zabiegi kosmetyczne w ciąży - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-30, 10:50   #1
Agga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 45

zabiegi kosmetyczne w ciąży


Witam,
jakich zabiegow kosmetycznych zwiazanych z oczyszczaniem twarzy w gabinecie kosmetycznym powinnam unikac?

pozdrawiam
Agga
Agga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-31, 21:56   #2
jona
Raczkowanie
 
Avatar jona
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 225
Re: zabiegi kosmetyczne w ciazy

Na to pytanie niestety nie potrafię Ci odpowiedzieć, bo w ciąży miałam cerę prawie idealną , ale coś mi to prypomniało. Otóż na izbie przyjęć (poród zaawansowany)zadano mi pytanie, czy byłam ostatnio u kosmetyczki!!! Osłupiałam i zważywszy na oczywistą w tym momencie niedyspozycję intelektualną, przyznałam się, że tak (robiłam hennę, żeby się bardziej spodobać maleństwu ). Dopiero potem do mnie dotarło, że gdyby mnie w szpitalu zarażono żółtaczką (co jest dość prawdopodobne), tłumaczono by,że to się stało w gabinecie kosmetycznym (choć to dużo mniej prawdopodobne) . Tak więc uprzedzam! A pytanie zadaj na forum Mama. Pozdr.
jona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-01, 10:53   #3
Trishy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 228
Re: zabiegi kosmetyczne w ciazy

hey
jak ostatnio bylam na oczyszczaniu to pani kosmetyczka przed potraktowaniem mojej buzki pradem pytala czy nie nosze dzidziusia. wiec pradzik odpada. co innego jeszcze to nie wiem.moze tez lepiej unikac farbowania wlosow? hm zawsze to chemia.ja bym pewnie nie farbowala wloskow w ciazy ale to dla tego ze straszna panikara ze mnie i sie wszzystkim przejmuje hehe
Trishy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.