Dobry Fryzjer - Łódź - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-18, 11:26   #61
katherinab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Łódź

Szukam fryzjera, który dobrze farbuje włosy... Marzy mi się ładny miodowy blond, a zawsze kiedy idę do fryzjera słyszę tylko że mi nie wyjdzie i że lepiej zrobić pasemka w tym odcieniu, po czym wychodzę z platyna na głowie...Pomimo tego, że moje włosy super przyjmują farbę to zawsze i tak mam robione rozjaśniaczem,a na mój sprzeciw słyszę tylko nie miłe komentarze, bo przecież nie jestem specjalistką...
Kolejna problem...Chcę zapuścić włosy, zawsze proszę, aby nie ścinano ich na długość,pomimo tego wychodzę w włosach o połowę krótszych...
Słyszałam,że w Tulipanie pani Sylwia jest super,że zawsze doradzi i obcina tak, że włosy same się układają, ale boję się kolejnej porażki:/ Dziewczyny doradźcie coś!!!
katherinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 19:16   #62
gosista
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Witam serdecznie
Po przejrzeniu całej poprzedniej części tego wątku poszukując nowego fryzjera uznałam że jednak muszę się osobiście zapytać
Generalnie szukam kogoś kreatywnego kto mi doradzi w jakiej fryzurze i kolorze będzie mi dobrze. Miałam już na głowie dość szeroką paletę kolorów począwszy od bardzo jasnego blondu po prawie czarne i nadal szukam tego idealnego. Cięcia też były różne proste, cieniowane, z grzywką równą czy na skos, ale może źle dobrane z kolorami czy źle wykonane nie wiem. Od razu mówię że nie szukam nikogo w wielkich drogich salonach bo uważam że nie jest to warte kilkuset złotych. Ceny tak do 150zł będą odpowiednie
Pomóżcie proszę, jeśli nie można na forum (bo regulamin) to piszcie na PW
gosista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 21:11   #63
karolkol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Exclamation poszukuję Pani Agnieszki z Beauty Pro na Placu Reymonta

Proszę, błagam o pomoc - poszukuję Pani Agnieszki, do której od
kilku lat chodziłam do salonu Beauty Pro na Placu Reymonta. Pani
Agnieszka już tam nie pracuje - dowiedziałam sie, o zgrozo dzisiaj.
A ja nie wyobrażam sobie innej fryzjerki dla mnie. BŁAGAM, jesli
ktoś wie coś, proszę o info karolkol@gmail.com.
Nie znam nazwiska, tlyko imię, dziewczyna jakoś mniej wiecej przed
czterdziestką. POMÓŻCIE!
karolkol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 17:56   #64
aaaneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 20
Smile Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

A ja z czystym sumieniem moge polecić panią Grażynkę z "farouka" na Zielonej przy placu Barlickim. Jeśli chodzi o koloryzacje, czy koki w 100% przebija większość fryzjerów.
Pozdrawiam was dziewczyny i życzę powodzenia w znalezieniu swojego "fryzmistrza"
aaaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 13:06   #65
casiulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Witam, ja bardzo zadowolona byłam po wizytach w salonie Roberta Barvinskiego. Ale teraz chciałabym zreobić sobie grzywkę i nie wiem czy wybrać jego czy innego fryzjera. Mam kręcone włosy więc zależy mi żeby ta grzywka sensownie została zrobiona. Możecie kogoś od grzywek polecić??
casiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 15:55   #66
aaaneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 20
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Kiedyś słyszałam o salonie "bello" na Narutowicza. Podobno jest tam super fryzjer (mam nadzieje, że dobrze pamiętam imię) Darek.
Sprawdzał ktoś?
aaaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 07:03   #67
casiulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

A czy był ktoś w salonie na ul. Rewolucji 1905r nr 30?
casiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-10, 13:16   #68
Miodzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Ja dzisiaj wybrałam się z mamą do Tomka Stańczaka i... jestem mega zadowolona.
Wysłuchał, co bym chciała i tak zrobił.
Mamie natomiast sam wymyślił fryzurę i ją odmłodził.
Miodzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 14:13   #69
czosnkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

poszukuję w miarę niedrogiego fryzjera w okolicach śródmieścia, zależy mi na koloryzacji GOLDWELL EMULEN
czosnkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 18:02   #70
rita77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 216
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Mam pytanie, czy jest ktos kto korzystal lub korzysta z salonu stanislaw na narutowicza? Mam wielka ochote sie tam wybrac i zmienic moja fryzjerke ( z ktorej jestem zadowolona, ale mam caly czas to samo na glowie i potrzebuje zmiany), ale boje sie okropnie.Jezeli ktos korzystal z ich ulug to kogo ewentualnie z tego salonu moglby mi polecic do wykonania balejazu.
rita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 19:33   #71
czosnkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

a dużo zapłaciłaś?
czosnkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 13:15   #72
Miodzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Cytat:
Napisane przez czosnkowa Pokaż wiadomość
a dużo zapłaciłaś?
Jeżeli to pytanie jest do mnie, to 50 zł za włosy za ucho - strzyżenie z modelowaniem.
Miodzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 13:17   #73
anne_432
Przyczajenie
 
Avatar anne_432
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Rita77,
ja korzystam z tego salonu 0d 9 lat, generalnie uwielbiam tam chodzić, choć ostatnio co wizytę płacę o 50 zł więcej (ostatnia kwota 250) Zawsze farbuję i obcinam. Mogę spokojnie polecić ten salon, obcinali mnie wlaściwie wszyscy fryzjerzy tam, każdy robi to bardzo dobrze. Ale nie masz tam za dużo do gadania o swojej wizji fryzury, po prostu Staś coś wymyśli i tyle właśnie dlatego ostatnio myślę nad zmianę, mam długie włosy i od kilku miesięcy próbuję je obciąć, niestety dyskusje zawsze kończą się długimi włosami. A wcześniej obcinali mnie na krótko :/
anne_432 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 20:41   #74
rita77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 216
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Cytat:
Napisane przez anne_432 Pokaż wiadomość
Rita77,
ja korzystam z tego salonu 0d 9 lat, generalnie uwielbiam tam chodzić, choć ostatnio co wizytę płacę o 50 zł więcej (ostatnia kwota 250) Zawsze farbuję i obcinam. Mogę spokojnie polecić ten salon, obcinali mnie wlaściwie wszyscy fryzjerzy tam, każdy robi to bardzo dobrze. Ale nie masz tam za dużo do gadania o swojej wizji fryzury, po prostu Staś coś wymyśli i tyle właśnie dlatego ostatnio myślę nad zmianę, mam długie włosy i od kilku miesięcy próbuję je obciąć, niestety dyskusje zawsze kończą się długimi włosami. A wcześniej obcinali mnie na krótko :/

Dziekuje Ci Kochana za odpowiedz
Mam pietra, bo od 8 lat chodze do tej samej fryzjerki. Zachcialo mi sie zmian, bo mam wrazenie, ze z tym balejazem, ktory mi robi(chociaz jest on bardzo staranny) wygladam juz troche niemodnie, a mam ochote na cos troche innego, jakies refleksy. Jezeli chodzi o strzyzenie to ja sie nie dam sciac, mam dlugie wlosy od dawna i chyba na sile mi nie obetna. Poki co zapisalam sie do pani Asi, chociaz nawet nie wiem jak wyglada, mam nadzieje, ze nie stchorze.
rita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 18:43   #75
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

A czy któraś z was może mi polecić kogoś w Głownie? ewentualnie w Łodzi do upięcia włosów. I żeby było gdzie postawić samochów. Jade tam na wesele z tż, on mnie zawiezie do fryzjera tyle że nie znamy w ogóle tego miasta.
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 19:42   #76
ewaknz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
styling-headline Łódź- gdzie warto się udać??

Witam, pytanie jak w temacie, gdzie warto się udać na taki zabieg włosów w Łodzi?? bardzo proszę o pomoc mile widziane będą również informacje o cenach.
pozdrawiam
ewaknz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 09:40   #77
rita77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 216
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Witam ponownie, moge juz podzielic sie wrazeniami po wizycie w salonie "Stanislaw" na Narutowicza. Obslugiwala mnie p.Beatka, konsultujac krok po kroku wszystko z wlascicielem. Jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskalam. Rozjasniono mi tylko odrost po wczesniejszym starym balejazu, a nastepnie na cale wlosy polozono toner w kolorze jakiego nie moglam zobaczyc na probniku, gdyz byl nowoscia przywieziona z Londynu. Balam sie strasznie, ale pan Stanislaw kazal mi zaufac, gdyz "jest kolorysta i wie co robi". Wczesniej od 10 lat chodzilam do tej samej fryzjerki i zaluje, ze tak pozno zdecydowalam sie zmienic salon. Moje wlosy wygladaja na zdecydowanie zdrowsze a kolor dobrany jest naprawde fajnie. Prawda jest, ze w tym salonie niewiele ma sie do powiedzenia, bo po sprawdzeniu stanu wlosow Stanislaw sam decyduje co robimy, na szczescie w moim przypadku byl to strzal w 10.Aha i na sile wlosow mi nie scieli, zostawili dokladnie taka dlugosc jaka chcialam. Spedzilam w salonie 4,5 h i zostawilam 250 zl. Polecam
rita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 10:37   #78
miriel3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Proszę o pomoc!
Szukam p. Kasi, która rok temu pracowała w salonie budny hair design, gdybyście wiedziały gdzie jej teraz szukać byłabym wdzięczna Nie znam nazwiska niestety..
Gdybyście coś wiedziały mój email to: miriel3@wp.pl
Z góry dziękuję
miriel3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 20:20   #79
kasieńka_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

A ja chciałabym wam polecić bardzo sympatyczną fryzjerkę z Widzewa. Przyznam, że zazwyczaj wizyty u fryzjera są dla mnie katorgą i wychodzę zniesmaczona i nastawiona na nie wobec całego świata - a u Eweliny jeszcze mi się tak ani razu nie zdarzyło Poza tym bardzo mi odpowiadają jej ceny (naprawdę niskie - 15 zł za grzywkę i podcięcie końcówek, ostatnio byłam zmuszona pójsć do innego fryzjera i za to samo zapłaciłam 40 zł - byłam mocno zaskoczona). Przyjmuje na Adamieckiego 8, w żółtym bloku obok krańcówki autobusów. Taka bardzo swojska dziewoja
kasieńka_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 22:27   #80
taisa26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

czy ktos jest w stanie mi powiedziec cos o salonie luiise na kilińskiego? i o panu łukaszu chce sie tam wybrac... mysle ze bede zadowolona.. a wy jak myslicie?
taisa26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 22:05   #81
ewaknz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: styling-headline Łódź- gdzie warto się udać??

podbijam pytanie.moze tym razem ktos napisze
ewaknz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 14:42   #82
sepulveda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Cytat:
Napisane przez taisa26 Pokaż wiadomość
czy ktos jest w stanie mi powiedziec cos o salonie luiise na kilińskiego? i o panu łukaszu chce sie tam wybrac... mysle ze bede zadowolona.. a wy jak myslicie?
Byłam u P. Łukasza jakiś czas temu. Uważam, że jest bardzo dobrym fachowcem, nie miałam najmniejszych zastrzeżeń co do techniki zrobienia lekkich refleksów na brązie - to były naprawdę łagodnie rozświetlające całość refleksy, a nie jasne pasemka wykrojone jak spod linijki, z jakimi zdarzało mi się wychodzić od fryzjera, mimo, że prosiłam o refleksy. Dzięki temu odrost przez kilka miesięcy w ogóle nie był widoczny. Jedyne zastrzeżenie jakie miałam to chciałam, aby całość była trochę jaśniejsza - miałam farbowane wszystkie włosy i oczekiwałam jasnego do średniego brązu, a wyszedł raczej ciemny brąz, mimo, że mówiłam na początku, że chcę odrobinę jaśniejsze niż w chwili przyjścia do salonu - po wyjściu miałam jeszcze ciemniejsze niż wcześniej. Poza tym bardzo dobrze podciął włosy i fajnie je wymodelował. Do pełni szczęścia brakowało mi tylko o tych kilka tonów jaśniejszych włosów, bo w zbyt ciemnych wyglądam trochę smutno. Ale i tak ogólnie uważam, że to jeden z lepszych fryzjerów z jakim miałam do czynienia.
sepulveda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 17:07   #83
aaaneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 20
Dot.: styling-headline Łódź- gdzie warto się udać??

Kiedyś miałam takie "cuś" na głowie i nawet byłam zadowolona. Wiem, że headlines robiła fryzjerka w salonie "Farouk" na Zielonej kiedy byłam przed świętami. Ich adres jest na stronie Farouka. Łódź Żeromskiego, wejście od Zielonej. Nie pamiętam numeru :/
aaaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 21:12   #84
kaska800
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

a moz emi ktos powiedziec jaki jest dokladny adres tego salonu na narutwicza?
ja moge sie podzielic opinia o Piotru Królu z salonu Lokers . Mam wlosy dlugie , ogolnie jasne oczy i jasna cera myslalam ze mi dobierze kolor troche jasniejszy , lecz zafarbowal mi na bardzo ciemny braz i niezbyt sie dobrze z nim czuje dlatego chce gdzies sie zafarbowac na ladny nie ciemny kolorek . co do strzyzenia dziwnie mam jakby od kosy sciete , tak jakby od linijki wiec nie jestem zbyt zadowolona
kaska800 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 18:59   #85
valeriazanotti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

od dłuższego czasu szukałam "swojego fryzjera", przez kilka lat korzystałam z gabriela na żwirki. Kilka razy próbowałam się umówić do salonu Beaty Kubiak, ale zwykle nie mieli pasujących mi terminów; dzięki temu przetestowałam kilka fryzjerek na Widzewie i w okolicy. Niestety wyniki tych wizyt były bardzo kiepskie. Dziś wreszcie mi się udało - trafiłam w ręce samej właścicielki. Jestem bardzo zadowolona, obcinałam krótkie włosy. Zobaczymy jak długo włosy będą się dobrze układały, jeśli za 3-4 tygodnie będzie ok, na pewno tam wrócę. Miła atmosfera i brak zadęcia też świadczy na ich korzyść.
valeriazanotti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 19:55   #86
sepulveda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Cytat:
Napisane przez valeriazanotti Pokaż wiadomość
od dłuższego czasu szukałam "swojego fryzjera", przez kilka lat korzystałam z gabriela na żwirki. Kilka razy próbowałam się umówić do salonu Beaty Kubiak, ale zwykle nie mieli pasujących mi terminów; dzięki temu przetestowałam kilka fryzjerek na Widzewie i w okolicy. Niestety wyniki tych wizyt były bardzo kiepskie. Dziś wreszcie mi się udało - trafiłam w ręce samej właścicielki. Jestem bardzo zadowolona, obcinałam krótkie włosy. Zobaczymy jak długo włosy będą się dobrze układały, jeśli za 3-4 tygodnie będzie ok, na pewno tam wrócę. Miła atmosfera i brak zadęcia też świadczy na ich korzyść.
też szukam fajnego fryzjera z okolic Widzewa. Z którego salonu byłaś zadowolona?
sepulveda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 20:32   #87
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Na Widzewie swego czasu chodziłam do salonu A&A Beauty na ul. Milionowej i zawsze do tej samej fryzjerki, p.Marioli. Zawsze wychodziłam zadowolona. Strzyże tak, że włosy same się układają po umyciu i nie muszę rano spędzać godziny przed lustrem uzbrojona w żel i lakier. Robiłam też u niej balejaże i tzw. światło we włosach i też zawsze było super. Nie narzucała mi nigdy swojego pomysłu na kolor ani nie przekonywała do zmian, których nie chciałam. Tak że polecam gorąco.
Teraz pani Mariola przenosi się do salonu w Centralu II, ale choćby się nawet przeniosła do Koluszek to i tak będę do niej wiernie jeździć, bo nikt jak dotąd nie zrobił mi lepiej koloryzacji
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 00:04   #88
Lija28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Paryż
Wiadomości: 459
GG do Lija28
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Ja zdecydowanie moge polecic:
Salon Fryzjerski Piotr Alexander
Łódź, ul. Wschodnia 39a
telefon: 633 26 87
http://www.piotralexander.com

Pan Piotr potrafi pieknie rzezbic wlosy - same sie ukladaja, a jego zona jest wspaniala kolorystka
Jak jestem w Polsce, jezdze tylko do nich a mam kawalek do Lodzi. Na prawde polecam
Lija28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 07:17   #89
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Fryzjer, Łódź, dom, ŚLUBNA

Witam mieszkam w Łodzi (RETKINIA)
Poszukuję fryzjerki, która uczesze mnie na mój własny ślub. Ślub mam 1 maja tego roku (Święto Pracy), a wiadomo, że salony są w ten dzień pozamykane, dlatego poszukuję pani/dziewczyny która przyjedzie w sobotę rano do mnie do domu i zrobi mi fryzurę. Dodam, że oprócz mnie do uczesania będzie jeszcze moja siostra i moja mama.
Jeśli chodzi o fryzurę jaką chcę - dodałam ją w załączniku.
Na wykonanie fryzury próbnej dojadę w każde miejsce na terenie Łodzi, termin na próbną - chciałabym aby to był początek marca.
Pozdrawiam!!!
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 18:55   #90
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Dobry fryzjer Łödz.

Ja wybrałam się przed świętami jeszcze ponownie do Envy hair club na Piotrkowskiej(wcześniej byłam u Sylwii gdy pracowała w innym salonie, gdy teraz ma własny znowu tam trafiłam, zresztą zawsze wychodzę od niej zadowolona ).
Zdecydowałam się na baaardzo radykalną zmianę - głównie w kolorze - zdjęłyśmy czarny kolor z włosów i położyłyśmy rudy.
Wyszło coś, co zrobiło furorę wśród mojej rodziny i znajomych. Ja sama miałam problem z oswojeniem się z nową wersją mnie (zawsze miałam ciemne włosy), ale uczciwie muszę przyznać, że w salonie zrobiono kawał dobrej roboty i to za nieduże pieniądze. Zresztą, w załączniku zdjęcia. Pierwsze to takie porównanie przed wizytą - po wizycie. Kolor na tym po prawo jest odrobinę przekłamany aparatem - lepiej go widać na drugim zdjęciu, które było już zrobione jakiś czas po farbowaniu, już po powrocie do Poznania. A trzecie zdjęcie - to kolor pod koniec stycznia Boski.

Śmiało mogę polecić ten salon, wszystkie zabiegi u Sylwii robili mi uczniowie, ale z Sylwią "wiszącą" ciągle nad ich głowami, tłumaczącą, pokazującą. Fajna rzecz, sama też sporo wiedzy z tego wyniosłam ;D No i mam pewność (ale o tym już wcześniej pisałam), że wszystko będzie perfekcyjnie zrobione.

Do tego dokupiłam sobie za jakieś grosze u nich taki spray nabłyszczający do fryzury, coś genialnego na wyjścia. Wcześniej raczej ograniczałam się do wosku na końcówki, ale efektu nie da się w ogóle porównać. No i nie wciskali mi nachalnie żadnych produktów, bo to by było wkurzające, sama się zapytałam czy nie mają czegoś takiego jak użyli na sam koniec robienia mi fryzury.
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-24 17:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.