Sklep Notino (iperfumy) oraz Perfumesco - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-05, 12:01   #31
krzychor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Producent nie poszedł z torbami , ma się bardzo dobrze. Testów żadnych nie było bo przecież nie o to chodziło. Producent przekazywał nam kawę, która była przeznaczona do prezentacji. Nie wiem jak to wygląda dzisiaj bo straciłem kontakt z tym rynkiem ale taka praktyka to nie był wyjątek wśród producentów.
krzychor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 12:16   #32
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Cytat:
Napisane przez krzychor Pokaż wiadomość
Producent nie poszedł z torbami , ma się bardzo dobrze. Testów żadnych nie było bo przecież nie o to chodziło. Producent przekazywał nam kawę, która była przeznaczona do prezentacji. Nie wiem jak to wygląda dzisiaj bo straciłem kontakt z tym rynkiem ale taka praktyka to nie był wyjątek wśród producentów.
Nie bede sie spierac, chociaz jestem ciekawa, kto to
Inna sprawa, nigdy nie pije i nie jadam rzeczy, ktore ktos mi proponuje do testowania. Takze nie ocenie jak to z kawa jest, bo i tak kupuje w ziarnach, chyba ze te tez sa lewe
Nalezy tylko wspomniec, ze ta sama kawa nigdy nie bedzie tak samo smakowac, jesli nie jest przygotowywana w tych samych warunkach, chodzi tu o jakos wody, sposob parzenia itp. Zdarzalo mi sie pic kawe, ta sama kawe, ale w 2 roznych miejscach no i nie smakowala tak samo.
Ale mniejsza z tym. O ile tu producenci moga cos krecic, w spozywce, bo nie raz byl kit wciskany, ze bez konserwantow ble ble ble, o tyle w perfumach - nie Tu nie ma co ukryc, albo to czujesz albo nie. Ja roznicy nie czuje miedzy testerem a nie testerem. To 2 identyczne dla mnie produkty.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 12:19   #33
AniaWar91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 62
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

wracając do pytania to z perfumesco mam dobre doświadczenia a i kody rabatowe sie czasem zdarzaja
AniaWar91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 11:42   #34
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Odnośnie tej kawy - gdybym kiedykolwiek kupiła produkt po degustacji w sklepie, i okazałoby się, że faktycznie ten kupiony jest ewidentnie gorszy (pomijam już sposób parzenia kawy) - to nigdy w życiu nie kupiłabym nic tej marki, i ostrzegałbym wszystkich znajomych, że producent robi wałki. Takie praktyki mają bardzo krótkie nóżki, zwłaszcza teraz, w dobie błyskawicznego przepływu informacji.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 11:51   #35
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Cytat:
Napisane przez Inachis Pokaż wiadomość
A ja nie rozumiem, o co kaman z tym "hejtem" i "atakiem". Trochę więcej dystansu i mniej k. w d. Nie wszystko trzeba tak brać do siebie.

Też bym się wkurzyła, jakby mi zrobili niedźwiedzią przysługę i zamiast np flaszki sprzed reformulacji, o którą powiedzmy pytałam, przysłali nówkę prosto z fabryki, bo "pani kochana, dłużej postoi".

Ale tu? No przysłali to samo, tyle że lepiej opakowane. Może im się testery skończyły, może i powinni najpierw zapytać klienta, w drugą stronę - testera zamiast produktu by bez pytania na pewno nie wysłali. Serio pytam, Annaoj o co chodzi?
po pierwsze, jakbym robiła zakupy, i ktoś by wystawił rzecz, której nie ma - i nawet o tym klienta nie poinformował - to bym się wkurzyła, bo to już lekko chamstwem zalatuje. Bierz co jest, a jak się nie podoba spadaj Powinni byli bezwarunkowo o tym poinformować, fakt, że tego nie zrobili, tylko wykazali olewactwo, świadczy o nich źle. Brak przeprosin również. A Annaoj już wytłumaczyła, o co chodzi, czyżby niektórzy mieli problem z czytaniem ?
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 08:54   #36
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
po pierwsze, jakbym robiła zakupy, i ktoś by wystawił rzecz, której nie ma - i nawet o tym klienta nie poinformował - to bym się wkurzyła, bo to już lekko chamstwem zalatuje. Bierz co jest, a jak się nie podoba spadaj Powinni byli bezwarunkowo o tym poinformować, fakt, że tego nie zrobili, tylko wykazali olewactwo, świadczy o nich źle. Brak przeprosin również. A Annaoj już wytłumaczyła, o co chodzi, czyżby niektórzy mieli problem z czytaniem ?
A gdzie po drugie? Trzecie?

Jak juz ktos napisal, firma zrobila niedzwiedzia przysluge. W 99,9% ludzie wola klasyczny produkt niz tester, lubia kolorowe kartoniki, kortki itp.Moze mysleli, ze klientka sie ucieszy i bedzie zadowolona, skoro zamiast testera dostala "full wypas". No, ale sie pomylili. Nie bede juz rozstrzasac, dlaczego ktos woli tester. Ale...skoro produkt - tester, nie spelnil wymagan klientki, to dlaczego nie dokonala ona zwrotu? Wszak ma 14 dni na odstapienie od umowy.

Cytat:
"Nie jesteś pewny czy zamawiasz właściwy produkt? U nas niczym nie ryzykujesz! Perfumy można zwrócić do 14 dni od daty otrzymania przesyłki, bez podawania powodu zwrotu. Masz zatem dłuższą gwarancję zwrotu pieniędzy niż w klasycznym sklepie! W przypadku, gdy perfumy nie są odpakowane (nie jest naruszone foliowe opakowanie, jeśli pudełko takie posiada), oraz gdy nie zostały one użyte - zwrócimy Ci pełną kwotę pieniędzy.Nie jesteś pewny czy zamawiasz właściwy produkt? U nas niczym nie ryzykujesz! Perfumy można zwrócić do 14 dni od daty otrzymania przesyłki, bez podawania powodu zwrotu. Masz zatem dłuższą gwarancję zwrotu pieniędzy niż w klasycznym sklepie! W przypadku, gdy perfumy nie są odpakowane (nie jest naruszone foliowe opakowanie, jeśli pudełko takie posiada), oraz gdy nie zostały one użyte - zwrócimy Ci pełną kwotę pieniędzy."
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 15:55   #37
Annaoj
Raczkowanie
 
Avatar Annaoj
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 238
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

lwia paszcza- dziekuję
zania- pisałam wcześniej ,że nie uznali mi reklamacji ( nie rozumiem dlaczego za wszelką cenę wmawiasz mi małostkowość- chciałam tester, taki towar zamówiłam i taki towar powinnm dostać ).
__________________
Mężczyzna nie pies - na kości nie poleci
Mam silną wolę - robi ze mną co chce
Annaoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 09:45   #38
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Cytat:
Napisane przez Annaoj Pokaż wiadomość
lwia paszcza- dziekuję
zania- pisałam wcześniej ,że nie uznali mi reklamacji ( nie rozumiem dlaczego za wszelką cenę wmawiasz mi małostkowość- chciałam tester, taki towar zamówiłam i taki towar powinnm dostać ).
Aniu, ale ja juz nie pisze o reklamacji, a o zwyklym zwrocie, do ktorego mialas prawo
I tak masz racje
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 16:06   #39
karolina0203
Wtajemniczenie
 
Avatar karolina0203
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 262
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

w iperfumy kupowałam 2 razy i za każdym razem z zapachami było wszystko jak należy
__________________
wymiana
szukam
fragrantica

szukam Alien, Innocent, Perles de Lalique, Crystal Noir, Florabotanica, La Petite Robe Noire
karolina0203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 21:53   #40
Ugrassal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Witam. Odgrzewam kotleta, bo nie chcę zakładać nowego tematu. Przymierzam się do zakupu Givenchy Gentlemen Only. Cena za 100ml w Douglasie jest bajecznie wysoka (400zł), a na iperfumy.pl 150ml kosztuje 200zł. Czy warto kupować w tej perfumerii.? Skąd bierze się tak ogromne przebicie w stacjonarce względem iperfumy?
Ugrassal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 01:06   #41
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Cytat:
Napisane przez Ugrassal Pokaż wiadomość
Witam. Odgrzewam kotleta, bo nie chcę zakładać nowego tematu. Przymierzam się do zakupu Givenchy Gentlemen Only. Cena za 100ml w Douglasie jest bajecznie wysoka (400zł), a na iperfumy.pl 150ml kosztuje 200zł. Czy warto kupować w tej perfumerii.? Skąd bierze się tak ogromne przebicie w stacjonarce względem iperfumy?
możesz w iperfumy kupować spokojnie. A jak chcesz wiedzieć skąd takie różnice cen to się wysil i użyj wyszukiwarki, temat był poruszany setki razy.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-09, 17:22   #42
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 07:07   #43
MarusiaMaja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 6
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

taka sytuacja powtarza sie w kazdym biznesie
MarusiaMaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 16:34   #44
caeruleus
Raczkowanie
 
Avatar caeruleus
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 305
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Kupuję na iperfumy i zawsze było ok, choć w komentarzach na stronie sklepu widziałam wpisy sugerujące, że z produktem było coś nie tak. Mnie nic takiego nie spotkało.
__________________
Wizażowe odlewki szukają domu
caeruleus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 21:37   #45
madzialena1710
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Nie polecam iperfumy.pl Perfumy nie są na 100% oryginalne. Kupiłam Gucci Premiere i nawet opakowanie różniło się (od spodu) od zakupionego w Sephorze. Czcionka w opisie składników mniejsza, wyrazy poprzestawiane, symbole mniejsze aniżeli w oryginale... i naklejony podłużny kod kreskowy zamiast nadrukowanego na opakowaniu. Jeśli ktoś sie nie zna powie że oryginalne, ale ja nie mam zamiaru płacić za tanie podróbki... Zrobiłam zdjęcia porównawcze gdyby ktoś chciał zobaczyć na własne oczy... Nie wiem skąd oni biorą pozytywne opinie... Albo za nie płacą albo ludzie na prawdę się nie znają.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg iperfumy Gucci Premiere.jpg (63,3 KB, 183 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sephora Gucci Premiere.jpg (68,1 KB, 170 załadowań)
madzialena1710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 22:21   #46
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Cytat:
Napisane przez madzialena1710 Pokaż wiadomość
Nie polecam iperfumy.pl Perfumy nie są na 100% oryginalne. Kupiłam Gucci Premiere i nawet opakowanie różniło się (od spodu) od zakupionego w Sephorze. Czcionka w opisie składników mniejsza, wyrazy poprzestawiane, symbole mniejsze aniżeli w oryginale... i naklejony podłużny kod kreskowy zamiast nadrukowanego na opakowaniu. Jeśli ktoś sie nie zna powie że oryginalne, ale ja nie mam zamiaru płacić za tanie podróbki... Zrobiłam zdjęcia porównawcze gdyby ktoś chciał zobaczyć na własne oczy... Nie wiem skąd oni biorą pozytywne opinie... Albo za nie płacą albo ludzie na prawdę się nie znają.
Podziwiam takie znawczynie, serio, nie otworzyła kartonika, a wie, że podróba
Bo w tych z Sephory jest inna czcionka na kartonie i inna kolejność składników i mniejsze czy większe symbole, kurde, kody też inne, no nie możliwe
Ja bym radził takim znawczyniom kupować tylko w stacjonarkach, bo tylko tam oryginały I będą się przy okazji czuły dowartościowane bo kupiły oryginał, a inni to podróby mają

Na tym Guccim się nie znam, ale wiem jedno, iPerfumy mają oryginały, czasem się trafi trefny (zwietrzały czy uszkodzony) egzemplarz, ale oryginał.
A skąd różnice na opakowaniu? Proste wytłumaczenie, reformulacja chociażby czy zmiana szaty, słyszałaś o czymś takim?
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 07:30   #47
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Cytat:
Napisane przez madzialena1710 Pokaż wiadomość
Nie polecam iperfumy.pl Perfumy nie są na 100% oryginalne. Kupiłam Gucci Premiere i nawet opakowanie różniło się (od spodu) od zakupionego w Sephorze. Czcionka w opisie składników mniejsza, wyrazy poprzestawiane, symbole mniejsze aniżeli w oryginale... i naklejony podłużny kod kreskowy zamiast nadrukowanego na opakowaniu. Jeśli ktoś sie nie zna powie że oryginalne, ale ja nie mam zamiaru płacić za tanie podróbki... Zrobiłam zdjęcia porównawcze gdyby ktoś chciał zobaczyć na własne oczy... Nie wiem skąd oni biorą pozytywne opinie... Albo za nie płacą albo ludzie na prawdę się nie znają.
Sprawdź kody. Jest między nimi ponad 2 lata różnicy. Tak jak Lucho pisze - zmiana szaty graficznej.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 09:22   #48
livia277
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 24
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Z Iperfumy zamawiam od lat. Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby przyszły podróby, albo żebym miała jakiekolwiek wątpliwości co do ich jakości. Nie wiem czy wiecie, ale są 2 sklepy iperfumy . Jeden to ten z końcówką pl i to tam zamawiałam, a drugi to i-perfumy.eu , który swego czasu sprzedawał też przez groupon. Ten drugi ma nawet logo prawie identyczne, choć to są 2 różne firmy. W zeszłym roku pisałam w tej sprawie do iperfumy. Podziękowali za info i odpisali, że oni z tym drugim sklepem nie mają nic wspólnego. Może stąd te wszystkie wątpliwości co do jakości perfum, bo ludzie zamawiają z 2 różnych miejsc?
livia277 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-18, 18:13   #49
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Cytat:
Napisane przez livia277 Pokaż wiadomość
Z Iperfumy zamawiam od lat. Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby przyszły podróby, albo żebym miała jakiekolwiek wątpliwości co do ich jakości. Nie wiem czy wiecie, ale są 2 sklepy iperfumy . Jeden to ten z końcówką pl i to tam zamawiałam, a drugi to i-perfumy.eu , który swego czasu sprzedawał też przez groupon. Ten drugi ma nawet logo prawie identyczne, choć to są 2 różne firmy. W zeszłym roku pisałam w tej sprawie do iperfumy. Podziękowali za info i odpisali, że oni z tym drugim sklepem nie mają nic wspólnego. Może stąd te wszystkie wątpliwości co do jakości perfum, bo ludzie zamawiają z 2 różnych miejsc?
też tak podejrzewam, bo te eu to podróby
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-28, 23:44   #50
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
też tak podejrzewam, bo te eu to podróby
I Grupon to akceptuje? Nikt tego nie reklamuje??
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 23:51   #51
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Cytat:
Napisane przez Layila Pokaż wiadomość
I Grupon to akceptuje? Nikt tego nie reklamuje??
slyszalam o tym, ze grupon ma z nimi podpisane...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 21:04   #52
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
slyszalam o tym, ze grupon ma z nimi podpisane...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To już są chyba jakieś jaja... że sprzedają grupony na podróby Koniec świata.
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-30, 13:40   #53
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

rozbawiło mnie trochę, że ktoś reklamował normalne edp, bo chciał tester
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 08:12   #54
tofik1984
Zadomowienie
 
Avatar tofik1984
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 460
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
rozbawiło mnie trochę, że ktoś reklamował normalne edp, bo chciał tester
Ja też się uśmiałam
tofik1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 21:04   #55
Lionnee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 29
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Podłączę takie pytanie pod wątek: czy iperfumy dają Wam czasami jakieś gratisy, darmowe próbki?

Pamiętam, że jakiś większy kawałek czasu temu można było sobie wybrać zapachową próbkę do zamówienia. Później jednak robiłam kilka razy zakupy i nic. Może to dziwnie zabrzmi, ale tu gdzie mieszkam naprawdę słabo z testowaniem i perfumeriami - więc takie darmowe próbki zawsze doceniałam, mogłam poznać coś nowego bez wydawania na płatne odlewki.

Trochę mnie to rozczarowuje. I jestem ciekawa czy wymyślam sobie problemy, czy może ktoś jeszcze to zauważył i ma jakieś przemyślenia.

W innych sklepach internetowych nawet przy małych zamówieniach zawsze coś miłego dorzucano, a tu kwoty są spore i nic. Chyba, że tylko ja nic .

I mam nadzieję, że nie wyszłam na pazerną próbkozbieraczkę .
Lionnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 23:47   #56
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Nie wyszłaś !
Ja ostatnio też robiłam na iperfumy spore, rodzinne zakupy i pupa....
Mogliby nawet zauważyć, że sama za bajońskie sumy zakupiłam 3 próbki jakichś niszowców, czyli (prosta logika):
Interesuje się perfumami, lubi testować.

No i pupa.
Generalnie z zakupów jestem zadowolona, z produktami wszystko super, ceny (poza tymi nieszczęsnymi odlewkami) - rewelacyjne, no i niby gniewac się na brak próbek nie mogę, bo to nie obowiązek, ale jakoś tak... przykro mi się zrobiło
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-22, 17:18   #57
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Generalnie to u nas w perfumeriach bida z gratisami. W iperfumach/ prostych nigdy nic nie dostałam, w innych sklepach internetowych (e-glamour, perfumesco, makeup) też raczej nic, co najwyżej jakąś tanioszkę w stylu Burberry Body albo jakiś CK. Ja już nie zwracam na to uwagi. Fajne gratisowe próbki jeśli już dodają perfumerie niszowe: najbardziej zadowolona byłam pod tym względem kiedy kupowałam flakon w Galilu, w Mon Credo też jest Ok, i w Lulua ponoć dają dużo próbek, choć ja nigdy większych zakupów tam nie robiłam, więc z autopsji tego nie wiem, powtarzam tylko opinie innych.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-22, 21:03   #58
Lionnee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 29
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Cytat:
Napisane przez zapalka Pokaż wiadomość
no i niby gniewac się na brak próbek nie mogę, bo to nie obowiązek, ale jakoś tak... przykro mi się zrobiło
No właśnie. Niby głupio mieć pretensje, ale trochę szkoda.

Pamiętam, że kiedyś w e-glamour zamówiłam tylko jedną odlewkę, a mimo to dostałam próbkę zapachu. Pewnie hatka ma rację, że dorzucili tanioszkę, ale byłam mile zaskoczona.

Żałuję, że tak to wygląda, bo jak się nie ma dobrego dostępu do dużych perfumerii to słabo z testowaniem zapachów. Co prawda mam u siebie małego Douglasa, ale jak czegoś szukam to nigdy nie mają, a poza tym nie znoszę tamtejszej atmosfery i nachalnych konsultantek. Ech. Pomarudziłam sobie .
Lionnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 15:58   #59
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Lata temu można było wybrać próbkę teraz niestety mówię o Iperfumy. Tez robiłam większe zamówienie i nic nie było


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 11:43   #60
nowakaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 14
Dot.: Iperfumy oraz perfumesco- orginały?

Rok temu zamowilem Dior Pure Homme Cologne 2013 200ml EDT z perfumesco i byly podrobione. Niektorym nie da sie nawet lopata do glowy nalozyc. Ktos wyzej wstawil dwa zdjecia, rozumiem zmiany kompozycji... ale w takie zmieny wchodzi tez nalepianie drukowanego kodu i celofan lepiony rekami? Litosci.

Co do tamtych Dior nie mam zdjec niestety, ale tez byl nalepiony kod, tez byl lepiony reka celofan. Samo opakowanie wygladalo identycznie jak oryginalne (mialem zachowane z lotniska, prezentu po którym polubiłem ten zapach). Flakon w zasadzie wygladal dobrze, poza czcionka na atomizerze (wytloczenie). Wytloczenie wygladalo nawet lepiej na podrobce (subiektywne wrazenie) . Widzialem roznice ale nie byly razace i przekonywalem sie ze jest ok, ze inna seria.

Przyszla pora na testy, tutaj niestety werdykty byly oczywiste. Testy przeprowadzlaem oczywiscie w odniesieniu do +1, 2, 4, 6,8 h po aplikacji. Potem zaczalem w ten sam sposob pytac osoby postronne, bo ja moglem byc nieobiektywny. Najciekawsze wyniki otrzymalem gdy (prosto po kapieli), po wejsciu do galerii, a przed wejsciem do kina wpadlem do sephory i popsikalem jedna reke oryginalem druga podrobka ktora mialem odlana w kieszeni. Po wyjsciu z kina (2.5 -3h) 8 osob, z czego 4 spotkane w kolejce do kas (siedzieli na drugim koncu sali) jednoznacznie stweirdzily ze jedna reka pachnie czyms ladnym (bergamotka, grejpfrutem), a druga jakims niewiadomo czym (niczym w podobie grejpfruta). (chyba wiecie ktora byla ktora).
Warto na koniec podkreslic, ze perfumy zwrocilem i oddano mi pieniadze. Zamawialem takie perfumy z pewnej innej perfumerii internetowej w tej samej cenie (+10?) i dostalem takie ktore byly identyczne z spehora, douglas. Nie chcialbym aby ten post mogl sugerowac ze cos tu reklamuje wiec pomine jej nazwe. Tym bardziej ze to moj pierwszy post.

Teraz zamówiłem "Hermès Terre D'Hermes perfumy dla mężczyzn 200 ml 471,70 zł" (cyt. z koszyka) z iperfumy. Jestem niesamowicie ciekawy jak to wyjdzie. Z jednej strony domyslam się ze może być podobnie z drugiej pewnie tez uda mi się ewentualnie zwrócić. Zależało mi na czasie i jutro powinny być w moich rekach. Ciekawy przede wszystkim jestem co przyjdzie. Pure perfum? EDP? Szukałem po świecie i te perfumy wystepuja w bardzo roznych konfugiracjach. Harrods ma nawet 500ml EDP (!). Licze na 200ml PP, w Sephofrze takie kosztują ponad 800zl. Z tymi Diorami byla podobna sytuacja, w tanich drogeriach okolo 400, w drogich okolo 800 za 200.
Zyczcie mi szczescia!


edit: po dwoch tygodniach testow nie ma watpliwosci. Przyszlo oryginalne 200ml Perfum (EDP?)

Edytowane przez nowakaaa
Czas edycji: 2018-04-03 o 12:07 Powód: literowka
nowakaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-17 09:18:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:33.