Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-14, 09:20   #3901
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Kasiulko!Gratuluję i strasznie się cieszę bo wiem jak bardzo na to czekałaś

Katarzyno Tulipanko śliczny Av.

Od wczoraj niestety niczym nie pachnę,mój żołądek nadal przewraca się do góry nogami i odmawia posłuszeństwa i współpracy nawet z ulubionym pachnidłami....
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 09:22   #3902
khy
Zadomowienie
 
Avatar khy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 478
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Kasiulko, serdeczne gratulacje!

Mam nadzieje, ze teraz nie zacznie Cie odrzucac od perfum ;PP.
khy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 09:28   #3903
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Potwierdzem bez lizusostwa mamy wspaniałe moderatorki ,wiem co mowie sama sie o tym niedawno przekonalam Jejku to straszne zamiast się szykowac ,jade po Dolce Vite ,to siedze z mokra głowe i nie moge sie oderwac od kompa. MIAŁYSCIE racje to uzależnia strasznie ,a więc trzecie uzależnienie 1 perfumoholiczka,2 zwierzoholiczka,3 komputeroholiczkaA pomyślec,ze do komputera usiadłam pare dni temu. Jade
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 09:31   #3904
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Takuśna, zobaczysz, że będzie ok To, że się denerwujesz, to jasne - każdy w takiej sytuacji miałby obawy - dobrze, że zareagowaliście przytomnie z mężem, żeby ochronić córkę. Trzymam kciuki, żeby wszystko potoczyło się po Waszej myśli.

A na marginesie, tu gdzie teraz pracuję, była na stażu jakiś czas temu dziewczyna, którą spotkała historia dużo gorsza niż Twoją córkę - kiedy szła przez park, zaczepił ją narkoman, też żeby wyłudzić kasę, której ona mu nie dała - i wbił jej strzykawkę w rękę.
Tyle szczęścia, że dziewczyna wiedziała, że w szpitalach można w takiej sytuacji dostać jakiś preparat, który podany do 24h po takiej sytuacji (a najlepiej do godziny po) eliminuje w około 90% możliwość zakażenia wirusem hiv. A teraz czeka na wynik badania, czy jest zakażona. Koszmar.

Kasiulko, masz moje kciuki i pozytywną energię

A ja dziś jak zwykle o tej porze nie wiem jeszcze, czym będę pachnieć. Dziś mam chęć na jakiegoś słodziaka.

Dziewczyny, czy któraś z Was orientuje się, co zrobić, żeby wystawić prywatną aukcję na Allegro tak, żeby przedmiot kupiła ta jedna konkretna osoba...? Będę wdzięczna za podpowiedź.
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 09:36   #3905
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Pachnę Sellą in Two... delikatnie... bo dziś jestem pobudzona i nie chcę, żeby było mi niedobrze...


Dziewczyny udało się, może za wcześnie żeby się chwalić, mam nadzieję że wszystko bedzie dobrze... Zobaczylam dziś II kreski na teście ciążowym
Gratuluję.

Ps. Rany! Może niech się nie instaluje na stałe. Wystarczy na 9 miesięcy.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 09:39   #3906
pieńkowa_dama
Zadomowienie
 
Avatar pieńkowa_dama
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 1 149
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was orientuje się, co zrobić, żeby wystawić prywatną aukcję na Allegro tak, żeby przedmiot kupiła ta jedna konkretna osoba...? Będę wdzięczna za podpowiedź.
Co do aukcji prywatnych znalazłam takie informacje na Allegro

Aukcja prywatna to aukcja, w której Sprzedający ogranicza możliwość licytacji/kupna przedmiotu do grona zaproszonych osób.

Zmiana dostępności aukcji

przejdź do strony Moje Allegro > Aukcje > Sprzedaję;
kliknij na link Zmiany, znajdujący się przy nazwie aukcji (z prawej strony);
aby ograniczyć dostęp:
- kliknij Ogranicz możliwość licytacji/zakupu do grona zaproszonych osób;
aby usunąć ograniczenie:
- kliknij Udostępnij możliwość licytacji/zakupu wszystkim Użytkownikom.

Jeśli aukcja ma status "prywatna", na stronie przedmiotu wyświetla się tabelka z odnośnikiem Poproś Sprzedającego o zgodę na udział w aukcji.
Użytkownik chcący wziąć udział w aukcji, powinien kliknąć na ten link - Sprzedający otrzyma e-mail z prośbą o dodanie Użytkownika do grona osób mogących licytować/kupować.

Dodanie/usunięcie Użytkownika z listy

Aby dodać Użytkownika do aukcji prywatnej, kliknij na link, który znajduje się w e-mailu z prośbą - Kupujący otrzyma informację, że został dodany. Możesz też odrzucić jego prośbę.
Aby samodzielnie dodać Użytkownika w aukcji prywatnej:
- przejdź do strony Moje Allegro > Aukcje > Sprzedaję;
- kliknij na link Zmiany, który znajduje się przy nazwie aukcji (z prawej strony);
- wpisz lub usuń nazwę użytkownika w tabelce Lista Użytkowników w aukcji prywatnej.
Aby usunąć Użytkownika z listy, usuń jego nazwę użytkownika w tabelce Lista Użytkowników w aukcji prywatnej.
Usunięcie Użytkownika z listy nie oznacza odwołania jego oferty (jeśli ją wcześniej złożył). Usunięcie uniemożliwia podniesienie kwoty licytacji czy zakup kolejnych przedmiotów w aukcji wieloprzedmiotowej.

Inne zasady funkcjonowania opcji aukcja prywatna

Status "prywatna" można nadać po rozpoczęciu aukcji (z wyjątkiem wystawiania w przyszłości - w takim przypadku możesz ustalić, że aukcja zostanie wystawiona jako prywatna - patrz niżej).
Nie można zmienić aukcji na prywatną, jeżeli wcześniej zostały złożone oferty.
W każdej chwili trwania aukcji można usuwać Użytkowników z grona zaproszonych do licytacji.
W przypadku wystawiania aukcji w przyszłości, po przygotowaniu przedmiotu do wystawienia przejdź do strony Moje Allegro > Aukcje > Do wystawienia i przy nazwie aukcji kliknij Zmiany. Analogicznie jak w przypadku aukcji już wystawionych możesz ograniczyć możliwość licytacji oraz stworzyć listę Użytkowników dopuszczonych do licytacji w aukcji. W momencie wystawienia aukcja będzie prywatna, zaś Użytkownicy z listy będą mogli w niej licytować.


A w temacie Idole

Kasia, gratuluję
pieńkowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 09:39   #3907
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Taka, trzymam kciuki, żeby sąd przychylili się d Waszego wniosku



Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny udało się, może za wcześnie żeby się chwalić, mam nadzieję że wszystko bedzie dobrze... Zobaczylam dziś II kreski na teście ciążowym
Kasiulko, za Ciebie też trzymam kciukasy Serdecznie gratuluję dwóch kresek
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-14, 09:42   #3908
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Dagmaro, dzięki serdeczne za wskazówki

Kusisz Idole, ale dziś jakiś słodziak rulez
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 09:55   #3909
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Dzisiaj Etra

Kasiulko gratuluję
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 10:01   #3910
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Taka trzymam kciuki za cókę, współczuję w stresie, nie martwcie się- pewnie da się to załatwić .

Kasiulko,gratulacje
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 10:15   #3911
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Kasiulko - jesli Ty sie cieszysz, to ia ja sie ciesze!

buziaki


Narazie niczym nie pachne, mysle o extraordinary lub L de LL

wczorajsza klasyczna lolita nosila sie bardzo dobrze.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-14, 10:20   #3912
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Gratuluję.

Ps. Rany! Może niech się nie instaluje na stałe. Wystarczy na 9 miesięcy.
A racja 9 miesięcy wystarczy

Ludziska kochane bardzo, bardzo mocno Wam dziękuję Cieszę się ogromnie, tylko jeszcze się boję, bo to sam początek, ale kochana Ela mnie podniosła na duchu
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 10:33   #3913
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Pachnę Sellą in Two... delikatnie... bo dziś jestem pobudzona i nie chcę, żeby było mi niedobrze...


Dziewczyny udało się, może za wcześnie żeby się chwalić, mam nadzieję że wszystko bedzie dobrze... Zobaczylam dziś II kreski na teście ciążowym
Gratuluje i trzymam aby wszystko było dobrze, bardzo sie cieszę, ale to bardzo!!!


Moje samopoczucie dzisiaj lepiej, pachnę Poeme. Wklejam fotki, nie wiem po co ja w sierpniu maznęłam sie sama farba, wszystko zepsułam, zresztą widać granicę rudości ale powoli to "coś" powinno odrosnąć. Przepraszam za nieład na głowie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed.JPG (89,2 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po.JPG (101,2 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez Zuziunia
Czas edycji: 2007-11-14 o 10:41 Powód: dodanie zdj
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 10:33   #3914
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Eenax, masz ode mnie wielki ciepły (delikatny) uścisk i wyrazy podziwu, że potrafisz do takich sytuacji podejść z humorem Wiem, że chamstwo jest (niestety) wszechobecne i niezależne od wieku i płci, ale ja bym tej pani zasugerowała i to bardzo wyraźnie, że jak ją widok razi to niech sama przedział zmieni! Cisną mi się pod palce różne inwektywy, ale co się będę wyrażać
Ja staram sie do większości dziwnych ludzkich zachowań podchodzić z humorem. Mnie to naprawdę rozbawiło. Ale jak widać (czytać) nie tylko ja sie rozbawiłam ale inni tez mieli wesoło, choć szkoda ze nie za moja sprawa a jakiegoś młodzieńca.

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny udało się, może za wcześnie żeby się chwalić, mam nadzieję że wszystko bedzie dobrze... Zobaczylam dziś II kreski na teście ciążowym
(n ie mogłam sie powstrzymać)
Prosze Mnie o nic niecnego nie podejrzewać w środku flaszek jest soczek owocowy.

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
Eenax, mój mąż rozmawiał już o tym w sądzie, właśnie dzwonił
napisał podanie o wyłączenie oskarżonej z posiedzenia podczas zeznań naszej córki i o to, żeby wogóle nie miały kontaktu
podobno takie podanie daje gwarancję , że sąd uzna naszą prośbę
wszystko tak w ostatniej chwili, ale może to i dobrze, bo krócej się będę denerwować
trochę się uspokoiłam
No widzisz wszystko powoli sie dobrze układa.
Miałam przeczucie ze wszystko sie dobrze ułoży.

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Dzieczyny kochane, dziekuję wciąż nie mogę uwierzyć, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i ciąża zainstaluje się na stałe
Wszystko będzie dobrze.
A moze lepiej tylko na 9 miesięcy?

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
no jak mogłam przegapić takie zdanie
pewnie, że mamy świetne modki szczególnie, jak nie krzyczą za OT, co
Ale to chyba nie o mnie ?
W pełni władz umysłowych ostrzegam ze dręczenie kobiet w ciąży zawsze odbija sie po dwakroć (tfu!, 3 razy przez lewe ramie i dwakroć przydeptać lewa noga z przytupem ) na "dręczancie".

PS. Nie bijcie Mnie ale mi chyba dziś coś z klepkami sie porobiło.
Przepraszam za pisanie bzdur OT-ów i innych "kaszalotów".
Mam tak niesamowicie dobry humor ze nawet stawanie na wadze laboratoryjnej i spoglądanie na wskaźnik ni jak mi go nie potrafi zepsuć.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 10:38   #3915
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Gratulacje i najlepsze zyczenia dla Kasi Bedzie ok

A ja sobie pachne Ange ou demon. Chyba dzis polece testowac Apparition i Alien, o ile mi sie nie odechce
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 10:42   #3916
abramis
Raczkowanie
 
Avatar abramis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 43
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Katty, Dreamer - wszystkiego najlepszego!
Kasiulko, gratulacje! trzymam kciuki!

Przyznam, że nie "nadanżam" z czytaniem postów w tym wątku, jestem tu ciągle raczej z doskoku...
Tematu komunikacyjnego (jeżdżę komunikacją miejską dużo, doświadczenie nieprzemijająco stresogenne) choć mi bliski, wole nie poruszać szczegółowo, bom właśnie w grupie (dokładnie między 40 a 50),która zebrała największe baty... moje problemy zdrowotne, aczkolwiek uciążliwe nie są widoczne na zewnątrz, mój wiek też jakoś nieszczególnie, ale faktem jest, że zdecydowanie wolę mieć miejsce siedzące. Zawsze jednak ustępuję miejsca osobom w podeszłym wieku, o widocznym kalectwie, kobietom w ciąży i z malutkimi dziećmi. W tym ostatnim przypadku szlag mnie trafia gdy mamusia lub babcia zamiast usiąśc i wziąć szkraba na kolana,sadza go samego, a sama stoi nie ubezpieczjąc dziecka w żaden sposób. Nie zdaje sobie sprawy, że przy nagłym gwałtownym hamowaniu, maluch leci z siedzenia jak z katapulty???

Niczym nie pachnę, mam kryzys zapachowy, nic mi sie nie podoba
Nachodzą mnie myśli, żeby pozbyć się 3/4 kolekcji i zacząć od początku...
abramis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 10:42   #3917
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Gratulacje i najlepsze zyczenia dla Kasi Bedzie ok

A ja sobie pachne Ange ou demon. Chyba dzis polece testowac Apparition i Alien, o ile mi sie nie odechce
Testuj testuj, Apparition jest słodziutki a Alien taki hmm tajemniczy i bardzo długo sie trzyma.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 10:51   #3918
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Kasiulko - i by wszystko się jak najlepiej ułożyło

Tako - przerażające to, co piszesz, jednak jak widzę w międzyczasie sytuacja się klaruje

W temacie: Słoń - kolejne podejście, i chyba nie był to najlepszy pomysł, za chwilę wychodzę i coś czuję, że to słonisko przez cały dzień mnie jednak udręczy.
bieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 10:52   #3919
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Kasiulko trzymam kciuki i już po cichu gratuluję

dziś Flowerbomb Extreme
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-14, 10:52   #3920
Miśka.S.
Raczkowanie
 
Avatar Miśka.S.
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 131
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Kasiulko, serdecznie gratuluję i cieszę się razem z Tobą
Miśka.S. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 11:10   #3921
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny udało się, może za wcześnie żeby się chwalić, mam nadzieję że wszystko bedzie dobrze... Zobaczylam dziś II kreski na teście ciążowym
Kasiulko! Tak sie ciesze, ze az sie wzruszylam! Bede mocno trzymac . Te drinki (bezalkoholowe oczywiscie) to dla ciebie. Bedziemy swietowac!
I znowu impreza na Wizazu! Jak fajnie!

neonko28 zycze bezproblemowej wizyty u dentysty. Dla mnie to zawsze duzy stres, bo mam uraz z dziecinstwa

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Ludzie nie potrafią prawidłowo reagować na coś nie typowego dziejącego sie wokoło.
Brakuje mi w szkołach lekcji dotyczących pierwszej pomocy i prawidłowego reagowania na nietypowe sytuacje.
Ludzie np. nie wiedza co robić jak ktoś zasłabnie. Popadają w zupełne odrętwienie i przerażenie, boja sie dotknąć osobę z która jest coś nie tak. Ja np. miałam takie zajęcia w szkole średniej na PO ale z tego co wiem nie we wszystkich szkołach to było.
Mam wielka nadzieje, ze cos wkrotce sie zmieni w Polsce w tej sprawie. U mnie kazdy zwiazany ze sluzba zdrowia (kazdy zwiazany nawet w najmiejszym stopniu ze sluzba zdrowia, nie tylko lekarze i pielegniarki) przynajmniej 2-3 razy w roku ma cwiczenia z tego zakresu (sa symulowane scenki i trzeba przecwiczyc, zachowac sie tak, jak w "prawdziwej" sytuacji). Lekcje w szkolach z tego zakresu sa rowniez w szkolach. Poza tym prowadzone sa kursy przy szpitalu i jest bardoz duza frekwencja ludzi nie-medycznych, ktorzy chca sie czegos nauczyc. Czesto, gdy rozmawiam z ludzmi slysze, ze sa po kursie i np wiedza, co zrobic gdy zadlawi/zaslabnie/itp itd sie dorosly, czy dziecko. Sami chca wiedziec, nauczyc sie. Szczegolnie, gdy planuja zalozyc rodzine lub maja w rodzinie kogos starszego.

taka taka mam nadzieje, ze sie uda i twopja corka nie bedzie musiala osobiscie zeznawac, a tobie to zaoszczedzi nerwow.

Czytalam w watku o polowaniach o cudownych makijazowych zakupach burn (piekne cienie!) - bardzo gratuluje.
Tymeno, moglabys napisac cos wiecej na temat tej paletki i rozswietlacza Guerlain (nazwa, numer itp).
Tam juz byla Tulipanka i po jej delikatnej sugestii nie smiem pytac o to w tamtym watku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg drink-bebe.jpg (3,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg bezaldrink.jpeg (13,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg crop0100.jpeg (4,9 KB, 0 załadowań)
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 11:32   #3922
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
iTymeno, moglabys napisac cos wiecej na temat tej paletki i rozswietlacza Guerlain (nazwa, numer itp).
Tam juz byla Tulipanka i po jej delikatnej sugestii nie smiem pytac o to w tamtym watku
Proszę bardzo - te cienie to czwórki Divinora Guerlain, nr 200 Touche de Nacre: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=7041

a rozświetlacz jest z najnowszej kolekcji Guerlain ale nie testowałam jeszcze
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 11:36   #3923
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Wszystkim dzisiejszym jubilatom i solenizantom wszystkiego najpiękniej pachnącego!!! :ro za:

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Truskawciu, mam pytanie do specjalistki: a muchy? Takie wielkie, tłuste, włochate, bzyczące wstrętnie muszyska też?
Moja maupa jest regularnie odrobaczana, ale wiesz, niepewność pozostaje, bo ona w okresie wiosenno-letnim sporo tych much pożera...
Podpinam się pod pytanie Rózinki Truskawo, a ćmy? Moja kluska jest pogromczynią ciem...

---
Dziś niczym nie pachnę, żołądek mi wykręca - tak reaguję na nieprzespaną noc. Ojciec tłukł mi się po kuchni i nie zasnęłam ani na kwadrans.

A, przepraszam, pachną mi nadgarstki, bo miałam godzinę czekania w Katowicach i wskoczyłam do mojego ulubionego Douglasa.
Na lewym - Stella In Two Peony - podobne do Rumeur, ale Rumeur ładniejsze.
Na prawym Dolce Vita - cudne, chyba następne na wishlistę. Skoro podoba mi się nawet dzisiaj.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 11:37   #3924
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

Demoniku
- ależ śliczne zdjęcia!
Wyglądałaś przeuroczo - moja matka mawiała, że jesli kobieta ładnie wygląda w ciąży, to znaczy, że będzie syn. Twój Jaś musi być bardzo męski!
Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
o, to ślicznie wyglądalaś
Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Czyli prześlicznie
Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Demoniku naprawdę super wyglądałaś, podziwiam

Sabbath
moja mam tez mówi, ze jak kobieta ładnie w ciąży wygląda to będzie synuś. Cos w tym jest
Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
prześlicznie
Grubaśnie wyglądałam . Dziękuję .
Moja kuzynka, która ma dwie córki, w każdej ciąży wyglądała inaczej, miała inne zachcianki smakowe, inaczej przybrała na wadze, inny kształt miał jej brzuch .

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Przyjechałam od fryzjera, teraz wcinam sałatkę gyros
A jak fryzura Zuziuniu? Zadowolona jesteś?

Cytat:
Napisane przez hanna5 Pokaż wiadomość
Moje pierwsze wejście do tego forum. Witam wszystkich zapachowiczów!!Ja właśnie sprawiłam sobie nowy zakup Midnight poison Dior, dość kontrowersyjny zapach. Zawsze lubiłam odważne zapachy ale ten jest najmocniejszy z dotychczasowych no i nim własnie dzis pachnę
Witaj Hanno .

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
1. Zapach musi być "niepowtarzalny". A jasio? Jasio ma duzepoczucie humoru i robi mamusi "niespodzianki".
Był niepowtarzalny . A Jaś jest rzeczywiście bardzo pogodnym dzieckiem .

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
6. Usciskaj i ucałuj ode mnie swojego małego rozrabiakę.
Maluch uściskany .

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Kobiety, alez splodzilyscie postow - nie "nadanzam" za Wami
Kattarino, dawno Cię nie widziałam .

Cytat:
Napisane przez bieta Pokaż wiadomość
Gdy ostatnio jechałam - był dość spory tłumek - wsiadła babcia z ręką na temblaku - nikt się nie ruszył - wstałam przeszłam przez pół autobusu i zaproponowałam msce - efekt? Nie usłyszałam ani dziękuję, ani pocałuj mnie w..., spojrzała na mnie jakbym jej ukochanego psa kopnęła i ruszyła w drugim kierunku. Miejsce zajęła jedna z rozchichotanych nastolatek, a ja godzinę - tyle trwa przejazd na tej trasie - stałam w nie należących do najwygodniejszych butach. Gwoli wyjaśnienia - nie mówię, by się żalić czy chwalić - po prostu jedna z wielu anegdot
Ja pamiętam doskonale jedną sytuację, która miała miejsce wiele lat temu, a która wprawiła mnie w niemałe osłupienie.
Gdy miałam 13 lat spędziłam fantastyczne wakacje w Moskwie (do tego stopnia fajowe, że rok później też tam pojechałam ). Jechałam któregoś dnia metrem, a nade mną stała starsza pani z wnuczkiem, na oko 7-8 letnim. Jako dobrze wychowana dziewczynka ustąpiłam tej pani miejsca. A pani co zrobiła? Posadziła swojego wnusia :P. I tak jedno dziecko płci żeńskiej ustąpiło drugiemu dziecku płci męskiej .

[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;5776846] P.S. Pozdrowienia dla ślicznego Jasia i Demonik[/QUOTE]

Dziękujemy Kijanko .

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Dzis dentysta nie cieszę się.
Neonko, życzę bezbolesnej wizyty . Ja zawsze biorę znieczulenie, nawet do najdrobniejszych plamek .

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Oj zmienia. Ale nie to chodzi. Nigdy modna nie byłam i nie będę.
Szukam kurtki, bo w tej co mam zimno mi w dupę, po prostu.
Dołączam do grona niemodnych .
I też szukam kurtki, raczej sportowej, do pomykania z wózkiem, ale niezbyt kolorowej (najchętniej czarnej lub brązowej ), bez aplikacji.

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
ciśnienie mi skoczyło, żołądek się skurczył ze strachu
może przesadzam
moją córkę i jej koleżankę 2, czy 3 lata temu napadła narkomanka, grożąc strzykawką i aids, ktoś im wtedy pomógł, zawiadomili policję, skończyło się na posterunku, złapali dziewczynę, dziewczynki (wtedy 12, czy 13 letnie) złożyły zeznania.
potem, z rok temu moja córka widziała tę narkomankę na ulicy
dziś odebrałam wezwanie dla nie j do sądu, po latach
boję się, Ona jest bardzo charakterystyczna, no boję się o nią
i w dodatku to wezwanie tylko dla niej, jej koleżanka nie dostała

napiszcie, żebym się nie bała, bo mam ochotę zakombinować, żeby nie poszła
aż boję się jej o tym powiedzieć
pamiętam jej nerwy wtedy
cholera jasna
Tako tako – piszę, żebyś się nie bała , aczkolwiek doskonale rozumiem Twoje obawy, bo sama często bywałam w podziemiach Dworca Centralnego i tam zawsze łapałam schizy, że ktoś mnie strzykawką dziabnie.
Dobrze się stało, że zawiadomiono wówczas policję i że dziewczynki złożyły zeznania. Podejrzewam, że ta narkomanka może nawet nie pamiętać twarzy Twojej córki, choć córka jej twarzy długo nie zapomni. Trzymajcie się .

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny udało się, może za wcześnie żeby się chwalić, mam nadzieję że wszystko bedzie dobrze... Zobaczylam dziś II kreski na teście ciążowym
Kasiulko, bardzo się cieszę, że wreszcie Wam się udało i serdecznie gratuluję!!! (no co... karmiąca trochę może )

* * * * *

Pachnę dziś Feminite du Bois, niedługo wybieramy się z Jasiem na kolejne szczepienie.

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 11:50   #3925
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Kasiulko! Super!Całuję Cię mocno i trzymam kciukasy, żeby sie potwierdziła ta informacja u gina


Dziewczyny, a mnie dzis jest smutno... Jadąc rano autobusem zobaczyłam leżącego na jezdni potrąconego przez autobus człowieka Pierwsza chwila była szokiem, głównie dlatego, że ,wyobraźcie sobie - leży nieprzytomny człowiek, krew, a wokół nigo nikogo!
Ale do zdarzenia musiało dojść zaledwie sekundy wcześniej, bo zaraz wybiegli ludzie z tramwaju i kierowca autobusu, który go potrącił.
Moja wyobraźnia natychmiast zaczęła działać, zobaczyłam od razu rodzinę tego człowieka, ale też dramat kierowcy, kiedy widziałam jak wysiada z autobusu trzymając się za serce, a potem ukrywa twarz w dłoniach.

Nie wiem czy tem człowiek przeżył, ale nie wyglądało to najlepiej

I tak w jednej chwili wywróciło sie do góry nogami życie tylu osób, a ktoś byc może je stracił... Smutne to wszystko
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 11:51   #3926
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez abramis Pokaż wiadomość
Nachodzą mnie myśli, żeby pozbyć się 3/4 kolekcji i zacząć od początku...
Ja właśnie jestem w trakcie takiego procesu I cieszy mnie to.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 11:55   #3927
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Wybrałam The Parfum
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 11:58   #3928
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Kasiulko, to wspaniała wiadomość, gratuluję serdecznie

Pachnę dziś Noa
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 12:31   #3929
sasia73
Zakorzenienie
 
Avatar sasia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Down Under
Wiadomości: 4 330
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Kasiulko, gratulacje !!!
sasia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 12:33   #3930
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

L de LL

Ladna ta waniliowa slodycz...
Mysle, ze L ladniejsze jest niz LL EDP, przynajmniej na mnie ladniej sie 'kladzie'.
Kupilam obie a w trakcie zakupow LL EDP byla faworytka, teraz sie to zmienilo
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.