Czy szprotka czy walen - kazda z nas ma talent - cz.23 dopingu - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-14, 17:09   #61
kalina1984
Zakorzenienie
 
Avatar kalina1984
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z wnętrza swetra
Wiadomości: 20 815
Dot.: Czy szprotka czy walen - kazda z nas ma talent - cz.23 dopingu

Powinnyśmy pobierać opłatę, co to jest za podczytywanie na krzywy
__________________

kalina1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 17:15   #62
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: Czy szprotka czy walen - kazda z nas ma talent - cz.23 dopingu

Cytat:
Napisane przez anita19800 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że Marta jak tylko się pojawi to wrzuci fotkę szczęśliwca jaki od niej dostałam
Martus (martikaj) wrzuc proszé zdjécie tej piéknej bransoletki
tez chcemy sié pozachwycac

Cytat:
Napisane przez kalina1984 Pokaż wiadomość
Powinnyśmy pobierać opłatę, co to jest za podczytywanie na krzywy
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 17:18   #63
aga_m_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 154
Dot.: Czy szprotka czy walen - kazda z nas ma talent - cz.23 dopingu

Cytat:
Napisane przez gagatu Pokaż wiadomość
Piękny Bardzo elegancki, na pewno będzie wysoko licytowany

Maskara jakaś z tymi gośćmi. Powchodziłam na inne wątki, np. z naszymi pracami i tam jest normalnie, tylko na naszych dopingowych tylu. Nie mam pojęcia dlaczego tak
Dziękuję, mam taką nadzieję bo to będą pieniądze przeznaczone na dogoterapię dla dzieciaków z Ośrodka, do którego chodzi moja córa.
Dziękuję też pozostałym za pochwały.
A z tymi gośćmi to myślę, że dlatego tak bo ciekawe rzeczy piszecie. To prawie jak serial.
aga_m_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 17:18   #64
martikaj
Zakorzenienie
 
Avatar martikaj
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 7 429
Dot.: Czy szprotka czy walen - kazda z nas ma talent - cz.23 dopingu

Jenyyyyyy, co z tymi gośćmi???? Ja już w nocy widziałam że cos spore towarzystwo ale prawie sami goście, o co biega?


Widziałam śliczne prace Agatki, Joli (serduszka są cudniaste, na żywo ładniejsze ) i Agi , brawa dziewczyny


Martuś, cieszę się że bransoletka się podoba, przeczytałam w preferkach że lubisz niebieski kolorek.

Jeżeli ktoś chce wiedzieć to taką wysłałam Martusi, do tego jeszcze zawieszkę doczepiłam, chyba z jaszczurellą hehe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1391726_402621559864924_1170930755_n.jpg (34,8 KB, 11 załadowań)
martikaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 17:19   #65
aga_m_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 154
Dot.: Czy szprotka czy walen - kazda z nas ma talent - cz.23 dopingu

Cytat:
Napisane przez kalina1984 Pokaż wiadomość
Powinnyśmy pobierać opłatę, co to jest za podczytywanie na krzywy
Jak opłatę to w niezbędnych przydaśkach.
aga_m_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 17:19   #66
AnnaOstapiuk
Zakorzenienie
 
Avatar AnnaOstapiuk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 14 586
GG do AnnaOstapiuk
Dot.: Czy szprotka czy walen - kazda z nas ma talent - cz.23 dopingu

Melduję się i ja w nowym wąteczku.
Na razie nie poklepię, bo piekę białą surową kiełbaskę i gotuję karkówkę, na jutro na traskę.
AnnaOstapiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 17:24   #67
Szydełkomaniaczka
Zakorzenienie
 
Avatar Szydełkomaniaczka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 4 245
Dot.: Czy szprotka czy walen - kazda z nas ma talent - cz.23 dopingu

Cytat:
Napisane przez agusia2410 Pokaż wiadomość
Danusiu - z takiej http://www.magicloop.com.pl/pl/32-bc-garn-babyalpaca kolor czerwony- już jej nie mają w tym sklepie


Jola - czekamy na zdjęcia, tylko żeby nie było jak z Małgosią, obiecała zdjecia i tyle ją widzieli

a wie kto co sie dzieje z Małgosią???? ma ktoś do niej tel???
Agusiu miło że się martwisz, juz jestem, potem napisze dlaczego mnie nie było

Cytat:
Napisane przez gagatu Pokaż wiadomość
Piękny Bardzo elegancki, na pewno będzie wysoko licytowany

Maskara jakaś z tymi gośćmi. Powchodziłam na inne wątki, np. z naszymi pracami i tam jest normalnie, tylko na naszych dopingowych tylu. Nie mam pojęcia dlaczego tak
cudny jest a goście chyba lubia cichaczem podczytywać...

Cytat:
Napisane przez kalina1984 Pokaż wiadomość
Powinnyśmy pobierać opłatę, co to jest za podczytywanie na krzywy
Zgadzam sie Basiu

Cytat:
Napisane przez aga_m_ Pokaż wiadomość
Jak opłatę to w niezbędnych przydaśkach.
O to to świetny pomysł

A to moja serweta, która przeleżała w szufladzie dwa lata, wreszcie ją skończyłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg obrazy Gosi 082.jpg (170,2 KB, 13 załadowań)
Szydełkomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-14, 17:25   #68
SilverAguti
Zakorzenienie
 
Avatar SilverAguti
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pudło z koralikami
Wiadomości: 5 980
Dot.: Czy szprotka czy walen - kazda z nas ma talent - cz.23 dopingu

zamowienie z kadoro jest już w drodze do mnie, czyli w poniedziałek będzie macanko a w unikatart ciągle wisi jako oczekujące na płatność choć płaciłam za nie wczoraj, w tym samym czasie prawie co za to z kadoro. jak w poniedziałek dalej będzie wisiało, to będę interweniować
SilverAguti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 17:25   #69
anita19800
Zakorzenienie
 
Avatar anita19800
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 8 101
Dot.: Czy szprotka czy walen - kazda z nas ma talent - cz.23 dopingu

Tak, zgadza się, do bransoletki jest zawieszona ekstraśna jaszczurka
anita19800 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 17:25   #70
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Czy szprotka czy walen - kazda z nas ma talent - cz.23 dopingu

ja sie tylko zglaszam...
doczytalam stary watek, nowy musi zaczekac...

Cytat:
Napisane przez gagatu Pokaż wiadomość
Bry
Doczytałam wczorajszy dzień, tyle gości naspraszałyście

Kasia, serdeczne życzenia imieninowe 100 lat Kochana I wielu tak cudnych robótek jak wczorajsza torebka

100 latek dla Oliwki Słodziaczek mały

Asia, u mnie z zamówieniem z Unikatartu też nie było problemu, szybko przysłali A ja odkryłam fajne połączenie odżywkowe przy ostatnim myciu. Jako pierwsze O dałam Garniera awokado i karite, mycie Green Pharmacy (najczęściej nim myję, ale siostra wczoraj się przeraziła, jak zobaczyła ilość szamponów, jakie stoją na wannie ja naliczyłam tylko 6, ona chyba liczyła też odżywki ), d/s Nivea Long Repair, b/s Joanna pokrzywa i zielona herbata. Zero stylizacji tylko spanie w ślimaku i mi się fajne zakrętasy na niektórych pasemkach porobiły Nigdy wcześniej nie brałam AiK przed myciem, tylko zawsze po, chyba połączyłam dobre z dobrym i dlatego tak fajnie wyszło Mam nadzieję, że ten efekt będzie się powtarzał
chyba sobie nie wyobrazam zeby tyle czasu myc wlosy
ja raz szamponem - ostatecznie dwa razy i ku zdumieniu wszystkich wokol mycie zajmuje mi max 5min... a jak sie spiesze to nawet i w 2 umyje
jak chce rano myc to musze do pobudki doliczyc 10min (wliczam suszenie ) a latem wcale nie doliczam, bo same wyschna zanim do pracy dojde - mam 20-30min pieszo, to spokojnie dadza rade jak jest ciepelko albo wiaterek

Cytat:
Napisane przez agusia2410 Pokaż wiadomość
Asiu - śliczny ten krzyżyk to twoja robota?


dziewczyny czy u was też jest tak ciemno ???

buro i ponuro, że jak smażę placki to musiałam światło w okapie włączyć

w południe !!!!!!!!!!!
u mnie jest tak calutenka zime
w kuchni to od rana da sie bez swiatla - tak gdzies do 13... ale w pokoju to max godzine dziennie mozna wylaczyc swiatlo nawet do zwyklych czynnosci, a do czytania to caly dzien trzeba wlaczac - chyba ze jakis bardzo wyjatkowo sloneczny dzien, to sie z 20min swiatla da zdobyc
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 17:32   #71
jola2243
Zakorzenienie
 
Avatar jola2243
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Spod maszyny do szycia
Wiadomości: 20 694
Dot.: Czy szprotka czy walen - kazda z nas ma talent - cz.23 dopingu

Małgosiu piękna
__________________
Moje prace:

http://pasja-przeplatane.blogspot.com/

Lubimy Czytać--- jola2243
jola2243 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-14, 17:37   #72
gagatu
Zakorzenienie
 
Avatar gagatu
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: spałam w Pile, nie wyspałam się...
Wiadomości: 10 990
Dot.: Czy szprotka czy walen - kazda z nas ma talent - cz.23 dopingu

Marta, bransoletka naprawdę śliczna

Małgosia, śliczna serwetka

Aga, to się tylko tak wydaje, że tyle czasu trzeba do mycia włosów. Ja za dużo ich na głowie nie mam, to nakładanie np. odżywki nie jest zbyt skomplikowane. A najczęściej myję siedząc w wannie, więc w czasie jak mam odżywkę na głowie myję inne części ciała. A jak tylko głowę myję to po nałożeniu czegoś, co musi chwilę być na włosach spinam je albo pod czepek i robię co innego potem tylko spłukuję. Dla mnie to przyjemność

Asia, u mnie tam też nie było statusu, że zapłacone, po 2-3 dniach pojawiło się "zakończone" i to chyba oznaczało, że wysłali, bo jakoś zaraz potem przyszła paczka.

Skoro tylu gości u nas na wątku, to może po prostu ich ugościmy? Czym chata bogata
gagatu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 17:43   #73
Szydełkomaniaczka
Zakorzenienie
 
Avatar Szydełkomaniaczka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 4 245
Dot.: Czy szprotka czy walen - kazda z nas ma talent - cz.23 dopingu

O szykuje sie imprezka to ja chętna

Dzięki Wam poprawia mi sie humor, ostatnio miałam taka depreche, że nic mi sie nie chciało. A wszystko zaczęło sie od poniedziałku, poszłam z córka na zakupy , pochodziłysmy po galeriach a po powrocie do domu okazało sie, że nie mam portfela..... ktos mi ukradł, bo pieniędzy nigdzie nie wyciągałam, córa płaciła swoimi. Na drugi dzień zastrzegłam dowód w Urzedie i w banku, a 150 zł przepadło. Nawet nie wiem, gdzie i kiedy to sie stało. Staremu gderliwcowi nic nie mówiłam, na szczęście to były moje pieniądze za robótki, a nie wspólne. Normalnie do tej pory jestem wściekła, że nic nie zauważyłam.....
Szydełkomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 17:45   #74
agnes99
Zakorzenienie
 
Avatar agnes99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wirtualny świat
Wiadomości: 7 062
Dot.: Czy szprotka czy walen - kazda z nas ma talent - cz.23 dopingu

Agata ale się impra szykuje
__________________
I still haven't found, what I'm looking for. U2
agnes99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 17:46   #75
SilverAguti
Zakorzenienie
 
Avatar SilverAguti
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pudło z koralikami
Wiadomości: 5 980
Dot.: Czy szprotka czy walen - kazda z nas ma talent - cz.23 dopingu

Agata a widzisz dlatego też do poniedziałku poczekam, bo wzięłam pod uwagę, że może tak być, choć nie lubię, jak sklep nie zmienia statusu.
Aga u mnie nawet zwykłe mycie głowy samym szamponem zajmuje więcej czasu najpierw muszę włosy długo moczyć, później myję je pierwszy raz i okazuje się, że szampon prawie się nie pieni bo włosy jednak za mało wody wchłonęły i dopiero jak to spłuczę i myję po raz drugi, to jest ok. a później jeszcze dłuuuugie i dokładne płukanie.
SilverAguti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 17:54   #76
cocci
Zakorzenienie
 
Avatar cocci
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kiel DE
Wiadomości: 12 235
Dot.: Czy szprotka czy walen - kazda z nas ma talent - cz.23 dopingu

Hejka

wiecie co... ja to chyba wredna żona jetsem.
Umówiłam się wczoraj wieczorem z Anką na regały dzisiaj i po pracy prosto pojechałam. Kupiłam sobie kurtkę prawie dokładnie taką samą jak miałam, tylko 20cm dłuższą. Nawet kolor niewiele ciemniejszy Ale R nie przypominałam o walentych nic, ciekawa byłam, kiedy zajarzy.
Przyjeżdżam do domu, a tu posprzątnae, obiadek na stole, storczyk (Jola!) w łapkach i wielkie buziaki. A ja oczywiście nic nie miałam dla R
a po obiedzie zimno mi było bardzo i namówiłam go na poleżenie przed tv, razem pod kocykiem i po 5 min zasnęłam. Biedak godzinę oglądał tv oparty na ramieniu niewygodnie, żeby mnie nie budzić a potem jeszcze mi zrobił kawę i teraz mi niciarki lakieruje. A ja siedzę na dopingu.
Wredna maupa jestem, bo nawet nie mam wyrzutów sumienia

Asia pięne kolce, ja poproszę tutka

Aniu buziaczki dla Oliwki

Małgosiu masakra no...

a co dogości - jeśłi ktoś ma włączoną str, to po zakończeniu sesji jest wylogowywany automatycznie i wtedy "wisi" jako gość, przy próbie napisania posta automatycznie go loguje i widać go znowu przez jaiś czas jako zalogowanego użytkownika.
Wczoraj ja byłam teżjednym z gości, bo nie wyłączyłam kompa, dopiero koło 22ej skojarzyłam

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

a jeszcze

w ostatni weekend zaaplikowałam włosom żelatyny i poweim tylko "wooow!"
__________________
Moje wpadki "twórcze":
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=501734

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ

cocci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 17:55   #77
Monika_75
Zakorzenienie
 
Avatar Monika_75
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kaszuby
Wiadomości: 3 589
GG do Monika_75 Send a message via Skype™ to Monika_75
Dot.: Czy szprotka czy walen - kazda z nas ma talent - cz.23 dopingu

Cytat:
Napisane przez gagatu Pokaż wiadomość

Maskara jakaś z tymi gośćmi. Powchodziłam na inne wątki, np. z naszymi pracami i tam jest normalnie, tylko na naszych dopingowych tylu. Nie mam pojęcia dlaczego tak
to na pewno przez te "papierosy&alkohol&se x"
__________________
Jestem w wieku, w którym głupstwa popełniam świadomie i z przyjemnością

papierowe twory
włóczkowo-kordonkowe dziergałki
blog: REALKOWY ŚWIAT RYBKI

Preferencje
Monika_75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 18:02   #78
martikaj
Zakorzenienie
 
Avatar martikaj
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 7 429
Dot.: Czy szprotka czy walen - kazda z nas ma talent - cz.23 dopingu

Cytat:
Napisane przez Szydełkomaniaczka Pokaż wiadomość
O szykuje sie imprezka to ja chętna

Dzięki Wam poprawia mi sie humor, ostatnio miałam taka depreche, że nic mi sie nie chciało. A wszystko zaczęło sie od poniedziałku, poszłam z córka na zakupy , pochodziłysmy po galeriach a po powrocie do domu okazało sie, że nie mam portfela..... ktos mi ukradł, bo pieniędzy nigdzie nie wyciągałam, córa płaciła swoimi. Na drugi dzień zastrzegłam dowód w Urzedie i w banku, a 150 zł przepadło. Nawet nie wiem, gdzie i kiedy to sie stało. Staremu gderliwcowi nic nie mówiłam, na szczęście to były moje pieniądze za robótki, a nie wspólne. Normalnie do tej pory jestem wściekła, że nic nie zauważyłam.....

Ojej Małgosiu takiego złodzieja to normalnie:pal a:

Śliczniutka serweta
martikaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 18:13   #79
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Czy szprotka czy walen - kazda z nas ma talent - cz.23 dopingu

Cytat:
Napisane przez jola2243 Pokaż wiadomość
Anioły gotowe jednego pokażę, wrzuciałm od razu fotę serduszek, które Marta dostała

Agata, masz zdjęcie tych kolczyków, co dostałam? nie umiem im ładnego zdjęcia zrobić
sliczne serducha a i aniol booski teraz sie na takie przerzucisz?

Cytat:
Napisane przez gagatu Pokaż wiadomość
Jola, super anioł i śliczne serduszka

Mam zdjęcie kolczyków dla Ciebie, kiepskie bo kiepskie, ale widać, że to kolczyki

I siedzę dalej i nic nie robię
super

Cytat:
Napisane przez aga_m_ Pokaż wiadomość
Dziękuję aga_tka i agusia za Wasze uwagi dot.aniołka na licytację. Nie odpowiadałam w poprzedniej części bo myślę, że tu prędzej zajrzycie.
Zrobiłam takiego a jak wyszedł to oceńcie bo jeśli nie jest odpowiedni to zrobię drugiego.
przesliczny wyszedl

Cytat:
Napisane przez Malinka_5 Pokaż wiadomość
ja myślę,że to żadne goście, ino boty....

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Aga_tka widzi więcej, może to trzeba administratorowi zgłosić...
ja nie widze kto to - ale w zasadzie mysle ze to my tzn ze jak cos pozmieniali, to tak jak dziewczyny pisaly, ze nie mogly sie zalogowac czy cos (ja tez ze 2 razy mialam problem) to nas wylogowuje zostawia jako gosci... a jak jest strona odswiezana to na nowo loguje...

Cytat:
Napisane przez anita19800 Pokaż wiadomość
Mam pytanko, bo ja swój prezent już przygotowałam i szukam odpowiedniego pudełka a nagle się dowiedziałam, że ten prezent to ma być drobiazg. Mój twór to taki sporawy drobiazg. Przejdzie taki czy mam tworzyć drugi??

PS. 38 gości?
to zalezy jak masz ochote - zasadniczo chodzilo o drobiazgi - zrozumialam ze Ty juz swoj prezencik dostalas... moim zdaniem jesli juz cos masz i masz chec to wyslac, to slij... a jesli wolisz sobie zostawic a wyslac cos drobniejszego to zrob w ten sposob byleby Ci nie bylo przykro, ze Ty wyslalas zlotego slonia, a Tobie przyslali mala muszke

Cytat:
Napisane przez Szydełkomaniaczka Pokaż wiadomość
O szykuje sie imprezka to ja chętna

Dzięki Wam poprawia mi sie humor, ostatnio miałam taka depreche, że nic mi sie nie chciało. A wszystko zaczęło sie od poniedziałku, poszłam z córka na zakupy , pochodziłysmy po galeriach a po powrocie do domu okazało sie, że nie mam portfela..... ktos mi ukradł, bo pieniędzy nigdzie nie wyciągałam, córa płaciła swoimi. Na drugi dzień zastrzegłam dowód w Urzedie i w banku, a 150 zł przepadło. Nawet nie wiem, gdzie i kiedy to sie stało. Staremu gderliwcowi nic nie mówiłam, na szczęście to były moje pieniądze za robótki, a nie wspólne. Normalnie do tej pory jestem wściekła, że nic nie zauważyłam.....

ale za to jaka piekna serwete zrobilas


Cytat:
Napisane przez SilverAguti Pokaż wiadomość
Agata a widzisz dlatego też do poniedziałku poczekam, bo wzięłam pod uwagę, że może tak być, choć nie lubię, jak sklep nie zmienia statusu.
Aga u mnie nawet zwykłe mycie głowy samym szamponem zajmuje więcej czasu najpierw muszę włosy długo moczyć, później myję je pierwszy raz i okazuje się, że szampon prawie się nie pieni bo włosy jednak za mało wody wchłonęły i dopiero jak to spłuczę i myję po raz drugi, to jest ok. a później jeszcze dłuuuugie i dokładne płukanie.
no ja za bardzo nie mocze... polewam troche i nakladam szampon, potem raz dwa i splukuje - na tym niestety nie idzie zaoszczedzic czasu
oczywiscie jak mi sie nie spieszy jakos bardzo bardzo, to poswiecam tym wlosom ciut wiecej czasu (w sensie ze nie pedze tak z tym myciem, dajac im szanse bardziej zmoknac i potem dokladniej sie wyszamponowac), ale to sie niezbyt czesto zdarza tym bardziej ze czesto jak mam chwile wiecej, to mi w myciu wlosow pomagaja dzieci - nakladaja szampon i potem go pienia - niestety na dlugosci wlosow, wiec wole sama myc bo wtedy tego wcale nie robie, myjac tylko przy glowie a jak juz wiem ze tak lepiej to sie staram w ten sposob.. ale czego sie nie robi dla dzieci
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-14, 18:26   #80
kalina1984
Zakorzenienie
 
Avatar kalina1984
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z wnętrza swetra
Wiadomości: 20 815
Dot.: Czy szprotka czy walen - kazda z nas ma talent - cz.23 dopingu

Ja już pokolacjowałam, teraz popijam herbatkę
Małgosiu współczuję. Ja tylko raz miałam taką sytuację, jechałyśmy z koleżanką autobusem miejskim i jak dotarłyśmy do akademika ona nie miała telefonu. A stałyśmy koło siebie i nikt nic nie zauważył. Najgorsze, że miała nowy telefon, tyle co kupiony
__________________

kalina1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 18:29   #81
Szydełkomaniaczka
Zakorzenienie
 
Avatar Szydełkomaniaczka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 4 245
Dot.: Czy szprotka czy walen - kazda z nas ma talent - cz.23 dopingu

MNie drugi raz tak się trafiło, kiedys w Białymstoku na dworcu mnie okradli, Byłam wtedy z Ania, była jeszcze mała, teraz dobrze, że nie miałam karty do bankomatu, ale szkoda dowodu.....
Szydełkomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 18:38   #82
tmacek57
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 990
Dot.: Czy szprotka czy walen - kazda z nas ma talent - cz.23 dopingu

witam, wepchałam się na nowy wątek i oczywiscie na imprezę przygotowaną przez Agatkę, Małgosiu współczuję , tak trzeba się pilnować , ktoś kiedyś przy wsiadaniu do autobusu próbował wyrwać mi torebkę , od tej pory mając na ramieniu zawsze potrzymuje jeszcze ręką , może w tym wątku troche więcej skrobne
__________________
Mój blog: http://tessart57.blogspot.com/
tmacek57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 18:46   #83
SlonecznikB
Zakorzenienie
 
Avatar SlonecznikB
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 8 429
Dot.: Czy szprotka czy walen - kazda z nas ma talent - cz.23 dopingu

Cytat:
Napisane przez aga_m_ Pokaż wiadomość
Dziękuję aga_tka i agusia za Wasze uwagi dot.aniołka na licytację. Nie odpowiadałam w poprzedniej części bo myślę, że tu prędzej zajrzycie.
Zrobiłam takiego a jak wyszedł to oceńcie bo jeśli nie jest odpowiedni to zrobię drugiego.
Śliczny aniołek i powinien duuuuużo zarobić.
Cytat:
Napisane przez martikaj Pokaż wiadomość

Martuś, cieszę się że bransoletka się podoba, przeczytałam w preferkach że lubisz niebieski kolorek.

Jeżeli ktoś chce wiedzieć to taką wysłałam Martusi, do tego jeszcze zawieszkę doczepiłam, chyba z jaszczurellą hehe
jak zwykle cudaśna ta bransoletka

Cytat:
Napisane przez aga_m_ Pokaż wiadomość
Jak opłatę to w niezbędnych przydaśkach.
popieram, ale chyba szybko by pouciekali
Cytat:
Napisane przez Szydełkomaniaczka Pokaż wiadomość




A to moja serweta, która przeleżała w szufladzie dwa lata, wreszcie ją skończyłam
Serwetka odczekała ale doczekała się swojej premiery, śliczna.

Cytat:
Napisane przez gagatu Pokaż wiadomość
Skoro tylu gości u nas na wątku, to może po prostu ich ugościmy? Czym chata bogata
Czy to zaopatrzenie na nasze następne spotkanie. Agatka wywietrzeje do tego czasu.

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Szydełkomaniaczka Pokaż wiadomość
O szykuje sie imprezka to ja chętna

Dzięki Wam poprawia mi sie humor, ostatnio miałam taka depreche, że nic mi sie nie chciało. A wszystko zaczęło sie od poniedziałku, poszłam z córka na zakupy , pochodziłysmy po galeriach a po powrocie do domu okazało sie, że nie mam portfela..... ktos mi ukradł, bo pieniędzy nigdzie nie wyciągałam, córa płaciła swoimi. Na drugi dzień zastrzegłam dowód w Urzedie i w banku, a 150 zł przepadło. Nawet nie wiem, gdzie i kiedy to sie stało. Staremu gderliwcowi nic nie mówiłam, na szczęście to były moje pieniądze za robótki, a nie wspólne. Normalnie do tej pory jestem wściekła, że nic nie zauważyłam.....
Oj, Małgosiu to przykrość Cię spotkała. Odpukać ja nie miałam takich przeżyć i nie życzę sobie aby mnie to spotkało.
Ale w mieszkaniu to już miałam złodziei i to moja mama sama wpuściła. Ale to inna historia.
SlonecznikB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 18:51   #84
jola2243
Zakorzenienie
 
Avatar jola2243
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Spod maszyny do szycia
Wiadomości: 20 694
Dot.: Czy szprotka czy walen - kazda z nas ma talent - cz.23 dopingu

Małgosiu"glasiu:
Zbieram się do domu, małż z kolacją przy świecach i szampanem czeka
__________________
Moje prace:

http://pasja-przeplatane.blogspot.com/

Lubimy Czytać--- jola2243
jola2243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 18:51   #85
asieńczyk
Zakorzenienie
 
Avatar asieńczyk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 000
Dot.: Czy szprotka czy walen - kazda z nas ma talent - cz.23 dopingu

Wpadłam się przywitać, a tu taki barek
asieńczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 18:52   #86
babydelfi
Zakorzenienie
 
Avatar babydelfi
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 14 302
Dot.: Czy szprotka czy walen - kazda z nas ma talent - cz.23 dopingu

Hej
widzę że klepactwo dziś na całego,
piszecie tyle by goście nas nie opuszczali i by mieli co czytać

jestem wykończona, zmarzłam i zmokłam aby z dziećmi z mieście, masakra jakaś z tą pogodą
ale byliśmy w małpim gaju i dzieciaki się przynajmniej wyszalały, kupiłam Asi też buciki ale tylko takie do spodniczki balerinki, a takich na teraz, na te pogodę nigdzie nie ma a jeśli już są to mają cenę nie daj się

a po południu wyciągnęłam jeszcze mojego na zakupy i kupiliśmy młodej rowerek, oczywiście różowy
i sobie zakupiłam odżywki do włosów bez spłukiwania były po całe 3.90
i tak tak oba zakupy poczynione w jednym sklepie (nie markecie)

teraz chyba siadam do koralików i trzeba skrobnąć jakieś porządne zamówienie

Jola u jakiego użytkownika na All kupujesz filc?
bo mam zamówienie na 3 torebki i trzeba materiały kupić
babydelfi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 18:52   #87
Szydełkomaniaczka
Zakorzenienie
 
Avatar Szydełkomaniaczka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 4 245
Dot.: Czy szprotka czy walen - kazda z nas ma talent - cz.23 dopingu

Cytat:
Napisane przez jola2243 Pokaż wiadomość
Małgosiu"glasiu:
Zbieram się do domu, małż z kolacją przy świecach i szampanem czeka
A mój truteń w pracy, siedze sama z psem......
Szydełkomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 18:55   #88
asieńczyk
Zakorzenienie
 
Avatar asieńczyk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 000
Dot.: Czy szprotka czy walen - kazda z nas ma talent - cz.23 dopingu

Małgosia ale Ci się trafiło
asieńczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 18:57   #89
Szydełkomaniaczka
Zakorzenienie
 
Avatar Szydełkomaniaczka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 4 245
Dot.: Czy szprotka czy walen - kazda z nas ma talent - cz.23 dopingu

Ale psie towarzystwo mi odpowiada, nie pyskuje, najwyżej odszczeknie...
Szydełkomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 18:58   #90
babydelfi
Zakorzenienie
 
Avatar babydelfi
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 14 302
Dot.: Czy szprotka czy walen - kazda z nas ma talent - cz.23 dopingu

Jola super aniołek

Iwonka zazdraszczam małżowego, tak pozytywnie oczywiście
mój oczywiście nie pamiętał ani o moich wczorajszych imieninach ani o dzisiejszych walentynkach więc na pewno nie ma co liczyć na to, że pójdę spać o tej same porze co on

Małgosiu znam ten ból i to uczucie gdy ktoś się okradnie,
ja zostałam okradziona jeszcze jako dziecko, na wycieczce szkolnej, dużo niby nie straciłam ale na wycieczce już nic nie miałam , i prawdopodobnie zrobił to ktoś z uczniów

Aniu sto lat dla Oliwki, jak ten rok szybko zleciał
babydelfi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-03 20:22:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.