Farby Allwaves - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-21, 14:56   #1
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Question

Farby Allwaves


Co sądzicie o farbach Allwaves - czy dobre, fajne kolory, długo się trzymają głowy? Proszę o opinie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 15:29   #2
paulinka_m88
Przyczajenie
 
Avatar paulinka_m88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Dot.: Farby Allwaves - opinie!

pierwszy raz słysze o takiej marce farb he
paulinka_m88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 21:01   #3
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Smile Dot.: Farby Allwaves - opinie!

Podciagam Mnie rowniez interesuja te farby - zwlaszcza jasny braz oraz jasny popielaty braz, o
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 22:58   #4
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Farby Allwaves - opinie!

Odświeżam temat

Znalazłam takie info w necie:

"Jest nowoczesnym kosmetykiem do farbowania włosów. Wyprzedza o krok inne produkty porównując ich łatwość zastosowania i niezwykłe rezultaty. Otrzymanie jednolitego koloru oraz zachowanie długotrwałego efektu koloryzacji to niewątpliwe zalety tej farby. Kompozycja zawiera składniki o działaniu chroniącym i zmiękczającym nie podrażnia skóry, a jej działanie jest znacznie mniej agresywne- włosy są miękkie, błyszczące, a kolor jest trwały. Całkowicie pokrywa siwe włosy, bezpośrednio rozjaśnia nawet o 4 tony, długo utrzymuje się jednolity kolor, zachowuje naturalną równowagę fizjologiczną skóry. Szeroka gama barw. Dostępny jest w 95 odcieniach, podzielonych na tony: Naturalne, Super Rozjaśniacze, Popielate, Naturalne, Ciepłe, Złociste, Blask Natury, Kasztanowe, Miedziane, Czerwone, Mahoniowe, Fiolety, Leśne, Fantazyjne Czernie, Fantazyjne Cętkowane, z Fantazyjnymi Przebłyskami. Chroni, nabłyszcza i zmiękcza, Nie podrażnia skóry głowy. Ma działanie mniej agresywne, a kolor trwały. Pojemność: 100 ml. Proporcje 1:1,5 PRODUKT ZDOBYŁ ZŁOTY MEDAL MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW POZNAŃSKICH!!! Pojemność: 100 ml. 1:1,5 Szeroka gama barw. Ponad 90 kolorów. Sposób użycia: zmieszać zawartość tubki z farbą z emulsją utleniającą firmy Allwaves".

Cena ok. 20 zł za 100 ml.

Może ktoś stosował i może się podzielić opinią?
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 23:10   #5
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Farby Allwaves - opinie!

Obecnie farbuję włoski tą farbą (już trzy razy)

Używam odcienia w kolorze kasztanowym. Farby podzielone są na kilka kategorii, m. in. odcienie naturalne, rudości, brązy, blondy. Są delikatne, nie wypadają po nich włosy, co jest niezłym sukcesem dla mnie, bo mi po większości farb, nawet tych profesjonalnych, włoski wypadają. Mnóóóóóstwo odcieni, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, kolory są naprawdę prześliczne.
Na moich włosach kolor dosyć szybko się wymywa, ale ja mam bardzo ciemny pigment naturalnie, więc to u mnie standard. Ogólnie bardzo trwałe, ja używałam ich trzy razy i na razie przy nich pozaostanę, bo jestem zadowolona
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 22:42   #6
monisiasisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11
Dot.: Farby Allwaves - opinie!

Cytat:
Napisane przez Luna83 Pokaż wiadomość
Obecnie farbuję włoski tą farbą (już trzy razy)

Używam odcienia w kolorze kasztanowym. Farby podzielone są na kilka kategorii, m. in. odcienie naturalne, rudości, brązy, blondy. Są delikatne, nie wypadają po nich włosy, co jest niezłym sukcesem dla mnie, bo mi po większości farb, nawet tych profesjonalnych, włoski wypadają. Mnóóóóóstwo odcieni, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, kolory są naprawdę prześliczne.
Na moich włosach kolor dosyć szybko się wymywa, ale ja mam bardzo ciemny pigment naturalnie, więc to u mnie standard. Ogólnie bardzo trwałe, ja używałam ich trzy razy i na razie przy nich pozaostanę, bo jestem zadowolona
mam, pytanie czy kupujesz sobie je sama czy farbujesz u fryzjerki,ja u ryzjerki płacę 80zł,farbuję brązami ,a farba jak się właśnie dowiedziałam kosztuje 20 zł plus utleniacz 13 zł ale farba i utleniacz z tego co zauważyłam wystarczy mi na 3 razy,chyba sprubuję sama następnym razem sama
monisiasisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 12:32   #7
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Farby Allwaves - opinie!

A blondów ktoś używał??
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-19, 16:22   #8
samarh
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 311
Dot.: Farby Allwaves - opinie!

a gdzie mozna znalesc odcienie ?
samarh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 12:09   #9
ShishiaQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 109
Dot.: Farby Allwaves - opinie!

Już drugi raz farbuję włosy farbą tej firmy. Cena 18 zł ( droższa od REVLON'a ) + 2 zł za utleniacz , dostępne są w Poznaniu w sklepie fryzjerski Eurokos ul. 27 grudnia 3, nie wiem jak w innych miastach. Farba jakościowo dobra, włosy faktycznie po niej NIE WYPADAJĄ jednak w moim przypadku wydawały sie troche bardziej matowe niz po zastosowaniu zwyklych farb...
__________________

I need a FREAK for 7 Days and 7 Nights

ShishiaQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 15:19   #10
maallena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9
Dot.: Farby Allwaves - opinie!

Raz miałam nią farbowane włosy na ciemny blond (u mnie łapie na brąz ) i po kolorze nie było śladu po niecałych dwóch tygodniach, ale myje włosy codziennie, więc to raczej standard u mnie. Farba ok. Porównałabym jej trwałość z Majirelem. Dość mocno brudzi skórę. Aha i farbowanie było u fryzjera i na wodzie 3%. może dlatego kolor tak szybko się ulatnia??
maallena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 22:58   #11
megan79
Raczkowanie
 
Avatar megan79
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 43
Dot.: Farby Allwaves - opinie!

Farbowałam dziś ciemny popielaty blond 6.1 z oksydantem 6%.Wyszły zdecydowanie ciemne,kolor średnio chłodny,w sumie okaże się przy świetle dziennym.Farba trochę śmierdzi,jęst gęstrza niż te drogeryjne.Włosy po niej są dość szorstkie,ale w sumie błyszczące.Ze względu na konzystencję trudno połozyć ją sobie samemu.Takie sa moje wrażenia.
megan79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-28, 10:35   #12
stricte
Raczkowanie
 
Avatar stricte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 385
Dot.: Farby Allwaves - opinie!

Cytat:
Napisane przez megan79 Pokaż wiadomość
Farbowałam dziś ciemny popielaty blond 6.1 z oksydantem 6%.Wyszły zdecydowanie ciemne,kolor średnio chłodny,w sumie okaże się przy świetle dziennym.Farba trochę śmierdzi,jęst gęstrza niż te drogeryjne.Włosy po niej są dość szorstkie,ale w sumie błyszczące.Ze względu na konzystencję trudno połozyć ją sobie samemu.Takie sa moje wrażenia.
może dołączyłabyś zdjęcia bom ciekawa jak wychodzi ten kolor
__________________
' Cierpienie jest na pewno rodzajem sensu.
Bezsens przecież nie boli.
Bezsens jest obojętnością.'
stricte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 18:07   #13
magnum_357
Zadomowienie
 
Avatar magnum_357
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 344
Dot.: Farby Allwaves - opinie!

Podciagam wątek - równiez jestem ciekawa opinii ALLWAVES. W Szczecinie można je kupic w hurtowni fryzjerskiej za 24 zł i zastanawiam sie czy warto ja kupić? mi też po zwykłych farbach drogeryjnych wypadają włosy i szukam jakiejs lepszej
magnum_357 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 16:46   #14
yogi_53
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Angry Dot.: Farby Allwaves - opinie!

Megan 79!
Na jaki kolor polozylas farbe? ja dzisiaj kupilam sredni blond i boje sie ze wyjdzie troche jasny... bede kladala na wlosy po dekoloryzacji, bo teraz mam braz na poziomie 5.
yogi_53 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 12:07   #15
megan79
Raczkowanie
 
Avatar megan79
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 43
Dot.: Farby Allwaves - opinie!

Cytat:
Napisane przez yogi_53 Pokaż wiadomość
Megan 79!
Na jaki kolor polozylas farbe? ja dzisiaj kupilam sredni blond i boje sie ze wyjdzie troche jasny... bede kladala na wlosy po dekoloryzacji, bo teraz mam braz na poziomie 5.
Ja kładłam ciemny blond 6.1 na wypłukany poziom 5. i wyszło zdecydowanie ciemno.Trudno mi powiedzieć co wyjdzie Ci z tym średnim blondem. Ale ten mój ciemny blond wyszedł ciemno jak poziom 5,więc może będzie ok.A ta dekoloryzacja to na całych włosach?Ja ostatnio robiłam dekoloryzację na wybranych pasmach i na to kładłam farbę Diacolor poziom 6+7.Życze powodzenia!
megan79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 16:23   #16
aniuleczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Farby Allwaves - opinie!

Cytat:
Napisane przez Luna83 Pokaż wiadomość
Obecnie farbuję włoski tą farbą (już trzy razy)

Używam odcienia w kolorze kasztanowym. Farby podzielone są na kilka kategorii, m. in. odcienie naturalne, rudości, brązy, blondy. Są delikatne, nie wypadają po nich włosy, co jest niezłym sukcesem dla mnie, bo mi po większości farb, nawet tych profesjonalnych, włoski wypadają. Mnóóóóóstwo odcieni, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, kolory są naprawdę prześliczne.
Na moich włosach kolor dosyć szybko się wymywa, ale ja mam bardzo ciemny pigment naturalnie, więc to u mnie standard. Ogólnie bardzo trwałe, ja używałam ich trzy razy i na razie przy nich pozaostanę, bo jestem zadowolona
Luna83 czy możesz mi napisać ile dokładnie trzyma się tą farbe, ponieważ dzisiaj sobie kupiłam i wiem tylko ile mam dodac wody ale nie wiem ile mam ja trzymac na włosach, mam juz odrosty wiec ile trzymac na odrostach i ile pozniej trzymac jak juz pofarbuje całość
pozdrawiam
aniuleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 12:21   #17
yogi_53
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: Farby Allwaves - opinie!

Cytat:
Napisane przez megan79 Pokaż wiadomość
Ja kładłam ciemny blond 6.1 na wypłukany poziom 5. i wyszło zdecydowanie ciemno.Trudno mi powiedzieć co wyjdzie Ci z tym średnim blondem. Ale ten mój ciemny blond wyszedł ciemno jak poziom 5,więc może będzie ok.A ta dekoloryzacja to na całych włosach?Ja ostatnio robiłam dekoloryzację na wybranych pasmach i na to kładłam farbę Diacolor poziom 6+7.Życze powodzenia!
Tak, robilam dekoloryzacje na calych wlosach z poziomu 5, pozniej polozylam sredni cieply blond. Ale wlosy po dekoloryzacji wyszly jasno rude na odrostach bardzo jasny blond, farba troche je przyciemnila, ale efekt mnie nie zadowalal.. bo moj naturalny kolor to ciemny blond raczej cieply i chcialabym do niego wrocic albo farbowac na zblizony do niego, bo juz mi sie znudzil braz na poziomie 5. Jak tam Twoje wloski po dekoloryzacji na pasemkach? Moze to dobre rozwiazanie i tez tak zrobie Stosowalas tylko dekoloryzator czy pozniej jeszcze farbe?

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez megan79 Pokaż wiadomość
Ja kładłam ciemny blond 6.1 na wypłukany poziom 5. i wyszło zdecydowanie ciemno.Trudno mi powiedzieć co wyjdzie Ci z tym średnim blondem. Ale ten mój ciemny blond wyszedł ciemno jak poziom 5,więc może będzie ok.A ta dekoloryzacja to na całych włosach?Ja ostatnio robiłam dekoloryzację na wybranych pasmach i na to kładłam farbę Diacolor poziom 6+7.Życze powodzenia!
Przepraszam. Nie doczytałam, ze po dekoloryzacji polozylas farbe Prosze napisz jaki efekt
yogi_53 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 13:25   #18
niobee
Raczkowanie
 
Avatar niobee
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
Dot.: Farby Allwaves - opinie!

Jakiś czas temu pofarbowałam sobie włosy farbą właśnie tey firmy, juz raczej do niej nie wróce... miał wyjść ładny jasny naturalny blond natomiast na głowie mialam blond w rudym odcieniu a włosy strasznie matowe, zero połysku!!!!
Dodam, ze użyłam odpowiedniego utleniacza.
niobee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 22:45   #19
lovinka89
Raczkowanie
 
Avatar lovinka89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 36
Dot.: Farby Allwaves - opinie!

Farbuje tą farbą włosy od 5 miesięcy, używam koloru 4.03 to jest czekolada z mlekiem ( taki kasztanowy) i jestem bardzo zadowolona. Farba bardzo długo się trzyma, równomiernie pokrywa no i włoski ładnie się błyszczą
lovinka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-18, 18:47   #20
jin
Raczkowanie
 
Avatar jin
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 243
Dot.: Farby Allwaves - opinie!

Nie polecam, właśnie wróciłam od fryzjera, miał wyjść beż kolor 8.34, natomiast wyszedł miedziany połączony z beżem, odrost całkiem miedziany, normalnie masakra, mam wlosy w dwóch kolorach!!!!
jin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 13:20   #21
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Farby Allwaves - opinie!

up
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 10:29   #22
megan79
Raczkowanie
 
Avatar megan79
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 43
Dot.: Farby Allwaves - opinie!

do Yogi:
Zdecydowanie polecam dekoloryzację na pasemkach,jeśli chce się rozjaśnić włosy o jakiś ton,dwa. Szkoda niszczyć całych włosów.Ja jestem bardzo zadowolona. Po jednej dekoloryzacji i dwukrotnym już położeniu średniego blondu,wyszłam z poziomu 5 i mam na głowie coś pomiędzy średnim a ciemnym blondem,bardzo naturalnym.

Edytowane przez megan79
Czas edycji: 2010-02-15 o 10:30
megan79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 20:03   #23
yogi_53
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: Farby Allwaves - opinie!

Megan dziekuje za odpowiedz!! tym bardziej, ze wlasnie mam zamiar zrobic te pasemka... ale jeszcze sie zastanawiam... Mogłabys umiescic jakies zdjecia albo wyslac mi na maila: yogi_53@interia.pl Bede bardzo wdzieczna !!
yogi_53 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 18:10   #24
medunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 54
Dot.: Farby Allwaves - opinie!

Podciągam.

Kupiłam za namową sprzedawcy kolor 3.05 - gorzka czekolada. Miałam obawy, czy nie wyjdzie za ciemny, bo już to przerabiałam - mam swój kolor ciemny i najczęściej farba wychodzi mi ciemniejsza
Absolutnie bardzo ciemne nie wyjdą, nie będą też spierać się na czerwono.

I oczywiście są ciemniejsze, miejscami prawie czarne i już teraz połyskują czerwienią. Ogólnie dość ładnie, w miarę równomiernie są ufarbowane, ale nie o taki efekt mi chodziło

Już nie będę słuchać sprzedawców, tylko własnej intuicji
medunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 17:20   #25
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Farby Allwaves - opinie!

Up jestem zainteresowana tymi farbami
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 08:16   #26
melania123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Farby Allwaves - opinie!

witajcie, ja również używam tej farby w kolorze gorzka czekolada 3.05 i jestem bardzo zadowolona. Farbuje włosy sama, a po użyciu tej faby są bardzo miękkie i nawilżone. Jestem naturalną ciemną blondynką i włosy mi wychodzą ciemny brąz z lekką poświatą wiśniową, widoczną tylko przy świetle. Zamawiam farby razem z moimi koleżankami przez internet. Jedna z nich jest bardziej szatynką i jak zafarbuje włosy to ma je prawie czarne. Polecam te farby, ja jestem bardzo zadowolona, od kilku lat ich stosuje i farbuje włosy tak co 4-5 tygodni, mimo że myje włosy co dzień.Polecam.
melania123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 08:20   #27
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Farby Allwaves - opinie!

O to dobrze, bo zakupiłam właśnie tą gorzką czekoladę 3.05 i orzech włoski na poziomie 5, numeru dokladnie nie pamietam. Chcę je jakoś zmieszać bo nie chcę żeby mi wyszły czarne po gorzkiej czekoladzie
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 09:05   #28
melania123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Farby Allwaves - opinie!

witam. to może być dobry pomysł, chociaż ja nigdy nie eksperymentowałam z mieszaniem kolorów. Jak chodziłam do frzjerki to mieszała z gorzką czekoladą jakąś herbatę ale w tedy to wychodziły bardziej po rudy, zwłaszcza po zmywaniu. życzę powodzenia powinno się udać, proszę dać znać.
melania123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 10:13   #29
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Farby Allwaves - opinie!

ja uzywalam ciemnego brązu, gorzkiej czekolady, brązu - co doprowadziło do smolistej czerni, obecnie po dekolorce uzywam średniego blondu Wczesniej u fryzjerki ktora stosuje te farby uzyła karmelu - wyszedł czerwony niezbyt ładny odcien i raz zrobiłam balejaż z zastosowaniem tej farby. Ogólnie polecam, włosy nie wypadają tylko z trwałością średnio - oprócz ciemnych kolorow!
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 13:58   #30
medunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 54
Dot.: Farby Allwaves - opinie!

Farbowałam teraz odrosty i tym razem prawie wcale nie trzymałam farby na włosach - nałożyłam i zaraz zmyłam. I jest ok, nie wyszły czarne
Tylko ten odcień czerwieni (czy też wiśni, jak pisała melania) - brzydki nie jest, ale ja wolę chłodny, naturalny brąz...
Z tego co kojarzę, ta gorzka czekolada jest w palecie wśród kasztanów - nie popełnię już tego błędu i będę wnikliwiej analizować paletę przed zakupem. Następnym razem wezmę jakiś średni lub ciemny brązik z naturalnych odcieni
Jakbyście miały doświadczenia z takimi "nieczerwonymi" kolorkami na ciemne włosy, napiszcie coś szerzej

Edytowane przez medunia
Czas edycji: 2010-07-28 o 14:04
medunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-06 21:33:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.