Pierre Rene dwubazowa maskara - ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-11, 16:14   #1
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793

Pierre Rene dwubazowa maskara - ?


Właśnie wróciłam z "wycieczki" po sklepach i oczywiście nie było możliwości, żebym nie odwiedziła każdej drogerii po drodze
a, że kończy mi się czarny tusz do rzęs, akurat szczególnie na nie zwracałam uwagę
i zauważyłam właśnie tą dwubazową maskarę Pierre Rene
no i mam pytanie czy któraś może jej używała?
Bo na KW jej nie ma i na forum też nie znalazłam (chyba, że źle szukam
cena jest bardzo przystępna: ok 22 zł a ja ostatnio "zachorowałam" na jakąś dwubazową maskarę. Chciałam kupić Bourjois, ale ma za dużo marnych ocen na KW więc zrezygnowałam
prosiłabym o informacje
pozdrawiam
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-12, 09:52   #2
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Re: Pierre Rene dwubazowa maskara - ?

nikt nie wie?

> Właśnie wróciłam z "wycieczki" po sklepach i oczywiście nie było możliwości, żebym nie odwiedziła każdej drogerii po drodze
> a, że kończy mi się czarny tusz do rzęs, akurat szczególnie na nie zwracałam uwagę
> i zauważyłam właśnie tą dwubazową maskarę Pierre Rene
> no i mam pytanie czy któraś może jej używała?
> Bo na KW jej nie ma i na forum też nie znalazłam (chyba, że źle szukam
> cena jest bardzo przystępna: ok 22 zł a ja ostatnio "zachorowałam" na jakąś dwubazową maskarę. Chciałam kupić Bourjois, ale ma za dużo marnych ocen na KW więc zrezygnowałam
> prosiłabym o informacje
> pozdrawiam
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-12, 11:17   #3
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Pierre Rene dwubazowa maskara - ?

Ja troche z innej bajki aczkolwiek troche na temat. Tak sie zastanawialam czemu takie tusze robia na wizazu taka furore? Taki tusz ma mniejsza pojemnosc (chyba, nie patrzylam w sklepie ile ma pojemnosci tylko tak na oko wyglada), a kosztuje jakby nie bylo ladnych pare groszy. I tak sie zastanawiam: czy nie lepiej kupic taka baze osobno? Mozna jej uzywac do jakiego sie tuszu chce. Pojemnosc normalna i do tego nasz ulubiony tusz tez w normalnej pojemnosci i wyjdzie to taniej a na dluzej starczy. Widzialam pare razy w sklepie na polce z Maybelline, ze jest taka biala baza. Ja mam jeszcze jeden katalog gdzie taka baza jest do kupienie razem z pogrubiajacym tuszem w komplecie ale opakowania sa dwa osobne. Dla mnie to wychodzi taniej kupic taka baze osobno i do tego uzywac naszego ulubionego tuszu. Co wy o tym sadzicie moze ta baza jest do d... skoro tylko tusz z baza w jednym robi furore i nie oplaca sie kupowac takiej osobnej bazy?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-12, 11:40   #4
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Re: Pierre Rene dwubazowa maskara - ?

szczerze mówiąc nie miałam pojęcia, że bazy istnieją osobno
takie rozwiązanie (osobno tusz i baza) zdecydowanie bardziej mi odpowiada
bardzo dziękuję za informacje
szykuję się do nalotu na drogerie
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-12, 11:55   #5
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Re: Pierre Rene dwubazowa maskara - ?

moni napisał(a):
> Widzialam pare razy w sklepie na polce z Maybelline, ze jest taka biala baza. Co wy o tym sadzicie moze ta baza jest do d... skoro tylko tusz z baza w jednym robi furore i nie oplaca sie kupowac takiej osobnej bazy?

ja jestem posiadaczka tej bazy (Maybelline) i pisze z mojego punktu widzenia, ze jest do d... i wlasciwie nie wiem czemu jej do kosza jeszcze nie wyrzucilam. A jak sie maja bazy w polaczeniu (2 w 1) z maskara, to nie wiem, wystarczy mi, ze Maybelline sie nie sprawdzila, to nie kusze sie na inne.
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-12, 13:10   #6
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Re: Pierre Rene dwubazowa maskara - ?

wracając do tematu bazy, ja mam taką właśnie z Palomy, to jest wprawdzie odżywka ale może służyć za bazę pod tusz kolorowy bo świetnie się do tego nadaje. Baza ta ma kolor taki "perłowobiały" (nie jest przezroczysta)i zostawia na rzęsach białą poświatę (ma właśnie taki kolor jak bazy z tuszy tych dwubazowych), ładnie rozdziela rzęsy i podkręca w wyrażny sposób.Tusz się lepiej nakłada i trzyma cały dzień bez zmian. Zużywam juz drugie opakowanie tej odżywki, pierwsze miałam chyba 2 miesiace i musze przyznać, że to naprawdę dobry produkt (rzęsy także są zdrowsze i szybciej wyrastają now). Poza tym pod tusz to naprawdę (jak dla mnie) rewelacja.
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-12, 13:37   #7
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Pierre Rene dwubazowa maskara - ?

Mysle ze wiekszosc baz dziala jak odzywka z mniejszym lub wiekszym skutkiem, Te co widzialam mialy zawsze cos w skladzie chodzby nawilzajaca prowitamine B5
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.