WF - UW - na co się zapisać? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-19, 19:27   #31
nadiee
Raczkowanie
 
Avatar nadiee
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 67
Dot.: WF - UW - na co się zapisać?

A no tak, towarzyski jest bezpłatny. Myślałam, że mówisz o nowoczesnym, o którym wspomniałam zakładając wątek.

Muszę się jeszcze dopytać: Czy jak zapiszę się na jakiś przedmiot, ale zmienię zdanie, to będę mogła się wypisać i zapisać na coś innego? Oczywiście jak jeszcze rejestracja jest otwarta. I czy żetony wracają, czy muszę dwa razy 'zapłacić'?

I czy mogę być przez chwilę zapisana na dwa wf jednocześnie? Bo boję się, że wypiszę się, żeby się przepisać i w ogóle zabraknie mi miejsc...
__________________
“It is our choices, Harry, that show what we truly are, far more than our abilities.”

J.K. Rowling

Edytowane przez nadiee
Czas edycji: 2013-09-19 o 21:16
nadiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 07:13   #32
Falca
Raczkowanie
 
Avatar Falca
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 132
Dot.: WF - UW - na co się zapisać?

Mam pytanie, odnoście drugiej tury zapisów, czy wtedy jest możliwość zapisania się na zajęcia, na których wszystkie miejsca są już zajęte, tzn czy będzie jakaś dodatkowa pula miejsc?

Edytowane przez Falca
Czas edycji: 2013-09-20 o 09:43
Falca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 08:44   #33
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: WF - UW - na co się zapisać?

Cytat:
Napisane przez nadiee Pokaż wiadomość
A no tak, towarzyski jest bezpłatny. Myślałam, że mówisz o nowoczesnym, o którym wspomniałam zakładając wątek.

Muszę się jeszcze dopytać: Czy jak zapiszę się na jakiś przedmiot, ale zmienię zdanie, to będę mogła się wypisać i zapisać na coś innego? Oczywiście jak jeszcze rejestracja jest otwarta. I czy żetony wracają, czy muszę dwa razy 'zapłacić'?

I czy mogę być przez chwilę zapisana na dwa wf jednocześnie? Bo boję się, że wypiszę się, żeby się przepisać i w ogóle zabraknie mi miejsc...
można się wypisać i zapisać, żetony wracają (przynajmniej tak było kilka lat temu)
nie możesz być zapisana jednocześnie na 2 zajęcia, bo masz tylko 1 żeton
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 15:25   #34
nadiee
Raczkowanie
 
Avatar nadiee
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 67
Dot.: WF - UW - na co się zapisać?

Cytat:
Napisane przez Falca Pokaż wiadomość
Mam pytanie, odnoście drugiej tury zapisów, czy wtedy jest możliwość zapisania się na zajęcia, na których wszystkie miejsca są już zajęte, tzn czy będzie jakaś dodatkowa pula miejsc?
Na forum USOS-a ktoś napisał, że w drugiej turze pula miejsc jest zwiększana jedynie o 2, ale nie są to sprawdzone informacje i być może przeterminowane (wpisy z 2011 roku).

I mam w związku z tym pytanie: czy ta druga tura jest tylko dla osób, które zaliczają dwa wf-y w semestrze, czy będę miała szanse zmienić jeszcze swoją grupę, bez utraty żetonów?
__________________
“It is our choices, Harry, that show what we truly are, far more than our abilities.”

J.K. Rowling
nadiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 07:58   #35
disaster21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 334
Dot.: WF - UW - na co się zapisać?

Cytat:
Napisane przez nadiee Pokaż wiadomość
Na forum USOS-a ktoś napisał, że w drugiej turze pula miejsc jest zwiększana jedynie o 2, ale nie są to sprawdzone informacje i być może przeterminowane (wpisy z 2011 roku).

I mam w związku z tym pytanie: czy ta druga tura jest tylko dla osób, które zaliczają dwa wf-y w semestrze, czy będę miała szanse zmienić jeszcze swoją grupę, bez utraty żetonów?
Podobno wciąż zwiększają o 2 miejsca. Jeśli chcesz to możesz się jeszcze zapisać. Te miejsca są między innymi dla tych, którzy wcześniej zapomnieli. ;D
disaster21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 07:10   #36
cynamonka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 290
Dot.: WF - UW - na co się zapisać?

podbijam temat, gdyż niedługo (no dobra, za dwa miesiące ) zapisy na letni semestr. i chciałabym zapytać, co bardziej polecacie (zarówno pod względem trenerów, jak i intensywności i 'ciekawości' zajęć)- pilates, czy TBC (które osobiście najbardziej mnie korci). a może body shape?
cynamonka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 23:23   #37
disaster21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 334
Dot.: WF - UW - na co się zapisać?

Zależy czego oczekujesz od wfu. Chcesz się zmęczyć, spocić, lekko poćwiczyć, zrelaksować się, skupić się na brzuchu czy całe ciało?
disaster21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-13, 00:12   #38
Hahaiah
Raczkowanie
 
Avatar Hahaiah
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 43
Dot.: WF - UW - na co się zapisać?

Odświeżam wątek .
Czy możecie powiedzieć coś o koszykówce/badmintonie? Podobały się Wam zajęcia? Jak jest z tą koszykówką, więcej zapisuje się dziewczyn czy chłopaków? (Bo widziałam, że są grupy mieszane).

Jest tyle fajnych zajęć, że nie wiem co wybrać . Interesuje mnie pilates/koszykówka/badminton/joga/stretching/jazda konna.

Edytowane przez Hahaiah
Czas edycji: 2016-08-13 o 00:22
Hahaiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 15:21   #39
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: WF - UW - na co się zapisać?

Cytat:
Napisane przez Hahaiah Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek .
Czy możecie powiedzieć coś o koszykówce/badmintonie? Podobały się Wam zajęcia? Jak jest z tą koszykówką, więcej zapisuje się dziewczyn czy chłopaków? (Bo widziałam, że są grupy mieszane).

Jest tyle fajnych zajęć, że nie wiem co wybrać . Interesuje mnie pilates/koszykówka/badminton/joga/stretching/jazda konna.
Chodziłam na wspinaczkę i badminton jest na tej samej sali więc widziałam że raczej się nie przemęczali. Koleżanka chodziła i była zadowolona.

Jazda konna podobno jest super. Tylko daleko, no wiadomo.
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 21:13   #40
Hahaiah
Raczkowanie
 
Avatar Hahaiah
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 43
Dot.: WF - UW - na co się zapisać?

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Jazda konna podobno jest super. Tylko daleko, no wiadomo.
I do tego płatna, ale fajnie byłoby spróbować .

Edytowane przez Hahaiah
Czas edycji: 2017-07-24 o 21:32
Hahaiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-07, 14:30   #41
KatarzynaEl85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1
Dot.: WF - UW - na co się zapisać?

Hej, ja akurat wybrałam podyplmówkę z wychowania fizycznego z elementami tańca i aerobiku na WSKZ-cie, bo chciałam mieć możliwość prowadzenia dodatkowych zajęć w szkole. Co do uczelni to mogę polecić, bo całość odbywa się online, a materiały są dobrej jakości.
KatarzynaEl85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-10, 12:01   #42
Marcin89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 432
Dot.: WF - UW - na co się zapisać?

korektyka na Karowej. Nie wiem czy jeszcze tam ćwiczą w tej piwnicy.
Marcin89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-10 13:01:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.