Brwi Chłopak - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-23, 17:09   #1
naprawdenicniewiem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6

Brwi u faceta


No to tak. Na wstępie witam panie i od razu prosze o pomoc. Od stycznia obserwuje moje brwi, bo od tego momentu zauważyłem, że zaczynają się pojawiać takie 3 małe włoski między brwiami. Nic nie pomyślałem, zapomniałem o tym. Teraz od września zauważyłem, że mam już z 20 takich małych włosków na (2mm) i kilka takich większych (4mm). Z daleka żeby je dostrzec to trzeba mieć naprawde sokoli wzrok, ale z 1m/2metrów widać. Brwi mam dosyć ciemne, troszke krzaczaste, ale jestem blondynem i mam niebieskie oczy(psikus matki natury?). Ogólnie nie ma jakiejś wielkiej tragedii, ale boje się, że zaczną mi ciemnieć i rosnąć i będę miał brwi ala Bosak. Co robić jak już będą większe? Pęseta? Boje się, że będą szybko odrastały i zrobią się czarne(na razie to jest ciemny brąz). Krem do depilacji? Myślałem jeszcze o laserze, ale koszta są straszne, nie na uczniowski portfel. Może w przyszłości stanieje? Więc co robić?

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

http://tinypic.pl/i/00030/dunbehr2nx6i.jpg

Tak zobrazowałem wam
naprawdenicniewiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 17:09   #2
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Brwi u faceta

Pęseta to dobry pomysł. Włosy po niej na pewno nie odrosną ciemniejsze ani mocniejsze. Polecam również wosk lub depilator, ale ten ostatni, to drogi wydatek jak na kilka włosków.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 17:36   #3
Sternchen_7
Zadomowienie
 
Avatar Sternchen_7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 816
Dot.: Brwi u faceta

Wydepiluj pęsetą Znam chłopaków, którzy sobie te włosy właśnie tak regulują/depilują i jest ok. Przynajmniej nie będziesz wyglądał jak krzaczek Wg mnie, skoro dziewczyny używają pęsety to faceci też powinni jeśli zachodzi potrzeba

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Aha, no i nie bój się, że po wyrwaniu odrosną Ci ciemniejsze, bo to nieprawda. A gdy wyrywasz pęsetą włos, to wyrywasz go razem z cebulką i szybko wtedy nie ma prawa odrosnąć.
Sternchen_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 17:57   #4
naprawdenicniewiem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Brwi u faceta

Na pewno po pęsecie nie urosną mocniejsze i ciemniejsze? Ogólnie źle nie jest, ale jak w przeciągu 9 miesięcy tak urosły to moge liczyć na najgorsze. Chyba, że przestaną rosnąć? Jest taka szansa?
naprawdenicniewiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 18:12   #5
Sternchen_7
Zadomowienie
 
Avatar Sternchen_7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 816
Dot.: Brwi u faceta

Raczej nie przestaną rosnąć Nie bój się tej pęsety, ja np. depiluję co jakiś czas brwi mojemu chłopakowi i nie robi problemów :P Kup sobie pęsetę i co kilka dni zaglądaj do lustra, powyrywaj to co Ci się nie podoba i już, kilka minut roboty

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

A co do "mocniejsze i ciemniejsze" no przecież włosów tych między brwiami nie golisz maszynką Nie skracasz ich, tylko wyrywasz całe z cebulką a wtedy nawet osłabiasz ich odrastanie. Mam znajomą, która regularnie wyrywała sobie brwi ale tak brzydko i niemodnie i w tej chwili nie chcą jej brwi odrosnąć w niektórych miejscach Słyszałam też, że np. wyrywanie siwych włosów też nie kończy się dobrze, można uszkodzić cebulkę włosa i nie odrośnie wcale. Więc depilacji niechcianych włosów się nie obawiaj, tylko nie przesadź z regulacją
Sternchen_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 18:43   #6
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Brwi u faceta

Dziewczyny powiedziały już raczej wszystko, chciałam dodać tylko do siebie, że.. fajny rysunek.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 07:30   #7
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Brwi u faceta

Cytat:
Napisane przez naprawdenicniewiem Pokaż wiadomość
Na pewno po pęsecie nie urosną mocniejsze i ciemniejsze? Ogólnie źle nie jest, ale jak w przeciągu 9 miesięcy tak urosły to moge liczyć na najgorsze. Chyba, że przestaną rosnąć? Jest taka szansa?

Na pewno nie ueosną większe, dzięki pesecie czy trymerowi np włoski usuwają się z cebulkami co wpowoduje ich oslabienie. Podobnie działa depilator i plastry z woskiem
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-24, 07:46   #8
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Brwi u faceta

Cytat:
Napisane przez Sternchen_7 Pokaż wiadomość
Wydepiluj pęsetą Znam chłopaków, którzy sobie te włosy właśnie tak regulują/depilują i jest ok. Przynajmniej nie będziesz wyglądał jak krzaczek Wg mnie, skoro dziewczyny używają pęsety to faceci też powinni jeśli zachodzi potrzeba

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Aha, no i nie bój się, że po wyrwaniu odrosną Ci ciemniejsze, bo to nieprawda. A gdy wyrywasz pęsetą włos, to wyrywasz go razem z cebulką i szybko wtedy nie ma prawa odrosnąć.
moje odrastają, dość szybko nawet
a powiekę mam bardziej zarośniętą niż 10 lat temu, gdy brwi nie wyrywałam
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 13:03   #9
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Brwi u faceta

Tak,tak ,wyrywaj ! Dziewczyny dobrze radzą Ja jak widzę kogoś ze zrośniętymi brwiami,to... :cold:
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 12:28   #10
kingus_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 81
Dot.: Brwi u faceta

Pewnie, że wyrywaj i się nie czaj...

Facet powinien dbać o siebie nie mniej niż kobiety.
Mój narzeczony też jest blondynem i nie ma ciemnych brwi ale o drobinę za dużo i sam mnie prosi żebym mu wyrwała.
Wyrywam tak aby były ładne i dyskretne... Efekt - super . I on sam się lepiej czuje. Mój brat też wyrywa...
kingus_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 15:01   #11
naprawdenicniewiem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Brwi u faceta

Każdy chłop mówi, że to pedalstwo, a jeszcze się okaże, że mój brat też wyrywa.
No to tak, zauważyłem znów nowe małe, ciemnobrązowe włoski i stwierdziłem. KONIEC. I z podniety wyrwałem chyba z 6 takich dłuższych włosków i już jest lepiej
Ale znów jest te "ale". Odpaliłem komputer i tak sobie czytam o odrastaniu brwi i niektóre kobity piszą, że muszą wyrywać 2 razy na dzień i odrastają im takie kropki, ala małe pieprzyki. Możecie to potwierdzić? Znów mam doła...
naprawdenicniewiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 15:03   #12
aga696
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 659
Dot.: Brwi u faceta

Pęseta jest najlepszym sposobem.
aga696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 15:15   #13
naprawdenicniewiem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Brwi u faceta

No tak pęsetą wyrywałem, ale boje się odrastania
naprawdenicniewiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 16:44   #14
aga696
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 659
Dot.: Brwi u faceta

Cytat:
Napisane przez naprawdenicniewiem Pokaż wiadomość
No tak pęsetą wyrywałem, ale boje się odrastania
Nieważne jaką metoda wyrwiesz to odrosną. Pozna ból kobiet. My się golimy częściej i więcej ciała.
aga696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 20:26   #15
naprawdenicniewiem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Brwi u faceta

Aga ja się gole, co 2 dni i wam tego nie życze...
Pytanko następny, można podgalać brwi takim trymerem co można także usuwać włosy z ucha i nosa?
http://tradelux.pl/allegro/aukcje/re...n_ne3350/1.jpg
Wyżej link dla tych, które nie wiedzą
naprawdenicniewiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 10:31   #16
Nicole the Blonde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 336
Dot.: Brwi u faceta

Cytat:
Napisane przez naprawdenicniewiem Pokaż wiadomość
Aga ja się gole, co 2 dni i wam tego nie życze...
wy macie do golenia tylko twarz a my golimy nogi, pachy, bikini. kto ma lepiej? :P
Cytat:
Pytanko następny, można podgalać brwi takim trymerem co można także usuwać włosy z ucha i nosa?
http://tradelux.pl/allegro/aukcje/re...n_ne3350/1.jpg
Wyżej link dla tych, które nie wiedzą
nie wiem czy akurat takim elektrycznym mozna ale istnieja specjalne trymery do brwi, do cienkich niepotrzebnych wloskow. z tym ze w polsce ciezko jest dostac.
co do tych czarnych kropek to nie o nie nie martw. one raczej nie wyrastaja miedzy brwiami tylko pod lukiem brwiowym. pamietaj zeby sie zaopatrzyc w dobra cienka pesete, zeby jej koncowki idealnie sie stykaly, wtedy wyrwiesz wszystkie wloski
Nicole the Blonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 16:21   #17
orcez
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
brwi - problem jednego faceta

Witam Panie : )

Jestem mezczyzna. Prosze sie nie smiac, tylko w miare mozliwosci zwracam sie z prosba o fachowa porade.

Chodzi o moje brwi. Jestem brunetem natomiast zauwazylem ze od jakis 2-3 lat moje brwi jasnieja. Niektore z nich naprawde calkowicie blond... Szczegolnie latem kiedy zlapia slonca. Do tego sa strasznie nieregularne. Praktycznie kazda w inna strone i wyglada to nie ukrywam nieco komicznie. Co innego gdybym byl blondynem, ale to Co innego gdybym byl blondynem, ale nie mam zamiaru sie farbowac. Do tego sa nieco dlugie i zaczynaja nawet przeszkadzac. Pytanie do Was drogie specjalistki, czy da sie cos z tym zrobic
orcez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 18:01   #18
renia19941
Rozeznanie
 
Avatar renia19941
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 810
Dot.: brwi - problem jednego faceta

Zeby brwi byly ciemniejsze mozna je smarowac olejem rycynowym ale efekt nie bedzie natychmiastowy, ostatecznie moze henna...nie wiem jak bardzo jestes zdesperowany.
Co do nieregularnosci to moze spróbuj je nieco ujarzmic pęsetką...może nieco przyciąć jesli za długie
renia19941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 05:58   #19
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Południowa
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: brwi - problem jednego faceta

Cytat:
Napisane przez orcez Pokaż wiadomość
Witam Panie : )

Jestem mezczyzna. Prosze sie nie smiac, tylko w miare mozliwosci zwracam sie z prosba o fachowa porade.

Chodzi o moje brwi. Jestem brunetem natomiast zauwazylem ze od jakis 2-3 lat moje brwi jasnieja. Niektore z nich naprawde calkowicie blond... Szczegolnie latem kiedy zlapia slonca. Do tego sa strasznie nieregularne. Praktycznie kazda w inna strone i wyglada to nie ukrywam nieco komicznie. Co innego gdybym byl blondynem, ale to Co innego gdybym byl blondynem, ale nie mam zamiaru sie farbowac. Do tego sa nieco dlugie i zaczynaja nawet przeszkadzac. Pytanie do Was drogie specjalistki, czy da sie cos z tym zrobic
Idz do kosmetyczki. Serio! Ja wiem, że to może być dla Ciebie trudne na poczatku, ale spróbuj. Moze masz jakieś koleżanki, ktore Cie zaprowadzą do zaufanej specjalistki, albo w Twoim mieście jest salon z usługami dla mężczyzn. To wcale nie bajka, są takie, poszukaj w internecie. Najpopularniejsze usługi to depilacja i peelingi, ale brwiami też sie tam zajmą na bank. Ostatnio nawet widziałam w inetrnecie zdjęcie chłopaka przed i po depilacji brwi , w salonie właśnie - efekt znakomity. Deceniam, kiedy facet dba o coś wiecej niż swój wynik w Star Craft Swojemu TŻ depiluję "monobrows", to zrośnięcie m-dzy brwiami, którego kiedys nie miał, a z wiekiem zarasta i wygląda wtedy ...dość pierwotnie Pojawiaja mu się również pojedyńcze dłuższe włoski w brwiach - też przycina. Kupiłam mu w drogerii specjalny "trimming kit" dla mężczyzn, właśnie do pielęgnacji brwi .
Niektóre firmy sprzedaja także maszynki do usuwania i pielegnacji owłosienia nos/uszy/brwi.
http://panasonic.jp/mens/eyebrow_sha...mmend/p01.html
http://panasonic.jp/mens/etiquette_c...commend/#blo02
(kliknij na filmik)
Myślę, że to by było rozwiązanie także dla Ciebie - po prostu je regulować"mechanicznie". Jeśli sie boisz , albo nie wiesz jak - idz do kosmetyczki, ona Ci pokaże, co z tym fantem zrobić. Albo podpytaj koleżanki. Jak nabierzesz wprawy nie będzie Ci to zajmować wcale dużo czasu, brwi rosną wolniej niz broda, mógłbyś potem robić to sam w domu.
Co do koloru - henna byłaby rozwiązaniem. Zdaje sie, że do brwi henna jest tylko w dwóch kolorach - czarny i brązowy. To taka ziołowa pasta barwiąca. Wiekszosć fryzjerów i chyba każdy salon kosmetyczny robi hennę. Nie jest drogo, choć samemu też można, wychodzi jeszcze taniej. Henne miesza sie z woda utlenioną do konsystencji pasty i nakłada na włoski. Ale trzeba wiedziec jak, by nie zafarbować skóry i nie przesadzic z kolorem. Na poczatek polecam oddać sie specjaliscie. Nie trwa długo i nie boli.
Jeśli z jakichs przyczyn absolutnie nie wchodzi w grę żadna z powyższych opcji, kup w drogerii szczoteczkę do brwi (dział z akcesoriami do makijażu), oraz lakier/ żel do włosów. Szczoteczka nadajesz brwiom pożadany kształ i utrwalasz go kosmetykiem (spryskujac szczoteczke lakierem lub maziajac delikatnie po żelu i przeciagając po włoskach). To jeden z babskich trików Mozna tez kupić gotowe zele do brwi, bezbarwne (lub barwione, ale wtedy mozesz wygladac jak w makijażu), jednak żaden mnie nie zachwycił skutecznoscią, wiec nic konkretnego nie polecam. Daj znak, jak Ci idzie!

Acha, a co do blakniecia od słońca -uzywaj po prostu kremu z filtrem. Jak nie lubisz na cała twarz, (to polub he he, zartowałam) to smaruj chociaż same brwi, im wiekszy filtr tym lepszy.

Edytowane przez Isobe
Czas edycji: 2011-04-26 o 06:01
Isobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 19:51   #20
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: brwi - problem jednego faceta

Cytat:
Napisane przez Isobe Pokaż wiadomość
Idz do kosmetyczki. Serio! Ja wiem, że to może być dla Ciebie trudne na poczatku, ale spróbuj. Moze masz jakieś koleżanki, ktore Cie zaprowadzą do zaufanej specjalistki, albo w Twoim mieście jest salon z usługami dla mężczyzn. To wcale nie bajka, są takie, poszukaj w internecie. Najpopularniejsze usługi to depilacja i peelingi, ale brwiami też sie tam zajmą na bank. Ostatnio nawet widziałam w inetrnecie zdjęcie chłopaka przed i po depilacji brwi , w salonie właśnie - efekt znakomity. Deceniam, kiedy facet dba o coś wiecej niż swój wynik w Star Craft Swojemu TŻ depiluję "monobrows", to zrośnięcie m-dzy brwiami, którego kiedys nie miał, a z wiekiem zarasta i wygląda wtedy ...dość pierwotnie Pojawiaja mu się również pojedyńcze dłuższe włoski w brwiach - też przycina. Kupiłam mu w drogerii specjalny "trimming kit" dla mężczyzn, właśnie do pielęgnacji brwi .
Niektóre firmy sprzedaja także maszynki do usuwania i pielegnacji owłosienia nos/uszy/brwi.
http://panasonic.jp/mens/eyebrow_sha...mmend/p01.html
http://panasonic.jp/mens/etiquette_c...commend/#blo02
(kliknij na filmik)
Myślę, że to by było rozwiązanie także dla Ciebie - po prostu je regulować"mechanicznie". Jeśli sie boisz , albo nie wiesz jak - idz do kosmetyczki, ona Ci pokaże, co z tym fantem zrobić. Albo podpytaj koleżanki. Jak nabierzesz wprawy nie będzie Ci to zajmować wcale dużo czasu, brwi rosną wolniej niz broda, mógłbyś potem robić to sam w domu.
Co do koloru - henna byłaby rozwiązaniem. Zdaje sie, że do brwi henna jest tylko w dwóch kolorach - czarny i brązowy. To taka ziołowa pasta barwiąca. Wiekszosć fryzjerów i chyba każdy salon kosmetyczny robi hennę. Nie jest drogo, choć samemu też można, wychodzi jeszcze taniej. Henne miesza sie z woda utlenioną do konsystencji pasty i nakłada na włoski. Ale trzeba wiedziec jak, by nie zafarbować skóry i nie przesadzic z kolorem. Na poczatek polecam oddać sie specjaliscie. Nie trwa długo i nie boli.
Jeśli z jakichs przyczyn absolutnie nie wchodzi w grę żadna z powyższych opcji, kup w drogerii szczoteczkę do brwi (dział z akcesoriami do makijażu), oraz lakier/ żel do włosów. Szczoteczka nadajesz brwiom pożadany kształ i utrwalasz go kosmetykiem (spryskujac szczoteczke lakierem lub maziajac delikatnie po żelu i przeciagając po włoskach). To jeden z babskich trików Mozna tez kupić gotowe zele do brwi, bezbarwne (lub barwione, ale wtedy mozesz wygladac jak w makijażu), jednak żaden mnie nie zachwycił skutecznoscią, wiec nic konkretnego nie polecam. Daj znak, jak Ci idzie!

Acha, a co do blakniecia od słońca -uzywaj po prostu kremu z filtrem. Jak nie lubisz na cała twarz, (to polub he he, zartowałam) to smaruj chociaż same brwi, im wiekszy filtr tym lepszy.
Bardzo dobre rady Ja ze swej strony dorzucę że kolory henn są różne. Ja kiedy robie ją mężczyzną używam zawsze henny żelowej nigdy nie sypkiej. Żelowa daje ładniejszy i bardzo naturalny kolor, tylko szybciej się zmywa niż w proszku Oczywiście nakładam ją tylko na włoski i w zależności od tego jak włoś łapie kolor tak długo trzymam. Acha jeśli chodzi o kolor to zazwyczaj mieszam brąz z grafitem.
Co d regulacji, hmm u mężczyzn trzeba z tym delikatnie bo przecież nie o to chodzi żeby miał brwi jak od linijki. Dlatego ograniczam się do lekkiego głębszego zarysowania naturalnego łuku i pamiętaj nigdy nie wyrywasz włosków nad brwiami. A najlepiej idź do kosmetyczki, w dzisiejszych czasach nikogo już nie dziwicie w salonach a na pewno nie nas
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 17:39   #21
didso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Brwi Chłopak

Witam mam problem.
Gdy byłem młodszy zgoliłem sobie górną część brwi i małe włoski po między brwiami. I do dzisiaj rosa grube i twarde. Od pewnego czasu za czołem je wyrywać za pomocą nici. Lecz one odrastają już po 2 dniach i to mnie denerwuje. Gdy odrosną takie małe po 2 dniach znowu je rwe i dzieje się tak ciągle. Co mam z tym zrobić niestety nie mogę iść do kosmetyczki
Jest to najgorszy błąd w moim życiu którego żałuję jak niczego innego pomocy.
didso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 17:46   #22
malma22
Raczkowanie
 
Avatar malma22
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 294
Dot.: Brwi Chłopak

Cytat:
Napisane przez didso Pokaż wiadomość
Witam mam problem.
Gdy byłem młodszy zgoliłem sobie górną część brwi i małe włoski po między brwiami. I do dzisiaj rosa grube i twarde. Od pewnego czasu za czołem je wyrywać za pomocą nici. Lecz one odrastają już po 2 dniach i to mnie denerwuje. Gdy odrosną takie małe po 2 dniach znowu je rwe i dzieje się tak ciągle. Co mam z tym zrobić niestety nie mogę iść do kosmetyczki
Jest to najgorszy błąd w moim życiu którego żałuję jak niczego innego pomocy.
depilacja laserowa. tylko.
__________________
malma22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 18:33   #23
didso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: Brwi Chłopak

A jak odrośną długie i potem je wyrwe nie będą dłużej odrastać?
didso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 18:49   #24
SalonBonita
Przyczajenie
 
Avatar SalonBonita
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: Brwi Chłopak

możesz je sobie regulować i przycinać . Jeżeli odrastają za dwa dni to niesamowicie szybko. może odrastające to jednak któreś wyrwane wcześniej a tylko masz takie wrażenie? spróbuj z pęsetką
__________________
Bonita Salon Urody
SalonBonita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 18:58   #25
malma22
Raczkowanie
 
Avatar malma22
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 294
Dot.: Brwi Chłopak

Cytat:
Napisane przez didso Pokaż wiadomość
A jak odrośną długie i potem je wyrwe nie będą dłużej odrastać?
Tak czy siak będą odrastać. Jak napisał SalonBonita może te nowe to te które wyrwałeś wcześniej.
__________________
malma22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 20:56   #26
didso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: Brwi Chłopak

Nie sądze są to te same ale odrastają szybko ponieważ przez nie wiem, może z rok ciołem je maszynką do golenia . Teraz wyrywam nitką pensetą niechce bo długo zajmuje i mam złą pensetę nie łapie włosków.
Istnieje możliwość aby pozbyć się tych włosków na stałe ? aby nie rosły i abym miał normalne brwi bez żadnych cięć?
didso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 21:35   #27
malma22
Raczkowanie
 
Avatar malma22
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 294
Dot.: Brwi Chłopak

Cytat:
Napisane przez didso Pokaż wiadomość
Nie sądze są to te same ale odrastają szybko ponieważ przez nie wiem, może z rok ciołem je maszynką do golenia . Teraz wyrywam nitką pensetą niechce bo długo zajmuje i mam złą pensetę nie łapie włosków.
Istnieje możliwość aby pozbyć się tych włosków na stałe ? aby nie rosły i abym miał normalne brwi bez żadnych cięć?

Na stałe to tak jak napisałam wyżej: laser.
Kup sobie lepszą pęsetę, albo spróbuj usunąć je woskiem do depilacji twarzy ( do kupienia w 1 lepszym rossm.)
__________________
malma22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 22:54   #28
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Brwi Chłopak

jaki tam laser, skoro zgoliłeś je maszynką jak byłeś młodszy to przecież dzieci nie mają takich mocnych brwi jak dorośli. Dorosłeś i masz normalne brwi. Polecam Ci wyrywać pęsetką włosy ze środka a nad brwiami zostawić w spokoju bo mężczyźni mogą mieć bardziej rozrośnięte brwi
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 15:45   #29
didso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: Brwi Chłopak

Tak tylko że jak zostawie nad górą to będą mieć 3 cm
didso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 21:34   #30
malma22
Raczkowanie
 
Avatar malma22
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 294
Dot.: Brwi Chłopak

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
jaki tam laser, skoro zgoliłeś je maszynką jak byłeś młodszy to przecież dzieci nie mają takich mocnych brwi jak dorośli. Dorosłeś i masz normalne brwi. Polecam Ci wyrywać pęsetką włosy ze środka a nad brwiami zostawić w spokoju bo mężczyźni mogą mieć bardziej rozrośnięte brwi
no jaki laser, bo po pesecie w ogoe nie beda mu rosly
__________________
malma22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-27 00:47:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.