Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-01, 19:38   #391
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
No dokładnie...

Fryzurę "ombre hair" od odrostów odróżnia właśnie to, że to końcówki mają wyglądac jakby były tym odrostem, tak jakby włosy rosły od strony końcówek a nie głowy. Na tym polega ombre. A nazywanie każdej 2-tonowej fryzury jako ombre mija się z celem i sensem robienia tej fryzury...
Dokładnie Ombre można łatwo poznać, a nie zastanawiać się, czy to odrosty, czy nie...
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 21:07   #392
zady i walety
Przyczajenie
 
Avatar zady i walety
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 18
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez mauskacom Pokaż wiadomość
withi_as mam identycznie zrobione włosy,ten sam brąż i blond na końcach.... z tym że bardziej postopniowane,także robił mi młody i niezwykle utalentowany fryzjer z Krakowa. Daniel.
P.S nigdy nie czułam się lepiej w nowych włosach! są super!!!!!!!! polecam wszystkim taką zmianę.

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

chciałam tylko dodać,że mnie ombre kosztowało 600 zł i nie żałuję!!!

to ombre farbowanie tyle kosztuje?
chyba się rozmyślę
zady i walety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 21:19   #393
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez zady i walety Pokaż wiadomość

to ombre farbowanie tyle kosztuje?
chyba się rozmyślę
Kosztuje tyle, ile ktoś Ci za to policzy Jak dla mnie to można to sobie zrobic samemu w domu, jeśli ma się drugą osobę, która to zrobi dobrze (bo samemu to nie polecam).
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 07:26   #394
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cóż, nie wygląda to najgorzej, mam na myśli to, że podoba mi się ogólnie kolor ... Bardzo ładny odcień blondu, tu graty. Ale tak jak dziewczyny piszą - 99% ludzi odbierze to jako zwykłe odrosty, choć trzeba przyznać że z reguły 'odrosty' kojarzą się większości z tlenionym blondem i czarnymi, koszmarnymi włosami na czubku ... No ale mimo wszystko. My już teraz będziemy wiedzieć że to 'ombre' bo nam napisałaś. I mam takie pytanie ,nie wolałabyś sobie np na całe włoski wrzucić tego blondu ? Myślę że wtedy będzie to wyglądać super ;-)
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 16:53   #395
mauskacom
Wtajemniczenie
 
Avatar mauskacom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 621
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

wiesz, myślę że zapłaciłam tyle za włosy,ponieważ robił mi je fryzjer za granicą,być może policzył większą stawkę jak w salonie fryzjerskim w PL. bynajmniej cieszę się,że mam super zrobiony włos.a nie ryczę jak wracam od "bylejakiego "fryzjera u mnie w miasteczku Pozdrawiam )
mauskacom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 17:29   #396
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

A pokaż, bo chyba jeszcze nie wrzucałaś zdjęć, chyba że przeoczyłam ? ; )
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 18:24   #397
Colored
Raczkowanie
 
Avatar Colored
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 61
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
I mam takie pytanie ,nie wolałabyś sobie np na całe włoski wrzucić tego blondu ? Myślę że wtedy będzie to wyglądać super ;-)
Nie, dlatego że jak dla mnie blond jest za jasny na całe włosy a po drugie mi się efekt raczej podoba i wg mnie raczej nie wyglądają jak odrosty ponieważ płynnie przechodzą w całość, a jeśli nie którzy tak uważają no to trudno <bezradny> to ja mam się w nich dobrze czuć
Jest jeszcze sprawa, że zamierzałam włosy zafarbować tylko ten jeden raz i przy czymś takim mogę łatwo zapuszczać włosy bez kolejnego farbowania
Colored jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-09, 11:58   #398
ANIIITA90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

A oto i moje. Twórca: mama
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg obraz 006a.jpg (40,1 KB, 513 załadowań)
ANIIITA90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 14:12   #399
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Bardzo ładne ombre, naturalne i delikatne, ale chyba włos naturalny potraktowany rozjaśniaczem lub blond farbą, jak się nie mylę, czy może masz jakis kolor na włosach?

A ja dzisiaj zrobilam ombre bardzo mi sie podoba choć troszke inaczej wyszlo jak chcialam, kolorek wpada troche w rudy, ale to raczej dlatego, że został położony na farbę w kolorze jasnego słonecznego brązu, a pozatym rozjaśniacz nie był trzymany zbyt długo bo bałam się żeby żółte nie wyszły i jeszcze mogła by być trochę wyżej ta jaśniejsza linia bo efekt taki delikatny wyszedł, ale jak na pierwszy raz to może i dobrze. Ogólnie fryzjerka spisała się super moim zdaniem, a zapłaciłam bardzo mało niecałe 70 zl ale to trochę po znajomości

aparat troche kolorki zjadł niestety
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hair.jpg (34,2 KB, 295 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hair1.jpg (35,3 KB, 294 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hair3.jpg (24,0 KB, 327 załadowań)

Edytowane przez Irreplaceable
Czas edycji: 2011-06-09 o 14:15
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 15:09   #400
ANIIITA90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez Irreplaceable Pokaż wiadomość
Bardzo ładne ombre, naturalne i delikatne, ale chyba włos naturalny potraktowany rozjaśniaczem lub blond farbą, jak się nie mylę, czy może masz jakis kolor na włosach?
A więc u mnie wyglądało to tak:
Miałam już włosy 'sprane' po malowaniu opalizującym szatynem Garniera. Nałożyłam na górę głęboki szatyn Garniera. Tak do połowy włosów. Tą połowę dolną zostawiłam 'starą'. Jednak, że nie zadowalała mnie różnica między górą a dołem to rozjaśniłam jeszcze końcówki, tak połowę tych dolnych, które wcześniej zostawiłam. Trzymałam rozjaśniacz bardzo krótko. Na szczęście ładnie się 'przelewają' i nie wyglądają z tyłu jak odrosty. A kolor końcówek (zdjęcie troszkę zmieniło) jest fajny taki popielaty, nie żółty Także jestem zadowolona.
ANIIITA90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 18:01   #401
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Colored to dobrze, Ty masz się w nich dobrze czuć, a jestem pewna że na żywo wygląda to zupełnie inaczej - wiadomo że zdjęcia nie oddają rzeczywistości, chyba że w małym procencie. Jednak ja chciałabym mieć taki odcień blondu jak Ty, jest cudowny i kiedyś tam sobie coś takiego zrobię (na razie byłoby to trudne do zniesienia przez moje włosy, nie chcę ich niszczyć).

Irreplaceable ja po pierwszym razie też miałam taki odcień, więc jest dobrze. Tzn też mi wpadał w rudy, ale kto powiedział że ombre dotyczy tylko blondu? Ostatnio np spotkałam ombre blond-róż u jednej dziewczyny na ulicy. Całkiem ciekawie wyglądało

ANIIITA90 bardzo delikatnie i subtelnie
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-09, 18:30   #402
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

ANIIITA90
to jestem zdziwiona ze to granier, bardzo naturalnie wyglada

withi_as
no tak różne wariacje kolorystyczne mogą być ciekawe, mi sie podoba taki rudawy, tym bardziej ze kolorki do siebie pasują, ale może nastepnym razem uda sie do blondu zjesc, zobaczymy
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 12:38   #403
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

nie zlinczować mnie, ale dla mnie to wygląda wiesniacko, jak wiochmenki..ładne dziewczyny a krzywde sobie robia ;]
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 15:31   #404
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Kwestia gustu prawda Są ombre i ombre. Mnie się na razie podoba. Zobaczymy za jakiś czas. Wkrótce idę do fryzjera i będziemy się zastanawiać, czy zamalować to ombre, czy może zrobić refleksy na całej głowie, czy wrócic do jednego koloru....
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 19:24   #405
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez Kamilka24 Pokaż wiadomość
nie zlinczować mnie, ale dla mnie to wygląda wiesniacko, jak wiochmenki..ładne dziewczyny a krzywde sobie robia ;]
Grunt to wchodzic w różne tematy i pisac, że "nie podoba mi się i zostanę zjechana" np. komentowac negatywnie czyjeś zdjęcia ZE ŚLUBU "hej mi osobiscie nei podobaja sie Twoje zdj...oczywiscie zostane za to zjechana wiem o tym ;-) według mnie ni esą jaies najzwyczajne, sa wrecz.....dziwne , bez urazy i prosze bez ataku na mnie "

Ale spokojnie, nikt nie będzie Cię zjeżdżał, my tu o włosach rozmawiamy

Mnie TŻ męczy, żebym wróciła do czarnych włosów, powiem nieskromnie że ładnie mi było w czarnych

Ps. Sorry za kursywę, nie umiem tego wyłączyc po skopiowaniu tekstu :P
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 21:48   #406
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Painka, może ciemny brąz
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 10:27   #407
WykrawaczDoCiasta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 40
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Ja również planuję zrobić sobie ombre Mam włosy równo ścięte, za łopatki. Farbowanie całych włosów (dopóki nie osiwieję ) nie wchodzi w grę, a że chciałabym coś zmienić, uznałam to za dobre rozwiązanie (chociaż chodzi mi po głowie grzywka i fryzura a'la lata 50...)

W każdym razie przeszłam się do zaufanego zakładu fryzjerskiego. Koszt wyniesie ok 150 zł. Nie jestem jeszcze zdecydowana jak je rozjaśnić; o ton czy o dwa - a może je połączyć (teraz mam kolor kasztanowy, mój naturalny). Zobaczymy co doradzi Pani fryzjerka Powiedziała, że trzeba będzie pocieniować/postrzępić włosy, żeby był lepszy efekt.

Według mnie ombre wygląda najlepiej na włosach kręconych i dość długich. Nie powinno też być zbyt jasne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 02.jpg (26,2 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screen-shot-2011-02-28-at-8.57.39-PM-288x300.jpg (15,8 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (33,0 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ombre-estilotendances-13.jpg (31,4 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screen-shot-2011-02-28-at-8.50.51-PM-291x300.jpg (15,1 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ombre-estilotendances-6.jpg (22,2 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lauren-conrad-ombre-hair.jpg (27,6 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ombre-estilotendances-17.jpg (28,4 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ombre-estilotendances-18.jpg (29,2 KB, 73 załadowań)

Edytowane przez WykrawaczDoCiasta
Czas edycji: 2011-06-15 o 10:28
WykrawaczDoCiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 12:41   #408
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Nie każde rozjaśnienie to ombre... SJP ma fajnie rozjaśnione kosmyki włosów wokół twarzy, a wszyscy od razu, że to ombre... Ja na Twoim miejscu bym sobie porozjaśniała lekko końcówki i kilka pasm wokół twarzy. Niekoniecznie robiła ombre na całej głowie - w sensie na dolnej części włosów, bo je zniszczysz tak, jak my ;-)
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 13:24   #409
WykrawaczDoCiasta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 40
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Pumas, dziękuję za radę. Rzeczywiście, podoba mi się kolor JSP (nie wiedziałam, że to nie ombre )
Mam nadzieję, że uda mi się wytłumaczyć fryzjerce to co napisałaś...

Najbardziej 'boję' się cieniowania bo specjalnie zapuszczałam włosy na równą długość od jakiegoś czasu.
WykrawaczDoCiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 20:16   #410
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Zgodzę się że na kręconych wygląda najlepiej Wiem to po sobie, bo jak pokręcę to jest naprawdę super efekt. Ale nie robię tego, bo nie chcę niszczyć

Pochwal się po
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 17:24   #411
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez WykrawaczDoCiasta Pokaż wiadomość
Pumas, dziękuję za radę. Rzeczywiście, podoba mi się kolor JSP (nie wiedziałam, że to nie ombre )
Mam nadzieję, że uda mi się wytłumaczyć fryzjerce to co napisałaś...

Najbardziej 'boję' się cieniowania bo specjalnie zapuszczałam włosy na równą długość od jakiegoś czasu.
Wystarczy, że pokażesz jej to pierwsze zdjęcie SJP i na pewno będzie wiedziała, o co chodzi. Ja chyba sobie takie coś zrobię, idę do fryzjera wkrótce, już się umówiłam. Chcę trochę rozjaśnić wokół twarzy, bo moje ombre to tylko koncówki tak z 20 cm włosow a reszta w moim kolorze. Przy długich włosach koło twarzy dość ciemno.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 13:44   #412
rudzia62
Raczkowanie
 
Avatar rudzia62
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łęczna/Lublin
Wiadomości: 31
GG do rudzia62
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

A czy któraś z Was, koleżanki wizażanki, ma może ombre na czerwonych włosach? albo spotkała się gdzieś z takimi? Maluję od jakiegoś czasu włosy na czerwono i mam straszną ochotę na rozjaśnione końcówki a nie chciałabym rezygnować z czerwonego koloru
rudzia62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 20:17   #413
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez rudzia62 Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was, koleżanki wizażanki, ma może ombre na czerwonych włosach? albo spotkała się gdzieś z takimi? Maluję od jakiegoś czasu włosy na czerwono i mam straszną ochotę na rozjaśnione końcówki a nie chciałabym rezygnować z czerwonego koloru
A mogłabyś pokazac swoje włoski? Bardzo lubię rude/czerwone włosy, chciałabym zobaczyc jak wyglądają Bardzo mi się podobało ombre Wioli Fiuk na finale YCD, ona ma rude włosy (chociaż nie wiem czy tak to można nazwac w jej przypadku? nie wiem czy to nie były po prostu rozjaśnione końcówki)

Ja będę w tym tygodniu farbowac pierwszy raz odrosty i boję się, że cały ofekt ładnego przejścia kolorów będzie zepsuty
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 21:45   #414
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Taaak, mi też się efekt Wioli podobał, choć myślę, że rozjaśniła tylko końcówki.
Ja idę końcem czerwca i nie wiem, co mam z tymi kudłami zrobić! Dzisiaj zobaczyłam jak naprawdę mocno mam zniszczone te końce. Nic tylko obciąć, ale sobie nie wyobrażam niestety. Takie mam uhodowane... Myślę, że pomaluję je całe na jeden kolor a zrobię delikatne refleksy jaśniejszym kolorem, żeby tak ciemno nie było. Nie wiem ! Help!
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 02:54   #415
kaarolinaa
Raczkowanie
 
Avatar kaarolinaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 36
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

a czy na krótkich włosach (proste do ramion, nawet krótsze, niecieniowane włosy) by poasowała ombra ? jak myślicie ? mnie się podoba najnowsza wersja u edyty górniak, jest meega ♥
kaarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 07:31   #416
Silentlights
Przyczajenie
 
Avatar Silentlights
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cześć dziewczyny! Strasznie chciałabym mieć Ombre, ale mam włosy jasny blond (zdjęcie niżej). Myślicie, że się uda? A może jakieś inne rozwiązania? Np. Brązowe końcówki, zamiast blond?
http://img263.imageshack.us/img263/4297/p6220924.jpg
Silentlights jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 12:23   #417
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Brązowe końcówki nie wyglądają za ciekawie moim zdaniem, ale kwestia gustu Chyba najlepiej by było je odrobinę przyciemnić na górze np na ciemny blond.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rby-mtv-movie-awards-jessica-simpson-lgn.jpg (36,3 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_ljs4kmk54u1qj75two1_500.jpg (45,9 KB, 204 załadowań)
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 12:49   #418
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Wg mnie przy takim blondzie można rozjasnic koncowki to maximum, na prawie białe, na pewno super to wyjdzie.

Włosy do ramion są ok, jeszcze jak wycieniowane to tym bardziej. Ale proponowałabym NIE TYPOWE OMBRE tylko cos ala Górniak. Czyli pocieniowane i porozjasniane - wg mnie są to bardziej refleksy, bo ma je na całej głowie plus końcówki rozjasnione lekko.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 16:22   #419
snuffy
Raczkowanie
 
Avatar snuffy
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 40
W jaki sposób mogę zafarbować końcówki włosów?

W jaki sposób mogę zafarbować końcówki włosów? Jaką metodą? Czy farba szybko "zejdzie" czy we wrześniu będą jeszcze ostatki? Nie chcę zepsuć tak bardzo włosów i chciałabym, aby koszt nie wynosił za wiele.
snuffy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 22:51   #420
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: W jaki sposób mogę zafarbować końcówki włosów?

a jaki masz kolor włosów?
Jesli ciemny, użyj rozjaśniacza, po prostu dziabnij końcówki nim, nie rób pasmo po paśmie, tylko bardzo nieregularnie, niedbale wrecz je pomaluj. Jak juz zmyjesz rozjasniacz, to albo nakladasz jasna farbę, albo zostawiasz takie jak Ci rozjasnilo.
Jesli masz włosy jasne, to wystarczy rozjasniacz i tyle.
Jeśli masz wlosy naturalne niefarbowane, to wystarczy farba blond.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-12 03:47:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:20.