Inglot - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-18, 12:01   #4531
monika9725
Rozeznanie
 
Avatar monika9725
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 748
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dzięki.

Przez godzinę wyciągałam cienie z paletki H&M, żeby się okazało, że nie przyczepiają się one do magnesu.
też mi się takie przykre niespodzianki zdarzały teraz zastanawiam się skąd wziąć takie naklejki z magnesem, żeby je nakleić i włożyć cienie do paletki
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
monika9725 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 12:02   #4532
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Inglot

O kurcze,no to ładnie...ja miałam tak z Mac'iem zdepotowanym do palety kobo...
Co do cienia to nie est to niestety najlepsze jego odwzorowanie ale to wszsytko na co stać mój aparat...
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 12:36   #4533
monika9725
Rozeznanie
 
Avatar monika9725
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 748
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Em kolory na zdjęciu to od lewej 142, 420 i 502 (ona ma taką szarą z lekką nutą fioletu bazę z bardzo bardzo drobną drobinkę opalizującą na złoto-różowo?)
bardzo dobrze opisałaś ten cień, szaro fioletowy ze złoto różowymi drobinkami 502 to mój nr. 1 z całej mojej kolekcji cieni. Bardzo go lubię łączyć z cieniem golden rose z KOBO, bo ma właśnie drobinki w kolorze tego drugiego.
jest trochę delikatniejszy niż wyszedł mi na fotkach, specjalnie namaziałam go dużo, żeby dobrze było widać .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1270375.jpg (73,8 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1270377.jpg (64,1 KB, 57 załadowań)
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
monika9725 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 12:51   #4534
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez monika9725 Pokaż wiadomość
też mi się takie przykre niespodzianki zdarzały teraz zastanawiam się skąd wziąć takie naklejki z magnesem, żeby je nakleić i włożyć cienie do paletki
Teraz z tymi deserami/serkami Paula (takie coś jak Monte tylko z krową) możesz dostać magnesy w kształcie zwierzątek
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 13:03   #4535
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Inglot

Ale to nie są naklejki, prawda?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 13:15   #4536
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ale to nie są naklejki, prawda?
Jak dobrze widziałam i słyszałam reklamę w TV, to mówili, że magnesy
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 13:29   #4537
Lady Dzaga
Przyczajenie
 
Avatar Lady Dzaga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 3
Dot.: Inglot

pozwolę sobie wypowiedziec sie na temat Inglota
Mimo fajnych modnych gam kolorów jeśli chodzi o lakiery do paznokci jestem niemile zaskoczona tym ze maja taką krótka zywotnosc na paznokciu , mowiac wprost..odpryskuja!
Lady Dzaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 13:35   #4538
monika9725
Rozeznanie
 
Avatar monika9725
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 748
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Teraz z tymi deserami/serkami Paula (takie coś jak Monte tylko z krową) możesz dostać magnesy w kształcie zwierzątek
dzieki za pomysł poszukam przy najbliższej okazji
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
monika9725 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 13:37   #4539
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Jak dobrze widziałam i słyszałam reklamę w TV, to mówili, że magnesy
Potrzebne mi naklejki magnetyczne.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 13:38   #4540
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Potrzebne mi naklejki magnetyczne.
No no, takie giętkie i płaskie
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 14:09   #4541
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Lady Dzaga Pokaż wiadomość
pozwolę sobie wypowiedziec sie na temat Inglota
Mimo fajnych modnych gam kolorów jeśli chodzi o lakiery do paznokci jestem niemile zaskoczona tym ze maja taką krótka zywotnosc na paznokciu , mowiac wprost..odpryskuja!
A ja mam mieszane uczucia... Niektóre są bardzo dobre, idealnie się rozprowadzają i długo trzymają na paznokciu, inne smużą i odpryskują bardzo szybko.
Kupiłam matowy cielisty lakier, ale uznałam, że wygląda jakbym nie miała paznokci i postanowiłam pociągnąć bezbarwnym (też Inglota). Efekt kolorystyczny bardzo fajny ale niestety smugi okropne Poodpryskiwał bardzo szybko. Może zrobię drugie podejście za jakiś czas... Tymczasem mam nr 166 już tydzień na paznokciach i nic się nie dzieje...

Dziewczyny, chciałam się upewnić że Was dobrze zrozumiałam: można kupić pustą paletkę magnetyczną (Inglot lub Kobo) i włożyć maty My Secret? MS ma kolory których nie znalazłam a lubię mieć porządek w kuferku i wszystko pod ręką, a nie każdy cień osobno...
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 14:12   #4542
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałam się upewnić że Was dobrze zrozumiałam: można kupić pustą paletkę magnetyczną (Inglot lub Kobo) i włożyć maty My Secret? MS ma kolory których nie znalazłam a lubię mieć porządek w kuferku i wszystko pod ręką, a nie każdy cień osobno...
Inglota bez nakładki, do palety Kobo się nie zmieszczą, bo cienie My Secret są większe

Ja mam cienie Vipery, które są w plastikowych "osłonkach" i też muszę coś wykombinować żeby się trzymały

Edytowane przez anonyme
Czas edycji: 2011-01-18 o 14:33
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 14:15   #4543
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Inglot

Bez nakładki? A co masz na myśli?
MS się trzymają w magnetycznych same, tak?

Edytowane przez Aleetzya
Czas edycji: 2011-01-18 o 14:18
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 14:29   #4544
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Bez nakładki? A co masz na myśli?
MS się trzymają w magnetycznych same, tak?
Kółeczka MS są większe od Inglota/Kobo, więc musi to być paleta bez wyznaczonych miejsc na cienie, że tak łopatologicznie napiszę

Na zdjęciu widać różnicę między Kobo (ten na górze, Inglotowe są takie same wielkościowo) a MS
Trzymają się same
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1100888.jpg (48,8 KB, 123 załadowań)

Edytowane przez anonyme
Czas edycji: 2011-01-18 o 14:30
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 14:37   #4545
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Inglot

Aaa, no teraz rozumiem Do mnie to trzeba jak krowie na rowie...

Wybieram się dzisiaj po płyn do pędzli, więc może kupię od razu paletkę. Dzięki za odpowiedź
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 15:18   #4546
kaaalinkaaa
Rozeznanie
 
Avatar kaaalinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 859
Dot.: Inglot

Dziewczyny, widziałam na allegro coś takiego, może być przydatne
http://allegro.pl/magnetoplan-tasma-...399246640.html
W ogóle wpisując "taśma magnetyczna" wyskoczą różne rozmiary, albo do przycinania, albo gotowe kwadraciki

A tak poza tym mam pytanie... Która z formuł cieni jest waszą ulubioną? Ja do tej pory najczęściej używałam matów, ale ostatnio doszłam do wniosku, że jednak fajniejsze są perły Chciałabym też spróbować DS i AS, ale boje się tych drobinek, że będą wygładały jak tandetny brokat i się osypywały
__________________
Fajnie jest być kochaną...
kaaalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 16:40   #4547
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 871
Dot.: Inglot

Dziewczyny, polecicie jakiś matowy średni szary wkład do paletki?
__________________


agaku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 16:53   #4548
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Lady Dzaga Pokaż wiadomość
pozwolę sobie wypowiedziec sie na temat Inglota
Mimo fajnych modnych gam kolorów jeśli chodzi o lakiery do paznokci jestem niemile zaskoczona tym ze maja taką krótka zywotnosc na paznokciu , mowiac wprost..odpryskuja!
baza, lakier i na to utwardzacz
niestety zauważyłam, że trwałość lakieru zależy od wielu czynników. Jak ktoś pomaluje paznokcie, a potem moczy ręce non stop, to nie ma siły, kazdy lakier odpryśnie
tipsy, żel i akryl nie odpryskują

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kaaalinkaaa Pokaż wiadomość
A tak poza tym mam pytanie... Która z formuł cieni jest waszą ulubioną? Ja do tej pory najczęściej używałam matów, ale ostatnio doszłam do wniosku, że jednak fajniejsze są perły Chciałabym też spróbować DS i AS, ale boje się tych drobinek, że będą wygładały jak tandetny brokat i się osypywały
Ja uwielbiam cienie perliste i z drobinkami, efekt jest zależny od światła. Przy słoneczku oko wygląda rewelacyjnie, czasami używam tylko cielistego cienia z błyszczącymi drobinkami - efekt delikatny, a spojrzenie robi sie takie wypoczęte.
Maty zostawie sobie na starość
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 17:07   #4549
CharlotteInWonderland
Raczkowanie
 
Avatar CharlotteInWonderland
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Konin/Poznań
Wiadomości: 154
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez kaaalinkaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widziałam na allegro coś takiego, może być przydatne
http://allegro.pl/magnetoplan-tasma-...399246640.html
W ogóle wpisując "taśma magnetyczna" wyskoczą różne rozmiary, albo do przycinania, albo gotowe kwadraciki

A tak poza tym mam pytanie... Która z formuł cieni jest waszą ulubioną? Ja do tej pory najczęściej używałam matów, ale ostatnio doszłam do wniosku, że jednak fajniejsze są perły Chciałabym też spróbować DS i AS, ale boje się tych drobinek, że będą wygładały jak tandetny brokat i się osypywały

oo dzieki ta taśma może się przydać
co do wykonczen to ja lubie maty w 2 wariantach 1. jako bazowy cien na calą powieke który potem 'domalowuje' ciemniem w innym wykonczeniu w załamaniu lub zewnętrznym kąciku. 2. wariant to matowy ciemniejszy cien w zalamanie.

Ogólnie z matów mam albo jasne cielaczki, albo neutralne brązy, szarości, troche fioletów. najbardziej lubie perły, a te z drobinkami to zależy które, są takie z bardziej subtelnymi, są super i takie nieprzyzwoicie brokatowe, tych nie lubie
CharlotteInWonderland jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 17:53   #4550
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez agaku Pokaż wiadomość
Dziewczyny, polecicie jakiś matowy średni szary wkład do paletki?
Ja mam i bardzo lubię 349 - ale on niestety nie jest w formie wkładów... Ale zawsze można wyciągnąć z "plastiku"
Cytat:
Napisane przez kaaalinkaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widziałam na allegro coś takiego, może być przydatne
http://allegro.pl/magnetoplan-tasma-...399246640.html
W ogóle wpisując "taśma magnetyczna" wyskoczą różne rozmiary, albo do przycinania, albo gotowe kwadraciki

A tak poza tym mam pytanie... Która z formuł cieni jest waszą ulubioną? Ja do tej pory najczęściej używałam matów, ale ostatnio doszłam do wniosku, że jednak fajniejsze są perły Chciałabym też spróbować DS i AS, ale boje się tych drobinek, że będą wygładały jak tandetny brokat i się osypywały
Zdecydowanie maty! Szkoda że tak ich mało w Inglocie - zwłaszcza neutralnych do paletki

A w ogóle myslicie że możliwie że na stronie są kolory który nie ma u nas w salonach? Zrobiłam sobie listę, oglądałam, ale tylko kilka z niej widziałam w sklepie
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 18:03   #4551
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
A ja mam mieszane uczucia... Niektóre są bardzo dobre, idealnie się rozprowadzają i długo trzymają na paznokciu, inne smużą i odpryskują bardzo szybko.
Kupiłam matowy cielisty lakier, ale uznałam, że wygląda jakbym nie miała paznokci i postanowiłam pociągnąć bezbarwnym (też Inglota). Efekt kolorystyczny bardzo fajny ale niestety smugi okropne Poodpryskiwał bardzo szybko. Może zrobię drugie podejście za jakiś czas... Tymczasem mam nr 166 już tydzień na paznokciach i nic się nie dzieje...
Na moich paznokciach lakiery z Inglota trzymają się bardzo kiepsko Odpryskują albo "złuszczają się" z paznokcia Ale! Na bazie pod lakier Essence trzymają się rewelacyjnie Wogole lakiery Inglota przydrozaly i kosztuja 20 zl
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 18:13   #4552
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Inglot

U mnie cena niezmienna, zarówno w M1 w Czeladzi, jak i w Silesii.

Lubię inglotowskie lakiery, u mnie fajnie się trzymają, nie odpryskują zbytnio ani się nie ścierają tak strasznie. Ani wow, ani kit. Średnie w stronę lepszych ; )

Polecacie jakąś fajną bazę lub/i top coat? W sumie nie jest konieczne, żeby była/ły z inglota ; ) Teraz mam nail teki, ale już odbudowałam paznokcie i myślę, czy by ich nie sprzedać/wymienić, bo w sumie nie używam, a dobre są i szkoda, żeby się marnowały...
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 18:20   #4553
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Inglot

Niepotrzebnie zajrzałam na ten wątek... dzisiaj zakupiłam paletkę pro-3 z wkładami, pędzelek oraz korektor pod oczy...

Mam pytanie odnośnie pędzelków - kupiłam do paletki mały 26p i tak średnio on nakłada, hm... polecacie inne?

Jestem też ciekawa, czy któraś z Was jest szczęśliwą posiadaczką różu z Inglota, ponieważ korcą mnie kolorki
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 18:24   #4554
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
Niepotrzebnie zajrzałam na ten wątek... dzisiaj zakupiłam paletkę pro-3 z wkładami, pędzelek oraz korektor pod oczy...

Mam pytanie odnośnie pędzelków - kupiłam do paletki mały 26p i tak średnio on nakłada, hm... polecacie inne?

Jestem też ciekawa, czy któraś z Was jest szczęśliwą posiadaczką różu z Inglota, ponieważ korcą mnie kolorki
O tak, można popaść w nałóg

Mam róż pojedynczy nr 76. Taka brzoskiwnka Całkiem niezle sie sprawuje Niestety ostatnio mi upadł i mam teraz róż sypki a nie w kamieniu
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 18:27   #4555
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
O tak, można popaść w nałóg

Mam róż pojedynczy nr 76. Taka brzoskiwnka Całkiem niezle sie sprawuje Niestety ostatnio mi upadł i mam teraz róż sypki a nie w kamieniu
Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
Niepotrzebnie zajrzałam na ten wątek... dzisiaj zakupiłam paletkę pro-3 z wkładami, pędzelek oraz korektor pod oczy...

Mam pytanie odnośnie pędzelków - kupiłam do paletki mały 26p i tak średnio on nakłada, hm... polecacie inne?

Jestem też ciekawa, czy któraś z Was jest szczęśliwą posiadaczką różu z Inglota, ponieważ korcą mnie kolorki
Ja mam dwa bardzo sobię chwalę

ewwwa też mi kiedys spadł, ale sprasowała i jest jak nowy
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 18:30   #4556
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
O tak, można popaść w nałóg

Mam róż pojedynczy nr 76. Taka brzoskiwnka Całkiem niezle sie sprawuje Niestety ostatnio mi upadł i mam teraz róż sypki a nie w kamieniu
ale przyznam, że jak moja noga przeszła przez próg inglota w manufakturze, serce mocniej zaczęło bić i zgłupiałam
Mnóstwo cieni, mnóstwo... ogrom! No serio nie wiedziałam co wziąć, czy zbite w jeden krążek trzy odcienie, czy każdy osobno w paletce pro! Myślałam nad lakierem, ale tak jak i Wy, mam duży dylemat - kosztują sporo, a jakość średnia. Wolę Rimmel z szerokim pędzelkiem.

Ogólnie, dobrze jest wiedzieć po co się idzie A że ja wstydliwa jestem, to miałam obawy przed proszeniem pani z obsługi o pomoc
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 18:36   #4557
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot

agatala mojego rózu pozostało niewiele takze jakos przecierpie do konca hehe

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
ale przyznam, że jak moja noga przeszła przez próg inglota w manufakturze, serce mocniej zaczęło bić i zgłupiałam
Mnóstwo cieni, mnóstwo... ogrom! No serio nie wiedziałam co wziąć, czy zbite w jeden krążek trzy odcienie, czy każdy osobno w paletce pro! Myślałam nad lakierem, ale tak jak i Wy, mam duży dylemat - kosztują sporo, a jakość średnia. Wolę Rimmel z szerokim pędzelkiem.

Ogólnie, dobrze jest wiedzieć po co się idzie A że ja wstydliwa jestem, to miałam obawy przed proszeniem pani z obsługi o pomoc
Tak! Lakiery z Rimmel są najlepsze! Wogole Rimmel chyba ma wprowadzać nowa szminkę wiec juz nie mogę się doczekać A co do cieni ja się na razie obraziłam bo nie ma cielistego matu
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 18:46   #4558
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Inglot

Może spróbuj w jakimś innym inglocie niedaleko siebie? Bo matowych cielaczków jest sporo ; )

O te http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t=37743&next=1 Rimmele chodzi?
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 19:35   #4559
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez NattiTt Pokaż wiadomość
Może spróbuj w jakimś innym inglocie niedaleko siebie? Bo matowych cielaczków jest sporo ; )

O te http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t=37743&next=1 Rimmele chodzi?
si, si o te, kupiłam dwa w różnym okresie i są niezłe

Tak się zastanawiam... czym się różnią te trójkolorowe cienie od pojedynczych? bo myślałam nad zakupem jakiś papuzich kolorków, ale żeby nie było ich za dużo, a te trójniaki jak znalazł.
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 19:57   #4560
martamw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 165
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez christiee06 Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam domku dla nowego cienia kwadrat nr 73 lub raz używane kółko - piękna śliwka wykończenie AMC. Oba dostałam w prezencie a aż dwa nie są mi potrzebne.
http://www.inglotcosmetics.com/73.am.../product/10215

Drugie zdjęcie robione z lampą dlatego kolor się różni, na pierwszym zdjęciu kolor rzeczywisty.

Interesują mnie też zamianki
Na ewentualna wymianę będę miała paseczki (te 2,5 g), kolory:
459 DS - taki zimny brąz/grafit/fiolet interesujący kolor
393 P - rozświetlacz lekko żółty, ale na skórze zostawia tylko ciepły blask
446 P - intensywny fiolet, odcień zimny.
Cienie są nowe, ani razu nie były używane.

Kupiłam dziś promocyjną paletkę 8 pasków i niestety te trzy kolory mi się zdublowały. Jutro w świetle dnia postaram się zrobić zdjęcia, także całej mojej kolekcji cieni Inglot, bo trochę się tego nazbierało.
martamw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:21.