Kryjący/matujący podkład - cera mieszana i tłusta z rozszerzonymi porami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-11, 17:48   #1
mandee
amandaniedrich
 
Avatar mandee
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Hannover
Wiadomości: 456

Kryjący/matujący podkład - cera mieszana i tłusta z rozszerzonymi porami


Witajcie
Szukałam na forum, ale znalazłam tylko stare wątki dotyczące mojego problemu, a wiadomo - produktów jest coraz więcej

Otóż, szukam jakiegoś dobrego podkładu, który będzie odpowiedni do mojej cery i pomoże ukryć te okropne rozszerzone pory.
Do tej pory używałam Rimmel Lasting Finish 25h - odcień 300, czyli ten najciemniejszy. Szczerze mówiąc to najlepszy podkład, jaki do tej pory miałam, ale zdaje sobie sprawę, że są lepsze.

Po godzinie moja cera i tak okropnie się świeci, mimo, że pudruję się na zakonczenie makijazu sypkim pudrem matujacym. Swieca mi sie policzki, czolo i nos - cala twarz.

Moze macie jakiś sprawdzony podkład?

Planuje zakup :
Podkład: Revlon Colorstay SoftFlex
Puder : Puder sypki Revlon ColorStay AQUA Mineral Finishing Powder
Ktoś używał? Poleca/odradza?
cera.jpg

Edytowane przez mandee
Czas edycji: 2013-08-12 o 18:06
mandee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 19:30   #2
Nathi
Przyczajenie
 
Avatar Nathi
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 26
Dot.: Kryjący/matujący podkład - cera mieszana i tłusta z rozszerzonymi porami

Siema

Jeżeli nie masz większych zmian trądzikowych lub pojawiają się jedynie zaskórniki, nie ma co się bawić w kremowe lub płynne podkłady "drogeryjne", które z racji swojej kiepskiej jakości będą spływać z twarzy. Przerzuć się na podkład mineralny (sypki) specjalnie przeznaczony do skóry tłustej, czyli w najbardziej suchej formule.

np.
-Bare Faced Beauty
-Lumiere w formule Veena Velvet, ale te prosto od producentaz USA , gdyż polski dystrybutor sprzedaje "chrzczone" podróbki, których wydajność pozostawia wiele do życzenia.
-Blusche

Taki podkład utrwalony wodą termalną i przypudrowany klasycznym matującym pudrem będzie trzymać się dłużej niż wspomniany przez Ciebie Rimmel.

W przypadku rozszerzonych porów poza konsystencją podkładu istotna jest technika jego nakładania.
W skórę z rozszerzonymi porami należy podkład wklepywać, tak aby dokładnie pokryć powierzchnię skóry cienką warstewką. Rozcieranie kosmetyku powoduje smugi i podkład przez to gromadzi się w porach podkreślając je.

Przydatny będzie tez pędzel typu skunks (dokładnie Duo fibre) którego zadaniem jest rozprowadzenie na skórze jak najcieńszej warstwy podkładu przy jednoczesnym dotarciu w najmniejsze załamania naskórka.

Jednak zanim kupisz podkład zastanów się dla czego skóra nadmiernie się błyszczy i czy nie popełniasz błędów pielęgnacyjnych np. czy myjesz twarz w zbyt ciepłej wodzie lub zbyt często oczyszczasz skórę manualnie, albo stosujesz za często glinkę.
Możliwe że głównym winowajcą jest matujący krem, przez który skórze brakuje nawilżenia.
Po pewnym czasie stosowania się do niektórych zasad pielęgnacji skóry tłustej, pory mają szansę się zmniejszyć

Dobre krycie ma Revlon Colorstay ale on wysusza kiedy się go za często stosuje.


Jeżeli chcesz poczytać więcej na ten temat zapraszam na mojego bloga którego adres jest poniżej. Pzdr
__________________
Dokładne recenzje kosmetyków

Nie sztuka być zauważoną, lecz zapamiętaną!

Edytowane przez Nathi
Czas edycji: 2013-08-11 o 20:01
Nathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 21:05   #3
olayahoo
Raczkowanie
 
Avatar olayahoo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 112
Dot.: Kryjący/matujący podkład - cera mieszana i tłusta z rozszerzonymi porami

spróbuj ten
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html
olayahoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 21:20   #4
viosna82
Raczkowanie
 
Avatar viosna82
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 373
Dot.: Kryjący/matujący podkład - cera mieszana i tłusta z rozszerzonymi porami

Też polecam Revlon Colorstay. Ewentualnie Estee Lauder Double Wear z wyższej półki.
Ale skoro masz tak tłustą cerę, że po godzinie się świeci, to absolutnie żaden podkład nie zrobi cudu i nie zapewni cery matowej na wiele godzin. Bez poprawek w ciągu dnia się nie obejdzie.
viosna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 22:57   #5
mandee
amandaniedrich
 
Avatar mandee
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Hannover
Wiadomości: 456
Dot.: Kryjący/matujący podkład - cera mieszana i tłusta z rozszerzonymi porami

Bardzo dziękuję za odpowiedzi, właśnie ostatnio trochę czytałam o tym Revlonie i być może się na niego skuszę... Dzięki
mandee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 08:06   #6
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kryjący/matujący podkład - cera mieszana i tłusta z rozszerzonymi porami

Ja polecam skupić się bardziej na pudrze matującym niż na podkładzie. Od siebie polecam puder ryżowy z Kryolanu, rewelacyjnie matuje i nie wybiela. Oprócz tego warto się przyjrzeć pudrowi do cery tłustej/mieszanej z Jadwigi i ekonomicznemu pudrowi sypkiemu z Essence. Dobrze jest też między nałożeniem podkładu, a pudru zebrać delikatnie trochę sebum chusteczką higieniczną.

Revlon Colorstay jest niezły, ale niestety bardzo ciężki. Jeśli nie jesteś bladziochem, to serdecznie polecam podkład Max Factor Facefinity, który według mnie jest znacznie lżejszy niż CS. Pojedyncze niedoskonałości lepiej zakrywać korektorem niż grubą warstwą bardzo kryjącego podkładu

Czy używasz kremu/filtra pod makijaż? Jeśli nakładasz pod makijaż tłusty filtr, to niestety skóra zawsze będzie się świecić. Może to tutaj leży problem. Moja koleżanka też kiedyś narzekała na wysyp i "tłustą cerę", a okazało się, że używa jako kremu do twarzy okrutnie ciężkiego masła do ciała

Zaopatrz się w bibułki matujące, poprawki w ciągu dnia to chyba najlepsza metoda na tłustą cerę.

Ja się już nawet trochę przestałam przejmować, kiedyś bardzo mnie denerwował fakt, że szybko się świecę. Teraz mi się wydaje, że to nawet uroczo wygląda Osoby z tłustą cerą po prostu tak mają i muszą się z tym pogodzić. Warto zadbać o dobrą pielęgnację, oczyszczać cerę, starać się jej nie przesuszać i tłusta cera też może wyglądać dobrze.

Ponoć osoby z tłustą cerą później się starzeją i mają mniej zmarszczek, więc może posiadanie takiej cery to zaleta, a nie wada
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 13:37   #7
viosna82
Raczkowanie
 
Avatar viosna82
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 373
Dot.: Kryjący/matujący podkład - cera mieszana i tłusta z rozszerzonymi porami

prawie każdy podkład, który będzie przyzwoicie kryjący i matujący będzie ciężki i widoczny na twarzy. Niestety podkłady kryjące nie dają efektu transparentnej i naturalnej skóry. Dla mnie Revlon nie jest ciężki, przyzwyczaiłam się do niego i używam na co dzień od kilku lat, tyle że czasem zmieniam na inny, bo cera mi się za bardzo przyzwyczaja.
Zgadzam się, że wiele też zależy od pudru, który dajemy na podkład. polecam naturalny, jedwabny Dr. Hauschki. Kryolan też jest ok, ale on jednak też jest dość "ciężki" i mocno matujący, nadaje się wg mnie na specjalne okazje, makijaż do zdjęć itd.Mnie przesuszał.
A ogólnie mam bzika na punkcie matowej cery I wolałabym mieć cerę suchą ze wszystkimi jej wadami niż tłustą z jej zaletami.
viosna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-12, 17:02   #8
Haegtesse
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 705
Dot.: Kryjący/matujący podkład - cera mieszana i tłusta z rozszerzonymi porami

tez jestem za Revlonem, podklad zycia normalnie!
__________________
start: 26.01.2013
wzrost: 172 cm
Waga: 73 kg
Cel: 65 kg

Obwody:
talia: 80 - 79 - 78 - 77- 76 - 75- 74 - 73 - 72 - 71 - 70
biodra: 111-110-109-108-107-106-105
uda: 68-67-66-65-64-63

78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65
Haegtesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 17:49   #9
mandee
amandaniedrich
 
Avatar mandee
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Hannover
Wiadomości: 456
Dot.: Kryjący/matujący podkład - cera mieszana i tłusta z rozszerzonymi porami

Hm, Revlon revlonem... ale jaki konkretnie ?

Czy ktoś próbował dokładnie tego: Revlon ColorStay SoftFlex?

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Hm, podkład nakładam bezpośrednio na umytą buzię, nie używam żadnej bazy ani kremów.
Moją jedyną niedoskonałością są rozszerzone pory na całych policzkach i pojedyncze wypryski, ale chodzi mi o pokrycie tylko tych porów, wypryski przeżyję, bo nie ma ich dużo i nie są aż takie widoczne. Może dodam zaraz zdjęcie do pierwszego wpisu
mandee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 18:58   #10
Haegtesse
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 705
Dot.: Kryjący/matujący podkład - cera mieszana i tłusta z rozszerzonymi porami

sooorki nie chcialo mi sie wstawac sprawdzic :P juz patrze


colorstay do cery mieszanej i tlustej...
__________________
start: 26.01.2013
wzrost: 172 cm
Waga: 73 kg
Cel: 65 kg

Obwody:
talia: 80 - 79 - 78 - 77- 76 - 75- 74 - 73 - 72 - 71 - 70
biodra: 111-110-109-108-107-106-105
uda: 68-67-66-65-64-63

78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65
Haegtesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 19:01   #11
olayahoo
Raczkowanie
 
Avatar olayahoo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 112
Dot.: Kryjący/matujący podkład - cera mieszana i tłusta z rozszerzonymi porami

Cytat:
Napisane przez mandee Pokaż wiadomość
Hm, Revlon revlonem... ale jaki konkretnie ?

Czy ktoś próbował dokładnie tego: Revlon ColorStay SoftFlex?

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Hm, podkład nakładam bezpośrednio na umytą buzię, nie używam żadnej bazy ani kremów.
Moją jedyną niedoskonałością są rozszerzone pory na całych policzkach i pojedyncze wypryski, ale chodzi mi o pokrycie tylko tych porów, wypryski przeżyję, bo nie ma ich dużo i nie są aż takie widoczne. Może dodam zaraz zdjęcie do pierwszego wpisu
tak dokladnie o tym revlonie piszemy do cery tlustej,dobierz sobie kolor i bedziesz zadowolona
olayahoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-12, 21:07   #12
viosna82
Raczkowanie
 
Avatar viosna82
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 373
Dot.: Kryjący/matujący podkład - cera mieszana i tłusta z rozszerzonymi porami

tak, dokładnie w tego revlona chodzi, chyba wszystkie dostępne teraz są softflex.
viosna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 11:46   #13
klaudynka7577
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3
Dot.: Kryjący/matujący podkład - cera mieszana i tłusta z rozszerzonymi porami

Witajcie. Od jakiegos czasu poszukuję idealnego dla siebie podkładu, wiec uzyłam ich kilka i umieszczam skrócony opis dzialania ich na moją skóre, moze komus sie przyda. Mam cere bardzo bardzo tłustą.

++ Revlon Colourstay - podklad bardzo trwaly, nie sciera sie, zastyga na twarzy, uzywalam go dlugo, swiecenie po 5h albo tez tluszcz na podkladzie i w tym samym czasie zaczyna osadzac sie na niedoskonalosciach, uwidacznia pory, chrostki, ciemnieje, ale ogolnie bylam z niego zadowolona.

++ Astor 24h - podkład dobry, mniej trwaly niz Revlon, ale mniej sie osadza, nie jest tak ciezki, sebumpojawia sie podobnie, ale wtedy podklad raczej schodzi szybciej niz sie osadza w porach.

-- Loreal True Match - chyba najgroszy kosmetyk jaki uzywalam tej firmy co mnie zaskoczylo, mat prawie zerowy schodzi szybciutko twarz przypomina po krótkim czasie raczej wysmarowaną kremem nawilzajacym niz podkladem matujacym, nie polecam!

- Lumena matujaca - skora po nim nie wyglada na zdrową, widac suche skorki, zmiany skorne, oraz slabo kryje.

--Iwostin - moze troszke trwalszy niz Loreal, ale na drugi dzien dostalam chrostki trądzikowe silnie czerwone place na policzkach, ktore leczylam tydzien...

+ Pharmaceris - skora po nim wygladala na zdrowa, srednio kryje, ale mozna oczywiscie go budowac, nie jest supertrwaly, ale dla mieszanej albo normalnej bezproblemowej cery bylby ok, nie da sie ukryć, że świeci się po 4h, ale jakoś go lubie, moze dlatego ze skora wyglada zdrowo i nie osadza sie w porach

+ Vichy Dermablend - ogolnie jestem zadowolona, utrzymuje się dosć długo, dłużej niż Pharmaceris, a późniejsze świecenie łatwo można poprawić, sebum jest tez mniejsze, coś w podobie do Astora

+ - La roch posay TT - podobny do Vichy ale ma lżejsza konsystencje, szybciej schodzi mi z buzi, a moja twarz swieci sie bardziej niz po vichy po kilku godzinach, mimo ze pierwszy efekt zmatowienia jest większy niz w wypadku vichy. Ogolnie mysle ze sa podobne w jakims stopniu.

+++ W końcu Estee Lauder DW - to jest mój ulubieniec, mimo ceny, trzyma się buzi długo, nie zapycha, wyrównuje, dobrze kryje, a sebum po kilku godzinach wyglada raczej jak rozświetlenie.

Kupiłam ostatnio także MAC Studio Fix, ponieważ ma dobre recenzje, ale niestety jeszcze nie zdążyłam go użyć. W kazdym razie przed zdecydowaniem sie na podklad polecam zakupienie probek to najlepszy sposob, bo kazdemu podklad sluzy inaczej.

pozdrawiam
klaudynka7577 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 13:59   #14
jmzar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 177
Dot.: Kryjący/matujący podkład - cera mieszana i tłusta z rozszerzonymi porami

Ja od dawna używam podkładu EL Double Wear i jak na razie jest to mój ulubiony kosmetyk. Trzeba tylko nauczyc sie nakładac na twarz cienka warstwe. W połaczeniu z kulkami Guerlain moja skóra nie świeci się przez większość dnia. A i sam podkład starcza mi nawet na rok. Poza tym mogę polecić także Revlon Colorstay. Jest mniej matujacy niż DW ale na codzien sie sprawdza. Podkłady z Loreal, Maybelline, Max Factor nigdy mi nie pasowaly.

Niestety ostatnio firma EL zmieniła troszke swoje podkłady i słyszałam,iż sa troszeczke słabsze. Nie znoszę, gdy "ulepsza" się tak znane i klasyczne kosmetyki. Jeszcze nie miałam okazji przetestowac nowej wersji. Mam nadziej,ze w bedzie mi nadal pasowac.
jmzar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 19:55   #15
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: Kryjący/matujący podkład - cera mieszana i tłusta z rozszerzonymi porami

yyy, serio polecacie jej Revlon? nie znam drugiego podkładu, który tak podkreśla niedoskonałości. matuje i kryje świetnie, ale co z tego skoro uwidoczni rozszerzone pory?
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.


sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 08:11   #16
jmzar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 177
Dot.: Kryjący/matujący podkład - cera mieszana i tłusta z rozszerzonymi porami

No własnie ja w przypadku Revlonu i DW nie mam efektu rozszerzonych porow i podkreslonych skorek. Wrecz przeciwnie dobrze maskuja szczegolnie rozszerzone pory. Byc moze to kwestia dobrze dobranego kremu pod podklad albo po prostu rodzaju cery. Jesli ktos ma przesuszony naskorek od uzywania nadmiaru kosmetykow oczyszczajacych to kazdy podklad bedzie podkreslal suche skorki.
jmzar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 19:42   #17
Joaska 6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Kryjący/matujący podkład - cera mieszana i tłusta z rozszerzonymi porami

Szczerze polecam oraz szczoteczke do mycia twarzy oraz rewelacyjny gel do mycia twarzy z TianDe ( jesli macie mozliwosc). Ocean piekna sie nazywa ..jest tez z tej firmy maseczka wlasnie na pory ktora naklada sie na noc i zostawia bez zmywania ( uzywam jej jako kremu na noc).borykalam sie z tym problemem i te trzy rzeczy zdzialaly cuda.Pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

mozna stosowac pod makijaz.na pewno ukryje pory ;-) Pore Minimizer Tea Tree The Body Shop

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Pore Minimizer Tea Tree The Body Shop ...pod makijaz rewelacja bo sama sie z tym borykalam ..Szczerze polecam oraz szczoteczke do mycia twarzy oraz rewelacyjny gel do mycia twarzy z TianDe ( jesli macie mozliwosc). Ocean piekna sie nazywa ..jest tez z tej firmy maseczka wlasnie na pory ktora naklada sie na noc i zostawia bez zmywania ( uzywam jej jako kremu na noc).borykalam sie z tym problemem i te trzy rzeczy zdzialaly cuda.Pozdrawiam
Joaska 6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 01:27   #18
Vincenza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 108
Dot.: Kryjący/matujący podkład - cera mieszana i tłusta z rozszerzonymi porami

Cytat:
Napisane przez mandee Pokaż wiadomość
Witajcie
Szukałam na forum, ale znalazłam tylko stare wątki dotyczące mojego problemu, a wiadomo - produktów jest coraz więcej

Otóż, szukam jakiegoś dobrego podkładu, który będzie odpowiedni do mojej cery i pomoże ukryć te okropne rozszerzone pory.
Do tej pory używałam Rimmel Lasting Finish 25h - odcień 300, czyli ten najciemniejszy. Szczerze mówiąc to najlepszy podkład, jaki do tej pory miałam, ale zdaje sobie sprawę, że są lepsze.

Po godzinie moja cera i tak okropnie się świeci, mimo, że pudruję się na zakonczenie makijazu sypkim pudrem matujacym. Swieca mi sie policzki, czolo i nos - cala twarz.

Moze macie jakiś sprawdzony podkład?

Planuje zakup :
Podkład: Revlon Colorstay SoftFlex
Puder : Puder sypki Revlon ColorStay AQUA Mineral Finishing Powder
Ktoś używał? Poleca/odradza?
Załącznik 5361519
Maskowanie porów podkładem jest jak najbardziej pożądane ,ale nie skuteczne..Cera tłusta to wielkie pory zazwyczaj,ja borykałam się z tym całe lata.Mi pomogło i to bardzo leczenie tych porów kremem ze śluzu ślimaka,mi po tym produkcie zamknęły się pory bardzo ,ze jak używałam podkładu to już prawie nic nie było.Proces trwał około 4 tygodni.Krem na noc Wrinkle Snail System Cream.Aplikacja trudna na początku bo jak to sluz ciągnie się ale warto się go nauczyć.Mi pomógł.Natomiast jeśli chodzi błyskawiczne doraźne zamknięcie lub domknięcie porów to proponuje bo u mnie się sprawdza produkt Clinique(mała zielona tubka)pore refining solutions.Stosujesz na podkład wklepując.potem puder i po porach ani śladu....Zaznaczam tubka zielona,jest też tubka taka jasna już nie pamiętam dokładnie koloru ale ona ma w składzie alkohol denaturatowy i to było dla mnie okropieństwo.Wysuszyło mnie na wiór.Jeśli chodzi o świcenie to odradzam podkłady matujące,polecam nawilżające .

Edytowane przez Vincenza
Czas edycji: 2014-05-10 o 01:31
Vincenza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 17:04   #19
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Kryjący/matujący podkład - cera mieszana i tłusta z rozszerzonymi porami

Mój ulubiony podkład to mus z avonu,Cudnie matowi przy tym jest dośc delikatny.
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-20, 17:13   #20
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Kryjący/matujący podkład - cera mieszana i tłusta z rozszerzonymi porami

Cytat:
Napisane przez Vincenza Pokaż wiadomość
Maskowanie porów podkładem jest jak najbardziej pożądane ,ale nie skuteczne..Cera tłusta to wielkie pory zazwyczaj,ja borykałam się z tym całe lata.Mi pomogło i to bardzo leczenie tych porów kremem ze śluzu ślimaka,mi po tym produkcie zamknęły się pory bardzo ,ze jak używałam podkładu to już prawie nic nie było.Proces trwał około 4 tygodni.Krem na noc Wrinkle Snail System Cream.Aplikacja trudna na początku bo jak to sluz ciągnie się ale warto się go nauczyć.Mi pomógł.Natomiast jeśli chodzi błyskawiczne doraźne zamknięcie lub domknięcie porów to proponuje bo u mnie się sprawdza produkt Clinique(mała zielona tubka)pore refining solutions.Stosujesz na podkład wklepując.potem puder i po porach ani śladu....Zaznaczam tubka zielona,jest też tubka taka jasna już nie pamiętam dokładnie koloru ale ona ma w składzie alkohol denaturatowy i to było dla mnie okropieństwo.Wysuszyło mnie na wiór.Jeśli chodzi o świcenie to odradzam podkłady matujące,polecam nawilżające .

Ostatnie zdanie. Masz rację . Lżejszy i mniej matujący podkład dużo lepiej sprawdza się przy widocznych porach.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 14:30   #21
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: Kryjący/matujący podkład - cera mieszana i tłusta z rozszerzonymi porami

o to może i ja się zastanowię nad zmianą, do tej pory używałam Lirene i byłam z niego zadowolona. Chociaż muszę powiedzieć, że zaciekawiła mnie wypowiedź o technice nakładania podkładu, jakoś nie myślałam, że to ma też takie duże znaczenie. Także dzięki
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 11:37   #22
Joaska 6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Kryjący/matujący podkład - cera mieszana i tłusta z rozszerzonymi porami

Cytat:
Napisane przez togetherforever Pokaż wiadomość
o to może i ja się zastanowię nad zmianą, do tej pory używałam Lirene i byłam z niego zadowolona. Chociaż muszę powiedzieć, że zaciekawiła mnie wypowiedź o technice nakładania podkładu, jakoś nie myślałam, że to ma też takie duże znaczenie. Także dzięki


Ja polecam z Bielendy tonik i krem Ogórek&Limonka ( ma zasotosowanie na dzien i na noc) oraz podklad Catrice photo...nr 010 jest dobrym kolorem ...tez borykam sie z takimi problemami i jest ok ...nawet lepiej ...odkrylam czego bylam nieswiadoma ,,,ze po prostu by nie pogarszac stanu...stosujmy kremy z wysokimi filtrami,,,cały czas wiosna lato jesien zima ...oraz nie uzywajmy mydla tylko zele które go nie zawieraja np z Bielendy (zielony) badz z Loreala,uwierzcie ze odwrotne stosowania czyli mysdlo i kremy z niska zawartoscia filtrow ...tylko bardziej z czasem tworza pory...uzywalam tez krem BB Lioele Beyond Solution dobrze maskuje ale ma jasny odcien i tylko jeden ,,,wiec stosowalam go z puderem w kamieniu Loreal BB Magique...efekt fajny teraz jestem wierna Catrice Photo i na to wymieniony puder w kamieniu i wymieniona Bielende ...Efekt ? SUPER.i nie ciagnie po kieszeni a wydalam juz góre pieniedzy na poszukiwaniach ..pozdrawiam
Joaska 6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 12:10   #23
avava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 452
Dot.: Kryjący/matujący podkład - cera mieszana i tłusta z rozszerzonymi porami

ja polecam podklad z revlonu oraz puder bambusowy lub ryżowy z paese
__________________
ćwiczę od : 02.04.2013

100 przysiadów-> x 663
Mel B 10 min pośladki->943
Mel B 10 min brzuch->1110
Mel B 15 cardio->738
Mel B 10 min nogi->1030
Ewa Ch.(killer, skalpel)->581
Centrum Sportowca-1248
razem: 6313 cel osiągnięty z 42 na 36/34

: )
avava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 12:29   #24
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Kryjący/matujący podkład - cera mieszana i tłusta z rozszerzonymi porami

Cytat:
Napisane przez avava Pokaż wiadomość
ja polecam podklad z revlonu oraz puder bambusowy lub ryżowy z paese
Ojjj Revlon to może zrujnować nawet cerę bezproblemową. Skłonną do zapychania niemal z pewnością zniszczy
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 20:49   #25
Renia92i
Zadomowienie
 
Avatar Renia92i
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 1 050
Dot.: Kryjący/matujący podkład - cera mieszana i tłusta z rozszerzonymi porami

Polecam




: roza::r oza::ro za::roz a:
super kryje, nie zapycha
[/B]

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-09-23 o 20:59 Powód: Link Allegro
Renia92i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 21:00   #26
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Kryjący/matujący podkład - cera mieszana i tłusta z rozszerzonymi porami

Cytat:
Napisane przez Renia92i Pokaż wiadomość
Polecam




: roza::r oza::ro za::roz a:
super kryje, nie zapycha
[/B]
Kochana. Jeśli chcesz podaj nazwę. Nie podajemy linków do Allegro
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 23:18   #27
lukaszewiczkarolina
Raczkowanie
 
Avatar lukaszewiczkarolina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 60
Dot.: Kryjący/matujący podkład - cera mieszana i tłusta z rozszerzonymi porami

Do tłustej cery ktora potrzebuje mocnego krycia, polecam podkład Pease- Long Cover w cenie 30,99 lub jakos tak np. w jasminie jest.
__________________
<ciach_reklama>
lukaszewiczkarolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 00:08   #28
Joaska 6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Kryjący/matujący podkład - cera mieszana i tłusta z rozszerzonymi porami

Cytat:
Napisane przez lukaszewiczkarolina Pokaż wiadomość
Do tłustej cery ktora potrzebuje mocnego krycia, polecam podkład Pease- Long Cover w cenie 30,99 lub jakos tak np. w jasminie jest.
mocno kryjace pudry pogorsza stan cery tłustej a pory bardzo uwidocznia....revlon to maska i faktycznie zniszczy i wysuszy kazda cere ...jesli ktos wypruboje moje metody prosze o komentarz bo jestem za nie pewna....wystarczy miesiac i widac zmiane a koszt serio niewielki,,,a puder bambusowy swietny pomysl nigdy nie zaszkodzi a swietnie zmatuje ....jednak z porami trzeba walczyc inaczej ,,,jak? napisalam,,,,n to moze byc puder bambusowy dla zmatowienia..Pozdrawiam wymieniony krem BB naklada sie bez kremu ma bardzo wysoki filtr i zawiera kawior oraz inne cenne mineraly polecam ( swieci sie na twarzy zniwelowac wlasnie puderem bambusowym...ale nie szkodzi cerze i pieknie ja wyrównuje ...LECZY!

Edytowane przez Joaska 6
Czas edycji: 2014-09-24 o 00:10
Joaska 6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 08:34   #29
marysiazz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 8
Dot.: Kryjący/matujący podkład - cera mieszana i tłusta z rozszerzonymi porami

revlon mnie zapycha fajny jest ogolnie trzyma sie, krycie tez ok.
lubie tez bourjois flower perfection ale on sie sciera za to krycie cudne i kolorystyka tez fajna, nie zapycha on.
marysiazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 09:30   #30
WiktoriaPolek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 59
Dot.: Kryjący/matujący podkład - cera mieszana i tłusta z rozszerzonymi porami

ja mam kryolan podklad bardzo gęsty, minus jest taki że zatyka pory
WiktoriaPolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-19 12:46:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:19.