Długodystansowcy, rzadki seks, brak orgazmu, strach przed ciążą..? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-02, 19:11   #1
Dara97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Question

Długodystansowcy, rzadki seks, brak orgazmu, strach przed ciążą..?


Hej. Specjalnie założyłam tu konto by móc się poradzić :P

Moja sytuacja wygląda tak, że od 3 lat jestem z chłopakiem (on 19, ja 20 lat), współżycie zaczęliśmy rok temu (on jest moim pierwszym, i ja jego pierwszą)... i od zeszłego roku kochaliśmy się 3 razy.
Do niedawna myślałam, że kochamy się tak rzadko dlatego, że niezbyt mamy gdzie (ciągle ktoś jest w domu, i u niego i u mnie, a trochę głupio było by wyganiać specjalnie rodzinkę), albo może dlatego że jednak bądź co bądź jestem niedoświadczona i muszę się wszystkiego nauczyć. Oboje dodatkowo mamy problemy z tym by skończyć (ja wgl nie miałam nigdy orgazmu, on tak, ale po 2-3h kochania się musiał dokończyć ręcznie).
Niedawno udało nam się szczerze porozmawiać i wreszcie wyznał mi, czemu stara się tego unikać... mianowicie panicznie boi się ciąży (uwielbia dzieci i kiedyś chce mieć własne, po prostu jeszcze nie w tak młodym wieku).
Z jednej strony ogromnie się cieszę że mi to powiedział, bo wreszcie wiem o co chodzi... jesteśmy na siebie na maksa nakręceni i chcielibyśmy się kochać częściej, ale też nie chcę go do tego zmuszać, bo czułabym się okropnie wiedząc, że tuż po oblewa go zimny pot, i że cały czas w trakcie stosunku się stresuje, czy aby wszystko jest OK (ja biorę tabletki, on używa gumek, ale mimo tego ma stresa).
Wpadliśmy na pomysł, by na razie przerzucić się na seks oralny, ale na razie nie możemy się jakoś do tego zabrać.. XD wiem że chciałby spróbować, a ja z kolei mam wątpliwości czy podołam pieszcząc jego, i czy jemu nie będzie nic przeszkadzało w trakcie pieszczenia mnie (wygląd, smak, zapach, czy żaden upierdliwy włosek nie będzie go kłuć.. :P)

Macie pomysły jak mogłabym mu pomóc? Czuję się totalnie bezradna Do psychologa ani seksuologa raczej go nie zaciągnę - jest bardzo skryty, tylko mi o tym powiedział, z nikim innym nie porozmawia. Liczę na dobre rady i z góry dziękuję! <3
Dara97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 19:26   #2
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Długodystansowcy, rzadki seks, brak orgazmu, strach przed ciążą..?

Cytat:
Napisane przez Dara97 Pokaż wiadomość
Hej. Specjalnie założyłam tu konto by móc się poradzić :P

Moja sytuacja wygląda tak, że od 3 lat jestem z chłopakiem (on 19, ja 20 lat), współżycie zaczęliśmy rok temu (on jest moim pierwszym, i ja jego pierwszą)... i od zeszłego roku kochaliśmy się 3 razy.
Do niedawna myślałam, że kochamy się tak rzadko dlatego, że niezbyt mamy gdzie (ciągle ktoś jest w domu, i u niego i u mnie, a trochę głupio było by wyganiać specjalnie rodzinkę), albo może dlatego że jednak bądź co bądź jestem niedoświadczona i muszę się wszystkiego nauczyć. Oboje dodatkowo mamy problemy z tym by skończyć (ja wgl nie miałam nigdy orgazmu, on tak, ale po 2-3h kochania się musiał dokończyć ręcznie).
Niedawno udało nam się szczerze porozmawiać i wreszcie wyznał mi, czemu stara się tego unikać... mianowicie panicznie boi się ciąży (uwielbia dzieci i kiedyś chce mieć własne, po prostu jeszcze nie w tak młodym wieku).
Z jednej strony ogromnie się cieszę że mi to powiedział, bo wreszcie wiem o co chodzi... jesteśmy na siebie na maksa nakręceni i chcielibyśmy się kochać częściej, ale też nie chcę go do tego zmuszać, bo czułabym się okropnie wiedząc, że tuż po oblewa go zimny pot, i że cały czas w trakcie stosunku się stresuje, czy aby wszystko jest OK (ja biorę tabletki, on używa gumek, ale mimo tego ma stresa).
Wpadliśmy na pomysł, by na razie przerzucić się na seks oralny, ale na razie nie możemy się jakoś do tego zabrać.. XD wiem że chciałby spróbować, a ja z kolei mam wątpliwości czy podołam pieszcząc jego, i czy jemu nie będzie nic przeszkadzało w trakcie pieszczenia mnie (wygląd, smak, zapach, czy żaden upierdliwy włosek nie będzie go kłuć.. :P)

Macie pomysły jak mogłabym mu pomóc? Czuję się totalnie bezradna Do psychologa ani seksuologa raczej go nie zaciągnę - jest bardzo skryty, tylko mi o tym powiedział, z nikim innym nie porozmawia. Liczę na dobre rady i z góry dziękuję! <3
Na takie irracjonalne lęki nie ma dobrych rad poza seksuologiem, czy psychologiem. Niestety...
Przerzucenie się na oral, to tylko chwilowy plasterek na większy problem.
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 06:31   #3
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Długodystansowcy, rzadki seks, brak orgazmu, strach przed ciążą..?

Moze chlopak dojrzeje w koncu i zaufa antykoncepcji, ale to pewnie wymaga czasu.

Tak jak napisala Toblerone - seks oralny nie zastapi wam zwyklego seksu.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 07:47   #4
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Długodystansowcy, rzadki seks, brak orgazmu, strach przed ciążą..?

Oboje musicie dojrzeć do seksu i tyle. Albo aż tyle.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 09:10   #5
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: Długodystansowcy, rzadki seks, brak orgazmu, strach przed ciążą..?

Na sile nikogo nie zmusisz.
Albo to czujesz, albo nie.
Może nie jesteście na tym etapie by juz zaczynać.

Bierzesz tabletki, on jeszcze dodatkowo nosi gumki - co jeszcze wam potrzeba? Nie wymyslajcie ciąży gdzie jej nie ma.

Albo nie kochajcie się, skoro nie uniesiecie (w razie wu) konsekwencji seksu.
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 06:04   #6
lenka557
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 13
Dot.: Długodystansowcy, rzadki seks, brak orgazmu, strach przed ciążą..?

a co do braku orgazmu... cóż, macie niewielkie doświadczenie, nie ma co się zamartwiać póki co. Z czasem się dotrzecie i poznacie nawzajem swoją anatomię, ale do tego trzeba praktyki
lenka557 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 14:16   #7
Luki292
Raczkowanie
 
Avatar Luki292
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 75
Dot.: Długodystansowcy, rzadki seks, brak orgazmu, strach przed ciążą..?

Co do twojego chłopaka to uważam ze może trochę koloryzować i "ciaza" jest jego wymowka.
Jestes jego pierwsza, mało uprawiacie razem seksu i on po 2-3h musi dokonczyc reka.
Ja to widze tak ze on za dużo bawi się sam ze swoja reka.

Jeśli ty się zabezpieczasz on nie musi, a wasza bądź tylko jego panika tez nie ma uzasadnienia.
Powinniscie przemyslec sobie to wszystko ze albo seks i to co może kiedyś z niego wyniknąć albo problemy które teraz macie i które będą z wami jeszcze bardzo długo.
__________________
Zycie to film a to od Ciebie zależy czy będziesz statysta czy gwiazda
Luki292 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-17, 22:50   #8
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Długodystansowcy, rzadki seks, brak orgazmu, strach przed ciążą..?

Za dużo ręki i nie czuje pochwy. Jak odstawi Renatę to z czasem będzie lepiej.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 08:00   #9
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: Długodystansowcy, rzadki seks, brak orgazmu, strach przed ciążą..?

Im ciasniejsza pochwa tym lepiej 😁
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 13:26   #10
Artur93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 248
Dot.: Długodystansowcy, rzadki seks, brak orgazmu, strach przed ciążą..?

Z doświadczenia powiem - częsta masturbacja to przyczyna kłopotów z dojściem - przyzwyczajenie penisa do uścisku ręką powoduje zmniejszoną wrażliwośc na bodźce pochodzące z pochwy partnerki
Artur93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-07 14:26:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:28.