Piersze stosunki i antykoncepcja - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-05, 22:42   #31
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Wszystko z czasem, bądź cierpliwa. Seksu trzeba się nauczyć.
Ja zaczęłam szybciej niż Ty, co prawda nigdy mnie nie bolało, ale seks zaczął mi sprawiać przyjemność dopiero niedawno. Po prostu trzeba akceptować siebie i oddać się przyjemności.
Poza seksem samym w sobie, bardzo ważna jest otoczka, aby wyszło to spontanicznie, bez umawiania się, że to dziś wieczorem.
Życzę powodzenia w tej kwestii

Jeśli chodzi o organizm. Przez 3 miesiące podczas brania pigułek mogą występować plamienia. Podejrzewam, że krwawienie było spowodowane obtarciami.

Głowa do góry, najważniejsze -zaakceptuj siebie.
Nie posiadam ciała modelki, mam rozstępy, cellulit na pupie i fałdki na brzuchu, ale akceptuję siebie . Uwielbiam uprawiać seks w ciągu dnia oraz pokazywać się nago przed partnerem. I chyba od momentu, w którym zaakceptowałam siebie pokochałam seks i umiem czerpać z niego przyjemność.
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 22:53   #32
jetaimemonamour
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 17
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez adzia'90 Pokaż wiadomość
Wszystko z czasem, bądź cierpliwa. Seksu trzeba się nauczyć.
Ja zaczęłam szybciej niż Ty, co prawda nigdy mnie nie bolało, ale seks zaczął mi sprawiać przyjemność dopiero niedawno. Po prostu trzeba akceptować siebie i oddać się przyjemności.
Poza seksem samym w sobie, bardzo ważna jest otoczka, aby wyszło to spontanicznie, bez umawiania się, że to dziś wieczorem.
Życzę powodzenia w tej kwestii

Jeśli chodzi o organizm. Przez 3 miesiące podczas brania pigułek mogą występować plamienia. Podejrzewam, że krwawienie było spowodowane obtarciami.

Głowa do góry, najważniejsze -zaakceptuj siebie.
Nie posiadam ciała modelki, mam rozstępy, cellulit na pupie i fałdki na brzuchu, ale akceptuję siebie . Uwielbiam uprawiać seks w ciągu dnia oraz pokazywać się nago przed partnerem. I chyba od momentu, w którym zaakceptowałam siebie pokochałam seks i umiem czerpać z niego przyjemność.


No niby tak ale ja mam caly czas kompleksy chociaz bez chwalenia sie jestem szczupla no i wszyscy mi mowia ze zgrabna jedyny problem ze mam strasznie male piersi nawet dziewczyny w podstawowce maja wieksze...glowny kompleks mojego ciala .No ii wiem tez ze moj chlopak jescze rok temu zanim sie poznalismy byl malm podrywaczem i doswiadczenie seksualnne ma wielkie ^^ I tak jak mowisz zaden znaszych stosunkow nie byl przewidziany

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

I jeszcze jedno pytanie moze bedziesz umiala odpowiedziec ,czy to norrmalne ze po ostatnim stusunku moja pochwa byla spuchnieta?
jetaimemonamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 22:58   #33
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez jetaimemonamour Pokaż wiadomość

I jeszcze jedno pytanie moze bedziesz umiala odpowiedziec ,czy to norrmalne ze po ostatnim stusunku moja pochwa byla spuchnieta?
Pochwa?no chyba wargi sromowe mniejsze albo łecztaczka jak myśle. Jeśli tak to to możliwe. Czesto tak jest gdy nie ma odpowiedniego nawilzenia, partner nie jest do konca delikatny, a podraznienia, spuchniecia otarcia to normalna rzecz podczas intensywnego stosunku.
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg


Edytowane przez eewelinaa92
Czas edycji: 2012-08-05 o 23:07
eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 23:04   #34
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Ciesz się z małych piersi, przynajmniej będą zawsze jędrne
Ja wiem, że to się łatwo pisze. Mi akceptacja siebie zajęła kilka lat.

Co do opuchnięcia - pochwa, czy łechtaczka lub wargi sromowe? Jeśli łechtaczka/wargi to wszystko ok, niektóre kobiety tak reagują na pieszczoty.
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 23:08   #35
jetaimemonamour
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 17
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez adzia'90 Pokaż wiadomość
Ciesz się z małych piersi, przynajmniej będą zawsze jędrne
Ja wiem, że to się łatwo pisze. Mi akceptacja siebie zajęła kilka lat.

Co do opuchnięcia - pochwa, czy łechtaczka lub wargi sromowe? Jeśli łechtaczka/wargi to wszystko ok, niektóre kobiety tak reagują na pieszczoty.


Wargi sromowe . no to juz jestem troche spokojniejsza
jetaimemonamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 23:51   #36
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 446
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez jetaimemonamour Pokaż wiadomość
Wargi sromowe . no to juz jestem troche spokojniejsza
a zrob sobie badanie moczu na bakterie, do laboratorium mozesz isc przeciez, moze masz jakas infekcje?

Ale rownie dobrze moze to byc od tego,ze to dopiero 3 raz, bez badania nikt Ci przez internet nie wywrozy

czemu z mama nie mozesz porozmawiac i poprosic ja zeby Cie zawiozla do gina?

a nawiasem mowiac nieodpowiedzialni jestescie i tyle, no ale skoro nie umialas powiedziec nie i zeby nie wchodzil bez prezerwatywy to sie truj w tak mlodym wieku hormonami
milka8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 01:03   #37
jetaimemonamour
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 17
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Mialam robione wszystkie badanie przed przepisaniem pigulki jest wszystko ok.
jetaimemonamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-06, 08:11   #38
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Ten temat to jakaś jedna wielka masakra... Autorko, zachowujesz się skrajnie nieodpowiedzialnie. Skoro zaczynasz współżycie, to MUSISZ stosować środki antykoncepcyjne i MUSISZ mieć dostęp do lekarza w każdej chwili. I nie, nie interesuje mnie kwestia dojazdu, pieniędzy i ubezpieczenia. Jak nie masz możliwości, to się powstrzymujesz od seksu, a nie fundujesz jakieś chore jazdy swojemu organizmowi tabletkami po (dwie w ciągu 9 dni to naprawdę trzeba mieć siano w głowie ), tabletkami antykoncepcyjnymi zaraz potem (chodzi mi o to, że dopiero zaczęłaś je brać i nie wiesz, jak na nie zareaguje organizm).

Tu nie ma co "pomagać", jak to określiłaś w pierwszym poście, pozostaje tylko miejsce na krytykę Waszego zachowania. Jesteś zwyczajnie nieodpowiedzialna i trzeba było przynajmniej pomyśleć o prezerwatywie przez te 2 pierwsze stosunki.
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 13:50   #39
jetaimemonamour
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 17
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Nie potrzebuje wyslochiwac tych wszystkich waszych ,,krytyk,, mam nauczke i to mi wystarczy . I tak jak powiedzialam nie planowalam stosunkow od tygodni wiec nie przewidzialam rowniez zabzpieczenia .
A z tego co mi powiedzili w osrodku to tabletke,, po ,, mozna zazywac3 razy w miesiacu , przekroczylam norme ? Nie.
jetaimemonamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 14:11   #40
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez jetaimemonamour Pokaż wiadomość
Nie potrzebuje wyslochiwac tych wszystkich waszych ,,krytyk,, mam nauczke i to mi wystarczy . I tak jak powiedzialam nie planowalam stosunkow od tygodni wiec nie przewidzialam rowniez zabzpieczenia .
A z tego co mi powiedzili w osrodku to tabletke,, po ,, mozna zazywac3 razy w miesiacu , przekroczylam norme ? Nie.
Na ulotce tabletki PO jest napisane: Nie zaleca się wielokrotnego stosowania leku (więcej jak raz w jednym cyklu miesiączkowym) ze względu na ryzyko wystąpienia zaburzeń cyklu".
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg

eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 11:27   #41
KamilaAnna1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: gdzieś tam nie wiadomo gdzie
Wiadomości: 258
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Moim zdaniem autorko nie dorosłaś jeszcze do seksu. Ja byłam niby rok starsza od Ciebie, ale nigdy nie zafundowała bym sobie czegoś podobnego. Następnym razem myśl. A teraz to nie ma co gdybać tylko musisz iśc do lekarza. A więc musisz też porozmawiac z mama. Innej rady nie ma.
__________________
"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."


5.10.2013 - nasz ŚLUB!!!
KamilaAnna1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-07, 12:37   #42
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez jetaimemonamour Pokaż wiadomość
Nie potrzebuje wyslochiwac tych wszystkich waszych ,,krytyk,, mam nauczke i to mi wystarczy . I tak jak powiedzialam nie planowalam stosunkow od tygodni wiec nie przewidzialam rowniez zabzpieczenia .
A z tego co mi powiedzili w osrodku to tabletke,, po ,, mozna zazywac3 razy w miesiacu , przekroczylam norme ? Nie.
A we Francji nie ma prezerwatyw na stacjach benzynowych chociażby? To zabezpieczenie trzeba tygodniami planować?

3 razy w miesiącu?
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 14:52   #43
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Pisz sobie, ile chcesz, że nie potrzebujesz krytyki, ale to jest forum publiczne i każdy może pisać, co chce. Jesteś jeszcze młoda, więc może dotrze i być może, przynajmniej na przyszłość powstrzyma Cię przed robieniem takich głupot. Jesteś całkowicie nieodpowiedzialna i z pewnością nie dorosłaś do seksu. Niestety Autorko, zafundowałaś swojemu organizmowi naprawdę solidnego kopa w du.pę i jeżeli masz jeszcze odrobinę oleju w głowie, leć jak najszybciej do ginekologa (tak, tak wiem, 70 km).

Co do tabletek antykoncepcyjnych, dobrze radzę, zabezpieczaj się dodatkowo prezerwatywą, bo Twój organizm przeżył poważną burzę hormonalną po zażyciu tabletki 72 po, więc nie wiesz , jak zareaguje teraz na hormony, nie ma absolutnie żadnej pewności, że tabletki antykoncepcyjne będą działać, chociażby dlatego, że krwawienie, które odczytałaś jako pierwszy dzień miesiączki i w którym zaczęłaś je brać mogło być krwawieniem wynikającym z zażycia tabletki 'po'.

Naprawdę zacznij myśleć wyłącznie głową, a nie czym innym, jeżeli nie chcesz całkowicie zrujnować sobie zdrowia.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 18:50   #44
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Piersze stosunki i antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez jetaimemonamour Pokaż wiadomość
Nie potrzebuje wyslochiwac tych wszystkich waszych ,,krytyk,, mam nauczke i to mi wystarczy . I tak jak powiedzialam nie planowalam stosunkow od tygodni wiec nie przewidzialam rowniez zabzpieczenia .
A z tego co mi powiedzili w osrodku to tabletke,, po ,, mozna zazywac3 razy w miesiacu , przekroczylam norme ? Nie.
Czyi bierzesz 3 razy w styczniu, 3 razu w lutym, 3 razy w marcu itd... Przekroczyłaś normę? Nie. Jesteś durna i niszczysz organizm? Tak.
Łapiesz aluzję?
Norma znaczy - raczej nie umrzesz, więc jeśli 3 razy w przeciągu miesiąca zgwałci Cię banda murzynów to weź tabletkę, żeby nie urodzić małego murzyniątka. Natomiast norma nie oznacza - bzykaj się dziewcze spokojnie, jeszcze 3 razy możesz sobie łyknąć 'po' więc bez obaw i rozterek. Jastes taka głupia czy tylko udajesz?
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.