Kosmetyki Ziaja - cz. III - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-21, 11:31   #2281
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Aaaa no to już chwytam! Myślałam, że to jakieś nowe żele pod prysznic czy coś podobnego...
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 11:43   #2282
mhm_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 288
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

jestem po pierwszym użyciu olejku. mam skórę skłonną do podrażnień, często wysuszoną, a żele drogeryjne zazwyczaj mnie uczulają.

najbardziej zdziwiona byłam tym, że on nie ma właśnie postaci olejku! ma kremową, białą konsystencję, zapewne ma to związek z tym, że na pierwszym miejscu w składzie jest woda. dopiero teraz zauważyłam, że na opakowaniu pisze "kremowy olejek myjący". Nie pienił się, ale też nie szorowałam jakoś specjalnie więc to jest jeszcze do obczajenia

skład: woda, olej słonecznikowy, sodium lauroyl sarcosinate, disodium laureth sulfosuccinate, glycerim, sodium hydroxide, carbomer, olej rycynowy, tocopheryl acetate, laminaria ochroleuca extract, caprilic triglyceride, propylene glycol, glycyrrhiza glabra root extract, peg8 tocopherol, ascorbyl palmitate. ascorbic acid. citric acid., sodium benzoate, dmdm hydantoin

Edytowane przez mhm_
Czas edycji: 2011-09-21 o 11:45
mhm_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 11:59   #2283
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Dziewczyny czy ktoras z Was zamawiala w tym sklepie http://www.ziaja- sklep.pl/index.php
kusi mnie zeby zamowic szampony i odzywki ale troche mam stracha
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 12:53   #2284
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Wg mnie mojej oceny - w tym sklepie mają drogie szampony .. taniej Cie wyjdzie jak kupisz w normalnym sklepie. A tutaj jeszcze to + przesyłka.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:06   #2285
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

dzieki
poszukam w takim razie w sklepach.
Wysylka najtansza to 16zł w tym sklepie.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:08   #2286
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez mhm_ Pokaż wiadomość
jestem po pierwszym użyciu olejku. mam skórę skłonną do podrażnień, często wysuszoną, a żele drogeryjne zazwyczaj mnie uczulają.

najbardziej zdziwiona byłam tym, że on nie ma właśnie postaci olejku! ma kremową, białą konsystencję, zapewne ma to związek z tym, że na pierwszym miejscu w składzie jest woda. dopiero teraz zauważyłam, że na opakowaniu pisze "kremowy olejek myjący". Nie pienił się, ale też nie szorowałam jakoś specjalnie więc to jest jeszcze do obczajenia

skład: woda, olej słonecznikowy, sodium lauroyl sarcosinate, disodium laureth sulfosuccinate, glycerim, sodium hydroxide, carbomer, olej rycynowy, tocopheryl acetate, laminaria ochroleuca extract, caprilic triglyceride, propylene glycol, glycyrrhiza glabra root extract, peg8 tocopherol, ascorbyl palmitate. ascorbic acid. citric acid., sodium benzoate, dmdm hydantoin
Kupiłam dziś ten olejek , skusiła mnie niska cena wieczorem go wypróbuję
oglądałam tez w sklepie krem z serii ziaja Calma krem 30+ z kwasem hailuronowym próbowała go któraś z was?
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”




Edytowane przez PanzerKitty
Czas edycji: 2011-09-21 o 13:22
PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:26   #2287
kumat
Raczkowanie
 
Avatar kumat
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z mojego miejsca na ziemi
Wiadomości: 438
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cześć kobietki
jestem tu nowa , nie wiedziałam wcześniej iż na wizażu jest wątek o kosmetykach ZIAJA [ moje ulubione ].

Mam pytanie , czy któraś z Was słyszała o eksfoliatorze AHA 25% ?
Chciałabym go kupić i zastosować , ale nie wiem czym wcześniej przygotować twarz ? co wcześniej używać , a Ziaja nie ma w ofercie innych preparatów o niższym wskaźniku AHA [ np. 8 czy 15 % ]

proszę o odpowiedź
kumat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 13:32   #2288
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez kumat Pokaż wiadomość
Cześć kobietki
jestem tu nowa , nie wiedziałam wcześniej iż na wizażu jest wątek o kosmetykach ZIAJA [ moje ulubione ].(NASZE TEŻ )

Mam pytanie , czy któraś z Was słyszała o eksfoliatorze AHA 25% ?
Chciałabym go kupić i zastosować , ale nie wiem czym wcześniej przygotować twarz ? co wcześniej używać , a Ziaja nie ma w ofercie innych preparatów o niższym wskaźniku AHA [ np. 8 czy 15 % ]

proszę o odpowiedź

witaj jeśli mamy na myśli ten sam eksfoliator to zdaje się jest on sprzedawany tylko profesjonalnym kosmetyczkom, zdaje się była już o tym mowa w wątku, wróć wstecz parę stron powinny tam byc informacje specjalistki od kwasów znajdziesz tez w wątku biochemicznym
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”




Edytowane przez PanzerKitty
Czas edycji: 2011-09-21 o 13:33
PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:44   #2289
kumat
Raczkowanie
 
Avatar kumat
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z mojego miejsca na ziemi
Wiadomości: 438
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Droga Panzer Kitty

dziękuję za odpowiedź , używam BANDI PROFFESIONAL , a później zdecyduję się na CLERENĘ zamiast Ziaji [słyszalam ze Ziaja jest słabsza ]



pozdrawiam

Edytowane przez kumat
Czas edycji: 2011-09-21 o 16:19
kumat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 14:29   #2290
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Nie chce niczego mówić ale jak po 15 latach doświadczenia - nawet spoczynkowego nie wiedzieć jak wcześniej przygotować twarz przed zabiegami z kwasem to proponuje lepiej odstawić sobie taką przygodę.

(ja bym się nawet nie przyznawała, że jestem tyle lat po szkole i takie 'podstawy' zapomnieć)

__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi

Edytowane przez Bayje
Czas edycji: 2011-09-21 o 14:31
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 15:24   #2291
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Możecie mi polecić jakiś dobrze ścierający peeling do twarzy z ziajii może być też enzymatyczny
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 15:56   #2292
kumat
Raczkowanie
 
Avatar kumat
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z mojego miejsca na ziemi
Wiadomości: 438
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
Nie chce niczego mówić ale jak po 15 latach doświadczenia - nawet spoczynkowego nie wiedzieć jak wcześniej przygotować twarz przed zabiegami z kwasem to proponuje lepiej odstawić sobie taką przygodę.

(ja bym się nawet nie przyznawała, że jestem tyle lat po szkole i takie 'podstawy' zapomnieć)

niestety rozczaruję Cię , wiem jak przygotować ale jakie kosmetyki dziewczyny polecają - o to mi chodzi.

wiemy nie od dziś że jest masę nowości które co rusz wchodzą na rynek , i stąd moje pytanie kto co poleca na dzień dzisiejszy i czym się zainteresować ?

pozdrawiam

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Możecie mi polecić jakiś dobrze ścierający peeling do twarzy z ziajii może być też enzymatyczny
SOPOT SPA , rewelacja jak dla mnie i moich znajomych
kumat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 17:35   #2293
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez kumat Pokaż wiadomość
niestety rozczaruję Cię , wiem jak przygotować ale jakie kosmetyki dziewczyny polecają - o to mi chodzi.
Po prostu źle zadałaś pytanie. Pytanie o 'pielęgnacje' co polecanie a stwierdzenie, że sie nie umie przygotować twarzy do zabiegu to druga sprawa. A druga rzecz brzmiała bym powiedziała bardzo 'profesjonalnie'
(ale szczerze ja nadal nie wiem o co Ci chodzi czy o jakie kwasy polecamy czy co innego)

Z własnego doświadczenia mogę Ci polecić kwas pirogronowy 25% z Clareny.

A Ziaja PRO jest chyba starym wytworem nie jest żadną nowością - tylko po prostu mało 'komercyjną' linią salonową.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi

Edytowane przez Bayje
Czas edycji: 2011-09-21 o 17:38
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 11:27   #2294
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

u mnie już dziś popołudniu przyjdzie do drogerii nowa seria <jupi> na pewno cos jutro zakupie
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 12:02   #2295
kumat
Raczkowanie
 
Avatar kumat
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z mojego miejsca na ziemi
Wiadomości: 438
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
Po prostu źle zadałaś pytanie. Pytanie o 'pielęgnacje' co polecanie a stwierdzenie, że sie nie umie przygotować twarzy do zabiegu to druga sprawa. A druga rzecz brzmiała bym powiedziała bardzo 'profesjonalnie'
(ale szczerze ja nadal nie wiem o co Ci chodzi czy o jakie kwasy polecamy czy co innego)
Z własnego doświadczenia mogę Ci polecić kwas pirogronowy 25% z Clareny.
A Ziaja PRO jest chyba starym wytworem nie jest żadną nowością - tylko po prostu mało 'komercyjną' linią salonową.

Ziaja PRO - zgadza się , co do Clareny nigdy nie używałam i nie miałam , jak wiemy warto kupować różne preparaty i testować w/g swojego uznania (co dla jednych jest świetne innym może szkodzić) jednakże tu chciałam najpierw zasięgnąć opinii Wizażanek.

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź
kumat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 14:35   #2296
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez mhm_ Pokaż wiadomość
jestem po pierwszym użyciu olejku. mam skórę skłonną do podrażnień, często wysuszoną, a żele drogeryjne zazwyczaj mnie uczulają.

najbardziej zdziwiona byłam tym, że on nie ma właśnie postaci olejku! ma kremową, białą konsystencję, zapewne ma to związek z tym, że na pierwszym miejscu w składzie jest woda. dopiero teraz zauważyłam, że na opakowaniu pisze "kremowy olejek myjący". Nie pienił się, ale też nie szorowałam jakoś specjalnie więc to jest jeszcze do obczajenia

skład: woda, olej słonecznikowy, sodium lauroyl sarcosinate, disodium laureth sulfosuccinate, glycerim, sodium hydroxide, carbomer, olej rycynowy, tocopheryl acetate, laminaria ochroleuca extract, caprilic triglyceride, propylene glycol, glycyrrhiza glabra root extract, peg8 tocopherol, ascorbyl palmitate. ascorbic acid. citric acid., sodium benzoate, dmdm hydantoin

Kurcze, a tak chciałam spróbować tego olejku i nic z tego buuu... Musieli te trójglicerydy wpakować bo by nie było
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 14:37   #2297
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Kurcze, a tak chciałam spróbować tego olejku i nic z tego buuu... Musieli te trójglicerydy wpakować bo by nie było
o co chodzi z tymi trójglicerydami
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 15:14   #2298
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
o co chodzi z tymi trójglicerydami

Chodzi o to, że one mi robią na twarzy jesień średniowiecza, którą potem przez następne kilka miesięcy (twarz a nie jesień) doprowadzam do porządku. Unikam ich we wszelkiego rodzaju pielęgnacji buzi bo mnie po prostu zapychają powodując powstawanie podskórnych bolących gul i zaskórników
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 15:41   #2299
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Chodzi o to, że one mi robią na twarzy jesień średniowiecza, którą potem przez następne kilka miesięcy (twarz a nie jesień) doprowadzam do porządku. Unikam ich we wszelkiego rodzaju pielęgnacji buzi bo mnie po prostu zapychają powodując powstawanie podskórnych bolących gul i zaskórników
o rety to szczerze ci współczuję, wczoraj pierwszy raz umyłam twarz tym olejkiem moim zdaniem jest świetny no i nie wysusza skóry mogli by go wzbogacić kilkoma kroplami arganowego fajnie by się komponowało jak myślicie?
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-22, 19:47   #2300
biala
Wtajemniczenie
 
Avatar biala
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 636
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Czyprynka - może jednak spróbuj, tego składnika powinno byc mało w tym preparacie. Choć jest to olejek, więc do cery tłustej nie będzie odpowiedni. ...ale ja nie wiem, jak tam jest u ciebie ;-)

Mam też do Was prośbę...
Czy możecie podać mi skład (z opakowania) dwóch produktów Ziaji:
1. Ziaja Med Fizjoderm żel
2. Ziaja Med Fizjoderm kremowa baza myjąca
__________________
Tak, to ja.
biala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 23:44   #2301
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ja nie polecam peelingu z Sopot Spa, potwornie szczypie w oczy alkohol w składzie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 10:46   #2302
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Odwiedziłam dziś moją ulubioną drogerię, w której szybko pojawiają się nowości i jest dobrze zaopatrzona w Ziaję. Seria Ulga też już jest w całości - wzięłam dla siebie płyn micelarny, kremowy olejek myjący i żel po prysznic do twarzy i ciała. Kusił mnie też peeling enzymatyczny, ale jednak wstrzymałam się z zakupem. Zgarnęłam też zestaw do włosów (szampon + odżywka) intensywnie regenerujący i do tego maskę odbudowującą. Dziś zaczynam testy.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 12:00   #2303
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Odwiedziłam dziś moją ulubioną drogerię, w której szybko pojawiają się nowości i jest dobrze zaopatrzona w Ziaję. Seria Ulga też już jest w całości - wzięłam dla siebie płyn micelarny, kremowy olejek myjący i żel po prysznic do twarzy i ciała. Kusił mnie też peeling enzymatyczny, ale jednak wstrzymałam się z zakupem. Zgarnęłam też zestaw do włosów (szampon + odżywka) intensywnie regenerujący i do tego maskę odbudowującą. Dziś zaczynam testy.
Czekam koniecznie na relację z użycia maski odbudowującej i całej serii ulga
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 12:12   #2304
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość

Z okazji dnia chłopca pójde kupić tam zestawik składający się z : żelu i balsamu do golenia i po goleniu.
Czy z któryś Koleżanek - facet miał doczynienia z tymi kosmetykami ?

Moj TZ mial i balsam po goleniu i krem do golenia i zel pod prysznic. Balsam mu sie za bardzo kleil w porownaniu z Gilette, krem do golenia mowi, ze jest jak kazdy inny, a zel pod prysznic Active fajny, ale niestety typowo ziajowy - zaraz po umyciu zapach znika ze skory.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Kusił mnie też peeling enzymatyczny, ale jednak wstrzymałam się z zakupem.
A to szkoda, ze nie kupilas. Do tej pory peelingi enzymatyczne z Ziai nic mi nie poprawialy cery,jestem ciekawa jak ten nowy. A jak ceny serii Ulga?

https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross....php?pid=19279
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 12:38   #2305
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez biala Pokaż wiadomość
Czyprynka - może jednak spróbuj, tego składnika powinno byc mało w tym preparacie. Choć jest to olejek, więc do cery tłustej nie będzie odpowiedni. ...ale ja nie wiem, jak tam jest u ciebie ;-)

Mam też do Was prośbę...
Czy możecie podać mi skład (z opakowania) dwóch produktów Ziaji:
1. Ziaja Med Fizjoderm żel
2. Ziaja Med Fizjoderm kremowa baza myjąca


Ja miałam swego czasu skórę tłustą, ale teraz wszystko wróciło do normy i mam normalną. Wiadomo, że w ciągu dnia skóra lekko się świeci, ale nie jest to jakaś tragedia, ot, naturalny błysk. A co do olejku to bardzo mnie kusi i nawet wczoraj wieczorem sobie myślałam, że trójglicerydy dosyć daleko w składzie a po drugie taki olejek ma krótki kontakt ze skórą, nie to co np. krem, który nakładam na noc czy na dzień, więc pewnie nie miałby za bardzo czasu żeby zapchać Cóż, pożyjemy, zobaczymy bo w chwili obecnej jestem maniaczką OCM-owania się
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 12:40   #2306
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Czekam koniecznie na relację z użycia maski odbudowującej i całej serii ulga
Ja również czekam z niecierpliowścią na recenzję szczególnie płynu micelarnego ulga
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 12:55   #2307
Caramelli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Upper Silesia
Wiadomości: 464
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ja mam olejek do mycia twarzy i ciała z tej nowej serii Ulga, ma fajny skład, nieco dziwny zapach,ale bardzo dobrze zmywa makijaż i ogólnie twarz, na ciało go nie stosuję. Ja zapłaciłam za niego 6,50-więc cena tez typowo "ziajowa"
__________________
Mam twardą dupę i serce z kamienia.

KEEP GOING, DON'T STOP.


Caramelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 13:50   #2308
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Caramelli Pokaż wiadomość
Ja mam olejek do mycia twarzy i ciała z tej nowej serii Ulga, ma fajny skład, nieco dziwny zapach,ale bardzo dobrze zmywa makijaż i ogólnie twarz, na ciało go nie stosuję. Ja zapłaciłam za niego 6,50-więc cena tez typowo "ziajowa"
Nieco dziwny zapach? Do czego mozesz go przyrownac?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 14:00   #2309
kumat
Raczkowanie
 
Avatar kumat
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z mojego miejsca na ziemi
Wiadomości: 438
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

chciałam zamówić bezpośrednio od dystrybucji kosmetyki ZIAJA z serii Ulga o której piszecie , ale niestety <Linia Ulga> nie jest jeszcze dostepna na sztuki można ja nabywac tylko w pakietach co wiąże sie z dużą iloscia szt , tak więc chcąc zaopatrzyć się w te kosmetyki , muszę się przejechać do Rossmana
kumat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 14:06   #2310
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Obawiam się, że w Rossmanie będzie ciężko dostać tą linie..
U mnie kosmetyki Ziaji w Rossmanie możne zliczyć na palcach ręki.
Może w większych miastach jest inaczej ale u mnie bida i nic więcej xD
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-06 13:23:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.