Siwo niebieskie,filoletowe wlosy-zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-19, 11:10   #61
PxAxUxLxAx
Paulina Kowalska
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 4
Fioletowe refleksy

Witam.
Wczoraj zafarbowałam włosy farbą z Garnier Color Natural Super jasny popielaty blond. Po spłukaniu farby przeraziłam się Włosy rozjaśniły się ale na moich włosach jest także kolor jasno fioletowy, a gdzie nie gdzie przebija platynowy blond taki jaki powinny wyjść. CO ROBIĆ?? Czy ten fiolet zejdzie?? POMOCY
PxAxUxLxAx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 11:44   #62
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Fioletowe refleksy

A jaki byl Twoj wyjsciowy kolor?
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 20:06   #63
PxAxUxLxAx
Paulina Kowalska
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 4
Dot.: Siwo niebieskie,filoletowe wlosy-zbiorczy

Miałam rozjaśniane wcześniej i miałam taki skandynawski blond, troche podchodzący pod zółty, no i kupiłam farbę Garnier Super jasny popielaty blond i wyszły jasne ale z fioletem na całości Nie wiem co robic
PxAxUxLxAx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 20:24   #64
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Siwo niebieskie,filoletowe wlosy-zbiorczy

Na pewno nie farbuj ich znowu. Posluchaj rad podanych wyzej, czyli myj czesto szamponem przeciwlupizowym a nawet zostaw go na 20 min jako maske. Powinno sie splukac
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 20:32   #65
PxAxUxLxAx
Paulina Kowalska
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 4
Dot.: Siwo niebieskie,filoletowe wlosy-zbiorczy

Myłam je dzisiaj i szorowałam mocno i zeszlo na dole ale przy skorze i u gory widac jeszcze. Wyglądam jak babcia ktora robila sobie pulkanka. a srebrna pulkanka pogorszyla by sprawe?? moglyby byc jeszcze bardziej fioletowe lub niebieskie?? bo teraz to zalezy w jakim swietle patrzec, bo mozna powiedziec ze to fiolet albo niebieski

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

a szampon przeciwłupiezowy mam tylko z avonu i on ma kolor niebieski?? ma to cos do rzeczy?? Boje sie bo w srode mam zakonczenie roku a nie chcialam isc w takich wlosach a boje sie zeby nie narobic sobie gorzej.
PxAxUxLxAx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 17:19   #66
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Siwo niebieskie,filoletowe wlosy-zbiorczy

Oj odpusc sobie plukanki, jeszcze pogorszysz sprawe. Nie wiem jak ten szampon ale ja polecam cytrynowy H&S. Szoruj wloski bo do srody nie za duzo czasu
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 15:41   #67
PxAxUxLxAx
Paulina Kowalska
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 4
Dot.: Siwo niebieskie,filoletowe wlosy-zbiorczy

Zrobiłam tak jak napisałaś, z maseczką na włosy szamponem przeciwłupieżowym. I pomogło bo zszedł fiolet, lecz został jeszcze za to kolor niebieski Lecz kupiłam 2 cytryny, wycisnęłam z nich sok, nałożyłam na włosy, odczekałam 20minut i zeszło wszystko a kolor jest wprost rewelacyjny
PxAxUxLxAx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-05, 09:35   #68
kle0patra
Raczkowanie
 
Avatar kle0patra
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 58
Siwe - Blond

Witam Od kilku miesięcy z brązu farbuje się na blond. Ostatnio chcialam zmienić odcień i położyłam farbę L'OREAL CASTING CREME GLOSS odcień 801 satynowy blond. No i nie stety mam siwe włosy z odcieniami zieleni.. czy mój blond można jeszcze uratowac? Jaką farbe mi polecicie? Pozdrawiam
kle0patra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 11:03   #69
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Siwe - Blond

myj szamponem przeciwłupieżowym, to zejdzie po kilku myciach samo, a nakładając kolejna farbę może być jeszcze gorzej... cierpliwości
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 19:34   #70
kama-aa
Raczkowanie
 
Avatar kama-aa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 87
Pomocy! SZARE włosy !

Zakładam ten wątek z nadzieją że któraś z was pomoże uporać mi się z moim problemem. Mam włosy do połowy pleców, do wczoraj kolor platynowy blond. Najpierw pasemka rozjaśniaczem,a farbowałam włosy farbą matrix socolor odcień 11A (superrozjaśniający blond), pasemka z czasem przestały być widoczne i doszłam do platyny. Jednak wiadomo jak to z platyną, 3 tygodnie i odrosty widać z daleka. Postanowiłam więc zmienić kolor na nieco ciemniejszy i tu - dramat. Zafarbowałam włosy tą samą farbą w odcieniu 9A (popielaty) i woda 3%. Wyszly stalowo-szare ! Poprostu koszmar! Jeszcze wielka sobota - sklepy zamknięte. Cóż, święta przesiedzę w domu, ale co dalej? Nie chce od razu farbować włosów bo już nie są w najlepszej kondycji. Czy jest szansa że szampon koloryzacyjny coś da? Jakie polecacie? No ale szampon to tylko chwilowe rozwiązanie - jaką farbą je zafarbować żeby wyszedł naturalny blond ? Bo takie właśnie chciałam mieć, no ale tak się kończą eksperymenty na własną rękę. Będę wdzięczna za pomoc
kama-aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 19:40   #71
Katrinnaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4
Dot.: Pomocy! SZARE włosy !

Mam ten sam problem ponieważ też miałam bardzo jasny blond a teraz są siwe i potrzebuje pomocy od osób ,które sobie z tym poradziły. Trzy dni temu byłam u fryzjera moim kolorem był jasny blond dlatego przy odroście chciałam dorobić kilka refleksów jasno brązowych żeby blond wyglądał naturalniej w rezultacie fryzjerka rozjaśniła mi odrost i dodała dużo ciemnych pasemek brązowych co wygląda fatalnie włosy wyglądają jakby były siwe z czarnymi pasemkami chodź fryzjerka twierdziła ,ze nałożyła jasny brąz . Nie wiem co mam robić ponieważ włosy wyglądają bardzo tragicznie wszyscy znajomi mówią mi żebym coś z tym zrobiła bo wygląda to tragicznie dzwoniłam do tej fryzjerki a ona mówi ,ze niezbyt wiele da się z tym zrobić mówi ,że możemy to rozjaśnić lecz boje się ,że te włosy po prostu mi się skruszą lub zrobią się jakieś żółte. Pooomooocy! Chciałabym uzyskać naturalny blond
Katrinnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-08, 20:05   #72
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Pomocy! SZARE włosy !

nie panikujcie tak to się za którymś razem wypłucze
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 20:32   #73
kama-aa
Raczkowanie
 
Avatar kama-aa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 87
Dot.: Pomocy! SZARE włosy !

no pewnie po miesiącu sie wypłucze, ale do tego czasu jakoś trzeba chodzić. wszystkie klientki w pracy wystrasze ;P
kama-aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 20:57   #74
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Pomocy! SZARE włosy !

Nie no bez paniki. To utrzymanie takiego popielatego odcienia stanowi problem. Przy blondach powszechne jest żółknięcie i wymywanie tej szarości. Nic nie musisz robić, tylko myj włosy jak zawsze. Nie zajmie ci to aż miesiąc. Zamiast katować włosy dodatkowo farbami, lepiej spróbować czegoś dostępnego w domu. Możesz spróbować:
- płukanki z rumianku - jest żółta i ociepli kolor, można stosować dowolną ilość razy.
- płukanka z łusek cebuli - duże stężenie barwi na rudo, ale wystarczy wrzucić tylko jedną łuskę i w razie czego rozcieńczyć płukankę i będzie tylko ciepła poświata.
- maska z miodu - można dodać cynamon. Kładziesz to na włosy najdłużej jak możesz. Można mieszać z drogeryjną maską/odzywką, dodatkowo odzywi włosy.

Te sposoby można łączyć.
Co najważniejsze - to są metody nietrwałe i nawet jak będziesz niezadowolona, to po 1-2 myciach nie będzie widać. Kolor dodany tymi sposobami będzie przy myciu znikał razem z tym popielem Włosy ci się nie zniszczą i nic nie zapłacisz.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 21:16   #75
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Pomocy! SZARE włosy !

można chwilowo zmienić kolor jakimś tonerem albo pianką koloryzującą nie niszcząc włosów.. Będzie trzeba zdjąć farbę dekoloryzatorem i nałożyć pożądany kolor .. dekoloryzacja nie ma wpływu na kondycję włosów. nie róbcie głupot w stylu rozjaśnianie lub farbowanie na ciemno bo potem już będzie trudniej
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 21:18   #76
kama-aa
Raczkowanie
 
Avatar kama-aa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 87
Dot.: Pomocy! SZARE włosy !

Lisbeth, dzieki za pomoc, na pewno wypróbuje twoje sposoby problem w tym że ten kolor moich włosów jest na prawdę ciemny, nie popielaty tylko taki ciemny szary.
kama-aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 21:27   #77
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Pomocy! SZARE włosy !

Cytat:
Napisane przez kama-aa Pokaż wiadomość
Lisbeth, dzieki za pomoc, na pewno wypróbuje twoje sposoby problem w tym że ten kolor moich włosów jest na prawdę ciemny, nie popielaty tylko taki ciemny szary.
Ja mam taki naturalnie i te sposoby na mnie dają efekty. Zakładam, że jutro masz jeszcze wolny dzień, więc możesz kombinować.
Przypomniałam sobie jeszcze, że znanym wypłukiwaczem koloru jest szampon przeciwłupieżowy. Jeśli masz taki w domu, najlepiej mocniejszy apteczny (Nizoral, Vichy), to koniecznie umyj nim włosy. Z platynowego blondu szybko wszystko schodzi.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 22:02   #78
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Pomocy! SZARE włosy !

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
można chwilowo zmienić kolor jakimś tonerem albo pianką koloryzującą nie niszcząc włosów.. Będzie trzeba zdjąć farbę dekoloryzatorem i nałożyć pożądany kolor .. dekoloryzacja nie ma wpływu na kondycję włosów. nie róbcie głupot w stylu rozjaśnianie lub farbowanie na ciemno bo potem już będzie trudniej
i po co ma sie bawić z dekoloryzator jak chce tylko popielaty odcień zlikwidować

Lisbeth ma rację, popieram w zupełności, to Ci pomoże jeszcze maska z żółtka , cytryny i wspomnianego miodu
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 22:40   #79
kama-aa
Raczkowanie
 
Avatar kama-aa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 87
Dot.: Pomocy! SZARE włosy !

dzięki dziewczyny jutro spróbuję coś pokombinować, może akuratnie coś to pomoże bo nie moge patrzeć na te szare włosy :P a z szamponów bądź pianek koloryzujących co polecacie?
kama-aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-08, 23:06   #80
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Pomocy! SZARE włosy !

nie wszyscy tu to dziewczyny

najpierw pozbądź się szarości, mozesz nałozyć rudą szamponetkę ale nie na pełen czas tylko krócej tak 10 min. bo miedź sie niweluje z popielem (niebieski)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 09:43   #81
kama-aa
Raczkowanie
 
Avatar kama-aa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 87
Dot.: Pomocy! SZARE włosy !

wybacz ;P a więc dziękuję dziewczyny i chłopaki ok, zrobie tak jak radzisz, mam nadzieje że dzięki szamponetkom dojdę do jakiegoś normalnego koloru bo kolejne farbowanie chyba pozbawiłoby mnie włosów :P
kama-aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 10:36   #82
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Pomocy! SZARE włosy !

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
i po co ma sie bawić z dekoloryzator jak chce tylko popielaty odcień zlikwidować

Lisbeth ma rację, popieram w zupełności, to Ci pomoże jeszcze maska z żółtka , cytryny i wspomnianego miodu
bo z tego co przeczytałam, to kama-aa chce naturalny blond, a ma ciemno-szare włosy. Poza tym mój post to była równocześnie odp na posta Katrinnyy
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 23:13   #83
LusSkA1234567
Przyczajenie
 
Avatar LusSkA1234567
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 11
Question Fioletowo-szare włosy pomocy!!!!!

Witam!
Zakładam nowy wątek, ponieważ w poprzednich nie znalazłam odpowiedzi na mój problem, który widać na załączonym zdjęciu...
Miałam włosy w kolorze jasnego blondu, na górze odrosty i rozjaśniane końcówki. W celu pokrycia tychże odrostów, w zeszłą sobotę postanowiłam pomalować włosy farbą z garniera odcień super jasny popielaty blond. Po pomalowaniu odrosty(naturalny mysi blond) miały odcień brzydkiego rudo brązowego koloru, a reszta włosów wygladała w porzadku, jedynie koncowki mialy lekko fioletowy odcien, lecz spłukał się po kilku myciach. W celu "poprawienia" koloru poszłam do fryzjera(23.05). Fryzjerka stwierdziła, że aby pokryć te odrosty trzeba użyć farby Joanna kolor gołębi popiel. Po wysuszeniu włosów doznałam szoku... Moje włosy wyglądają okropnie mianowicie odrosty są w porządku lecz reszta włosów to coś strasznego.. jedna wielka masakra! są teraz koloru szaro-fioletowo-srebrnego:confu sed: fryzjerka powiedziala ze to sie splucze, ale jakoś nie wierzę w to.
I teraz kluczowe pytanie. Co mogę z tym zrobić ? Na jaki kolor zafarbować ?
Proszę pomóżcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (11,0 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy2.jpg (10,5 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy3.jpg (10,6 KB, 87 załadowań)
LusSkA1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 23:19   #84
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Fioletowo-szare włosy pomocy!!!!!

kolejnymi farbami tylko się pogorszy, poczekaj tydzień i zobaczysz, że nie będzie źle
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 08:43   #85
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Fioletowo-szare włosy pomocy!!!!!

Szary się spłucze ewentualnie możesz spróbować umyć długości włosów szamponem przeciwłupieżowym (nie nakładaj go na odrosty) i powinno być lepiej .
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 13:06   #86
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Siwo niebieskie,filoletowe wlosy-zbiorczy

co ja bym dała za taki kolor... stalowy
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 19:53   #87
momoxchan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 16
Dot.: Siwo niebieskie,filoletowe wlosy-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
co ja bym dała za taki kolor... stalowy
Dokładnie! Chyba muszę kupić farbę platynową i wodę 3% albo Joannę
momoxchan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 13:41   #88
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Siwo niebieskie,filoletowe wlosy-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez momoxchan Pokaż wiadomość
Dokładnie! Chyba muszę kupić farbę platynową i wodę 3% albo Joannę
ja uzyskałam podobny kolor, tyle że ciemniejszy i z niebieskim odcieniem (kładziony na poziom 6). spiera się ,owszem, może potem spróbuję jakiegoś popielu
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 19:01   #89
alicja w krainie mebli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 13
Dot.: Siwo niebieskie,filoletowe wlosy-zbiorczy

Syoss 12-0 na 2 minuty połowa mieszanki powinna ściągnąć niebieski odcień blondynkom. Czasem wystarczy 1 minuta. Zniszczenie w porównaniu do mycia agresywnymi szamponami przez tydzień po kilka razy - praktycznie żadne. Ja zrobiłam sobie odstęp od Garn 111+ po którym miałam siwo-niebieskie do Syossa 1 dzień (koszmarny dzień). Wypłukiwania są dobre dla tych, co mają czas i między ludźmi nie muszą się pokazywać.
alicja w krainie mebli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 09:44   #90
0kari0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 35
Dot.: Siwo niebieskie,filoletowe wlosy-zbiorczy

Farbowałam wczoraj włosy farba Garnier Nutrisse 111 i wyszły mi ciemne siwo niebieskie włosy Przed farbowaniem miałam jasny blond. Chciałam je jeszcze rozjaśnić i pozbyć się żółtych refleksów a wyszło inaczej Zawsze farbowałam farba Garnier Olia Bardzo jasny blond i było dobrze. Wiem, że teraz nie mogą farbować włosów, bo się zniszczą a czy za jakiś czas jak znowu zafarbuję Olia wrócę do swojego koloru? Dołączam zdjęcia włosów przed i po koloryzacji.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie1536.jpg (53,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie1634.jpg (45,4 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie1641.jpg (26,0 KB, 44 załadowań)
0kari0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-15 20:01:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.