Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-05, 15:19   #1081
niunia211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: przebarwienia skory

plamy te powstaly na skutek wyciskania i nie wiem co teraz robic aby sie tego pozbyc. Potrzebuje jakiejs skutecznej metody!Czy ktos moze mi pomoc??
niunia211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 08:44   #1082
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Blizny potrądzikowe - wątek zbiorczy

Co do soray szczerze nie używałam ale działa on podobnie do Dax Cosmetics No Problem ( ok 11 zł w sklepach kosmetycznych) który ma redukować blizny tyle że Soraya ( ok 16 zł w sklepach kosmetycznych) słabiej matuje. Ja używam Dax Cosmetics jest on fajnym antybakteryjnym kremikiem, dzięki niemu przestału mi wychodzić zaskórniki w 100% na nie zadziałał na pryszcze w 70% ponieważ co jakiś czas mi jakiś wyjdzie ale zapomiałam co to znaczy wysyp pryszczy przed okresem. Lekko rozjaśnił cere ale mój problem ( dziury po trądziku) nie usuną. Mimo to używam go cały czas bo bardzo dobrze mi służy zarówno pod podkład jak i sam w sobie. Teraz używam go pomocniczo do kuracji atredermem jako nawilżacza ponieważ kremy nawilżające zapychają mi pory i w efekcie wyglądam z dnia na dzień gorzej.

Co do artredermu jest to:

Atrederm 0,1%

TRETINOINUM
płyn
  • Jest to lek składający się z witaminy A i substancji powodującej złuszczanie naskórka.
  • Poprawia również aktywność powstawania naskórka pokrywającego blizny.
Lek stosuje się w leczeniu trądziku, zwłaszcza zaskórnikowego i pospolitego, oraz w stanach nadmiernego rogowacenia naskórka.
  • Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz, najczęściej lek stosowany jest 1 raz dziennie.
  • Przed posmarowaniem skóry lekiem należy ją dokładnie umyć i wysuszyć. Najlepiej jest stosować lek na noc.
  • Zwykle poprawa następuje po 4-6 tygodniach stosowania leku, a wyleczenie po około 12 tygodniach.
  • Przejściowe podrażnienie skóry w postaci zaczerwienienia i pieczenia.
  • Działania te nie są powodem zaprzestania kuracji. Najczęściej ustępują one po kilku dniach stosowania leku.
  • O tym, że miałeś kiedykolwiek uczulenie na ten lek.
  • Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie zażywasz.
  • Poinformuj lekarza, że jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz dziecko piersią.
  • Ze względu na dosyć długi okres leczenia nie zniechęcaj się niedostatecznym może efektem w ciągu pierwszych tygodni stosowania leku.
  • UWAGA! Podczas kuracji unikać nasłonecznienia oraz kontaktu preparatu ze spojówkami i błonami śluzowymi!
  • Zawsze przechowuj lek w zamkniętym i oryginalnym opakowaniu, w suchym, chłodnym miejscu; chroń go przed światłem i wilgocią.
Atrederm 0,1% (Pliva Kraków Zakłady Farmaceutyczne S.A.) płyn -, 1 fl. 20 ml



Ja stosuje go miejscowo na wyskakujące pryszcze na rozszeżone pory ale przede wszystkim na dziury po trądziku. Jest to bardzo mocny lek. Wcześniej stosowałam kwasy bez efektu. Po artredermie natychmiast skóra zaczeła schodzić. Latwo można ją podrażnić nadgorliwym stosowaniem. Teraz chce przerwać kuracje by móc opalać się latem ale jesienią wróce do artredermu.
Artrederm jest lekem sprzedawanym na recepte. Kosztuje w zależności od stężenia od 16-25 zł w aptekach. Istnieją stężenia 0,05% najsłabsze w butelce 60 ml, 0,05% w butelce 60ml, i najmocniejsze 0,1% w butelce 20ml. Osobiście używam stężenia 0,05% i uważam że jest bardzo mocny. Większość wizażystek stosuje 0,025% i ten właśnie polecam.
milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 16:58   #1083
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Blizny potrądzikowe - wątek zbiorczy

JA chce sie skusic na peeling ziołowy Jadwiga,tylko nie mam pojecia gdzie w Bydgoszczy jest wykonywany owy peeling .Jeżeli ktos ma jakiekolwiek informacje na ten temat do bede wdzieczna.pozdrawiam

PS: na blizny jest dobry krem z macicy perłowej,napewno spłyca blizny ale nie usuwa ich na 100%
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 19:55   #1084
agaszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3
Dot.: Blizny potrądzikowe - wątek zbiorczy

Witam serdecznie
Nie będę chyba oryginalna jesli napisze że tez zmagam sie z bliznami po tradziku a raczej zaczynam dopiero moją długą droge do bardziej gładkiej buźki :P Moim dodatkowym problemem oprócz blizn jest to, ze moja cera jest tez cera naczynkowa wiec wszelka bardziej agresywna interwencja w jej warstwy kończy sie jej ciagłym czerwienieniem....
Obecie mam 23 lata i dopiero teraz po pół roczje kuracji tetralysalem i differninem pozbyłam sie trądziku ( chociaż czasem jeszcze coś mi wyskoczy...).
"Naprawe" mojej skóry zaczęłąm od prześledzenia wielu watków na forum i wyciagnęłam z nich kilka wniosków do których sie zaczynam stosować Otóz na poczatek postanowiłam wzmocnić moje naczynka zeby później nie pękały tak szybko jak bede chciała zadziałać na skóre kwasami. Od ponad miesiaca stosuje serie LRP Rosaliac (krem, żel i wode termalną). Na poczatku nie było żadnych efektów ale ostro dziennie rano i wieczorem oczyszczałam swoja twarz i nakładałam kremik. Dziś moge powiedzieć że buzia zrobiła mi sie o wiele ładniejsza i gładsza - opinia osób trzecich Ja tez sama zaczynam to widzieć
Moja dermatolog poleciła po skończeniu Rosaliaca przejsc na Effaklar k który też ma działanie spłyciajace blizny. Czytałam wiele różnych opinii na jego temat ale osobiście spróbuje i mam nadzieje ze na moją cere zadziała dobrze i złuszczy ładnie blizny.
Myślałam tez o peelingach chemicznych przeprowadzanych w gabinetach kosmetycznych ale nie wiem jakie moge wybrać zeby były odpowiednie dla mojej naczynkowej cery wiec doradźcie coś
Aha i jeszcze jedna prośba - jesli ktoś zna dobry gabinet gdzie wykonuje sie takie zabiegi kwasami to bede wdzięczna za namiary Chodzi mi o okolice Katowic

Pozdrawiam
__________________
:: Największym urokiem tego świata jest urok drugiego człowieka ::
agaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 13:36   #1085
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: Blizny potrądzikowe - wątek zbiorczy

Witam,mam blizny po tradziku,nie sa one az tak głebokie ale są.Byłam wczoraj na konsultacji u pewnej kosmetyczki i doradziła mi tak(twierdzi ze juz wykonywała zabiegi na tego typu blizny).A wiec tak:

Pielegnowac twarz powinnam zarówno u niej jaki i w domu,poradziła mi kremik do domu-cena 68zł u niej w salonie wykonała by mi nastepujace zabiegi:
-trzy pierwsze peelingi aby sprawdzic czy beda one wskazane dla mnie
1 zabieg.45zł
2 zabieg 55zł
3 zabieg 72zł
jeżeli były by efekty po tych trzech zabiegach to bym kontynuowała peeling do 15 zabiegów maxymalnie ...kazdy kolejny peeling 4,5,6...15 kosztował by 72zł
-jeżeli po tych trzech zabiegach nie bedzie widać efektu to wtedy kosmetyczka zastosowała mi kwasy cena za kwasy w których wystepuje 6 zabiegów wynosi 300zł.
Kosmetyki te peeling jak i zarówno kwasy sa z firmy CLARENA,podała mi rowniez ceny tych samych kosmetyków z firmy Thalgo,ale powiedziała mi ze te kosmetyki nie roznia sie niczym tylko opakowaniem dlatego sa o 100% drozsze.

Drogie wizazanki poradzcie mi czy to jest dobre rozwiazanie czy nie,bo po przeliczeniu to wyszła spora sumka a ja nie wiem czy mam w to zainwestowaćZ góry dziekuje i pozdrawiam.
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 20:52   #1086
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
blizny po trądziku

na policzkach zostały mi czerwone krostki(?),punkty po trądziku.Wygląda to brzydko choć nie jest to wielkie (wielkości połowy kciuka ).Rozmieszczone są te czerwone punkciki skupiskowo blisko siebie.Chciałabym się dowiedzieć czym to cholerstwo zwalczyć ? Ma może kóraś z was takie coś lub miała i jak się tego pozbyć ?
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 07:19   #1087
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: blizny po trądziku

Ciężko było skorzystać z wyszukiwarki prawda?Człowiekowi to juz czasem ręce opadają
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-27, 07:27   #1088
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: blizny po trądziku

wyczytałam na jakimś forum, że dobra jest maść "cepan". Kupiłam i poskutkowało. Jedyny jej mankament to fakt iż wg. mnie śmierdzi jakąś cebulą i to bardzo od niej odstrasza. Tak btw. to było pełno takich tematów i mnie wyszukiwarka jeszcze nigdy nie ugryzła. Miła jest, więc Ciebie też nie dziabnie.
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 12:35   #1089
agata_wwl
Raczkowanie
 
Avatar agata_wwl
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 363
Dot.: blizny po trądziku

Czy pisanie tekstów w stylu "wyszukiwarka nie gryzie coś pomaga"? Chyba nie Można by bylo pisać tak pod wieloma tematami a i tak za 5 min. ktoś utworzy podobny wątek.
agata_wwl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 13:09   #1090
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: blizny po trądziku

Proponuje przeszukac KWC. Moze kremy z kwasami ci pomoga. Polecam Lysanel Active.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 20:46   #1091
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: blizny po trądziku

dzięki dziewczynki za pomoc.Postanowiłąm zaprzyjaźnić się z wyszukiwarką
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-25, 17:12   #1092
*Jumi*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Hej.
Czytałam już wiele wątków, ale nie mogę w nich znaleść jasnej odpowiedzi co do mojego problemu.
Mam 16 lat. Kiedyś miałam śliczną cerę, dopóki nie zaczęłam nakładac fluidu i pudru jak jakaś idiotka - i tym zapchalam sobie pory.
W kazdym razie miałam na buzi bardzo dużo zaskównikow. Zaczelam je wyciskać i porobily mi się ślady. Później już na dobre odstawilam puder i mialam ładną cerę dopóki nie pojawilo się zniów kilka zaskownikow. Chciałąm mieć idealnie gładką cerę jak moja przyjaciółka i każdą nierówność zaczelam wyciskac - nieumiejętnie, ponieważ zostawaly mi dziury w twarzy przeradzające się w strupki, ja te strupki zrywalam i tak w kolo..
Znalazłam 'magiczny' fluid [z serii anty trądzikowej] ktory miał mi pomóc. Tylko ze ja nie mam cery trądzikowej..mam pełno zaskórników i wągrów a typowy 'pryszcz' robi mi się raz na miesiąc. I znow pozatykalam sobie pory..a do tego mam pelno śladów..co zropbic ? wiem ze juz jest strasznie duzo o tym i kazdy pyta o to samo ..
ale ja mam takie..brązowe plamki i z 3 takie coś czerwonego pod skora.. na ogol są to wlasnie brazowe plamki.
Zaskorniki - nie taki duzy problem bo kiedys zejda a pozatym mam zamiar kupić dobry żel przeciw zaskórnikom [jaki jest skuteczny?].
Teraz nie wiem co zrobic ze śladami. ..
Jestem tu pierwszy raz i totalnie nie wiem ja to wszystko działą :P ale już nie mialam się kogo poradzic. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję
*Jumi* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 21:39   #1093
Nyau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 28
Pryszcze... POMOCY

Witam

Proszę o pomoc, na mojej twarzy pojawiło się kilka pryszczy które rozdrapałem :/ jak można je najszybciej usunąć?
Jak środek byłby dla mnie najlepszy? mam 21 lat...
Nyau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 14:57   #1094
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Exclamation Zabiegi na usunięcie przebarwień

Chciałabym sobei zrobic jakies zabiegi na usunięcie przebarwien po trądziku. Chciałabym abyście mi napisały jakie są i kazdy w jakiej cenie. A takze ile jest zabiegów w jednej kuracji i co ile te zabiego sie powtarza. zaznacze że chce to sobie zrobić w czerwcu.Licze na waszą pomoc. całuski
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 15:41   #1095
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Dot.: Zabiegi na usunięcie przebarwień

halo
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 18:02   #1096
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Dot.: Zabiegi na usunięcie przebarwień

up up Jestem niecierpliwa.
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 18:19   #1097
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Zabiegi na usunięcie przebarwień

wyszukiwarka...
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 06:38   #1098
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Zabiegi na usunięcie przebarwień potrądzikowych

Również polecam korzystać z wyszukiwarki, w ten sposób szybciej znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.
Jest kilka obszernych wątków o przebarwieniach:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=przebarwienia
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=16030
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 16:51   #1099
kamila0404
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 34
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Hej dziewczyny. Ja mam a raczej juz mam prawie za soba ten problem. Ja mam trądzik i okropnie podobało mi się wyciskanie go. Ale w koncu zmadrzalam i tego nie robie. I juz tego nie przezywam tak bardzo jak mi cos wyskoczy, bo... UWAGA SŁUCHAJCIE UWAZNIE bo robie sobie maseczke z cebuli. Śmierdzaca robota z tym ale da sie wytrzymac. Robie ja zawsze wieczorem ok 30 min i rano wstaje wczesniej i jak widze ze cos mam do znowu robie to samo. Ale potem nalezy dobrze umys twarz woda.
A tak pozatym powiem wam dlaczego pryszcze wyskakuja. Po pierwsze jest to zwiazane z hormonami, np mi wyskakuja przed miesiaczka ale zwalczam je cebula. (Na poczatku nie bylam do niej przekonana, ale zdanie zmienilam diametralnie).
Po drugie, na rekach mamy duuuzo bakterii i jeak dotykamy dlonmi twarz to te bakterie zostaja na niej i tak sie tworza stany zapalne i wyskakuja niemili koledzy.
A co do blizn to ja uzywam od 2 miesiecy masc CEPAN i jestem z niej zadowolona. Buzie mialam okropnie "zorana". Mialam duzo blizn a teraz juz jest ich mniej. Jestem z tej masci zadowolona.

pozdrawiam :-*
kamila0404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-13, 22:16   #1100
blazej2209
Raczkowanie
 
Avatar blazej2209
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 135
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Polecam atrederm http://www.leki.med.pl/lek.phtml?id=...ek=2063&menu=4. Nie dosc ze skutecznie zapobiega powstawaniu pryszczy to stymuluje naskorek do odnowy oraz powoduje luszczenie sie zniszczonej tradzikiem warstwy naskorka oraz jednoczesnie blizn
blazej2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 10:20   #1101
jhony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 13
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

A wieć na początku przywitam się Mam na imie marcin i mam 20 lat. A

teraz do rzeczy jestem nowym użytkownikiem dlatego proszę o wyrozumiałość,

podpinam moje pytanie do tego tematu bo nie wiem gdzie indziej mógłbym to

zrobić :/ poza tym to mój problem częściowo nawiązuje do powyższego tematu.

Próbuje pozbyć się trądziku już 3 rok, niestety bez większych efektów w

tym czasie wypróbowałem kilkanaście różnych specyfików: toniki, maści, kremy,

żele, nawet całę serie kosmetyków do skóry trądzikowej i nic używałem

między innymi : Benzacne 5 i 10, Acneroxid 5, duac 5 , Zyrtec,Tetralysal

(stosowałem przez 3 misiące, trochę zminiejszył ilośc pojawiających się

krostek :/ ale po odstawieniu go problem wrócił po tygodniu ) kilku toników robionych na recepte, całych serii clerasil,

clean&clear, soraya, perfecta no i jeszcze wielu innych :/ I nic dodam że

wyskakują mi takie zwykłe krostki, ale i takie ogromne bolące pryszcze podskórne( takie jakby guzki) i

teraz co mogłbym zrobić lub zastosować aby się tego pozbyć raz na zawsze ??

podobno dobre efekty daje Atrederm ?? chciałbym się też bozbyć przebarwień po

krostach, w tym celu aktualnie stosuje Duac, ale nie widze żadnych efektów, a

wręcz przeciwnie skóra jest zaczerwieniona i wygląda jeszcze bardziej

nieestetycznie, dodam ze stosuje go juz 2 miesiąc Proszę o wasze opinie i rady co mogę zrobić(zastosowac), o co

prosić dermatologa ?? ??
jhony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 16:58   #1102
Basiunia:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

HejJa nie mam dużych problemów z pryszczami,a jesli mam to tylko po slodyczachStooswałam dużo rzeczy na te pryszcze,ale mam bliznyWczoraj rodzice kupili mi Tointex,w Suwałakch kosztuje 9.45zł.Mi pomaga,już po 3 razie smarowania mi pomógł,już prawie nie mam blizn.NIe wiem czy i Tobie pomoze,ale zawsze mozna spróbować:Pżyczę jak najlepiej i pozdrawiam3maj się
Basiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 11:57   #1103
gizix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 29
GG do gizix
Termentiol

Hmm ja polecam Termentiol (taka maść czekoladowa) tzn pomaga zagoić różne miejsca zmian skórnych krostki, wyciśnięte pryszcze itp...nie wiem jak działa na blizny, co prawda u mnie się stały niewidoczne,ale nie miałam ich zbyt wiele. Koszt ok 5-7zł, jak nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi, a warto spróbować...jedynym minusem tej maści jest to żetroche brudzi
gizix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 10:22   #1104
Gaboleczek
Raczkowanie
 
Avatar Gaboleczek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
GG do Gaboleczek Send a message via Skype™ to Gaboleczek
Wink Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Moim zdaniem to najlepsze są naturalne sposoby takie domowe.Nie wybieram się do dermatolog, bo nie zamierzam waszerowac sie jakimiś sztucznościami.Na dermatologi jest duzo taki domowych przepisów.W watku domowe sposby na trądzik
Życze powodzenia w walce z trądzikiem
Gaboleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 14:42   #1105
szamahnka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Dziewczyny czy ktoras z Was uzywala moze kremu HASCODERM na blizny? i czy pomogło? jakie byly efekty.. przepisala mi to dermatolog ..uzywam juz okolo 2 miechow ale jakos specjalnie rewelacyjnych efektow nie widze.. Czekam na Wasze odpowiedzi
szamahnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 14:48   #1106
szamahnka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

mam jeszcze jedno pytanie..co z takimi "starymi" bliznami...bialymi , bo te czerwone to jeszcze swieze sa a jak z tymi bialymi...co z nimi zrobic..jak sie ich pozbyc..?;(;( sa straszne a jak sie je opali to sa jeszcze bardziej widoczne..czy ktos tutaj tez ma taki problem czekam na Wasze opinie o lekach..zabiegi mnie na razie nie interesuja..tylko kremy,masci, zele..ewentualnie tabletki..Z gory dzieku je za pomoc
szamahnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 01:42   #1107
xawier87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 20
Exclamation Krem na blizy potradzikowe

Witam

Sluchajcie, jest tu tyle tematów iż nie mogłem się zdecydować, a na wszystkich forach podają to nowe kremy niby "genialne" na blizny potrądzikowe. Ceny różne... wiec postanowiłem zapytać was. Niestety posiadam dość silne blizny potrądzikowe, znajdują się one na policzkach. Z trądzikiem nie mam już prawie problemu takiego jak dawniej, wiadomo pojedyńcze syfki wyskakują ale nie cała buzia więc nie jest aż tak źle. Do higieny twarzy stosuję serię nuno z ziaji. Mam cere tłustą. Powiedzcie mi prosze jaki krem na blizny potrądzikowe zastosować:

1). Perła Inków - No Scar - krem z macicy perłowej przeciw bliznom http://www.uroda-zdrowie.pl/product_...products_id/38

2). KREM BELLEZZA ZINCI na Trądzik i Blizny

http://www.swistak.pl/aukcje/2811731...-i-Blizny.html

3). ELICINA KREM ZE ŚLIMAKA TRĄDZIK BLIZNY ROZSTĘPY https://ssl.allegro.pl/item204402948..._rozstepy.html

A moze macie cos innego? Najbardziej interesowaly by mnie wypowiedzi ludzi którzy już stosowali dany krem i wiedzą czy działa czy nie, w jakim czasie itp. Wiem że blizny nie znikną po miesiącu, ale interesuje mnie najbardziej coś co zredukuje blizny, lub sprawi że faktycznie zbladną do października. Gdyż później zrobie sobie u kosmetyczki peeling chemiczny. Prosze o jak najszybsze odpowiedzi
ps. cena kremu nie ma znaczenia
xawier87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 11:12   #1108
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Krem na blizy potradzikowe

Ja stosuje regularnie Cepan na blizny (ok.20zł) efekt był widoczny po kilku tygodniach. Poleciła mi go koleżanka, która też była zadowolona.
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 12:10   #1109
xawier87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 20
Dot.: Krem na blizy potradzikowe

A co myslicie o tym Kremie na blizny NO-SCAR perla inkow?
xawier87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 12:18   #1110
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Krem na blizy potradzikowe

Soraya Care&Control... Na straży twarzy! Jest to antybakteryjny krem nawilżający redukujący blizny i zmiany potrądzikowe
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-22 13:51:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.