infekcja? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-20, 22:16   #1
marthama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 85

infekcja?


Hej,
chyba zaraz zwariuje, od wczoraj czuję okropne swędzenie w intymnych miejscach, nie wiem co to za cholerstwo. Nie mam upławow ale wczoraj zaczął mi się okres i nie wiem czy cos moze mi pomóc w tej sytuacji. Nawet jak siedze to szczypie i swędzi, jak się myję to boli niemiłosiernie. Zapisałam sie do lekarza na piątek ale chyba oszaleję do tego czasu. Mam w domu Vagical, moze to spróbować? Czy w czasie okresu to bez sensu?
marthama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 22:37   #2
kropaa
Raczkowanie
 
Avatar kropaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 251
Dot.: infekcja?

Szczerze Ci współczuje i znam twój ból Na takie dolegliwości moge Ci doradzić żebyś zrobiła sobie gorącą kąpiel i chwile tak posiedziała, mi to pomogło w pewnym stopniu.. do czasu dawało ulgę kiedy nie miałam nic pod ręką. Tamtum Rosa - nasiadówka - kupisz w aptece bez recepty i mi to bardzo pomogło kiedy nie miałam umówionej wizyty u gine. To nic że masz okres, te dolegliwości najczęściej zaczynają się przed miesiączką - w miednicy możesz siedziec (w tamtum rosa) a co do globulek to nie wiem.. ja bym zaryzykowała, nie masz nic do stracenia.

Edytowane przez kropaa
Czas edycji: 2011-09-20 o 22:41
kropaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 00:45   #3
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: infekcja?

Zalecam wzmożoną higienę przez okres krwawienia i parę dni po, jeśli objawy nie ustąpią. Czasami tak mam od podpaski.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 10:42   #4
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: infekcja?

dopochwowych nie ma sensu stosować w czasie krwawienia, możesz tylko podmywać się tantum rosa, często zmieniać wkładki - najlepiej takie bez siateczki bawełniane, ja lubię bellę niebieską, możesz też łykać lacibios femina - nie zaszkodzi a trochę obniży pH w pochwie, które jest podwyższane przez krew miesiączkową
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 18:52   #5
ewalaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 102
Dot.: infekcja?

Czasem też zmagam się z tym problemem, a wtedy z pomocą przychodzi mi Tamtum Rosa - po trzech dniach stosowania wszelkie dolegliwości znikają
ewalaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:58.