Naturalissa (d. Naturalis) - sklep z surowcami i półproduktami kosmetycznymi - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-12, 12:29   #601
babilonia
Raczkowanie
 
Avatar babilonia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 125
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Zawsze możesz nakładać serum z adenozyną tylko w miejscu zmarszczek, a omijać naczynka. Ja tak robię i bardzo sobie chwalę
A jak robisz to serum? Wiem, że jest przepis na stronie Naturalis na serum z adenozyną ale to już wyższy stopień wtajemniczenia jak dla mnie Chciałabym coś prostego co można w zagłębieniu dłoni zmieszać przed użyciem, albo coś co robi się prosto i nie trzeba zbyt dużo składników.
babilonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 17:12   #602
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez babilonia Pokaż wiadomość
A jak robisz to serum? Wiem, że jest przepis na stronie Naturalis na serum z adenozyną ale to już wyższy stopień wtajemniczenia jak dla mnie Chciałabym coś prostego co można w zagłębieniu dłoni zmieszać przed użyciem, albo coś co robi się prosto i nie trzeba zbyt dużo składników.
Robię na bazie zelu H 2% Wzoruję się na przepisie Naturalisa, ale dodaję tylko adenozynę. Podgrzewam w mikrofali przez 4 sekundy. Jak ostygnie dodaję kolagen z elastyną i mieszam, a na końcu glukonian magnezu i konserwant. PEGu ani peptydu nie dodaję
Taka mieszanka wytrzymuję w lodówce parę miesięcy.
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 23:32   #603
babilonia
Raczkowanie
 
Avatar babilonia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 125
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Robię na bazie zelu H 2% Wzoruję się na przepisie Naturalisa, ale dodaję tylko adenozynę. Podgrzewam w mikrofali przez 4 sekundy. Jak ostygnie dodaję kolagen z elastyną i mieszam, a na końcu glukonian magnezu i konserwant. PEGu ani peptydu nie dodaję
Taka mieszanka wytrzymuję w lodówce parę miesięcy.
Dziękuję Spróbuję coś takiego ukręcić.
babilonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 23:53   #604
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

jak dlugo idzie paczka od naturalisa? jak zamowie we wtorek czy dojdie w ciagu tygodnia?
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 11:53   #605
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

szybko moje zamówienie wysłali chyba 2 dni po przelewie, no i priorytet idzie z reguły 1-2 dni
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 10:39   #606
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Czy do toniku z kw. laktobionowym 5% na bazie hydrolatu różanego można dodać kw. fitowy?Czy te składniki można łączyć w jednym produkcie?może któraś z dziewczyn się orientuje?
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 11:26   #607
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
Czy do toniku z kw. laktobionowym 5% na bazie hydrolatu różanego można dodać kw. fitowy?Czy te składniki można łączyć w jednym produkcie?może któraś z dziewczyn się orientuje?
W zastosowaniach jest wyraźnie napisane że do kwasów sie nadaje - oba to kwasy wiec o zgodność pH nie ma co sie martwić.
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 11:37   #608
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
W zastosowaniach jest wyraźnie napisane że do kwasów sie nadaje - oba to kwasy wiec o zgodność pH nie ma co sie martwić.
Faktycznie, gdzieś mi to umknęło jak czytałam opis na stronie,dzięki.
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 12:26   #609
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Jak pojawi sie kwas salicylowy to bede robila zamowienie- zapraszam do zamowienia wszystkie Warszawianki- najchetniej te z lewobrzeznej Wawy...latwiej bedzie odebrac produkty
W razie czego prosze o PW aby nie zasmiecac watku
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 14:03   #610
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Polecam ten sklep naczynkowcom Całe życie borykałam się z tak zwanymi rumieńcami, które wbrew pozorom wcale urocze nie były

Od dłuższego czasu (ponad pół roku) przestawiłam się całkowicie na naturalną pielęgnację i twarz prawie cały czas mam bladą, co wydawało mi się kiedyś po prostu nierealne.

Rano myję twarz olejkiem myjącym (ten mam akurat z BU), potem przecieram twarz hydrolatem lawendowym lub oczarowym. Następnie stosuję solo kompleks na naczynka, a po 15-20 minutach nakładam jakieś serum.

Mieszam na dłoni żel HA razem z niacynamidem oraz z olejkiem z witaminą C (olejowa witamina C oraz olej z nasion maliny). W inny dzień jest to żel HA, ekstrakt z ruszczyku bądź ekstrakt z owocu dzikiej róży i wybrany olej (najczęściej malina lub truskawka) i nawilżacz cukrowy.

Wieczorem myję twarz olejkiem z BU, przecieram hydrolatem z kocanki albo różanym i nakładam frakcję sojową, zmieszaną z 2 kroplami wybranego oleju.

Buzię mam tak gładką, miękką, rozjaśnioną, że to aż cud. Stosuję teraz różne mieszanki na TŻ-cie, bo też ma problem z naczynkami
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 16:07   #611
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Polecam ten sklep naczynkowcom Całe życie borykałam się z tak zwanymi rumieńcami, które wbrew pozorom wcale urocze nie były

Od dłuższego czasu (ponad pół roku) przestawiłam się całkowicie na naturalną pielęgnację i twarz prawie cały czas mam bladą, co wydawało mi się kiedyś po prostu nierealne.

Rano myję twarz olejkiem myjącym (ten mam akurat z BU), potem przecieram twarz hydrolatem lawendowym lub oczarowym. Następnie stosuję solo kompleks na naczynka, a po 15-20 minutach nakładam jakieś serum.

Mieszam na dłoni żel HA razem z niacynamidem oraz z olejkiem z witaminą C (olejowa witamina C oraz olej z nasion maliny). W inny dzień jest to żel HA, ekstrakt z ruszczyku bądź ekstrakt z owocu dzikiej róży i wybrany olej (najczęściej malina lub truskawka) i nawilżacz cukrowy.

Wieczorem myję twarz olejkiem z BU, przecieram hydrolatem z kocanki albo różanym i nakładam frakcję sojową, zmieszaną z 2 kroplami wybranego oleju.

Buzię mam tak gładką, miękką, rozjaśnioną, że to aż cud. Stosuję teraz różne mieszanki na TŻ-cie, bo też ma problem z naczynkami
ja jestem ciekawa efektów za miesiąc na uczelni, teraz siedzę w domu i rumieńcow nie mam, zobaczymy jak będzie na zajęciach. Od czerwca stosuję kompleks na naczynka, w zagłebieniu dłoni mieszam z żelem hialurynowym i do tego jakiś olej, ostatnio z nasion truskawek, albo z pestek malin. Muszę przyznać że ten kompleks jest bardzo wydajny, myślę że mam go jeszcze połowę.

Na noc przecieram twarz kocanką, na dzien nie chcę ludzi męczyć tym smrodem Niancynamidu nie stosowałam, bo boję się że przesadzę ze stężeniem. Do żelu dodałam trochę ekstraktu z zielonej herbaty i lukrecję. Robię maseczki z czerwonej glinki, do testowania czeka jeszcze różowa i marokańska. Witaminę C biorę od jakiegoś czasu, pije rumianek, pokrzywę, zrezygnowałam całkowicie z drogeryjnych podkładów i wyeliminowałam wszelki alkohol w kosmetykach. No i naturalna pielęgnacja od roku Czekam na efekty, zobaczymy jak to będzie
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-13, 16:15   #612
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
ja jestem ciekawa efektów za miesiąc na uczelni, teraz siedzę w domu i rumieńcow nie mam, zobaczymy jak będzie na zajęciach. Od czerwca stosuję kompleks na naczynka, w zagłebieniu dłoni mieszam z żelem hialurynowym i do tego jakiś olej, ostatnio z nasion truskawek, albo z pestek malin. Muszę przyznać że ten kompleks jest bardzo wydajny, myślę że mam go jeszcze połowę.

Na noc przecieram twarz kocanką, na dzien nie chcę ludzi męczyć tym smrodem Niancynamidu nie stosowałam, bo boję się że przesadzę ze stężeniem. Do żelu dodałam trochę ekstraktu z zielonej herbaty i lukrecję. Robię maseczki z czerwonej glinki, do testowania czeka jeszcze różowa i marokańska. Witaminę C biorę od jakiegoś czasu, pije rumianek, pokrzywę, zrezygnowałam całkowicie z drogeryjnych podkładów i wyeliminowałam wszelki alkohol w kosmetykach. No i naturalna pielęgnacja od roku Czekam na efekty, zobaczymy jak to będzie
Oby było dobrze Fajnie działał jeszcze macerat z kasztana, mieszałam sobie z HA i na noc na buźkę
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 08:46   #613
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!



Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Polecam ten sklep naczynkowcom Całe życie borykałam się z tak zwanymi rumieńcami, które wbrew pozorom wcale urocze nie były

Od dłuższego czasu (ponad pół roku) przestawiłam się całkowicie na naturalną pielęgnację i twarz prawie cały czas mam bladą, co wydawało mi się kiedyś po prostu nierealne.

Rano myję twarz olejkiem myjącym (ten mam akurat z BU), potem przecieram twarz hydrolatem lawendowym lub oczarowym. Następnie stosuję solo kompleks na naczynka, a po 15-20 minutach nakładam jakieś serum.

Mieszam na dłoni żel HA razem z niacynamidem oraz z olejkiem z witaminą C (olejowa witamina C oraz olej z nasion maliny). W inny dzień jest to żel HA, ekstrakt z ruszczyku bądź ekstrakt z owocu dzikiej róży i wybrany olej (najczęściej malina lub truskawka) i nawilżacz cukrowy.

Wieczorem myję twarz olejkiem z BU, przecieram hydrolatem z kocanki albo różanym i nakładam frakcję sojową, zmieszaną z 2 kroplami wybranego oleju.

Buzię mam tak gładką, miękką, rozjaśnioną, że to aż cud. Stosuję teraz różne mieszanki na TŻ-cie, bo też ma problem z naczynkami
myszko moja codzienna pielęgnacja wygląda b. podobnie tylko na noc bawię sie w treściwsze działanie otoż przecieram twarz wybranym hydrolatem(ulubiony również oczar) mieszam z ha kompleks na naczynka Po wchlonieciu daje olej z maliny z frakcja sojową Rano buzia nie do poznania moje naczynka pokochały ten duet
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )

Edytowane przez judge
Czas edycji: 2011-09-14 o 08:47
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 09:08   #614
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Mieszam na dłoni żel HA razem z niacynamidem oraz z olejkiem z witaminą C (olejowa witamina C oraz olej z nasion maliny).
Powiedz mi ile dajesz niacynamidu i czy bez problemu rozpuszcza się w żelu ?
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 11:35   #615
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Powiedz mi ile dajesz niacynamidu i czy bez problemu rozpuszcza się w żelu ?
Ja dodaję niacynamid do HA w stężeniu 4%, bez problemu się rozpuszcza. Nie każdej cerze służy, więc radzę zacząć od stężenia 2%.
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 12:06   #616
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Zgłupiałam Na stonie Mazideł w przepisach sa tabele % na ml, i np. w przepise na serum 2% stężenie niacynamidu to 0,02 ml a w toniku to samo stężenie to 1,14 ml ???? A winnym 4% to 0,7 ml.... Więc ile to jest 2%

Edytowane przez gatilla
Czas edycji: 2011-09-14 o 12:07
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 12:21   #617
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Zgłupiałam Na stonie Mazideł w przepisach sa tabele % na ml, i np. w przepise na serum 2% stężenie niacynamidu to 0,02 ml a w toniku to samo stężenie to 1,14 ml ???? A winnym 4% to 0,7 ml.... Więc ile to jest 2%
Tyle ile 0,02 x całkowita ilość produktu w gramach! To sa procenty!
Jeżeli w jednym g jest 0,59 ml B3 to w 0,02 ml jest ok. 0,012 g.
2% z masy serum to te 0,012, czyli masa całego serum to 0,02*x=0,012 czyli x=0,6 g
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 17:31   #618
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Zgłupiałam Na stonie Mazideł w przepisach sa tabele % na ml, i np. w przepise na serum 2% stężenie niacynamidu to 0,02 ml a w toniku to samo stężenie to 1,14 ml ???? A winnym 4% to 0,7 ml.... Więc ile to jest 2%


Powiedz nam ile chcesz ml HA przeznaczyć na mieszankę z niacynamidem, a my ci powiemy ile odmierzyć tej wit. B3, żeby było te 2% (PROCENT!!)
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 08:19   #619
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez kawa. Pokaż wiadomość


Powiedz nam ile chcesz ml HA przeznaczyć na mieszankę z niacynamidem, a my ci powiemy ile odmierzyć tej wit. B3, żeby było te 2% (PROCENT!!)
Dzięki ! Już mi Lorri wytłumaczyła łopatologiczne co i jak
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 17:59   #620
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Ja zrobiłam swoje pierwsze zamówienie w Naturalisie i bardzo sobie chwalę kontakt z panią Agnieszką.

Teraz czekam niecierpliwie na listonosza
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 18:03   #621
snoopik
Raczkowanie
 
Avatar snoopik
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 53
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

A ja zrobiłam zamówienie w pon. we wt. informacja, że paczuszka wysłana, dzisiaj- czw. cieszę się już swoimi zabawkami. Szybko i sprawnie, choć wybrałam przesyłkę ekonomiczną
snoopik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 14:36   #622
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez snoopik Pokaż wiadomość
A ja zrobiłam zamówienie w pon. we wt. informacja, że paczuszka wysłana, dzisiaj- czw. cieszę się już swoimi zabawkami. Szybko i sprawnie, choć wybrałam przesyłkę ekonomiczną
Ja wybrałam ekonomiczną i przyszedł priorytetem Powoli wprowadzam nowosci i teraz z naturalisa używam jedynie kompleksu na naczynka.

A zna któraś cięzar nasypowy ekstraktu z ruszczyka badz wierzbownicy?
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 14:34   #623
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Jak szaleć to szaleć Zrobiłam zamówienie:

-frakcja sojowa
-olej z nasion maliny surowy
-hydrolat z dzikiej malwy
-hydrolat różany
-kofeinę
-pojemniczki
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 14:58   #624
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Jak szaleć to szaleć Zrobiłam zamówienie:

-frakcja sojowa
-olej z nasion maliny surowy
-hydrolat z dzikiej malwy
-hydrolat różany
-kofeinę
-pojemniczki
Frakcję sojową, hydrolat różany i olej z nasion maliny mam

Napisz wrażenia, jak już dostaniesz i poużywasz hydrolatu z dzikiej malwy, bo nie miałam am ciekawa I do czego będziesz używać kofeiny, pod oczy coś majstrować?
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 08:03   #625
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Frakcję sojową, hydrolat różany i olej z nasion maliny mam

Napisz wrażenia, jak już dostaniesz i poużywasz hydrolatu z dzikiej malwy, bo nie miałam am ciekawa I do czego będziesz używać kofeiny, pod oczy coś majstrować?
Właśnie przed chwila na innym wątku przeczytałam, że malwa pachnie, powiedzmy, średnio . No ale nic, może jakoś dam radę
Natomiast kofeina, bo chcę zrobić krem pod oczy wg. bazy kremowej z ZSK( http://www.zrobsobiekrem.pl/?360,baz...wa-1-1-3-30-ml), a tu była tańsza niz na ZSK.
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 12:23   #626
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Właśnie przed chwila na innym wątku przeczytałam, że malwa pachnie, powiedzmy, średnio . No ale nic, może jakoś dam radę
Natomiast kofeina, bo chcę zrobić krem pod oczy wg. bazy kremowej z ZSK( http://www.zrobsobiekrem.pl/?360,baz...wa-1-1-3-30-ml), a tu była tańsza niz na ZSK.
Pochwal się koniecznie jak krem wyszedł Ale jestem ciekawa...

Ja codziennie używam kompleksu na naczynka i po paru dniach już widze efekty!! Gdyby nie Wy dziewczyny, to bym siedziała nadal z burakiem wydając złotówki na kremy, które zapychają i nie pomagają

Teraz przeczytałam, że liposomy (na str ZSK) powinno się używać 2-3 tyg, a potem dla podtrzymania efektu. Też tak robicie?
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 13:04   #627
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Pochwal się koniecznie jak krem wyszedł Ale jestem ciekawa...

Ja codziennie używam kompleksu na naczynka i po paru dniach już widze efekty!! Gdyby nie Wy dziewczyny, to bym siedziała nadal z burakiem wydając złotówki na kremy, które zapychają i nie pomagają

Teraz przeczytałam, że liposomy (na str ZSK) powinno się używać 2-3 tyg, a potem dla podtrzymania efektu. Też tak robicie?
a ja u siebie nie widzę efektów wystarczy że chwilę słońce poświeci mi w twarz i znowu jestem czerwona
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 13:05   #628
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

w naturalisie wciąż mnie kuszą rolki i to bardzo
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 17:12   #629
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
a ja u siebie nie widzę efektów wystarczy że chwilę słońce poświeci mi w twarz i znowu jestem czerwona
Łojej, szkoda, że na Ciebie nie działa. A jak wpływa na Twoja skore ekstrakt z zielonej herbaty i lukrecja?

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
w naturalisie wciąż mnie kuszą rolki i to bardzo
ja to mam cykora
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 19:13   #630
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: NATURALIS - nowy sklep!

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Łojej, szkoda, że na Ciebie nie działa. A jak wpływa na Twoja skore ekstrakt z zielonej herbaty i lukrecja?
nie wiem ja nie zauważam efektów, jak dodałam trochę do żelu babydream to faktycznie skóra wydawała się gładsza, ale może to placebo ;P Hey pisała że działanie ekstraktów jest delikatne, i tak chyba jest. Ja nie jestem dobrą osobą do oceniania takich rzeczy, nie widzę większych różnic między hydrolatami, olejami, chyba nie potrafię obserwować swojej cery
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-01 22:04:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.