Kocham Lancome!!! - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-16, 14:27   #3001
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ehhh... pachnie jak pachnialo i nie podraznia to chyba jest ok... moze to temperatura... tez mi sie po raz pierwszy cos takiego zrobilo...



mi tez... ale dlaczego lancome wypuszcza dwa tusze pod ta sama nazwa co inaczej wygladaja
Desti, a z wrazenia polecialam zobaczyc swoj bi-facil, ale wszystko z nim w porzadku... A duzo Ci jeszcze zostalo w opakowaniu? Moze sie przegrzal albo co?

Nie wiem o co biega z tym nowym hypnose, ale i tak mnie nie kusi - za gruba szczota dla mnie, a jesli jeszcze bedzie zagieta, to juz calkiem kaplica
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 14:51   #3002
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Desti, a z wrazenia polecialam zobaczyc swoj bi-facil, ale wszystko z nim w porzadku... A duzo Ci jeszcze zostalo w opakowaniu? Moze sie przegrzal albo co?
w sumie stoi w szafce wiec takiej wielkiej roznicy nie ma ... kupilam w Douglasie... swiezy jest... prawie pelny bo wydajna z niego gadzina i tak szybko sie nie zuzywa ... nie mam pojecia co mu sie stalo...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 14:57   #3003
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
w sumie stoi w szafce wiec takiej wielkiej roznicy nie ma ... kupilam w Douglasie... swiezy jest... prawie pelny bo wydajna z niego gadzina i tak szybko sie nie zuzywa ... nie mam pojecia co mu sie stalo...
Chyba też w końcu kupię sobie ten płyn do demakijeżu, bo te co do tej pory używałąm to tragedia, oczy mnie strasznie szczypią po każdym jednym a i tak się staram zmywać makijaż delikatnie, i w dodatku nie daja rady z kredką do powiek i częściowo z tuszem
magtru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 11:16   #3004
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kocham Lancome!!!

ogladalam wczoraj ta nowa maskare hypnose... to jest faktycznie dramat ... jak to zwykle bywa zdjecie reklamowe niewiele ma wspolnego z rzeczywistoscia... szczoteczka jest jak dla mnie taka jak byla tylko lysa i pokrzywiona ... ogolnie mi tusze Lancome nie sluza ale na tego to po ogladnieciu na pewno sie nie skusze ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 11:37   #3005
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Kocham Lancome!!!

Tego sie wlasnie spodziewalam. Mi Hypnose sluzy najlepiej ze wszystkich, ale identyczny na moich rzesach jest lash architect, a kosztuje 1/3 ceny Hypnose, wiec przestalam placic za marke, zwlaszcza, ze to ten sam koncern.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 11:45   #3006
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Tego sie wlasnie spodziewalam. Mi Hypnose sluzy najlepiej ze wszystkich, ale identyczny na moich rzesach jest lash architect, a kosztuje 1/3 ceny Hypnose, wiec przestalam placic za marke, zwlaszcza, ze to ten sam koncern.
a wlasnie tak przy okazji architecta... juz sie z nim oswoilam ... faktycznie swietny jest ... i zostalwilam sobie moja szczote od maximeyes i po nalozeniu rozczesuje... efekt jest taki jak chcialam...

tylko dalej nie wiem skad roznica miedzy nasza hypnose a ta w usa... bo nasza ma opakowanie typowe dla hypnose... to amerykanskie bardziej wyglada na opakowanie od fatale...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 13:21   #3007
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Kocham Lancome!!!

A widzisz, ciesze sie, ze Ci architect spasowal Dla mnie to numer 1

Roznicy w wygladzie Hypnose z USA a z Europy tez nie potrafie wytlumaczyc Moze w USA pojawil sie wczesniej i teraz zrobili jeszcze jakas limitowanke?
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 16:15   #3008
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kocham Lancome!!!

znalazlam cienie... u mnie jako nowosc ale poniewaz wiem, ze to roznie bywa to moze ktoras z was je zna... OMBRE ABSOLUE PALETTE ... interesowal by mnie kolor- F10 Murmures du desert... niestety nigdzie nie znalazlam zdjecia tego koloru ale wklejam inne zeby bylo wiadomo o jakie cienie chodzi ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8451599173839504.image.jpg (7,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b_238049.jpg (16,9 KB, 27 załadowań)
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 20:57   #3009
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Ale nam wątek ucichł..

Widzialam tą nową maskarę Hypnose Drama.
To nie jest Drama tylko dramat! Przesadzili w reklamie, na zdjeciach wygląda to jak jakaś ogromna, gigantyczna szczota a w rzeczywistosci jest mala, pokrzywiona i niepozorna. Desti to dobrze opisala. Totalne rozczarowanie!
Poza tym wyszedl krem po oczy z serii Genifique...Malutki sloiczek, ceny nie patrzylam, ale pewnie kosmiczna, skoro serum 30ml kosztowalo ponad 50 funtow...
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 14:32   #3010
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kocham Lancome!!!

Zajrzałam tu szukając jakichś informacji o nowej maskarze Lancome Hypnose Drama.Zgłosiłam ją do KWC, ale nikt jeszcze nie ocenił. Ja bardzo lubię maskary Lancoma, szczególnie "klasyczny" Hypnose. Wczoraj postanowiłam zostać królikiem doświadczalnym i kupiłam Hypnose Drama Faktycznie szczoteczka nie jest tak duża jak mogłoby się wydawać po obejrzeniu reklam. Pomalowałam się dzisiaj rano i jak na razie szału nie ma. Szczoteczka wydaje mi się miękka,dobrze rozprowadza tusz, podwija rzęsy,dobrze rozdziela, pogrubia. Sam tusz wydaje się mieć leszpą konsystencję niż Hypnose, taką bardziej "kremową",nie za gęstą,na szczoteczkę nabiera się odpowiednia ilość, ale to tylko pierwsze wrażenie. Generalnie chyba na moich rzęsach nie widać różnicy pomiędzy Hypnose"Dramą" a Hypnose"Nie-Dramą" Jeszcze odnoszę wrażenie, że po HD moje rzęsy są bardziej "sztywne" (czego brr! bardzo nie lubię) niż po Hypnose czy Hypnose Onyx.Zobaczymy jak będzie dalej, na razie jestem średnio zadowolona, spodziewałam się..sama nie wiem Chyba jednak ta maskara nie będzie należała do moich ulubionych.
__________________
"Zaznać paru chwil słodyczy, z tortu szczęścia choćby okruch zjeść, zaznać paru chwil słodyczy i nie przyzwyczajać się."
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 17:08   #3011
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Dziewczyny z UK!
W przyszlym tygodniu pojawi sie w Bootsie promocja. Przy zakupie kosmetyko Lancome za 25 lub 30 funtow (nie pamietam dokladnej kwoty) dostaje sie gratis zestaw miniaturek (Magnifique, szminka, tusz, krem oraz paletka 4 cieni plus roz lub bronzer)
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 19:18   #3012
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez karolinkamalinka Pokaż wiadomość
Zajrzałam tu szukając jakichś informacji o nowej maskarze Lancome Hypnose Drama.Zgłosiłam ją do KWC, ale nikt jeszcze nie ocenił.
moze dlatego, ze wszyscy omijaja ja szerokim lukiem ... i jak widac po Twoim opisie tego cudaka calkiem slusznie ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 12:53   #3013
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kocham Lancome!!!

Niestety, szału nie ma.Jeśli ktoś wyjątkowo lubi testować nowości i przy tym ma za dużo kasy to polecam
__________________
"Zaznać paru chwil słodyczy, z tortu szczęścia choćby okruch zjeść, zaznać paru chwil słodyczy i nie przyzwyczajać się."
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 13:30   #3014
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Kocham Lancome!!!

Jestem nieszczęśliwą posiadaczką tuszu Hypnose (klasycznego czarnego), to istna katastrofa
Po umalowaniu nim mam kilka sklejonych wykoślawionych kępek rzęs i jakieś bobki poprzyklejane. Czy istnieje jakiś sposób na okiełznanie tego tuszu (tak jak w przypadku np YSL EFC, po regularnym myciu szczotki uzyskuje się odświeżenie tuszu i piękne rzęsy przez długi czas).
Boję się przy tym H coś majstrować bo boję się, że go już totalnie zepsuję. Może macie jakieś sposoby? Dodam, że kupiłam go w połowie czerwca, czyli ma dwa miesiące ale używam go w zasadzie okazjonalnie bo efekt jest tak lichy, że wróciłam do starego i sprawdzonego tuszu a ten w zasadzie głównie leży... Czy to możliwe, żeby po kilkunastokrotnym użyciu był już do wyrzucenia??
__________________
no to wróciłam

Edytowane przez kasiaoli2001
Czas edycji: 2009-08-17 o 13:36
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 17:43   #3015
Izunia84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cześć Dziewczyny! Mam mały problem i mam nadzieję, że mi doradzicie. Dostałam w prezencie tusz Lancome ( nazywa się 4 in 1 super volume mascara waterproof ). Chciałam go oddać w prezencie mojej przyszłej teściowej, ale coś mi się wydaje, że to podróbka, bo nigdzie takiego nie widziałam Czy wiecie może coś o istnieniu takiego kosmetyku??
Izunia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 17:51   #3016
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Izunia84 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Mam mały problem i mam nadzieję, że mi doradzicie. Dostałam w prezencie tusz Lancome ( nazywa się 4 in 1 super volume mascara waterproof ). Chciałam go oddać w prezencie mojej przyszłej teściowej, ale coś mi się wydaje, że to podróbka, bo nigdzie takiego nie widziałam Czy wiecie może coś o istnieniu takiego kosmetyku??
Jak żyję nie słyszałam o czymś takim

Wklej zdjęcia, to ocenimy

Aleście mnie kobitki zdołowały tym Hypnose Drama...Kupiłam go w ciemno na allegro i teraz boję się po niego iść na pocztę skoro to taki badziew Łudzę się, że może moim rzęsom (cienkim, jasnym i krótkim) przypasuje. Im każdy tusz pomaga "zaistnieć". Wybredne nie są
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 17:54   #3017
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Izunia84 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Mam mały problem i mam nadzieję, że mi doradzicie. Dostałam w prezencie tusz Lancome ( nazywa się 4 in 1 super volume mascara waterproof ). Chciałam go oddać w prezencie mojej przyszłej teściowej, ale coś mi się wydaje, że to podróbka, bo nigdzie takiego nie widziałam Czy wiecie może coś o istnieniu takiego kosmetyku??
Nie znam takiego cuda...
__________________
no to wróciłam
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 19:04   #3018
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Izunia84 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Mam mały problem i mam nadzieję, że mi doradzicie. Dostałam w prezencie tusz Lancome ( nazywa się 4 in 1 super volume mascara waterproof ). Chciałam go oddać w prezencie mojej przyszłej teściowej, ale coś mi się wydaje, że to podróbka, bo nigdzie takiego nie widziałam Czy wiecie może coś o istnieniu takiego kosmetyku??
Lepiej nie dawaj, bo sie skompromitujesz przed przyszłą teściową. Nie ma takiego tuszu, to wynalazek spotykany czasem na Allegro.
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 19:50   #3019
Izunia84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Kocham Lancome!!!

Dzięki Dziewczyny za bardzo szybką odpowiedź i pomoc
Izunia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-18, 10:41   #3020
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Jak żyję nie słyszałam o czymś takim

Wklej zdjęcia, to ocenimy

Aleście mnie kobitki zdołowały tym Hypnose Drama...Kupiłam go w ciemno na allegro i teraz boję się po niego iść na pocztę skoro to taki badziew Łudzę się, że może moim rzęsom (cienkim, jasnym i krótkim) przypasuje. Im każdy tusz pomaga "zaistnieć". Wybredne nie są

Idź po Hypnose Drama, nia bój sie. Nie ma rewelacji ale dramatu strasznego jak dla mnie też nie ma. Zawsze mozna przykleić rzęsy MAC i efekt Darii Varbovy z reklamy HD jest.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 11:06   #3021
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość

Idź po Hypnose Drama, nia bój sie. Nie ma rewelacji ale dramatu strasznego jak dla mnie też nie ma. Zawsze mozna przykleić rzęsy MAC i efekt Darii Varbovy z reklamy HD jest.
Nie no, skoro zapłaciłam to odbiorę Zresztą jak wiadomo ludzie mają różne gusta Może mi akurat bardzo przypadnie do gustu...Tia...nie ma to jak się pocieszać
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 11:24   #3022
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Nie no, skoro zapłaciłam to odbiorę Zresztą jak wiadomo ludzie mają różne gusta Może mi akurat bardzo przypadnie do gustu...Tia...nie ma to jak się pocieszać

Naprawdę takiej tragedii nie ma
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 10:02   #3023
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość

Naprawdę takiej tragedii nie ma
No podobno faktycznie nie ma
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...#review-336359
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 11:44   #3024
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość

Każda drama...znajdzie swego amatora. Ja już skrobnęłam swoją.
Napewno będą tacy, którym podpasuje i sceptycy. Ja jestem pośrodku jedną nogą a drugą w kręgu sceptyków.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 20:46   #3025
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość

Każda drama...znajdzie swego amatora. Ja już skrobnęłam swoją.
.
Kkknnn właśnie dzisiaj przeczytałam Twoją recenzję, ja z wystawieniem swojej jeszcze się wstrzymuję, ale w zasadzie mogłabym obiema rękami podpisać się pod Twoją!

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Jestem nieszczęśliwą posiadaczką tuszu Hypnose (klasycznego czarnego), to istna katastrofa
Po umalowaniu nim mam kilka sklejonych wykoślawionych kępek rzęs i jakieś bobki poprzyklejane. Czy istnieje jakiś sposób na okiełznanie tego tuszu (tak jak w przypadku np YSL EFC, po regularnym myciu szczotki uzyskuje się odświeżenie tuszu i piękne rzęsy przez długi czas).
Boję się przy tym H coś majstrować bo boję się, że go już totalnie zepsuję. Może macie jakieś sposoby? Dodam, że kupiłam go w połowie czerwca, czyli ma dwa miesiące ale używam go w zasadzie okazjonalnie bo efekt jest tak lichy, że wróciłam do starego i sprawdzonego tuszu a ten w zasadzie głównie leży... Czy to możliwe, żeby po kilkunastokrotnym użyciu był już do wyrzucenia??
Ja bardzo lubię swojego "klasycznego" Hypnosa, chociaż nie jest bez wad i właśnie jedną z nich jest szybkie wysychanie (i gęstnienie) tuszu Ja do swojego wlewam dosłownie 2-3 kropelki toniku bezalkoholowego i mieszam. Pomaga.
__________________
"Zaznać paru chwil słodyczy, z tortu szczęścia choćby okruch zjeść, zaznać paru chwil słodyczy i nie przyzwyczajać się."
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 14:38   #3026
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Aleście mnie kobitki zdołowały tym Hypnose Drama...Kupiłam go w ciemno na allegro i teraz boję się po niego iść na pocztę skoro to taki badziew Łudzę się, że może moim rzęsom (cienkim, jasnym i krótkim) przypasuje. Im każdy tusz pomaga "zaistnieć". Wybredne nie są
napisz jak sie tusz spisał, tez nalezę do kategorii cienkich, jasnych i krótkich tylko, ze moje są strasznie wybredne
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 16:22   #3027
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kocham Lancome!!!

pojawily sie nowosci Lancome... zloto, zloto i jeszcze raz zloto ... czyli nic dla mnie...

LA ROSE LIBERTÉ - zloty puder-shimmer

PALETTE LIBERTE - wg producenta... nowe oblicze smoky eyes

LE VERNIS - lakier

Fever Gloss - 026 Pure Gold
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b_141069.jpg (16,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b_244059.jpg (21,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b_223039.jpg (10,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20090710.124840_gloss026.jpg (7,4 KB, 14 załadowań)
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 16:36   #3028
kociak902
Raczkowanie
 
Avatar kociak902
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 285
GG do kociak902
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
pojawily sie nowosci Lancome... zloto, zloto i jeszcze raz zloto ... czyli nic dla mnie...

LA ROSE LIBERTÉ - zloty puder-shimmer

PALETTE LIBERTE - wg producenta... nowe oblicze smoky eyes

LE VERNIS - lakier

Fever Gloss - 026 Pure Gold

Kupiłam wczoraj ten złoty puder. Jeśli mam być szczera to żadna rewelacja - kolejny efektowny gadżet.
kociak902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 16:39   #3029
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez kociak902 Pokaż wiadomość
Kupiłam wczoraj ten złoty puder. Jeśli mam być szczera to żadna rewelacja - kolejny efektowny gadżet.
ale trzeba przyznac, ze przyciaga wzrok... tylko co z taka iloscia zlota zrobic ... powiedz jak wyglada na buzi... bo ja go tylko tak myznelam w przelocie na rece i mialam wrazenie, ze samo zloto i tak sie zastanawialam jak to wlasciwie mozna uzywac...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 17:32   #3030
kociak902
Raczkowanie
 
Avatar kociak902
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 285
GG do kociak902
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ale trzeba przyznac, ze przyciaga wzrok... tylko co z taka iloscia zlota zrobic ... powiedz jak wyglada na buzi... bo ja go tylko tak myznelam w przelocie na rece i mialam wrazenie, ze samo zloto i tak sie zastanawialam jak to wlasciwie mozna uzywac...
Masz rację...samo złoto . Jak sprawdzałam w perfumerii ( oczywiście palcem a nie pędzlem ) to wydawało mi się,że jest to rozświetlacz jakiego szukałam . Ale niestety jest MEGA ZŁOTY i trzeba go bardzo oszczędnie nakładać ( co nie jest proste bo jest dość miękki i dużo się go nabiera na pędzelek ). Nałożony w ilości normalnej dla innych rozświetlaczy daje tandetny połysk. Od kilku lat kupuję limitowanki Lancome i teraz po raz pierwszy jestem rozczarowana.
kociak902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-12 17:55:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:19.