Kosmetyki Essence - cz. XII - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-02, 23:41   #3511
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość

W ogóle puder z Essence jest cudowny. Wierz mi, że ja świecę się jak latarnia (nos), ale ten puder baaaaardzo pomaga.


Który dokładnie?



Dziewczyny,jak uratować mój przesuszony eyeliner w żelu z Essence(czarny)?Wiem,że Katosu ma filmik,kiedyś reanimowałam eyeliner z Catrice w/g jej wskazówek i niestety tylko go zepsułam.Czego dolać,aby był bardziej rzadszy?
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 23:43   #3512
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Który dokładnie?

Dziewczyny,jak uratować mój przesuszony eyeliner w żelu z Essence(czarny)?Wiem,że Katosu ma filmik,kiedyś reanimowałam eyeliner z Catrice w/g jej wskazówek i niestety tylko go zepsułam.Czego dolać,aby był bardziej rzadszy?
Mowa o pudrze Fix&Matte! Też go uwielbiam. Mat lepszy niż po użyciu Dermablend.
Polecam dodać do eyelinera Duraline, znam sposób Katosu, jednak uważam, że za dużo z nim zabawy (mieszanie gliceryny z wodą, odlewanie, mieszanie z bazą).
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 23:59   #3513
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Tak, dokładnie miałam na myśli F&M. Niesamowity jest, najlepszy puder jaki miałam w życiu, dosłownie! Miałam najróżniejsze w kamieniu, sypki z My Secret, ale ten jest zdecydowanie KRÓLEM wśród tych wszystkich.

Przesuszony eyeliner? Długo go masz? Ja mam też czarny i nadal jest najcudowniejszy na świecie. Jakoś może w październiku/listopadzie kupiłam. Prawie jest nietknięty, ciut podziobany, więc będzie przykro jak się zmarnuje.
Jak tak się stanie, to kontynuuję przygodę z Oriflame (te z Very Me są przecudowne, lepiej nimi mi się maluje niż Wibo) i przerzucam się na te w kałamarzu. Maluję raz na ruski rok eyelinerem, to po co ma się marnować.

Edytowane przez Katarynka92
Czas edycji: 2012-02-03 o 00:00
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 00:04   #3514
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Alejandro Pokaż wiadomość
Mowa o pudrze Fix&Matte! Też go uwielbiam. Mat lepszy niż po użyciu Dermablend.

Ooo...tyle czasu śledzę ten wątek,a ominęłam ten puder!To ten?Akurat szukam pudru matującego,myślałam o Jadwidze,ale chyba skusze się na ten.Czy można gdzieś zobaczyć skład?

Cytat:
Napisane przez Alejandro Pokaż wiadomość
Polecam dodać do eyelinera Duraline, znam sposób Katosu, jednak uważam, że za dużo z nim zabawy (mieszanie gliceryny z wodą, odlewanie, mieszanie z bazą).

Nie mam Duraline.
Chyba zrobię mieszankę wody z gliceryną i tylko tym rozcieńczę eyeliner.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 01:04   #3515
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość

ooo...tyle czasu śledzę ten wątek,a ominęłam ten puder!to ten?akurat szukam pudru matującego,myślałam o jadwidze,ale chyba skusze się na ten.czy można gdzieś zobaczyć skład?

Naprawdę rewelacja jeśli chodzi o mat. Ma kilka minusów, ale póki co przy nim zostaję. Dzięki niemu z robię jedną poprawkę nosa dziennie (przy zwykłych sypańcach - co godzinę). Jest trochę suchy. Nie można przesadzić z ilością, bo będzie widoczny, ale najważniejsze, że jest skuteczny. Gdyby jeszcze robił to co Vichy - optycznie wygładzał cerę to byłby dopiero cud

Skład Fix&Matte! :
ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, POLYETHYLENE, DISODIUM EDTA, SODIUM DEHYDROACETATE, BUTYLPARABEN, ETHYLPARABEN, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN


Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
nie mam duraline.
chyba zrobię mieszankę wody z gliceryną i tylko tym rozcieńczę eyeliner.
Z tego, co pamiętam jedna miarka gliceryny na dwie miarki wody.
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 07:42   #3516
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Z tramwaju nie zobaczysz. Hebe jest w ciągu ulicy Świętokrzyskiej, niemal na przeciwko Rossmana- po drugiej stronie ulicy, budowy znaczy hehe
Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
To jest w tym wysokim budynku gdzie coffeeheaven Jak wejdziesz do środka pierwszymi drzwiami (co zalecam zrobić bo tam strasznie wieje ) to musisz iść jak do coffeeheaven i jeszcze dalej takim wąskim korytarzykiem Jest oczywiście drugie wejście z ulicy bezpośrednio, ale z racji mrozów polecam to jeśli jedziesz tramwajem
Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Jak od tramwaju to idziesz do Świętokrzyskiej - tą stroną ulicy, którą masz po prawej (czyli po lewej masz budowę) i po tej stronie ulicy jest Hebe - nie sposób nie zauważyć tego żarówiastego różu
Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Ja też próbowałam dojrzeć z tramwaju, aż TŻ się pytał co tak się gapię. Ale z tramwaju nie dojrzysz (chyba ).
Dziekuję Wam bardzo za odpowiedzi. W końcu wyszłam później z pracy i poszłam do Jasmin, bo dawno nie byłam. W szoku jestem bo zrobili szafę Yoko i Vipery !!! Wreszcie kosmetyki polskie w drogeriach sieciowych. Jeszcze tylko Celii mi brakuje.
Kupiłam białą kredkę z Metallics, bo chyba mają wycofać, więc chce wypróbować . Widziałam kremy do rąk Essence przy kasie, ale był tylko mandarynkowy, chyba kosztował coś koło 5 zł, bo był w promocji (pewna nie jestem).
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 09:11   #3517
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Chcęęęęęęęęęęęęę obaaa. :slina :
No kurcze...a mnie jakoś serce nie drży na ich wigok. Bardziej czekałabym na kolorową limitkę....

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Oj będzie maska wg mnie ;-)
Podkład w musie kryje nieźle, ale sam w sobie jest bardzo "pudrowy".
Jeśli na to fix - to będziesz miała mat nie do zdarcia z jednym ALE:
Wysuszysz twarz na wiór, więc po dwóch tygodniach, tyle daję na oko - odstawisz ten podkład, zarzucając mu podkreślanie suchych skórek ;-)
Ja tak to widzę...niestety
tak, ten podkład jest cieżki i pomarańczowy. Puder natomiast super.
Cytat:
Napisane przez anytka19 Pokaż wiadomość
Serio?! :O już się nie mogę doczekać... najarałam się na niego jak szczerbaty na suchary xDD
Polecacie I <3 Extreme? potrzebuje tuszu, który po 2 warstwach ekstremalnie pogrubi rzęsy, nie mylić ze sklejonymi kępami...
Ja go nie polecam- przez tą mega szczotę uzyskiwałam seksowne posklejane pajęcze nóżki, ozdobione koronką ksero.

Cytat:
Napisane przez Alejandro Pokaż wiadomość
Mowa o pudrze Fix&Matte! Też go uwielbiam. Mat lepszy niż po użyciu Dermablend.
Polecam dodać do eyelinera Duraline, znam sposób Katosu, jednak uważam, że za dużo z nim zabawy (mieszanie gliceryny z wodą, odlewanie, mieszanie z bazą).
Też go posiadam. Kończy się i nie wiem czy drugie pudełko będzie tak samoświetne.... Ech

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Dziekuję Wam bardzo za odpowiedzi. W końcu wyszłam później z pracy i poszłam do Jasmin, bo dawno nie byłam. W szoku jestem bo zrobili szafę Yoko i Vipery !!! Wreszcie kosmetyki polskie w drogeriach sieciowych. Jeszcze tylko Celii mi brakuje.
Kupiłam białą kredkę z Metallics, bo chyba mają wycofać, więc chce wypróbować . Widziałam kremy do rąk Essence przy kasie, ale był tylko mandarynkowy, chyba kosztował coś koło 5 zł, bo był w promocji (pewna nie jestem).
Tak, Jasmin jest totaną skarbnicą naszych rodzimych marek. W zakupach kosmetycznych często kieruję się pobudkami patriotycznymi
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 09:22   #3518
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość

Ooo...tyle czasu śledzę ten wątek,a ominęłam ten puder!To ten?Akurat szukam pudru matującego,myślałam o Jadwidze,ale chyba skusze się na ten.Czy można gdzieś zobaczyć skład?




Nie mam Duraline.
Chyba zrobię mieszankę wody z gliceryną i tylko tym rozcieńczę eyeliner.
Niestety skład jest straszny tego pudru, a szkoda Dobrze matuje, nic dziwnego, a co pierwsze w składzie? OMG
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 09:33   #3519
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Niestety skład jest straszny tego pudru, a szkoda Dobrze matuje, nic dziwnego, a co pierwsze w składzie? OMG
No właśnie to mnie trochę przeraża.... Chociaż nie zauważyłam aby dodatkowo wysuszał. Może dlatego, że na noc zamiast kremu olejek ląduje na skórze....
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 09:47   #3520
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Dziekuję Wam bardzo za odpowiedzi. W końcu wyszłam później z pracy i poszłam do Jasmin, bo dawno nie byłam. W szoku jestem bo zrobili szafę Yoko i Vipery !!! Wreszcie kosmetyki polskie w drogeriach sieciowych. Jeszcze tylko Celii mi brakuje.
Kupiłam białą kredkę z Metallics, bo chyba mają wycofać, więc chce wypróbować . Widziałam kremy do rąk Essence przy kasie, ale był tylko mandarynkowy, chyba kosztował coś koło 5 zł, bo był w promocji (pewna nie jestem).
Ma być szafa celii i paese też szafa zamiast tego wypierdka
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 10:20   #3521
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość
Tak, dokładnie miałam na myśli F&M. Niesamowity jest, najlepszy puder jaki miałam w życiu, dosłownie! Miałam najróżniejsze w kamieniu, sypki z My Secret, ale ten jest zdecydowanie KRÓLEM wśród tych wszystkich.

Przesuszony eyeliner? Długo go masz? Ja mam też czarny i nadal jest najcudowniejszy na świecie. Jakoś może w październiku/listopadzie kupiłam. Prawie jest nietknięty, ciut podziobany, więc będzie przykro jak się zmarnuje.
Jak tak się stanie, to kontynuuję przygodę z Oriflame (te z Very Me są przecudowne, lepiej nimi mi się maluje niż Wibo) i przerzucam się na te w kałamarzu. Maluję raz na ruski rok eyelinerem, to po co ma się marnować.
Pytanie kierowane nie do mnie, ale odpowiem. Mam swój eyeliner od czerwca i od jakiegoś miesiąca, przy codziennym stosowaniu, zaczął mi wysychac. Jednak nie jest to jeszcze kamień, jak np. Ingloty po paru miesiącach. Teraz przyjął formę takiego typowego eyelinera w żelu, bo wcześniej to takie maselkoo było . Najlepsze jest to, że kiedyś właśnie narzekalam na tę rzadką konsystencję, a teraz mi jej brak. O wiele lepiej nakladalo się eyeliner.
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 10:37   #3522
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Pytanie kierowane nie do mnie, ale odpowiem. Mam swój eyeliner od czerwca i od jakiegoś miesiąca, przy codziennym stosowaniu, zaczął mi wysychac. Jednak nie jest to jeszcze kamień, jak np. Ingloty po paru miesiącach. Teraz przyjął formę takiego typowego eyelinera w żelu, bo wcześniej to takie maselkoo było . Najlepsze jest to, że kiedyś właśnie narzekalam na tę rzadką konsystencję, a teraz mi jej brak. O wiele lepiej nakladalo się eyeliner.
No właśnie też mój zgęstniał. Linera uzywam dość rzadko, ale nie znosze wyrzucać nie wykończonych opakować kosmetyków które lubię.....
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 11:35   #3523
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Lungo i Śniegowa - dziwne, że Wasze linery podeschły, mój fioletowy i zielony jak masłowate były, tak są... a kupiłam je zaraz jak się ukazały...może dlatego, że w sumie nie używam ich bardzo często, jak inne żelaki, bo mnie ta konsystencja do szału doprowadza...
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 11:52   #3524
iguanaiguana
Zadomowienie
 
Avatar iguanaiguana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 890
GG do iguanaiguana
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Który dokładnie?



Dziewczyny,jak uratować mój przesuszony eyeliner w żelu z Essence(czarny)?Wiem,że Katosu ma filmik,kiedyś reanimowałam eyeliner z Catrice w/g jej wskazówek i niestety tylko go zepsułam.Czego dolać,aby był bardziej rzadszy?
Ja właśnie ratowałam turkusowy z sun club.Dodałam poprostu trochę bazy pod makijaż Kobo.Wymieszałam i efekt zadowalający.Zobaczymy na jak długo.
iguanaiguana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 12:04   #3525
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

teraz patrze na listę drogerii

i dodaję wpis,

Ostrów Wielkopolski Drogeria Natura ul Wrocławska (2 szafy)
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 12:09   #3526
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Dziękuję za odpowiedzi

Myślałam, że tego typu kosmetyki psują się jak się je tylko otworzy, bez znaczenia jak często się je używa. To jak w końcu jest? Tak jak mówię, tyle że doprawia się je nową dawką tlenu, tak?

Ja uwielbiam tę masłowatą konsystencję. Zobaczymy jak z nim będzie.

Szukałam składu F&M. Jak chodzi o wygładzenie skóry, to jak mi strasznie zależy na niesamowicie gładkiej, to używam bazy L'oreal. Eveline też nieźle się spisuje (chociaż tego miałam próbki jedynie). Soraya też wygładza. I w ogóle zauważyłam wygładzenie po użyciu pudru sypkiego z My Secret. Później poprawki w ciągu dnia F&M na strefę T. Efekt rewelacyjny.
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 12:26   #3527
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

W sumie ten F&M ma brzydki składnik główny i do tej pory się właśnie wzbraniałam przed nim dlatego...tyle, że jak przejrzałam skład innych mazideł, np.podkładów zdaje się i kremu do twarzy /wybaczcie, że bez konkretów, ale piszę z pracy/ to też wynalazłam owe Aluminium i jakoś tak sobie teraz myślę, że nic mi szczególnie nie szkodziło...a przesuszenie? zawsze miałam skłonności, mimo tłustej cery i cackania się z nią jak z suchą
Może go kupię ...?

oraz:
Czytam wasze namiary GPS na Jaśmin i widzę siebie na wszystkich tych ulicach, ale nie widzę Jaśminu...możecie jeszcze raz, jak dla turysty? ;-)
Może inaczej...jaki to to ma adres - na stronie jest kilka, a zależy mi na tej właśnie z Joko i Viperą w centrum. Wiem wiem...ile można ;-)
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:38   #3528
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;32034214]Lungo i Śniegowa - dziwne, że Wasze linery podeschły, mój fioletowy i zielony jak masłowate były, tak są... a kupiłam je zaraz jak się ukazały...może dlatego, że w sumie nie używam ich bardzo często, jak inne żelaki, bo mnie ta konsystencja do szału doprowadza...[/QUOTE]

Ja tez na początku kupowałam.... Nie wiem skąd to się bierze.

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
W sumie ten F&M ma brzydki składnik główny i do tej pory się właśnie wzbraniałam przed nim dlatego...tyle, że jak przejrzałam skład innych mazideł, np.podkładów zdaje się i kremu do twarzy /wybaczcie, że bez konkretów, ale piszę z pracy/ to też wynalazłam owe Aluminium i jakoś tak sobie teraz myślę, że nic mi szczególnie nie szkodziło...a przesuszenie? zawsze miałam skłonności, mimo tłustej cery i cackania się z nią jak z suchą
Może go kupię ...?

oraz:
Czytam wasze namiary GPS na Jaśmin i widzę siebie na wszystkich tych ulicach, ale nie widzę Jaśminu...możecie jeszcze raz, jak dla turysty? ;-)
Może inaczej...jaki to to ma adres - na stronie jest kilka, a zależy mi na tej właśnie z Joko i Viperą w centrum. Wiem wiem...ile można ;-)

Nie wim jaki to ma adres, to nie "na ulicy" jest w ogóle- Wychodzisz ze Złotych tym najniższym wyjściem (lub głównym) i kierujesz się prosto, po schodkach w górę. Zobaczysz tam obrotowe drzwi kierujące Cię na Centralny. Jasmin jest po lewej stronie
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:46   #3529
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Ja mam suchą cerę, a F&M mnie nie wysusza.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 14:04   #3530
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja mam suchą cerę, a F&M mnie nie wysusza.
Mnie też nie, a też mam suchą
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 14:25   #3531
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
(...)Nie wim jaki to ma adres, to nie "na ulicy" jest w ogóle- Wychodzisz ze Złotych tym najniższym wyjściem (lub głównym) i kierujesz się prosto, po schodkach w górę. Zobaczysz tam obrotowe drzwi kierujące Cię na Centralny. Jasmin jest po lewej stronie
Och, dzięki, to już wiem, myślałam, że rozprawiałyście nad kolejnym Jasminem, którego nie byłam w stanie namierzyć przez te przesiadki tramwajowe...no tak, zależy kto z której strony jedzie dzięki

Czy ja już całkiem zdurniałam, że zamiast się skupić na pracy /w pracy/ myślę, co by tu sobie z essence kupić ? myślę o tym Fix&Matt na mój zacny nos świecący
Albo Multi Action /to już nie na nos /...tylko kurcze, nie wiem czy to aby nie po niej mi się tak rzęsy sypały...chyba, że trafiła na taki moment /zdarzyło się Wam wypadanie po niej? komuś znajomemu może?/
__________________
DONE
is better
THAN
perfect



Edytowane przez anibiaa
Czas edycji: 2012-02-03 o 14:28
anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 14:51   #3532
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja mam suchą cerę, a F&M mnie nie wysusza.
mnie F&M nie wysusza bardziej niz inne pudry sypkie a do tego na dluzej matuje, wiec jestem zadowolona
__________________
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 15:58   #3533
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Przyszłam do Was po prośbie Chciałam wyżebrać od jakiejś dobrej duszy recenzję porównawczą essencowej bazy pod cienie i tępielca z virtuala, any volunteers? Chodzi mi konkretnie o działanie, czy essencowa trzyma cienie ładnie na swoim miejscu przez ok. 14 godzin
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 16:09   #3534
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Przyszłam do Was po prośbie Chciałam wyżebrać od jakiejś dobrej duszy recenzję porównawczą essencowej bazy pod cienie i tępielca z virtuala, any volunteers? Chodzi mi konkretnie o działanie, czy essencowa trzyma cienie ładnie na swoim miejscu przez ok. 14 godzin
Jeżeli chodzi o tą z I Love to u mnei się nie sprawdza cienie po kilku godzinach były w załamaniu powieki, inne bazy trzymają mi cienie aż do zmycia.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 16:26   #3535
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Ja również niestety na tej bazie się zawiodłam. Ale nie mam innej na oczy, więc trzeba sobie radzić.

Edytowane przez Katarynka92
Czas edycji: 2012-02-03 o 16:57
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 16:36   #3536
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

U mnie też się nie sprawdziła.. działa w sumie jak chce i kiedy chce, ale w większości przypadków cienie schodzą i są w załamaniu..
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 17:23   #3537
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Ja też niedaleko Legii
Okaże się, że my sąsiadki.

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Który dokładnie?



Dziewczyny,jak uratować mój przesuszony eyeliner w żelu z Essence(czarny)?Wiem,że Katosu ma filmik,kiedyś reanimowałam eyeliner z Catrice w/g jej wskazówek i niestety tylko go zepsułam.Czego dolać,aby był bardziej rzadszy?
Mi też troszkę wysechł.

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ma być szafa celii i paese też szafa zamiast tego wypierdka
Ooo, a skąd wiesz?

Cytat:
Napisane przez iguanaiguana Pokaż wiadomość
Ja właśnie ratowałam turkusowy z sun club.Dodałam poprostu trochę bazy pod makijaż Kobo.Wymieszałam i efekt zadowalający.Zobaczymy na jak długo.
Spróbuję chyba tej metody.

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Och, dzięki, to już wiem, myślałam, że rozprawiałyście nad kolejnym Jasminem, którego nie byłam w stanie namierzyć przez te przesiadki tramwajowe...no tak, zależy kto z której strony jedzie dzięki

Czy ja już całkiem zdurniałam, że zamiast się skupić na pracy /w pracy/ myślę, co by tu sobie z essence kupić ? myślę o tym Fix&Matt na mój zacny nos świecący
Albo Multi Action /to już nie na nos /...tylko kurcze, nie wiem czy to aby nie po niej mi się tak rzęsy sypały...chyba, że trafiła na taki moment /zdarzyło się Wam wypadanie po niej? komuś znajomemu może?/
Drogeria, o którą nam chodziło (czy widać ją z tramwaju czy nie), to była Hebe. Ale niegramatycznie, ale chyba wiadomo o co chodzi?
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 17:31   #3538
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Przyszłam do Was po prośbie Chciałam wyżebrać od jakiejś dobrej duszy recenzję porównawczą essencowej bazy pod cienie i tępielca z virtuala, any volunteers? Chodzi mi konkretnie o działanie, czy essencowa trzyma cienie ładnie na swoim miejscu przez ok. 14 godzin
Nie wiem jak Virtual, ale o ile essence jest super jako korektor na górną powiekę, to, gdy położyć na niej cienie nagle zaczyna pić tłuszcz i wilgoc i pięknie rolować się wraz z cieniami w załamaniu powieki w taki sposob, ze mam piękne kawałki cienia tam :P
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 17:34   #3539
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
(...)Drogeria, o którą nam chodziło (czy widać ją z tramwaju czy nie), to była Hebe. Ale niegramatycznie, ale chyba wiadomo o co chodzi?
No to już wszystko jasne, bo właśnie jak tak czytałam to mi wychodziło, że stoję przed Hebe na przeciwko ex-Smyka Jerozolimskie.
Zatem jutro kierunek Jaśmin
dzięki i już nie mieszam.
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 17:50   #3540
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Ooo, a skąd wiesz?
Uwielbiany przez nas wszystkie Pan Ochroniarz jest skarbnicą wiedzy
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:12.