowi wydaje, że nikt tego nie czyta ).
Dzięki za troskę

Cytat:
No patrz - a ja Ci zawsze powtarzam, że okropnie zazdraszczam Ci roboty w kinie Zainspirowałaś mnie i miałam ochotę tam złożyć cv

No, ale skoro mi zazdrościsz to muszę dodać do sprawy łyżkę dziegciu Niestety wczoraj dowiedziałam się, że kierownik widziałby chętniej na tym stanowisku dziewczynę, która studiuje zaocznie a nie dziennie Wymaga sporej dyspozycyjności więc widać, że zna realia Koleżanka powiedziała, że jeśli kierowniczka dostanie cv od dziewczyny, która studiuje zaocznie to pracę raczej dostanie ona Przykro mi, ale na to akurat nic nie poradzę
Staram się nie łamać i mówię sobie, że nawet jeśli nie wyjdzie to i tak znajdę sobie coś ekstra
Szkoda Ale jeśli raz dostałaś taką propozycję, to jestem pewna, że kolejne też się znajdą A jak nie, to zawsze zostaje kino Proponuję przyjechać wtedy do Wrocławia, bo ekipa w "moim" kinie jest najwspanialsza na świecie

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
A artykuły... No, w tamtym okresie to pisałam o UE i różnicach kulturowych
A jak masz ochotę (i czas) poczytać, to Ci coś podeślę na priv
Annmarie, czy ja bym też mogła się uśmiechnąć o takiego priva? bardzo to interesująco brzmi (no i jest związane z moimi studiami, kto wie, co mi się tam przyda...)
I gratuluję rocznicy

Wracam do nauki. Postanowiłam, że zdam wreszcie ten warunek, ale nadal nie mam mobilizacji do roboty. Muszę to zdać, bo bardzo mnie męczy świadomość, że mam coś "do tyłu" i ciągle to nade mną wisi
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 21:47   #2344
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Pinky, piękna kota. Ach, żeby takich osób było więcej... Mam koleżankę z liceum, która "kocha koty". Mieszka na wsi, zwierzaki chodzą samopas, co rusz rodzą się młode, a "stare" wpadają pod samochód albo giną w inny sposób. Taki input - output. Ale nie wykastruje, bo to przecież krzywda. Taka miłośniczka.
Raaaany, tłumaczenie tej kwestii to istna Syzyfowa praca Ręce opadają... Na samą myśl mi ciśnienie skacze
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 21:52   #2345
beata11
Rozeznanie
 
Avatar beata11
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 932
Scent Bar III

Eenax- gratuluję Ci z całego serca, taki maleńki człowieczek w domu to nieustające święto, samo patrzenie na ten śliczny buziaczek jest cudowne. Życzę samych najcudowniejszych chwil Tobie i Twojej słodkiej córeczce.

Pinky- jakie ładne kociaty. Moja trójeczka pozdrawia je serdecznie.


Co do sterylizacji kotów to chyba jest kwestia miejsca, w dużym mieście to pojedyncze przypadki znam niesterylizowane. Ludzie bardzo w takich sprawach słuchają weta, jak dobrze wytłumaczy- nie ma problemu.

Edytowane przez tulipanka
Czas edycji: 2008-04-26 o 22:03 Powód: post pod postem - proszę korzystać z funkcji edytuj
beata11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 22:18   #2346
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez pinky11 Pokaż wiadomość
Bylam z nia u weta kilka razy . Wyrok brzmi ze za 2 tygodnie bedzie waidomo czy mam w domku zestaw 4 w 1 czy 3 w 1
jak okaze sie ze bede "Babcia" to naprawde mi to przeszkadzac nie bedzie
w kazdym razie kastracja bedzie na pewno
Pinku, przesłodka kociczka!

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
u mnie to jest nieco skomplikowana sprawa, bo zdaję międzynarodową - IB i w dodatku mam sesję maturalną dzieloną [powody rodzinne].
więc z obowiązkowych 6 przedmiotów 4 zdałam w zeszłym roku - podstawowy niemiecki i biologię, rozszerzone polski i angielski.
teraz tylko podstawowa matematyka i rozszerzona historia []

a celuję na Social & Cultural Studies albo Psychosocial Studies with Cultural Studies
Brzmi naprawdę ciekawie
Będziemy tutaj wszystkie komisyjnie trzymać kciuki i na pewno pójdzie dobrze
Studia w Londynie... Z jednej strony absolutna rewelacja, ale z drugiej megaryzyko....
Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Cudnie dzisiaj było, pierwszy raz wyszłam w samej bluzce na dwór
W samej bluzce ? Na pewno mijanym mężczyznom się spodobało

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Pewnie i powinnam się wybrać. Nie wyobrażam sobie tylko jak mogłabym komuś opowiedzieć, patrząc mu w oczy, o tym wszystkim, co mnie trapi. Nigdy tego nie robię (jak łatwo jest tu na forum coś napisać, kiedy się człowiekowi wydaje, że nikt tego nie czyta ).
Dzięki za troskę
No na pewno na samym początku nie jest łatwo się przełamać - ale to tylko wyszłoby na dobre
Co do zwierzania się na forum to uważam, że to bardzo delikatna kwestia. I na pewno każdy ma swoje zdanie na ten temat
Cytat:
Szkoda Ale jeśli raz dostałaś taką propozycję, to jestem pewna, że kolejne też się znajdą A jak nie, to zawsze zostaje kino Proponuję przyjechać wtedy do Wrocławia, bo ekipa w "moim" kinie jest najwspanialsza na świecie
Ehhh... No nie wiem, czy kolejne będą równie fajne. Raczej to ja będę chodzić od drzwi do drzwi
Cóż, do Wrocławia jest mi trochę nie po drodze, ale obiecuję, że to rozważę
A powiedz, które to kino? Multi, Silver, Cinema City ... ?
W większości kin tylko przesyła się cv via net - coś nie mam szczęścia przy takiej rekrutacji Ale Tobie się udało
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 22:28   #2347
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Szkoda Ale jeśli raz dostałaś taką propozycję, to jestem pewna, że kolejne też się znajdą A jak nie, to zawsze zostaje kino Proponuję przyjechać wtedy do Wrocławia, bo ekipa w "moim" kinie jest najwspanialsza na świecie
Kasia musze sie pojawic u ciebie w kinie na jakims seansieI poprosic cie o duzy popcorn i cole
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-26, 22:53   #2348
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Cóż, do Wrocławia jest mi trochę nie po drodze, ale obiecuję, że to rozważę
A powiedz, które to kino? Multi, Silver, Cinema City ... ?
W większości kin tylko przesyła się cv via net - coś nie mam szczęścia przy takiej rekrutacji Ale Tobie się udało
Kino Helios
Ja zanosiłam cv bezpośrednio do kina. Oddzwonili po niecałych 2 miesiącach Nigdy nie planowałam, że będę pracować i studiować jednocześnie... jakoś tak wyszło

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
Kasia musze sie pojawic u ciebie w kinie na jakims seansieI poprosic cie o duzy popcorn i cole
Albo o bilety, bo ja na kasie często też jestem (Kasia na kasie )
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 00:38   #2349
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Favkes;7362859

[B
Tako[/b], czemu ?
Pytam bo szykuję się na Meteo ... czemu Cię rozczarował ?
jedyny efekt, który widzę po użyciu Meteorytów to lśniące na twarzy drobinki


Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Wiesz, ja z moich Pucci na samym początku (w sumie dość długim ) też nie byłam zadowolona. Może dajcie sobie jeszcze trochę czasu ?
u mnie mają dużo czasu, nie oddam ich, bo je bardzo lubię......te piękne kuleczki, pudełko, puszek


Cytat:
Napisane przez Angel

Przy okazji napiszę jeszcze, że w kwestii reklamacji nic nie posunęło się do przodu Baby w okienkach powtarzają, że trzeba czekać do miesiąca Dla mnie to skandal... Kiedy wypisywałam druczek reklamacyjny to powiedziano mi, że czeka się do 2 tygodni. Teraz okazuje się, że potrzeba miesięcznej debaty na podjęcie decyzji. Żenada..
Aniele tylko spokój może nas uratować



Hecate, życzę Ci dobrych decyzji
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 01:08   #2350
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Brzmi naprawdę ciekawie
Będziemy tutaj wszystkie komisyjnie trzymać kciuki i na pewno pójdzie dobrze
Studia w Londynie... Z jednej strony absolutna rewelacja, ale z drugiej megaryzyko....
liczę na te kciuki
ryzyko jest o tyle mniejsze, że jadę razem z TŻ czyli praktycznie mój komfort psychiczny wzrasta o tysiąc procent. co by się nie działo - "mamy tylko siebie, wielką mamy moc" [okej, jestem stęskniona, to stąd te romantyczne wynurzenia ]

zapodam sobie na nadgarstek coś miłego i idę spać
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 06:50   #2351
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Eenax, gratuluję Tobie i mężowi uroczego, kochanego maleństwa !
Niech kruszynka Ewcia zdrowo rośnie
Razem z Tatusiem bardzo dziekujemy za gratulacje i życzenia.

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
czekałam na tę wiadomość:jup i:
Eenax, całusy i uściski dla Ciebie, dla Ewci i dla Taty ślicznej córki
Gratuluję i ...trochę zazdroszczę, piękny czas przed Tobą, przed Wami
kupiłam Meteoryty, cieszę się, bo są śliczne, ale efekt po użyciu mnie raczej rozczarował
Ewcia juz uściskana i ucałowana zresztą ja ja cały czas tule i całuję nie mogąc sie nasycic moim Maleństwem.

Moje Meteoryty tez daja tylko lekką połyskujacą poświatę na buzi. Ale ja jak kupowałam to własnie takie tylko z efektem rozświatlania.
Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Eenax, wielkie gratulacje!!!
Dziekuję.
Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Pamiętam mój pierwszy poród - był koszmarny - dwa następne poszły lekko.
Wszystko zależy od personelu medycznego Świetnie, ze się nie namęczyłaś tak bardzo A brak snu ? No cóż, normalka

Eenax - tak się cieszę
Personel medyczny miałam rewelacyjny. Dwoili się i troili wokoło byli na każde zawołanie.

Cytat:
Napisane przez nuna_77 Pokaż wiadomość
Eanax gratuluje sliczna macie Córeczke, alez słodko spi, aniołek.
Dziękuję.

Cytat:
Napisane przez beata11 Pokaż wiadomość
Eenax- gratuluję Ci z całego serca, taki maleńki człowieczek w domu to nieustające święto, samo patrzenie na ten śliczny buziaczek jest cudowne. Życzę samych najcudowniejszych chwil Tobie i Twojej słodkiej córeczce.
Dziękuje za gratulacje i miłe życzonka. Na buzie mojej Ewci uwielbiam sie patrzeć, ona ma takie piękne pyzate "pucki".
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-27, 08:20   #2352
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Scent Bar III

Eenax, najserdeczniejsze gratulacje Twoja córcia wygląda bosko i jak patrzę na avatar z jej buzią w tym kapturku to normalnie zazdroszczę
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 08:23   #2353
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Po wszystkim ucieklam z domu do kolezanki. Poproistu poogladac tv. 5 godzin.
Narazie jestem/smy w zawieszeniu. Mam to przemyslec.

Ogolnie ciezko mi.

ja wiem tylko, ze co nas nie zabije to nas wzmocni i ulzylo mi kiedy to wszystko powiedzialam. Teraz jest spokoj, wyprowadzic sie nie mam jak wiec funkcjo9nujemy razem obok siebie. Cos czuje, ze gowno to sie moze dopiero zrobic.

W chwilach najwiekszych emocji napisalam do dosyc bliskiej osoby i dostalam sms zwrotny 'u'll be fine X'
poczulam sie jak skonczony kretyn.
Hacate, nie wiem co Ci napisać, zeby Ci było lepiej - ale bardzo bym chciała.
Przetrzymasz to. Jeśli Twoja decyzja nie jest wynikiem impulsu - a z tego co pamietam - nie jest - bo zbierało Ci się długo - to chyba warto to przeżyć i mieć wreszcie spokój i poukładać sobie życie od nowa, po swojemu, tak jak się marzy.

Trzymaj się. I bądź dzielna


Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość

Pinky, piękna kota. Ach, żeby takich osób było więcej... Mam koleżankę z liceum, która "kocha koty". Mieszka na wsi, zwierzaki chodzą samopas, co rusz rodzą się młode, a "stare" wpadają pod samochód albo giną w inny sposób. Taki input - output. Ale nie wykastruje, bo to przecież krzywda. Taka miłośniczka.
No włąśnie. Nam siewszyscy dziwią, dlaczego trzymamy kota w domu - skoro mamy ogród, podwórko - powód jest prosty - mieszkamy przy ruchliwej ulicy i trzęsiemy się,z eby nie wpadł nam pod samochód.
Dlatego mimo , ze mamy kawałek trawnika - kot wychodzi tylko z nami, często na smyczy. Ostatnio skubany ucieka na dach - mam tylko nadzieję ze nie zeskoczy z niego. Bo trzymać okna zamknięte u nas nie sposób - strasznie duszno i gorąco - a ochrony żadnej nie da się założyć ze względu na to, że okna są dachowe - wahadłowe.
Na razie sierściuch ogranicza się do siedzenia na dachu, włażeniu do rynny i obserwowaniu świata wokół
Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
jedyny efekt, który widzę po użyciu Meteorytów to lśniące na twarzy drobinki
hmmmm, no to nie wiem czy inwestować. W czerwcu idę na wesele i będzie dużo ludzi na których chcę zrobić piorunujące wrażenie - co tu duzo gadać chcę zęby im trampki pospadały na mój widok - bo większości nie lubię I planuję już w co się ubiorę i czym zmaluję .. muszę wyglądać Bossssssskooooo ....a no i jeszcze wybrac odpowiedni, nietuzinkowy, powalający i przepiękny zapach
Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
liczę na te kciuki
ryzyko jest o tyle mniejsze, że jadę razem z TŻ czyli praktycznie mój komfort psychiczny wzrasta o tysiąc procent. co by się nie działo - "mamy tylko siebie, wielką mamy moc" [okej, jestem stęskniona, to stąd te romantyczne wynurzenia ]

zapodam sobie na nadgarstek coś miłego i idę spać

dolicz i moje

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość

Moje Meteoryty tez daja tylko lekką połyskujacą poświatę na buzi. Ale ja jak kupowałam to własnie takie tylko z efektem rozświatlania.
Ja się szykowałam na Mythic - ale teraz to już nie wiem


Cytat:
Personel medyczny miałam rewelacyjny. Dwoili się i troili wokoło byli na każde zawołanie.
no to świetnie
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 09:27   #2354
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
kupiłam Meteoryty, cieszę się, bo są śliczne, ale efekt po użyciu mnie raczej rozczarował
Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
jedyny efekt, który widzę po użyciu Meteorytów to lśniące na twarzy drobinki
Taka, ja też nie widzę żądnego efektu Kupiłam mythic i sa piękne - ślicznie wyglądają, pięknie pachną, opakowanie tez mi się podoba ale na buzi mam tylko drobinki. Żaden woal mi się nie robi

Muszę je jeszcze przetestować na innym podkładzie
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 10:27   #2355
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
Aniele tylko spokój może nas uratować
Tak, wieeem Ale przecież nie panikuję, no Tylko wkurzający są ci dranie... :rollees:
Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
liczę na te kciuki
ryzyko jest o tyle mniejsze, że jadę razem z TŻ czyli praktycznie mój komfort psychiczny wzrasta o tysiąc procent. co by się nie działo - "mamy tylko siebie, wielką mamy moc" [okej, jestem stęskniona, to stąd te romantyczne wynurzenia ]
No to słodko! Och, ależ fajnie...
Trzymac kciuki będę ja i całe Perfumy - nie może się nie udać! ;D
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 14:31   #2356
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar III

kurrrde dzisiaj w robocie przegiecie. przychodze, a tak wszystkie aplikacje padly wiec siedzimy i odsylamy klt na jutro. to po kiego grzyba my tu siedzimy ja sie pytam???
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 14:39   #2357
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
kurrrde dzisiaj w robocie przegiecie. przychodze, a tak wszystkie aplikacje padly wiec siedzimy i odsylamy klt na jutro. to po kiego grzyba my tu siedzimy ja sie pytam???
yoona znam to - też tak miałam. Pracowałam na Hotline. System działał czy nie, siedzieć trzeba było
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 14:57   #2358
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
dolicz i moje
dzięki
Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
No to słodko! Och, ależ fajnie...
Trzymac kciuki będę ja i całe Perfumy - nie może się nie udać! ;D
jak tylko zacznę się porządnie uczyć
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 15:02   #2359
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
W samej bluzce ? Na pewno mijanym mężczyznom się spodobało
Chodziło mi oto, ze brak nakrycia wierzchniego...

Wczoraj sie wkurzyłam, kolega z grupy mi powiedział, ze mam same kości i zrobiło mi sie przykro, tym bardziej ze chwiałabym odrobinę przytyć.

Nie mam pomysłów na wieczór a coś bym porobiła.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-27, 16:53   #2360
pinky11
Rozeznanie
 
Avatar pinky11
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 667
Dot.: Scent Bar III

Dzis mam 7 światów....
Jak juz wczesniej pisałam przygarnełam kotke..mała ma koci katar i prawdopodobnie jest w ciaży..
Wszystko byloby ok gdyby nie to ze po okolo 3 tygodniach pojawił sie moj wczesniejszy kot...
Wincent uciekł kilka tygodni temu..szukalam go..nawoływałam.. prawie go pochowałam go...
Irme przygarnełam tydzien temu..byla bardzo chora i cierpiaca..mialam nadzieje ze jak moze Wincent wróci to jakos sie pogodza..jakos to bedzie...cały czas ja lecze antybiotykami.

Własnie godzine temu Wincent wrocil...wyglada strasznie..tragicznie..i przerazajaco..godzine płakałam..nie wiem czy przezyje noc.. Irma jak go zobaczyla to wpadła w szał...zadrapałaby go na smierc...nienawidza sie...

Nie wiem co robic..czuje sie tragicznie bo wszystkie mozliwosci jakie mi przychodza do głowy sa straszne...mama z babcia z ktortymi mieszkam nie chca sie zgodzic na 2 koty..Trudno mi oddac Irme przyszla mamusie..a Wincenta to juz wogle nie umiem skrzywdzic...Mama z babcia proponuja schronisko dla Wincenta..uspienie..
Szczerze mowiac nie mam juz kasy na to wszystko..nie dam rady finansowo...ograniczylam sie juz ze wszystkim praktycznie...
Czuje sie skołowana...
__________________
"We are all a little mad"
pinky11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 17:17   #2361
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość

Wczoraj sie wkurzyłam, kolega z grupy mi powiedział, ze mam same kości i zrobiło mi sie przykro, tym bardziej ze chwiałabym odrobinę przytyć.

A mi zdarzyła się dzisiaj odwrotna sytuacja


Pinky Życzę dużo zdrowia Wincentowi a Tobie dużo siły
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 17:42   #2362
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar III

pinky11 - bardzo, bardzo współczuję Spróbuj jakoś pogodzić dwa koty, może by je chwilowo rozdzielić (inne pokoje czy coś?), a po wyleczeniu Wincenta spróbować je pogodzić?
Możliwe, że zachowanie Irmy spowodowane jest ciążą. Nie chce, żeby inny kot się do niej zbliżał.
Straszna sytuacja. Nie oddawaj swojego kota. Jak on się musi teraz czuć
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 18:03   #2363
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar III

pinky nie oddawaj ich


zaraz zwariuje w tej robocie. jeszcze 4h
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 18:03   #2364
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
A mi zdarzyła się dzisiaj odwrotna sytuacja
Ludzie potrafią być okrutni, to co mam na silę wpychać kg batonów dziennie
i w ogóle zdołowana dzisiaj jestem, także przez inną sytuację.
Ale nie ważne...
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 18:07   #2365
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Ludzie potrafią być okrutni, to co mam na silę wpychać kg batonów dziennie
i w ogóle zdołowana dzisiaj jestem, także przez inną sytuację.
Ale nie ważne...
Widziałam Twoje zdjęcia, dobrze wyglądasz. Ten ktoś musiał upaść na głowę.
Jeśli podobasz się sama sobie - to jest najważniejsze
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 18:22   #2366
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Scent Bar III

Ja mam jakiś z d*** humor
płakałam bo było mi źle i TŻ mnie zmuszał do mówienia o co chodzi - a ja nie cierpię mówić o tym dlaczego jest mi źle (akurat w tym przypadku - włączyła mi się masa kompleksów z którymi nie umiem sobie poradzić)
Jak dziewczyny robicie, że akceptujecie siebie?Ba, niektóre nawet kochają!
Dla mnie samoakceptacja to byłoby coś wspaniałego, ale nie umiem siebie polubić
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 18:23   #2367
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Widziałam Twoje zdjęcia, dobrze wyglądasz. Ten ktoś musiał upaść na głowę.
Jeśli podobasz się sama sobie - to jest najważniejsze
Widzisz tylko przez takie słowa tracę pewność siebie, nie chce wracać do tego co było na jesień, nie dałabym rady z tego wyjść. Tak do końca nie wszystko jest ok, ale jest na dobrej drodze, a przez to co usłyszałam wczoraj sprawiło jakbym wróciła do stanu sprzed 2 m-cy gdzie było tak średnio.

Irsin
ja mam z tym problem od tamtego roku naprawdę spory, ale jakoś tak na forum głupio pisać, niby jest ok, przy znajomych itp ale to co myślę jest zupełnie inne...

Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 18:27   #2368
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość

Wczoraj sie wkurzyłam, kolega z grupy mi powiedział, ze mam same kości i zrobiło mi sie przykro, tym bardziej ze chwiałabym odrobinę przytyć.
Jak Ty jesteś same kości, to co powiedzieć o mnie?! Widocznie kolega preferuje większą ilość ciałka do kochania. Widziałam Cię na własne oczy i moim zdaniem masz świetną figurę, bez przechyłu w żadną stronę.

Pinky, nie łam się, może koty oswoją się ze swoim towarzystwem, na razie muszą ustalić kto tu rządzi Trzymam kciuki za Wincenta (co mu właściwie jest?)

Mam nadzieję, że wszystko się ułoży, nie łam się

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Ludzie potrafią być okrutni, to co mam na silę wpychać kg batonów dziennie
i w ogóle zdołowana dzisiaj jestem, także przez inną sytuację.
Ale nie ważne...
Nie dołuj się
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 18:29   #2369
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Widzisz tylko przez takie słowa tracę pewność siebie, nie chce wracać do tego co było na jesień, nie dałabym rady z tego wyjść. Tak do końca nie wszystko jest ok, ale jest na dobrej drodze, a przez to co usłyszałam wczoraj sprawiło jakbym wróciła do stanu sprzed 2 m-cy gdzie było tak średnio.

Irsin
ja mam z tym problem od tamtego roku naprawdę spory, ale jakoś tak na forum głupio pisać, niby jest ok, przy znajomych itp ale to co myślę jest zupełnie inne...

Ja jeśli nie wybiorę się do psychologa/pyschoterapeuty to za jakiś czas zwariuję.
Muszę siebie zaakceptować bo to mnie niszczy.
Mam dość ataków płaczu bo jestem gruba/brzydka itepe
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 18:33   #2370
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Jak Ty jesteś same kości, to co powiedzieć o mnie?! Widocznie kolega preferuje większą ilość ciałka do kochania. Widziałam Cię na własne oczy i moim zdaniem masz świetną figurę, bez przechyłu w żadną stronę.

Nie dołuj się

Nie ważne co on preferuje, ale jak ja bym mu pow że mu brzuch odstaje to ciekawe jakby sie poczuł, tylko, ze ja tak nie potrafiłabym komuś powiedzieć, bo zdaje sobie sprawę, ze mogą mieć kompleksy i że moge ich urazić.

Irsin
uwierz mi, że ja też o tym myślałam.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:21.