Metamorfoza przed liceum - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-25, 14:27   #1
itsinsanitystuffx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 19

Metamorfoza przed liceum


Cześć wszystkim od września rozpoczynam naukę w nowym mieście,nie znam tam nikogo,więc chciałam z tej okazji trochę poprawić swój wygląd będę wdzięczna za wszelkie porady ostatnio też zastanawiałam się jaki mam kształt twarzy,niestety nie udało mi się tego określić,więc byłoby miło gdyby ktoś mi w tym pomógł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11031168_938185942859528_1733669205_o.jpg (133,9 KB, 542 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0308.jpg (7,9 KB, 407 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11028648_938183709526418_1510734139_o.jpg (137,3 KB, 483 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11016079_806964419391283_2474856293795190953_n.jpg (92,3 KB, 468 załadowań)
itsinsanitystuffx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 15:02   #2
MujWymazonyNick
Raczkowanie
 
Avatar MujWymazonyNick
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 67
Dot.: Metamorfoza przed liceum

Sama jestem w podobnej sytuacji, przeprowadzka. :/

Postaram się doradzić.

Masz naprawdę piękne włosy, bo naturalne i szczupłą figurę. Nie wiem, czy były to ubrania do "sesji",
czy twoje codzienne, jeśli to drugie rozważ inny styl, bo rozciągnięty sweter nie wygląda atrakcyjnie nawet na młodej i ładnej dziewczynie.

Robisz coś z trądzikiem? Może dermatolog albo jakieś tabletki/kremy/maseczki. Jeśli chcesz się pozbyć problemów z cerą, rób to, co wcześniej wymieniłam, a jeśli chcesz na gwałt zamaskować niedoskonałości, to oczywiście makijaż. Podkład lub fluid, korektor, tusz do rzęs i pomadka lub błyszczyk to standard i raczej lekki makijaż, chyba że ktoś nałoży ogromne ilości.
Na pewno masz cerę różową, czyli kosmetyków szukaj o tym odcieniu (nie żółtych!) i końcówka rose.

Wątek świadczy o tym, że nie jesteś przebojową dziewczyną, a uwierz, że charakter jest ważniejszy. Miałam koleżankę - brzydsza od większości kobiet (naprawdę), do tego bardzo wredna, ale pewna siebie i facetów co chwilę zmieniała.
MujWymazonyNick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 15:46   #3
itsinsanitystuffx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 19
Dot.: Metamorfoza przed liceum

właśnie ta przeprowadzka mnie strasznie stresuje:/ chociaż z drugiej strony przynajmniej poznam nowych ludzi
dziękuje za rady. stopniowo zmieniam styl,na razie jestem w trakcie kompletowania nowej szafy co do trądziku to jestem w trakcie kuracji,więc narazie nie mogę stosować makijażu,ale jeśli się uda to do września ją zakończę.
właśnie staram się pracować nad przebojowością,bez niej w obcym miejscu zapewne nie dam rady.
itsinsanitystuffx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 19:13   #4
itsinsanitystuffx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 19
Dot.: Metamorfoza przed liceum

ktoś jeszcze ma jakieś rady?
itsinsanitystuffx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 09:38   #5
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Metamorfoza przed liceum

Cytat:
Napisane przez itsinsanitystuffx Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim od września rozpoczynam naukę w nowym mieście,nie znam tam nikogo,więc chciałam z tej okazji trochę poprawić swój wygląd będę wdzięczna za wszelkie porady ostatnio też zastanawiałam się jaki mam kształt twarzy,niestety nie udało mi się tego określić,więc byłoby miło gdyby ktoś mi w tym pomógł
Masz REWELACYJNY kolor włosów. Nie wiem, czy to kwestia zdjęcia, ale naprawdę Ci pasuje. Piszesz, że leczysz trądzik. Jak już wyleczysz, to nie wracaj do ciężkich, matowych podkładów. Prawie nie ma osoby, której one naprawdę pasują na codzień, a już na pewno nie ma takiej nastolatki.


Kształt twarzy, jak dla mnie, masz lekko kwadratowy, ale na chwilę obecną (jesteś przecież młodziutka) wygląda on bardzo łagodnie. Masz głęboko i blisko siebie osadzone oczy, niezłym posunięciem byłoby zainwestowanie w jasny, rozświetlający cień. W ogóle masz delikatną urodę, którą warto równie delikatnie podkreślać - zamiast podkładu i tony pudru - krem bb, a róż do policzków w płynie lub w musie.

Jeżeli chodzi o kolorystykę - na zdjęciach ubrania (poza tym dziwnym szarym swetrem) masz dobrane ładnie pod kolor karnacji. Tutaj masz narzędzie do komponowania zestawów kolorystycznych, z którego sama uwielbiam korzystać: https://color.adobe.com
Możesz tam wstawić zdjęcie swojej twarzy, ustawić znaczniki na cerę, oczy, włosy i szukać pięknie harmonizujących z nimi kolorów ubrań czy kosmetyków kolorowych.

Jeżeli chodzi o ciuchy, zastanów się, czy bardziej lubisz się wyróżniać, czy wolisz wyglądać ładnie, ale nie wyróżniać się za bardzo spośród koleżanek. Czy jest coś, czym się interesujesz i chciałabyś to pokazać za pomocą stroju? Czy są typy ubrań, których nie znosisz i takie, które uwielbiasz?

W nowym miejscu bądź przede wszystkim sobą. Jeżeli nie będziesz się za bardzo skupiać na tym, jak inni Cię odbierają i czy na pewno jesteś wystarczająco przebojowa i fajna to będziesz bardziej pewna siebie i łatwiej nawiążesz nowe znajomości. Pociesz się, że większość osób będzie w takiej samej sytuacji - nowa szkoła, czasem nowe miasto, nowi ludzie.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 11:35   #6
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Metamorfoza przed liceum

A może grzywka na bok?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hairstyles-with-bangs-emma-stone-long-side-swept-bangs.jpg (59,2 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a743e55eb217f267608769c7fd4fc0aa.jpg (12,2 KB, 30 załadowań)
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 12:48   #7
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Metamorfoza przed liceum

Jesteś naprawdę ładną, uroczą, w dodatku fotogeniczną dziewczyną, a przede wszystkim naturalną naturalny wygląd to coś, co jest autentyczną wartością we współczesnym świecie przepełnionym udziwnionymi, sztucznymi tworami w rodzaju "living dolls", itp.
Przede wszystkim powinnaś się skupić na poprawie cery, fajnie że robisz już coś w tym kierunku. Najlepszy makijaż dla Ciebie to taki podkreślający oczy, delikatny, ale uwypuklający spojrzenie.
Przykład make-upu dziewczyny, która ma podobny typ urody do twojego:
https://www.youtube.com/watch?v=F4LfHEKGFrY
Masz chłodny typ urody, więc z pewnością będą Ci pasowały kolory i odcienie oscylujące wokół takiej palety (czyli na przykład róż, biel, błękit, pastele). Wybieraj odcienie jasne (zarówno w makijażu jak i ubiorze), ciemne Cię przytłoczą. Fajnie by było gdybyś odświeżyła trochę fryzurę - możesz lekko podciąć włosy, pokombinować coś z grzywką. Do tego jakiś warkocz, loczki lub plecionki z włosów - pytanie jak się ubierasz na co dzień, co preferujesz, ponieważ styl ubioru to coś , co najbardziej rzuca się w oczy podczas pierwszego kontaktu.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-27, 13:09   #8
Sonik32
Przyczajenie
 
Avatar Sonik32
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 21
Dot.: Metamorfoza przed liceum

ja bym się rzeczywiście skupiła na ubraniach.
jeśli chodzi o ewentualny makijaż po kuracji, to proponowałabym Ci jakiś krem bb, trochę różu i tuszu.

może powrzucasz trochę zdjęć ubrań, które Ci się podobają. to da trochę informacji o całości
Sonik32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 13:54   #9
stylowakomentatorka
Przyczajenie
 
Avatar stylowakomentatorka
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: Metamorfoza przed liceum

Jak już dziewczyny wcześniej zauważyły trochę makijażu po zaleczeniu trądzika naprawdę da fajny efekt dla oka (drobne podkreślenie oczu kredką/eyelinerem i tuszem) ;-)
http://img2.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠//images/item...e_32793641.jpg

Jeśli chodzi o ubrania to zdecydowanie jakieś jasniejsze bardziej kolorowe ciuch - moim zdaniem coś dopasowanego ale jeśli taki jak ja masz małą fałdkę do zamaskowania to proponuje ciuchy over-size.
np. http://cosmosmoda.pl/home/10640-bluz...size-roza.html
(taką sobie kupiłam xD )

Nie trzeba dużej zmiany, wystarczy żebyś pomyślała co najbardziej podoba Ci się w sobie lub co mówią znajomi i to podkreśl - makijażem, ciuchem, biżuterią i do przodu. :-D
stylowakomentatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 16:47   #10
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: Metamorfoza przed liceum

Jesteś ładna

Z makijażem na twarzy bym nie szalała - mam koleżankę, która od 18 r.ż. robi pełen makijaż by ukryć problemy z cerą. Teraz ma 25 lat i cerę 40latki. Postawiłabym na delikatny makijaż oczu: jasny cień i tusz, ale bez bb czy podkładu. Jeśli ma się cerę problematyczną lepiej nie zapychać jej na co dzień, dać oddychać i skupić się na pielęgnacji.

Ewentualne zmiany bym wprowadziła w ubiorze. Nie radykalny, bo wtedy czułabyś się przebrana, ale może warto wyrzucić wszystko z szafy na łóżko - zrobić porządny przegląd i wybrać się na duże zakupy by nadać temu jakiś fajny styl?

I jak dziewczyny pisały: ODWAGI! Ucz się nawiązywać kontakt z ludźmi, nie bój się mówić co myślisz, co czujesz, bawić się i śmiać
victorion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 06:52   #11
itsinsanitystuffx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 19
Dot.: Metamorfoza przed liceum

bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi,naprawdę mi pomogły zgodnie z Waszymi radami zacznę podkreślać oczy.co do stylu to podobają mi się dwa zupełnie odmienne: z jednej strony uwielbiam glany,martensy,wszechobec ną czerń,a z drugiej podobają mi się coś takiego:http://www.papilot.pl/wasza-szafa/18...n-style.jednak taki "cięższy styl" do mnie nie pasuje,mimo tego,że słucham rocka i metalu,chyba po prostu mnie przytłacza.więc postawiłam na dziewczęcy styl,zobaczę,co z tego wyjdzie

---------- Dopisano o 06:52 ---------- Poprzedni post napisano o 06:39 ----------

Cytat:
Napisane przez itsinsanitystuffx Pokaż wiadomość
bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi,naprawdę mi pomogły zgodnie z Waszymi radami zacznę podkreślać oczy.co do stylu to podobają mi się dwa zupełnie odmienne: z jednej strony uwielbiam glany,martensy,wszechobec ną czerń,a z drugiej podobają mi się coś takiego:http://www.papilot.pl/wasza-szafa/18...n-style.jednak taki "cięższy styl" do mnie nie pasuje,mimo tego,że słucham rocka i metalu,chyba po prostu mnie przytłacza.więc postawiłam na dziewczęcy styl,zobaczę,co z tego wyjdzie


przepraszam,ale chyba źle wkleiłam linki oto one: http://bojowki.com.pl/galeria/?if202...ka-japan-style

https://polki.pl/we-dwoje/bordowa;ro...oto,86229.html

http://www.outfity.pl/outfit/111-ele...atowym-motywem
itsinsanitystuffx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-28, 12:49   #12
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Metamorfoza przed liceum

Cytat:
Napisane przez itsinsanitystuffx Pokaż wiadomość
bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi,naprawdę mi pomogły zgodnie z Waszymi radami zacznę podkreślać oczy.co do stylu to podobają mi się dwa zupełnie odmienne: z jednej strony uwielbiam glany,martensy,wszechobec ną czerń,a z drugiej podobają mi się coś takiego:http://www.papilot.pl/wasza-szafa/18...n-style.jednak taki "cięższy styl" do mnie nie pasuje,mimo tego,że słucham rocka i metalu,chyba po prostu mnie przytłacza.więc postawiłam na dziewczęcy styl,zobaczę,co z tego wyjdzie

---------- Dopisano o 06:52 ---------- Poprzedni post napisano o 06:39 ----------





przepraszam,ale chyba źle wkleiłam linki oto one: http://bojowki.com.pl/galeria/?if202...ka-japan-style

https://polki.pl/we-dwoje/bordowa;ro...oto,86229.html

http://www.outfity.pl/outfit/111-ele...atowym-motywem
Dobrze zrobiłaś, postaw na ten drugi styl. Wizerunek "metalówy" to nie dla Ciebie
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 15:46   #13
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: Metamorfoza przed liceum

Nie porzucaj ciemnej strony mocy!
Jeśli słuchasz ciezszej muzyki i lubisz ten styl, to nie rezygnuj z niego... tylko dostosuj do swojego typu urody. Wiem, że dla przeciętnego człowieka metalówa powinna od góry do dołu być ubrana na czarno i mieć glany, ale tak nie jest. Sama nie gardzę metalowymi koncertami, daje radę w punkowym pogo, ale dziś do pracy miałam błękitna bluzkę, delikatną srebrną biżuterię, proste jeansy i... glany! Do letnich zwiewnych sukienek wiosna zakładam ramoneske. Chodzi o to by umiejętnie rockowe/metalowe elementy zawrzeć w stroju.
victorion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 23:36   #14
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Metamorfoza przed liceum

Cytat:
Napisane przez victorion Pokaż wiadomość
Nie porzucaj ciemnej strony mocy!
Jeśli słuchasz ciezszej muzyki i lubisz ten styl, to nie rezygnuj z niego... tylko dostosuj do swojego typu urody. Wiem, że dla przeciętnego człowieka metalówa powinna od góry do dołu być ubrana na czarno i mieć glany, ale tak nie jest. Sama nie gardzę metalowymi koncertami, daje radę w punkowym pogo, ale dziś do pracy miałam błękitna bluzkę, delikatną srebrną biżuterię, proste jeansy i... glany! Do letnich zwiewnych sukienek wiosna zakładam ramoneske. Chodzi o to by umiejętnie rockowe/metalowe elementy zawrzeć w stroju.
o, to to.
Ciemna strona mocy jest najlepsiejsza.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-21, 21:12   #15
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
Dot.: Metamorfoza przed liceum

Ja proponuję delikatny makijaż, na pewno krem BB polecam ten z Maybelline wybierz odpowiedni do swojej cery, puder z Rimmel, pięknie wytuszować rzęsy, lekki róż na policzki, fajna koszula, rurki baleriny i jak ta lala Włosy masz śliczne
Jeszcze bym cię widziała w fajnych okularkach, nie wiem czy masz potrzebę nosić, ale skoro jesteś nieśmiałą osobą to okulary jakoś nadają ludziom charakteru
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 15:06   #16
itsinsanitystuffx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 19
Dot.: Metamorfoza przed liceum

Cytat:
Napisane przez victorion Pokaż wiadomość
Nie porzucaj ciemnej strony mocy!
Jeśli słuchasz ciezszej muzyki i lubisz ten styl, to nie rezygnuj z niego... tylko dostosuj do swojego typu urody. Wiem, że dla przeciętnego człowieka metalówa powinna od góry do dołu być ubrana na czarno i mieć glany, ale tak nie jest. Sama nie gardzę metalowymi koncertami, daje radę w punkowym pogo, ale dziś do pracy miałam błękitna bluzkę, delikatną srebrną biżuterię, proste jeansy i... glany! Do letnich zwiewnych sukienek wiosna zakładam ramoneske. Chodzi o to by umiejętnie rockowe/metalowe elementy zawrzeć w stroju.
przepraszam,że odpisuję dopiero teraz,ale całkowicie zapomniałam o tym wątkuw sumie dobry pomysł,nie zrezygnuję z glanów,martensów i ramonesek,postaram się je jakoś dobrać do bardziej dziewczęcych strojów
itsinsanitystuffx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 15:17   #17
itsinsanitystuffx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 19
Dot.: Metamorfoza przed liceum

Cytat:
Napisane przez cassie91910 Pokaż wiadomość
Ja proponuję delikatny makijaż, na pewno krem BB polecam ten z Maybelline wybierz odpowiedni do swojej cery, puder z Rimmel, pięknie wytuszować rzęsy, lekki róż na policzki, fajna koszula, rurki baleriny i jak ta lala Włosy masz śliczne
Jeszcze bym cię widziała w fajnych okularkach, nie wiem czy masz potrzebę nosić, ale skoro jesteś nieśmiałą osobą to okulary jakoś nadają ludziom charakteru
dziękuję bardzo, zamierzam postawić na taki delikatny,naturalny makijaż właśnie ostatnio myślałam nad kupnem zerówek,czegoś takiego:http://kodano.pl/loretto-lk-2223-c1....4#.VYgXcrb3l1I chodzi mi o właśnie takie kocie oprawki,sądzę,że będzie najodpowiedniejszy do mojego kształtu twarzy chciałam też zmienić fryzurę,w zalączniku podaję tą,którą chciałam,ale z grzywką bardziej na bok.myślicie,że będzie pasować?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images (2).jpg (7,5 KB, 67 załadowań)
itsinsanitystuffx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 01:07   #18
Catilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 99
Dot.: Metamorfoza przed liceum

Cytat:
Napisane przez itsinsanitystuffx Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo, zamierzam postawić na taki delikatny,naturalny makijaż właśnie ostatnio myślałam nad kupnem zerówek,czegoś takiego:http://kodano.pl/loretto-lk-2223-c1....4#.VYgXcrb3l1I chodzi mi o właśnie takie kocie oprawki,sądzę,że będzie najodpowiedniejszy do mojego kształtu twarzy chciałam też zmienić fryzurę,w zalączniku podaję tą,którą chciałam,ale z grzywką bardziej na bok.myślicie,że będzie pasować?

Nie było mnie tu wcześniej ale jesteś bardzo ładna! Jeżeli chodzi o zerówki to myślę, że bardzo fajnie będą wyglądać. Fryzura bardzo ładna i powinna Ci pasować, mam jednak małe zastrzeżenia co do grzywki. Jak widzę masz delikatny trądzik a grzywka i pryszcze się nie lubią.. Wzmaga ona przetłuszczanie twarzy i wyskakuje po niej więcej pryszczy. Ale taka fryzura bez grzywki będzie wyglądać bardzo fajnie.
Catilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 01:36   #19
a6065a7bcb319a154f02a4c85a175074f3beed4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 12
Dot.: Metamorfoza przed liceum

Witam . Jako tegoroczna absolwentka liceum bardzo chętnie zarzucę paroma radami.

Słowem wstępu... jestem wręcz pewna, że starszaki będą się na Ciebie patrzeć trochę z byka bo tak już jakoś jest, że starsze roczniki nie przepadają za młodszymi bo "przychodzą gimbusy i przeszkadzają" także tym się niiiiigdy nie przejmuj bo to normalne i w ogóle nie jest to powód by zawracać sobie tym głowę. Jeśli chodzi o Twoją metamorfozę to pewnie trochę się powtórzę, ale... Po pierwsze zadbaj o buźkę, nic tak nie zdobi człowieka jak ładna i świeża skóra, a jak wcześniej pisałaś jesteś w trakcie kuracji także pilnuj tego i życzę powodzenia bo jesteś naprawdę śliczną dziewczyną i szkoda by taki drobny mankament to psuł. Następnie włosy. Fajnie byłoby może pomyśleć coś z grzywką i przede wszystkim ją skrócić bo obecna którą masz jest przydługa i nadaje odrobinę niechlujnego looku i osobiście widziałabym Cię w trochę ciemniejszych włosach, ale to już kwestia pofarbowania a jak wiadomo im później tym lepiej także może jeszcze nie ma co eksperymentować . Kolejną radą by nadać Ci więcej blasku byłoby doradzenie Ci by pójść do kosmetyczki na regulacje brwi. Masz bardzo fajne geste brwi o porządnym kształcie, ale trzeba by je odrobinę wyprofilować. Wizyta u kosmetyczki to nie majątek bo to jakieś 5-10 zł a przynosi super efekt. Oczywiście nie wolno przesadzić bo zostaniesz z dwoma nitkami zamiast brwi . No i najważniejsze bądź sobą i dużo się uśmiechaj bo to przynosi najlepsze efekty .

Co do makijażu po kuracji to proponuje lekki podkład bądź krem BB tusz i troszkę różu na poliki by rozweselić cerę. No i nie stresuj się nie będzie tak źle
a6065a7bcb319a154f02a4c85a175074f3beed4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-18, 08:06   #20
itsinsanitystuffx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 19
Dot.: Metamorfoza przed liceum

dziękuję za kolejne rady spróbuję z tymi zerówkami,tylko muszę gdzieś je znaleźć,bo w pobliżu niestety nie ma optyka z podobnymi okularami.ale może coś dobiorę.akurat niedawno byłam u fryzjerki na podcięciu grzywki i skróceniu trochę włosów,podobna fryzura do tej do zdjęcia, i u kosmetyczki na regulacji,więc dobrze się złożyło postaram się nie stresować i uśmiechać jeszcze kupię tylko trochę kosmetyków,ewentualnie te zerówki i chyba jestem już gotowa
itsinsanitystuffx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 09:09   #21
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Metamorfoza przed liceum

Pochwal się jak wyglądasz w nowej fryzurce
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 03:51   #22
arinitti
Raczkowanie
 
Avatar arinitti
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 461
Dot.: Metamorfoza przed liceum

No to prosiemy o zdjecia w nowej fryzurze i strojach
arinitti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-20, 17:11   #23
sandrak666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Iceland, Reykjavik
Wiadomości: 8
Wink Dot.: Metamorfoza przed liceum

Cytat:
Napisane przez itsinsanitystuffx Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim od września rozpoczynam naukę w nowym mieście,nie znam tam nikogo,więc chciałam z tej okazji trochę poprawić swój wygląd będę wdzięczna za wszelkie porady ostatnio też zastanawiałam się jaki mam kształt twarzy,niestety nie udało mi się tego określić,więc byłoby miło gdyby ktoś mi w tym pomógł
Moim zdaniem jesteś ładna, ale skoro chcesz coś zmieniać to fryzurę, zgadzam się z poprzedniczkami, że włosy masz piękne, ale grzywka na bok nie zbyt ci pasuję. Poniżej dołączam zdj. fryzury, która moim zdaniem by ci pasowała.

Pozdrawiam

-S.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg download.jpg (7,1 KB, 6 załadowań)
sandrak666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 14:47   #24
bezowa1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 33
Dot.: Metamorfoza przed liceum

Blagam nie rob grzywki na bok... Powinnas zadbac o wlosy. Zakup kilka masek do wlosow, zacznij olejowac... Wydaje mi sie ze dobrze by laminowanie na nie wplynelo. Pojdz do kosmetyczki z brwiami
Uzywasz peelingu do twarzy? Jesli nie, to zacznij! Nie potrzebujesz podkladu, ale BB cream na pewno by pomogl! I napewno makijaz oczu!
Ps nie martw sie wyprowadzka, ja kazda szkole zaczynalam w innym miejscu... Dzis studiuje za granica i to nauczylo mnie, ze zawsze, nie znajac nikogo, nie majac przyjaciol przy sobie, dam sobie rade!
__________________
Studentka political science zapuszczamy wloski!!
bezowa1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-25 15:47:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.