Obsesja na punkcie włosów :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-20, 10:28   #31
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez naked21 Pokaż wiadomość
zgłaszam się kolejna maniaczka, szalona na punkcie włosów. niestety w moim przypadku to szaleństwo pomieszkane jest z desperacją i załamaniem
uzywam profesjonalnych szamponów, masek, odżywek olejku rycynowego, łykam Merz Special i nic nie działa. a wręcz chyba jest coraz gorzej

od roku nie uzywam prostownicy tylko raz poraz wysuszę Roventa Brush Active kiedy chcę nosić rozpuszczone

już powoli brakuje mi sił

uwielbiam dbać o włosy, nakładać te wszystkie specyfiki, czesać je itp ale kiedy tylko wyschną znów dopada mnie dół
ciagle muszę je podcinać tzn pojedyncze włoski albo przycinam albo wyrywam bo sa w takim opłakanym stanie- robię to codziennie i codziennie znajduje mnóstwo nowych zniszczonych, porowatych spalonych nie wiem czym

idę 25.06 do długo wyczekiwanego fryzjera-artystę i poproszę o fryzurkę ala Vicky B. bo najbardziej mam z tyłu zniszczone włoski
ale i tak wiem że to nie pomoże, w styczniu też je obciełam jakies 10 cm a i tak wkrótce wyschły

zastanawiam sie nad wizytą u dermatologa, bo fryzjerki nie potrafia mi pomóc


ohh ale się pożaliłam (nie pierwszy raz zresztą)
mam nadziję ze w końcu znajdzie się maska która ożywi moje włosy i moja obsesja będzie przynosiła jakies pozytywne efekty
Jesli przerózne odzywki, maski itdp nie pomagaja a nawet lykanie witaminek to moze byc cos nie tak z Twoja dietą. Jest bardzo wazna i tak naprawde to ona w duzej mierze wplywa na stan naszych wlosków ( i skory ).
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 10:33   #32
agocz
Raczkowanie
 
Avatar agocz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 122
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Tak,Tak - obsesja to właściwe słowo na to co wyprawiam z włosami, ale po tym co przeszłam (1,5roku wypadania po anty) to nie dziwi. Przeszłam przez kosmetyki profesjonalne (żyłowałam się nawet na kerastase), apteczne, żeby teraz przejść na najtańsze polskie ziołowe firmy . Eksperymetuję z czym się da : cebula, aloes, olej rycynowy,henna, amla,Wax....
ostatnio wpadłam na coś wyjątkowego, ale jestem w fazie "testów" - jak się sprawdzi na dłuższą metę - dam znać.....
agocz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 11:02   #33
memphis_:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Moze i obsesja, ale... z punktu widzenia plci brzydkiej to jest calkiem przyjemne Ten zapach, miekkosci i wogole zadbanie sprawiaja, ze wlosy u dziewczyn pociagaja nieziemsko... mmm...
memphis_:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 11:07   #34
Roxette
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 1 264
GG do Roxette
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

no to ja aż się boję, ze popadne w podobną obsesję jak Wy
mam włosy po trwałej i non stop teraz w ostatnich dniach siedzę na forum fryzjerskim i czytam i czytam
i coś mi się wydaje, że pomału mnie to wciąga
dzis rano np. już wykorzystałam radę na porost włosów - olejek rycynowy dodany do szamponu wymieszanego z wodą

od tamtej feralnej trwałej zaczęłam kupować przerózne kosmetyki do włosów
a to pianki, a co znowu jakieś szampony, odżwyki, choc wczesniej miałam całkiem zdrowe włosy i wystarczał mi jakiś zwykły szampon do przetłuszczajacych się włosów i dajmy na to odżywka z joanny, którą bardzo lubiłam
nie suszę włosów suszarką, nigdy tego nie robiłam, no chyba, ze gdześ sie bardzo spieszyłąm, ale zazwyczaj nawet nie wiem gdzie mam tą suszarkę
na koniec mycia, zazwyczaj spłukując odżywkę robię to zimną wodą, bo podobno zamyka łuski na włosie
a tak w ogóle to również mam obsesję na punkcie scinania włosów u fryzjera
od podstawówki miała krótkie włosy (ściełam po komunii) i do tej pory nie mogłam ich zapuścić, bo zawsze denerwowało mnie, kiedy w trakcie zapuszczania nie dało sie ich normalnie ułożyć
teraz przebrnęłam przez najgorszy okres, mam juz włosy dłuższe niz do ramion, minimalnie ale jednak
i jestem szczęśliwa!!! a do fryzjera jak idę podciąć końcówki, to zawsze błagam, zeby tylko tak minimalnie, ze dwa milimetry
ai tak zawsze jestem niezadwolona, ze podciął mi więcej
Roxette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 11:12   #35
agocz
Raczkowanie
 
Avatar agocz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 122
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez memphis_:) Pokaż wiadomość
Moze i obsesja, ale... z punktu widzenia plci brzydkiej to jest calkiem przyjemne Ten zapach, miekkosci i wogole zadbanie sprawiaja, ze wlosy u dziewczyn pociagaja nieziemsko... mmm...
Ehe, najbardziej "ziemsko" pachnę po maseczce z cebuli i po czarnej rzepie....
agocz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 11:13   #36
marcowa
Raczkowanie
 
Avatar marcowa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 109
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

ojej jak dobrze, że nie jestem sama z moja obsesją ja również mogłabym je czesać, myć, nakładać wiecznie odżywki, maseczki ale po mimo moich starań(które bardzo lubie :P) to i tak mam brzydkie włosy:| jedna z Was napisała, że zła dieta... to jak się odżywiać by mieć piękne włoski?? Sa okropnie suche na końcach, ale tluste u nasady(codziennie musze myć;/ i to nie wymysliłam sobie tylko nawet mi mówią jak nie umyję przez dwa dni;/)
marcowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 11:17   #37
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość

A na czym z prof sie zawiodlas??fakt, ze nie wszystkie sa warte swojej ceny i nie spelniają swojego zadania( np wiele produktów z lini Kerastase ) ale generalnie ja wole porfes. choć.....maseczki gliss kura ( tej pomaranczowej aroma) nie jest nic w stanie pobić ostatnio nawet zdradzam moja ukochana hydro maske welli z ta gliss kura ja tez mam swja odzielna póleczke na kosmetyki do wlosów, ustawiam je nawet wdg producentów i zastosowania
Napewno zawiodłam się na loreal pro maska do włosów kręconych.....podobnie z Loreal solar sublime spray UV....brr....
Co jeszcze, renev C z loreala(taka tubce chyba 15ml), szampon vital control z Lorela, już nawet nie pamietam
te produkty nic nie dawały na moich włosach.....a już napewno nie za takie pieniądze.....
Używalam tez coś z biolage(też marka Loreal), i jedyne co w miare przyadło mi do gustu to odzywka leave in do suchych(bez spłukiwania-400ml chyba), którą niestety zużyłam w .............2 tygodnie, dlatego zrezygnowałam

No i jeszcze odżywka dwufazowa bonacure, dobra na sporadyczne użycia, ale wiecej jej nie kupie wiele użytkowniczek ją polecało a dla mnie to nic specjalnego
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-20, 11:19   #38
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Jesli przerózne odzywki, maski itdp nie pomagaja a nawet lykanie witaminek to moze byc cos nie tak z Twoja dietą. Jest bardzo wazna i tak naprawde to ona w duzej mierze wplywa na stan naszych wlosków ( i skory ).

z moją dietą jest jak najbardziej ok bardzo dbam o figurę i "jem zdrowo"
więc to nie to
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 11:23   #39
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez Maybebaby Pokaż wiadomość
Napewno zawiodłam się na loreal pro maska do włosów kręconych.....podobnie z Loreal solar sublime spray UV....brr....
Co jeszcze, renev C z loreala(taka tubce chyba 15ml), szampon vital control z Lorela, już nawet nie pamietam
te produkty nic nie dawały na moich włosach.....a już napewno nie za takie pieniądze.....
Używalam tez coś z biolage(też marka Loreal), i jedyne co w miare przyadło mi do gustu to odzywka leave in do suchych(bez spłukiwania-400ml chyba), którą niestety zużyłam w .............2 tygodnie, dlatego zrezygnowałam

No i jeszcze odżywka dwufazowa bonacure, dobra na sporadyczne użycia, ale wiecej jej nie kupie wiele użytkowniczek ją polecało a dla mnie to nic specjalnego
tak sie sklada,ze tez wlasnie te produkty mi nie odpowiadaly szczegolnie ampulka renev c po ktorej moje wlosy wygladaly na bardziej zniszczone i byly okropne jakby wysuszone, nie wspomne juz o szamponie vitamino color ktory smierdzial i splatywal mi wlosy, no i ta odzywka dwufazowa bonacure mecze ją juz od wiecej niz pol roku, niestety mnie prawie zawsze obciaza i slabo nawilza a najbardziej zawidolam sie na masce absolut repair i szamponie bain stain 3 kerastaseaha no i expanser kerastase !!
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 11:25   #40
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez marcowa Pokaż wiadomość
ojej jak dobrze, że nie jestem sama z moja obsesją ja również mogłabym je czesać, myć, nakładać wiecznie odżywki, maseczki ale po mimo moich starań(które bardzo lubie :P) to i tak mam brzydkie włosy:| jedna z Was napisała, że zła dieta... to jak się odżywiać by mieć piękne włoski?? Sa okropnie suche na końcach, ale tluste u nasady(codziennie musze myć;/ i to nie wymysliłam sobie tylko nawet mi mówią jak nie umyję przez dwa dni;/)
Ja bym sie do tej diety bardziej przychyliła.....Przynajmn iej w moim przypadku.
Staram sie zdrowo odżywiać, a pomimo to nie mogłam zapuścić włosów.
Odkąd biore żelazo(przepisane przez lekarza), zjadłam juz ponad jedno opakowanie i chyba widze efekty.Chyba ponieważ używam tez inne rzeczy na zewnątrz, ale myśle, że to sprawka żelaza. Przestały wypadać
zobaczymy za miesiąc.....teraz jak zajrze w przeszłośc to myśle że zawsze mi żelaza brakowało.....wecznie zaspana, spałam na lekcjach, wiecznie blada w zimie....kto wie....No i nie przepadam za mięsem, to skąd miałabym to żelazo brać?


Soft....właśnie przypomniałam sobie absolut repair....chyba największa porażka
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 11:28   #41
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Kochane pierwszy raz jestem na forum fryzjerskim Mam długie włoski, dosyc grube z tendencją do falowania. No i niestety u góry są straszne przyklapnięte a na długości puszą się! Poradżcie jakich kosmetyków mam używac??? Dodam, ze włoski po mysciu zawsze schną naturalnie. prostownicy używam baaaaaaaardzo żadko bo i tak nie pomaga moim włosom... Za pół godzinki i tak się falują. Chociaz mam bardzo dobrą prostownice...
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-20, 11:31   #42
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=203798515

Czy o tym szamponie mówiłyście? Czy naprawdę jest on taki dobry? Bo kosztuje nie mało a nie chciałabym żeby te pieniądze był wyrzucone w błoto...
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 11:34   #43
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Dokładnie absolut repair katastrofa Włosy suche i matowe Kerastase, tez mnie nie zachwyciło, vita cement porażka, lepszy oleo fusion, ale nie za ta cenę...
Macie rację z ta dietą, sądzę, że bardzo ważna, wystarczy, że brakuje nam żelaza, białka albo witamin i odbija się to na włosach. Mi bardzo podupadł stan włosów odkąd miałam braki żelaza w okresie dojrzewania. Teraz próbuje to nadrobić, ale z włosami jest ten problem, że odżywiają się te części które dopiero urosły po rozpoczęciu bogatej diety. Reszta włosów jest martwa więc nie da jej się zbytnio odżywić
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 11:36   #44
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=203798515

Czy o tym szamponie mówiłyście? Czy naprawdę jest on taki dobry? Bo kosztuje nie mało a nie chciałabym żeby te pieniądze był wyrzucone w błoto...

Dla mnie seria sleek look matrixa to nic ciekawego
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 11:38   #45
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Ja też mam taką małą obsesję Może nawet nie na punkcie odżywek i szamponów (choć uwielbiam je ciągle zmieniać i próbować nowe serie),ale uwielbiam eksperymentować z fryzurami i ciągle mieć coś nowego na głowie
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 11:40   #46
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Kurcze dziewczyny to co polecacie dla mnie? Nigdy nie używałam profesjonalnych kosmetyków do włosów... Ale zwykłe szampony i odżywki ze sklepu nie pomagają moim puszęcym sie włosom... I prosze o pełne nazwy kosmetyków, bo ja się nie znam zbytnio...
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 11:45   #47
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez Ala... Pokaż wiadomość
Dokładnie absolut repair katastrofa Włosy suche i matowe Kerastase, tez mnie nie zachwyciło, vita cement porażka, lepszy oleo fusion, ale nie za ta cenę...
Macie rację z ta dietą, sądzę, że bardzo ważna, wystarczy, że brakuje nam żelaza, białka albo witamin i odbija się to na włosach. Mi bardzo podupadł stan włosów odkąd miałam braki żelaza w okresie dojrzewania. Teraz próbuje to nadrobić, ale z włosami jest ten problem, że odżywiają się te części które dopiero urosły po rozpoczęciu bogatej diety. Reszta włosów jest martwa więc nie da jej się zbytnio odżywić
nie da się...ale z tego co pamiętam to żelazo jest potrzebne do cebulek, tzn chyba cos z ogólnym przyswajaniem witamin i pakowaniem ich w cebulki, zeby szybciej rosły....nie wiem może coś pokręcilam
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 11:58   #48
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Kurcze dziewczyny to co polecacie dla mnie? Nigdy nie używałam profesjonalnych kosmetyków do włosów... Ale zwykłe szampony i odżywki ze sklepu nie pomagają moim puszęcym sie włosom... I prosze o pełne nazwy kosmetyków, bo ja się nie znam zbytnio...

To są dobre kosmetyki według mnie:
http://www.allegro.pl/item204865704_...12_ml_hit.html

http://www.allegro.pl/item204807054_...i_bambusa.html

http://www.allegro.pl/item203715990_...ca_200_ml.html

http://www.allegro.pl/item207291651_...osow_75ml.html

Dodatkowo dobre tez jest serum avonu na rozdwojone końcówki, bardzo ładnie nabłyszcza włosy. (chociaż przy dłuższym stosowaniu wysusza trochę włosy, dlatego ja stosuję je okazjonalnie )
Z kosmetyków drogeryjnych, fajna jest nowa seria Gliss Kura, ta żółta z olejkami do włosów długich o rozdwajających się końcach.

Tylko tak, ja mam włosy dość długie, falowane, ale mocno rozjaśniane, więc używam produktów raczej mocno nawilżających. Jeżeli Ci się włosy u góry przetłuszczają to powinnaś używać ich nie na całą długość włosów, tylko np. od połowy
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 12:19   #49
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
. Moge godzinami ogladac odzywki, szampony itd na allegro ( nie mowiac juz o poleczkach zastawionych w salonie fryzjerskim ) , myc je, nakladac maseczki, balsamy, ampulki itp itd. Z maseczki cisze sie bardziej niz z ladnej bluzeczki Myslalam,ze ja tylko jestem jakas nienormalna jednak okazuje sie,ze nie jestem z tym sama :P
mam tak samo kupno chćby niewiem jak pięknego ciszuka nie sprawi mi takiej radości jak kupno nowej odżywki czy maski-a potem jeszcze radość z pierwszego użycia jej-ciesze się na to jak dziecko

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Moj chlopak czasem reaguje nerwowo jak juz nie moze wytrzymac bo na kazdym kroku objawja sie moja mania..idac ulica ogladam wlosy przechodzacyh ludzi ( troche to chore )
Cytat:
Napisane przez Maybebaby Pokaż wiadomość
Tez ogladam sie za ladnymi włosami, ale np. jak idę z chłopakiem to robie to delikatnie, np. mówie zobacz jakie śliczne włosy....i staram sie żeby on też zwrócił na to uwagę....i tak się rzeczywiście dzieje, bo to jednak na facetów działa
ja też się oglądam za włosami u dziewczyn-mój TŻ zapytał się już raz mnie "nie jestes ty lesbijką.."

Cytat:
Napisane przez Ala... Pokaż wiadomość
Dokładnie absolut repair katastrofa Włosy suche i matowe
eehh a ja chciałam sobie kupić coś z tej serii...
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-20, 12:39   #50
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Z seri Absolut Repair mialam maske, odzywke,szampon i mleczko i wdg mnie ( oceniam jak zadziałały na moje wloski ) swietny jest szampon ( mam juz chyba z 4 butle 1,5 lirowa) odzywka tez nie była zla ale maska i mleczkoboze dla mnie to byl koszmar...mleczko na szczescie udalo mi sie odsprzedac ale maske katowalam do konca z nadzieja ze za ktoryms razem jednak zadziała ale niestety przeliczylam sie;-) wlosy byly w gorszym stanie
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 12:46   #51
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Z seri Absolut Repair mialam maske, odzywke,szampon i mleczko i wdg mnie ( oceniam jak zadziałały na moje wloski ) swietny jest szampon ( mam juz chyba z 4 butle 1,5 lirowa) odzywka tez nie była zla ale maska i mleczkoboze dla mnie to byl koszmar...mleczko na szczescie udalo mi sie odsprzedac ale maske katowalam do konca z nadzieja ze za ktoryms razem jednak zadziała ale niestety przeliczylam sie;-) wlosy byly w gorszym stanie
dla mnie taki okazał się Wax...włosy wyglądają jak siano,o rozszesać je bardzo trudno po Waxie.Dlatego chciałam kupić maske Absolut Repair,że może ona będzie lepsza,ale skoro jest taka sama,to chyba za duże ryzyko
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 13:32   #52
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
dla mnie taki okazał się Wax...włosy wyglądają jak siano,o rozszesać je bardzo trudno po Waxie.Dlatego chciałam kupić maske Absolut Repair,że może ona będzie lepsza,ale skoro jest taka sama,to chyba za duże ryzyko
Wiesz co duzo dziewczyn na wizazu chwali ta maske wiec chyba jesli nie sporbujesz to nie bedziesz wiedziala moze akurat Tobie podpasuje. Ja mam cienkie, delikatne, proste wloski moze dla mnie byla poprsotu zbyt intensywna.
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 13:39   #53
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
dla mnie taki okazał się Wax...włosy wyglądają jak siano,o rozszesać je bardzo trudno po Waxie.Dlatego chciałam kupić maske Absolut Repair,że może ona będzie lepsza,ale skoro jest taka sama,to chyba za duże ryzyko
Dla mnie Wax takze okazał się niewypałem.....stosowałam dla blondynek.Same włosy były suche jak siano, dlatego przestalam stosować, potem znowu zaczęłam, zeby skończyc to jedno pudełko i odżywić cebulki i żeby szybciej rosły tak jak to wszyscy zachwalają....nic takie nie zauważyłam za to znów mnie odrzuciło po paru razach, bo włosy zaczęły wypadac mocniej i skóra głowy była sucha, podrażniało mi ją....

Może spróbuj nie absolut repair tylko intense repair
Niestosowałam, ale moze będzie lepsza...
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 14:01   #54
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

ohh tak l'oreal to porazka, tak samo schwarzkopf z zieloną nakrętką i dwufazowy spay nawlilżający

powiem Wam że od kilku dni stosuję krem Nivea na ok 5cm końcówki i efekt świetny. o niebo lepszy niż te wychwalane profesjonalne serum regenerujące
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 14:40   #55
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez Maybebaby Pokaż wiadomość
Dla mnie Wax takze okazał się niewypałem.....stosowałam dla blondynek.Same włosy były suche jak siano, dlatego przestalam stosować, potem znowu zaczęłam, zeby skończyc to jedno pudełko i odżywić cebulki i żeby szybciej rosły tak jak to wszyscy zachwalają....nic takie nie zauważyłam za to znów mnie odrzuciło po paru razach, bo włosy zaczęły wypadac mocniej i skóra głowy była sucha, podrażniało mi ją....

Może spróbuj nie absolut repair tylko intense repair
Niestosowałam, ale moze będzie lepsza...
też stosuje Wax teraz tylko po to,żeby włosy zaczeły szybciej rosnąć i przestAŁY wypadać.Ale właśnie z tym też niewiem czy będą jakieś rezultaty.
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 14:48   #56
Black Katja
Raczkowanie
 
Avatar Black Katja
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 32
GG do Black Katja
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Ja też mam niemałą obsesję na punkcie włosów Gdy słońce mi je rozjaśniło przyciemniałam na wszystkie sposoby. Na szczęście pomogła kora dębu. I znów mam czarne. Teraz gdy jestem zadowolona z koloru mogę cały czas je czesać, podcinać końcówki, przygładzać, tapirować...
Pozdrawiam serdecznie
Black Katja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 15:10   #57
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

obsesja? nieee, gdzieżby, skądże (nerwowy śmiech)

ja zawsze miałam manię włosową, pod wieloma względami jestem niewyróżniającą się szarą myszą (typu zawsze bezbarwny lakier do paznokci ) ale WŁOSY
miałam już wszystkie długości (na zapałkę też), kolory, balejaże, pasemka, tylko od trwałej się uchowałam znajomi jak dzwonią to się pytają jaki aktualnie mam kolor włosów jak mam za długo tą samą fryzurę to mnie nosi niesamowicie, w moim mieście mało jest fryzjerów których nie odwiedziłam


na szczęście to wszystko połączone jest z manią odżywkowo - maseczkową bo już dawno byłabym łysa
i też przyznaję, że gapię się ludziom na włosy, ba!, co tam się gapię, dla mnie są one wyznacznikiem ich atrakcyjności w przypadku facetów może nie aż tak bardzo (podobają mi się krótkowłosi, że się tak wyrażę ), ale kobiety.... nie raz już zdarzała się sytuacja, że ktoś się zachwycał jakąś laską a ja potrafiłam tylko stwierdzić: przeeeestań, widzisz jakiego ona ma mopa na głowie? (wiem wstrętna jestem )
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 15:37   #58
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
, dla mnie są one wyznacznikiem ich atrakcyjności
otóż to


wiecie co,ale ja lubię to swoją obsesję,i niewiem co będzie np jak nadejdzie taki moment,że włosy już będą zdrowe,nie zniszczone,i nie będą potrzebowały już takiej troski...
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 15:45   #59
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
otóż to


wiecie co,ale ja lubię to swoją obsesję,i niewiem co będzie np jak nadejdzie taki moment,że włosy już będą zdrowe,nie zniszczone,i nie będą potrzebowały już takiej troski...
ja zawsze jak doprowadzę włosy do stanu idealnego (udało mi się ze dwa razy w życiu ), czyli gdy są zupełnie zdrowe, mają naturalny kolor, odpowiednią długość i nie wypadają - wynajduję sobie nowego super fryza z nowym kolorem i zabawa zaczyna się od początku

no ale co ja na to poradzę, że nie mogę żyć z takim mysim brązem na łbie, a przy farbowanych kudłach zawsze jest co robić
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 15:58   #60
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Obsesja na punkcie włosów :)

Cytat:
Napisane przez naked21 Pokaż wiadomość
ohh tak l'oreal to porazka, tak samo schwarzkopf z zieloną nakrętką i dwufazowy spay nawlilżający

powiem Wam że od kilku dni stosuję krem Nivea na ok 5cm końcówki i efekt świetny. o niebo lepszy niż te wychwalane profesjonalne serum regenerujące
a co to za krem?
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-09 17:07:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.