Farba majirell-wątek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-24, 13:57   #31
tamara210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 12
Dot.: Farba MAJIREL-JAK STOSOWAĆ??

Na suche.
Woda od 4% do 12%, w zaleznosci jaki efekt chcesz uzyskac i jaki to kolor. Proporcje pewnie 1:1, albo 1;2,niewiem dokladnie bo nie znam tych farb.
CZas trzymania tez jest zalezny od Twoioch włosów, kolory farby itp.
tamara210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 10:11   #32
Anula88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 40
Dot.: Farba MAJIREL-JAK STOSOWAĆ??

Ja osobiscie stosuje wode utleniona 6% i jestem zadowolona. Farbe trzymam 35-45 minut ale fryzjerka mowila mi ze te farby po 35 minutach przestaja dzialac wiec i tak jak przedluzysz nie niszcza wlosow.Mozesz sprobowac z 9% woda ale jesli masz delikatne wlosy proponuje 6%. Farbe nakladam na sucje wlosy i njapierw na 20 minut na odrosty a potem na 15-25minut na reszte wlosow. WLosy nie przesuszaja sie po tej farbie.Pozdrawiam
Anula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 12:15   #33
aniad25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: Farba MAJIREL-JAK STOSOWAĆ??

hej
Czy dla uzyskania prawidłowego efektu wystarczy woda utleniona (oczywiscie odpowiednia)i farba . Slyszalam ze przy niektórych farbach potrzebne sa jeszcze jakies inne preparaty ktore koncza proces i stabilizują kolor.. Pozzdrawiam
aniad25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 20:31   #34
nitencja
Raczkowanie
 
Avatar nitencja
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 262
Majiblond - pomocy

Moje drogie wizażanki ma pytanie czy używała któraś z was farbe do włosów majiblond l'oreal w kolorze 902? Chciałabym nią zafarbować włoski ale boję się że kolor wyjdzie w ciepłym odcieniu a ja preferuję te chłodne. Bardzo was proszę o poradę
nitencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 21:43   #35
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Majiblond - pomocy

wyjdzie w chlodnym nawet mocno popielatym wręcz siwawym odcieniu
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 09:26   #36
nitencja
Raczkowanie
 
Avatar nitencja
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 262
Dot.: Majiblond - pomocy

A uzywalas wczesniej tego koloru czy stwierdzasz to na podstawie palety?
nitencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 12:13   #37
SaruniaL
Raczkowanie
 
Avatar SaruniaL
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 119
Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

Sorry za wyciąganie takich starych postów, no ale... mam pytanie
Chce kupic farbe majirel odcien 5,12 havana. Do tego oxydant 9% bo tkaim ostatnio farbowałam u fryzjera. Czy ten szampon post color jets konieczny? Bo nie moge go nigdzie znaleźć?
__________________
but the more I see, the less I know
SaruniaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-28, 16:22   #38
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

SaruniaL, jesteś pewna, że fryzjer użył oxydantu 9%?
Uzywałam kiedyś dokładnie tego samego koloru z oxydantem 6%
Oxydant 9% rozjaśnia włosy, no chyba że swoje włosy masz ciemniejsze od Havana 5.12?

Co do szamponu post kolor, ja często farbuję włosy i nigdy nie używam tego szamponu, moim zdaniem do użytku domowego wystarczy spłukac włosy na koniec wodą z octem, efekt będzie podobny.
Pozdrawiam!
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 20:34   #39
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

Post Color nie kupisz nigdzie bo sprzedawany jest tylko salonom pracujacym Loreal. Szampon wyplukuje resztki oxydantu i nablyszcza oraz zamyka luski.

Co do oxydantu, czy napewno to byla 9% woda? przecież ona rozjaśnia o 2-3 tony
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 15:00   #40
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Smile Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

W niektorych internetowych sklepach fryzjerskich mozna kupic ten szampon. Tak samo jak oksydant 1,5 litrowy.
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 18:13   #41
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

ja takze przymierzam sie do wizyty u fryzjera, ktory pracuje na profesjonalnym lorealu.. i mam pytanie.. moje naturalne wlosy to ciemny blond, zostaly rozjasnione sprayem joanny blond reflex. w sloncu sa jasne, w cieniu sredni blond. Mam zamiar pofarbowac je na jakis jasny blond, nie widzialam palety wiec nie moge dokladniej okreslic koloru. Czy wlosy beda musialy byc najpierw potraktowane rozjasniaczem czy obejdzie sie bez tego? zalezy mi bardzo na dobrym stanie wlosow... mam troche podniszczone i dlugie, nie chce ich o wiele bardziej zmasakrowac..
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-30, 16:33   #42
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

up
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 16:52   #43
Abigail 1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: Majiblond

Tez uzywałam kości słoniowej
Fajnie wyszła.Taki naturalny, nie szary i nie za złoty, powiedziałabym lekko beżowy. Wcale nie niszczy, mimo że całkiem niezle rozjaśnia to nie pali tak jak klasyczny rozjaśniacz, uzywam do niej 12% oxydantu.
Abigail 1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 11:29   #44
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Majiblond

w sklepie fryzjerskim kosztuje ok 40zł plus musisz dokupić do niej oxydant, mniejszego niz 1 litr nie dostaniesz w sklepie(tzn. L'oreal-a ). Na allegro mozna tą farbke dostac za 20pare złotych. Jest to farba superrozjaśniająca, rczej do ciemnych włosków. Moze zniszczyc więc nie radziłabym stosowac jej na delikatne, chude i wypadające włosy. Odciecni jest kilka, wdg mnie najciekawsze są te dwa: 903S - wychodzi taki słoneczny kolorek ( białe złoto ), 900S ( szampański )- wychodzi bardzo jaśniutki, troche platynowy.Włosy raczej nie rzułkna po tej farbie, ale wiadomo kazdy włos zachowuje sie inaczej.
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094

Edytowane przez Soft
Czas edycji: 2007-11-18 o 11:36 Powód: dopisek
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 10:58   #45
Abigail 1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: Majiblond

Soft jamam bardzo cienkie włosy, rozjasniane z brazu, przedłuzane i ta farba nie osłabiła ichm mimo ze była nałozona tez na partie włosów po wczesniejszym rozjasnieniu jakis czas temu. Stan włosów nie uległ zmianie, kolor super.
Abigail 1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 16:10   #46
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez Abigail 1979 Pokaż wiadomość
Soft jamam bardzo cienkie włosy, rozjasniane z brazu, przedłuzane i ta farba nie osłabiła ichm mimo ze była nałozona tez na partie włosów po wczesniejszym rozjasnieniu jakis czas temu. Stan włosów nie uległ zmianie, kolor super.
tzn ja tez tak uważałam dopoki fryzjerka mnie nie uswiadomiła. Sama ok rok robiłam włoski maijblondem, ale zrezygnowałam juz z niego. Pani fryzjerka powiedziała mi ze majiblond jest przeznaczony raczej do grubych, ciemnych włosów oraz ze jest mocniejszy od rozjasniacza.Co do kolorków to prawda- wychodza naprawde ładne.
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 09:35   #47
Abigail 1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: Majiblond

Na jakich farbach pracuje Twoja fryzjerka?

Wg mnie to jest tak jak to widać..... ja mam włosy naprawdę ładne, lśniące, a faktycznie majiblondy może są i mocne, ale czy mocniejszeod rozjaśniacza? Po trzymaniu 45 minut rozjaśniacza np Loreal platinium niebieskiego(mocniejszy) z 9% lub jakiegokolwiek innego proszkowego, mam włosy prawie białe, lekko złote, natomiast po 45 minutach z majiblonedem z wodą 12% sa ciemniejsze, wiec nie sądze żeby był mocniejszy. Może tez zalezy od włosa.....Tak samo jak spłukuję maji to włosy mam miękie,takie jak przed farbą a po rozjaśniaczu mam sianko, i bez silnej odżywki nie daje rady.

W jakim stanie miałaś włosy po roku?Z tego co piszesz soft to wpłynęła na Ciebie tylko opinia fryzjerki, tzn że sama nic nie widziałas, że coś się złego dzieje?
Abigail 1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 10:36   #48
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez Abigail 1979 Pokaż wiadomość
Na jakich farbach pracuje Twoja fryzjerka?

Wg mnie to jest tak jak to widać..... ja mam włosy naprawdę ładne, lśniące, a faktycznie majiblondy może są i mocne, ale czy mocniejszeod rozjaśniacza? Po trzymaniu 45 minut rozjaśniacza np Loreal platinium niebieskiego(mocniejszy) z 9% lub jakiegokolwiek innego proszkowego, mam włosy prawie białe, lekko złote, natomiast po 45 minutach z majiblonedem z wodą 12% sa ciemniejsze, wiec nie sądze żeby był mocniejszy. Może tez zalezy od włosa.....Tak samo jak spłukuję maji to włosy mam miękie,takie jak przed farbą a po rozjaśniaczu mam sianko, i bez silnej odżywki nie daje rady.

W jakim stanie miałaś włosy po roku?Z tego co piszesz soft to wpłynęła na Ciebie tylko opinia fryzjerki, tzn że sama nic nie widziałas, że coś się złego dzieje?
Moja fryzjerka pracuje na L'orealu. Co do tego co jest mocniejsze wydaje mi sie ze ma racje. Robiłam swoje włoski majiblondem z wodą 6% !! gdzie ten % stosuje sie do normlanych farb....czasem uzywałam 9% jak chcialam uzyskac naprawde bardzo jasny kolor. Farba musi byc baardzo mocna skoro rozjasniała mi BARDZO włosy z woda 6%. Zgodze się ze po majiblondzie wychodza naprawde ładne kolorki ale dlatego uwazam ze tu fryzjerka miała racje z tym do jakich włosów jest on przenzaczony. Typowy rozjasniacz na ciemnych wlosach daje nie zbyt ciekawy kolor natomiast majiblond wrecz przeciwnie i widocznie ma byc to jakas alternatywa dla rozjasniacza
Co do stanu moich włosów to hmmm.... nie potrafie tego obiektywnie ocenić bo jak sama farbowałam wlosy to uzywałam duzo mocnych i profesjonalnych odzywke, masek szamponów ktore je na bierząco regenrowały. W kazdym razie ja oceniam majiblond ze swojego punktu widzenia. Mam cienkie, delikatne i jasne włosy więc poprostu maijblond nie był dla mnie Ale daje on tak piekne kolory ze napewno poprosze fryzjerkie aby zrobiła mi nim chociaz kilka refleksów;-) Teraz miałam robione kilka pasemek własnie platinium i czytałam ze to jest dosc delikatna pasta rozjasniająca, nie zawija jej sie w folie i nie uwrazliwia ona tak bardzo włosa Kolorek tez wyszedł mi ładny
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094

Edytowane przez Soft
Czas edycji: 2007-11-20 o 10:40 Powód: dopisek
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 20:32   #49
Abigail 1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: Majiblond

Platinium to pasta dekoloryzująca, ściaga kolor z włosa, nie nadaje mu koloru, są jej dwa rodzaje, mocny i słabszy bez amoniaku który nadaje się do jasnych włosów, podejrzewam że Ty masz robione pasemka własnie tym słabszym, ja uzywałam mocniejszego dla brunetek, bo mam ciemne włosy, i majblond jest słabszy niz ten mocny rozjaśniacz, jednak Twoja fryzjerka ma rację skoro Ty masz jasne włosy to po co je męczyć majblondem, jeśli zauwazyłss zmiane wkondycji itp.Ja niestety nie mam wyboru, bo farby nie rozjaśniające nie chwytają więc i tak muszę wczesniej dekoloryzować...wiec wychodzi na to samo.
Też doskonale wiem co piszesz o jego kolorach....moja mama ma naturalne blond i żadna farba nie daje takiego efektu jak maj, ona stosuje 903S bo lubi złote odcienie......

p.s platinium nie zawija się w sreberka dlatego że może spalic włos, ona działa i tak mocno bez dodatkowego ciepła, dlatego po jej nałożeniu trzeba uważać na spinanie włosów, zawijanie bo wtedy wytwarza się ciepło. Wiem że jest uzywana do balejażu, gdzie włosy się zawija w złotko, jednak wtedy trzeba dodać słabszego oxydantu i kontrolowac proces.
Mojej znajomej fryzjerka powdinęła włosy na czubek i ugniotła je tak że nie opadały luzno. I niestety sporo ich się skruszyło, w sumie poprostu zeszły razem z rozjaśniaczem podczas spłukiwania.
Jedyne co ta pasta ma dobrego to ceramidy, nie wiem dokładnie czy są w paście czy w oxydancie, dlatego ważne sa oryginalne oxydanty....żeby fryzjer uzywał oryginalnego a nie tańszego. Ceramidy zamykają łuski włosa, włos się nie kruszy, a po zmyciu rozjasniacza jest śliski a nie napuszony i spierzony.

Odzywke polecam rigenol i absolut repair.
Abigail 1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-21, 21:09   #50
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Majiblond

Ceramidy ma pasta nie oxydant
Oj 903S daje naprawde przecudny kolor Chcialam bardzo ostatnio zeby zrobiła mi nim pasemka ale nie pozwoliła mi
Co do Twoich włosków to fakt majiblodn jest lepszy skoro masz ciemne wloski...fryzjerka wlasnie do ktorej chodze ma ciemne wlosy i farbowała sobie majiblondem i miała naprawde ladny kolor - nie taki "rozjaśniaczowy"
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 11:36   #51
Abigail 1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: Majiblond

Własnie nie taki rozjaśniaczowy........Bo taka żarówka od rozjasniacza nie jest ani modna ani ładna.


Co do oxydantu, to zabij....ale już sama nie wiem jak to jest one sa strasnzie drogie około 40 zł za 1 litr.....Na moim 6% takim w różowym opakowaniu pisze nutri developer, więc chyba te specjalne do rozjaśniaczy mają jakies tam NUTRI coś


Soft popytaj fryzjerkę,.czy może nałożyc majblond z 4% wodą, wiem ze producent nie zaleca ale znam osoby które takie kombinacje robią, z majirelem i majb. wiec warto spróbować....napewno na juz rozjaśnionych włoskach będzie widać refleksy....



A ja teraz się zastanawiam nad 900lub 903 oba S, ale nie wiem sama na paletach ten 900S wydaje się być jaśniejszy.....dotychczas robiłam 901S, jednak nigdy nie był on typowo popielaty, może dlatego że mam sporo ciepłego pigmentu, i w sumie ten 901 dał efekt bezu, takiego przybrudzonego popelem złota.......

Soft czy u Ciebie to 903 nie bło zbyt zółte? Jakie odczucia miała stosujac ten kolor?
U mojej mamy daje ładny kolor bo ona ma sporo siwych i nie wszystkie siwe się zafarbują, tylko zmieniają odcien ale ogólnie ładnie to się razem komponuje.
Abigail 1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 22:28   #52
Anula88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 40
Dot.: Majiblond

Zastanawiam sie nad koloami 934,902 lub 904.Co o nich myslicie?
Anula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 09:55   #53
Abigail 1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: Majiblond

902 to odcien fioletowy czyli perłowy, mozna nim skorygowac zolc lepiej niz popielem czyli tonacja niebieską, jednak sama farba 902 da dosc ciemnawy odcien i mocno stonowany, dlatego fryzjerzy najczesciej je mieszaja.....
904 to odcien rudawy, 934 odcien zloto i rudosc, jednak nie wiem czy on jeszcze jest w palecie majiblondu.
Abigail 1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 21:22   #54
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez Abigail 1979 Pokaż wiadomość
Własnie nie taki rozjaśniaczowy........Bo taka żarówka od rozjasniacza nie jest ani modna ani ładna.


Co do oxydantu, to zabij....ale już sama nie wiem jak to jest one sa strasnzie drogie około 40 zł za 1 litr.....Na moim 6% takim w różowym opakowaniu pisze nutri developer, więc chyba te specjalne do rozjaśniaczy mają jakies tam NUTRI coś


Soft popytaj fryzjerkę,.czy może nałożyc majblond z 4% wodą, wiem ze producent nie zaleca ale znam osoby które takie kombinacje robią, z majirelem i majb. wiec warto spróbować....napewno na juz rozjaśnionych włoskach będzie widać refleksy....



A ja teraz się zastanawiam nad 900lub 903 oba S, ale nie wiem sama na paletach ten 900S wydaje się być jaśniejszy.....dotychczas robiłam 901S, jednak nigdy nie był on typowo popielaty, może dlatego że mam sporo ciepłego pigmentu, i w sumie ten 901 dał efekt bezu, takiego przybrudzonego popelem złota.......

Soft czy u Ciebie to 903 nie bło zbyt zółte? Jakie odczucia miała stosujac ten kolor?
U mojej mamy daje ładny kolor bo ona ma sporo siwych i nie wszystkie siwe się zafarbują, tylko zmieniają odcien ale ogólnie ładnie to się razem komponuje.
Mi fryzjerka wogole nie chce nakladac Majiblondu bo ja jestem z natury blond i mowi ze szkoda moich wlosków zeby robic je tak mocna farba ale teraz postawie na swoim !! ;-) Bo po ostatnim razie jak robiła mi tylko refleksy tym Platinum-em z 9% to gdzie niegdzie wyszły mi BIAŁE pasemka Przy majiblondzie nigdy nie wychodził mi biały kolor.

Co do kolorków o które pytasz czyli 900S i 903S to miałam oba i ja osobiscie wole 903S bo na moich włoskach wychodził taki jasny beż, złotawy, słoneczny i bardzo świetlisty. Najładniejszy kolorek wychodził z 9% ale ja sie bałam ze moje włoski nie wytrzymają i robiłam z 6%.
Natomiast 900S nie miał juz tego złotego refleksu, był bardziej "perłowy". Ale naprawde to jaki kolor wychodzi na włoskach zależy zawsze od naturalnego kolorku i struktury włosa.
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094

Edytowane przez Soft
Czas edycji: 2007-12-10 o 21:25 Powód: błąd
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 19:46   #55
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Pani fryzjerka powiedziała mi ze majiblond jest przeznaczony raczej do grubych, ciemnych włosów oraz ze jest mocniejszy od rozjasniacza .

co to za fryzjerka???


Pracuje Lorealem i farbuje odcieniem 913 i jestem zadowolona bardzo.Farba zawiera cząsteczke opatentowaną i chronioną patentami Ionene G. Cząsteczka w trakcie koloryzacji wygładza strukture włosa czyli pielęgnuje.

W tym roku wypuszczono nowe farby L'oreal Majiblond jeszcze bardzeije bogatrze w odcień zimy popielaty. Farba nie jest biała po rozrobieniu ale delikatnie niebieska -przy odcieniach popielatych co zmniejsza nam ryzyko żółtego odcienia włosów
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 20:53   #56
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
co to za fryzjerka???


Pracuje Lorealem i farbuje odcieniem 913 i jestem zadowolona bardzo.Farba zawiera cząsteczke opatentowaną i chronioną patentami Ionene G. Cząsteczka w trakcie koloryzacji wygładza strukture włosa czyli pielęgnuje.

W tym roku wypuszczono nowe farby L'oreal Majiblond jeszcze bardzeije bogatrze w odcień zimy popielaty. Farba nie jest biała po rozrobieniu ale delikatnie niebieska -przy odcieniach popielatych co zmniejsza nam ryzyko żółtego odcienia włosów
Nie wiemtak mi powiedziała...mi własnie srednio podoba się efekt po rozjaśniaczu, zdecydowanie ładniejszy kolor dawał Majiblondi tez mi sie wydawalo ze mniej niszczy włosy ale ja fachowcem nie jestem w dzidzinie fryzjerstwa więc myslalam ze moze ma racje
Robiłam sobie włoski własnie Majiblondem i miał taki niebieskawy odcien
Sama nie wiem czy teraz iść do tego salonu bo jak znowu nie bedzie chciala mi zrobic Majiblondem i mam zapłacic 200zl za kolejne pasemka to chyba wole sama w domku sobie zrobic odrosty chyba...
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094

Edytowane przez Soft
Czas edycji: 2007-12-11 o 20:56 Powód: dopisek
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 14:33   #57
Anula88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 40
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez Abigail 1979 Pokaż wiadomość
902 to odcien fioletowy czyli perłowy, mozna nim skorygowac zolc lepiej niz popielem czyli tonacja niebieską, jednak sama farba 902 da dosc ciemnawy odcien i mocno stonowany, dlatego fryzjerzy najczesciej je mieszaja.....
904 to odcien rudawy, 934 odcien zloto i rudosc, jednak nie wiem czy on jeszcze jest w palecie majiblondu.

A jakbym polaczyla 902 z ktoras z tych farb? Mam jeszcze polowe tubki majirel nr9,3 i cala tubke 9,33.Czy moge polaczyc ta poloe tubki z ktoryms z tym kolorow.Wklejam zdjecie koloru ktory chcialabym uzyskac.(to jest ten sam kolor tylko rozbiony z roznym swiatlem)Pozdrawiam i czekam na odpowiedz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (40,3 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (69,0 KB, 79 załadowań)
Anula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 09:29   #58
Abigail 1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: Majiblond

Neonko tak te nowe ultra sa cudowne! Wlasnie uzywam 900S i poprostu bosko, naturalny blondzik mi wychodzi, trochę złotawy, ale nie jajko........
To prawda mają nowy skłądkin absorbujący zółte refleksy, oczywiście on jest tylko w odcieniach zimnych. Szkoda że ze złotych zostały tylko dwa, ale zawsze fryzjer coś zmiesza.....

Anula88 nie wiem czy można mieszać majiblond z majirelem, ale to ma mało sesnu, bo wtedyosłabisz działanie rozjaśniające a nie jestem fryzjerką i nie umiem odpowiedziec jaka zajdzie reakcja między tymi farbami.

Kolor 9,3 i 9,33 to złoty i mocniej złoty, mają jakąs nazwe, ale nie pamiętam. Jednak sugerując się numerami napewno są to tonacje złote.

Wg mnie nie ma sesnu mieszania fioletu ze złotem 2 i 3, najlepiej mieszac natury ze złotem, lub fioletami i innymi, wtedy wychodzi odcień lekko złoty lub lekko stłumiony popielem.
Kolor na zdjęciu to wg mnie ciemny kolor nawet poziom 8 lub może i 9 ze słabszą wodą. Ale majiblond mi rozjaśnia włosy prawie do białego w porównaniu z tymi zdjęciami, kiedyś neonka miała fajny awatarek było na nim doskonale widać kolor jaki daje majiblond. To są jasne blondy, rozjaśniające.
Duzo zalezy jakie masz swoje włosy.
Abigail 1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 17:58   #59
magdazp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 52
Unhappy Dot.: farba majirell-pyt. do p.Grazynki i Wizazanek

Potrzebuję pomocy!Mam włosy koloru popielaty blond.Zawsze robiłam baleyage blond+popiel.Przy baleyage nie widać było szybko odrostów i wytrzymywałam ok 4-5 miesięcy.Naprawdę z efektem a nie z byle jakim odrostem.Fryzjerka mówiła że jest mój kolor bardzo zbliżony do efektu baleyagu i dlatego tak długo jest ok.Mieszkam teraz na 2-gim końcu Polski i musiałam skożystać z innego salonu.Wybrałam 1 z "najlepszych"/na pewno najdroższych/w W-wie.I jestem załamana...Kolor miał być zimny lodowy-efekt odwrotny.Miałam zrobione po górze pasemka rozjaśniaczem,później na sekunde na całość (moim zdaniem) mocny rozjaśniacz(tak czułąm po zapachu) ,a na to colour touch
czyli szampon.Po 2 myciach coraz bardziej widać ciepły odcień zwłaszcza od skóry.Co teraz?Jak
wrócić do popieli?Czy w ogóle się uda?Może właśnie MAJIREL?Jaki kolor?Może 9.1?Pomocy...
magdazp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 19:44   #60
Abigail 1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 120
Dot.: Majiblond - pomocy

Ten kolor fryzjerzy często mieszają np z 900S wtedy wychodzi zimny odcień, sam podobno wychodzi dosć ciemny.
Abigail 1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-25 08:35:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:06.