10 pan project, czyli projekt denko :) - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-10, 18:21   #1831
czerybka
Raczkowanie
 
Avatar czerybka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wiatrakowo
Wiadomości: 331
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Witam wszystkie denkujące dziewczyny!
Przychodze do was z nadzieją na motywacje. Przejrzałam swoją szuflade z kosmetykami i się przeraziłam. Ile ja mam kosmetyków Projekt denko czas zacząć.
Narazie wykonczyłam scrub solny i żel pod prysznic. Mam nadzieje że będzie lepiej. Pod koniec miesiąca wystawie zdjęcie.
__________________
"Love lives forever"

59/2011
43/2012
52/2013
50/2014
37/2015
11/2016
czerybka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 18:46   #1832
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Jest drugie lipcowe denko Szampon wygładzający Isana.
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 21:20   #1833
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Dlaczego ja zawsze czytam "bubel"?
hahaha, tego to ja nie wiem, nie wiem
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 12:41   #1834
TheLittleMouse
Raczkowanie
 
Avatar TheLittleMouse
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Polanica Zdrój
Wiadomości: 67
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Witam dziewczyny!
Jestem tu zupełnie nowa, dopiero poznaję wizaż
Zachęcił mnie temat projektu denko, zerknęłam na moje półki z kosmetykami i lekko się przeraziłam. Czas na "wykańczanie", bo niedługo zbankrutuje a produkty wyrzucę z powodu terminu ważności.
Moje denko :
Joanna - Peeling myjący ( wygładzający z truskawką )
Oriflame - nature secrets ( żel z drobinkami malina i mięta )
Eveline cosmetics - Spa! Professional ( masło do ciała soczyste mango )
TheLittleMouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 12:52   #1835
josiex
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 124
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Moje denko:
- Bielenda, subtelny peeling do ciała p. przesuszeniu o zapachu Awokado;
- Ziaja Ulga, płyn micelarny;
- Marion, płyn micelarny;
- Radical - mgiełka do włosów.
Te już są wykończone, zaraz wyrzucę opakowania. Zostały mi jeszcze różne podkłady, matko, kiedy ja je wykończę..!
__________________
In my heart your love has found the safest hiding place.
josiex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 13:03   #1836
TheLittleMouse
Raczkowanie
 
Avatar TheLittleMouse
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Polanica Zdrój
Wiadomości: 67
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez josiex Pokaż wiadomość
Moje denko:
- Bielenda, subtelny peeling do ciała p. przesuszeniu o zapachu Awokado;
- Ziaja Ulga, płyn micelarny;
- Marion, płyn micelarny;
- Radical - mgiełka do włosów.
Te już są wykończone, zaraz wyrzucę opakowania. Zostały mi jeszcze różne podkłady, matko, kiedy ja je wykończę..!

Powiedz mi proszę jak się spisała ta Bielenda Awokado?
I czy Radical spelnił swoje funkcje?
TheLittleMouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 13:17   #1837
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez TheLittleMouse Pokaż wiadomość
Powiedz mi proszę jak się spisała ta Bielenda Awokado?
I czy Radical spelnił swoje funkcje?
co do mgiełki radicala to zależy czego od niej oczekujesz ja rok w rok w określe letnim noszę tę mhiełkę wszedzie ze sobą. O ile wzmocenienia włosów nie zauważyłam, to przede wszystkim doskonale odswierza włosy, stają sie z czasem bardziej sypkie i błyszczące, przede wszystkim pieknie pachnie, w upały jest niezastąpiona. Dodatkowo ułatwia rozczesywanie i nie obciaza włosów. Co do podstawowej funkcji czyli wzmocnienia włosów, wg mnie nie pogarsza ani nie poprawia nic w tym aspekcie, ponieważ włosy jak mi wypadały i łamały się tak robią to dalej.
Chociaż też zalezy o której mgiełce mowa bo są dwa rodzaje
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 13:20   #1838
TheLittleMouse
Raczkowanie
 
Avatar TheLittleMouse
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Polanica Zdrój
Wiadomości: 67
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
co do mgiełki radicala to zależy czego od niej oczekujesz ja rok w rok w określe letnim noszę tę mhiełkę wszedzie ze sobą. O ile wzmocenienia włosów nie zauważyłam, to przede wszystkim doskonale odswierza włosy, stają sie z czasem bardziej sypkie i błyszczące, przede wszystkim pieknie pachnie, w upały jest niezastąpiona. Dodatkowo ułatwia rozczesywanie i nie obciaza włosów. Co do podstawowej funkcji czyli wzmocnienia włosów, wg mnie nie pogarsza ani nie poprawia nic w tym aspekcie, ponieważ włosy jak mi wypadały i łamały się tak robią to dalej.
Chociaż też zalezy o której mgiełce mowa bo są dwa rodzaje
Jeżeli to nie problem napisz mi proszę dokładną nazwę tej mgiełki, którą używasz bo dokładnie czegoś takiego szukam! Mam problem ze swoimi włosami a mianowicie masa produktów zwyczajnie mi je obciąża a tego nie znoszę!
Proszę, o krótką recenzje Bielendy Awokado
TheLittleMouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 13:28   #1839
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez TheLittleMouse Pokaż wiadomość
Jeżeli to nie problem napisz mi proszę dokładną nazwę tej mgiełki, którą używasz bo dokładnie czegoś takiego szukam! Mam problem ze swoimi włosami a mianowicie masa produktów zwyczajnie mi je obciąża a tego nie znoszę!
Proszę, o krótką recenzje Bielendy Awokado

mgiełka wzmacniająca do włosów zniszczonych i wypadających. ona nie zawiera nic tłustego w sobie jak wiekszośc mgiełek, wiec nie ma co obciążać
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 13:30   #1840
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

a ja sobie przypomniałam jeszcze, że wykończyłam ostatnio fluid z rimmela last finish 25H foundation ;-)
to chyba mój ulubiony

i też prosiłabym o pare słówek o bielendzie awokado i gdzie można ją dorwać ;-)
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 13:33   #1841
TheLittleMouse
Raczkowanie
 
Avatar TheLittleMouse
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Polanica Zdrój
Wiadomości: 67
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a ja sobie przypomniałam jeszcze, że wykończyłam ostatnio fluid z rimmela last finish 25H foundation ;-)
to chyba mój ulubiony

i też prosiłabym o pare słówek o bielendzie awokado i gdzie można ją dorwać ;-)
Mam nadzieję, że doczekamy się kilku słów o tej Bielendzie.
Od zawsze walczę z suchą skórą, a awokado zapewne przyniosłoby ukojenie.

Powiedz parę słów o fluidzie
TheLittleMouse jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 13:39   #1842
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez TheLittleMouse Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że doczekamy się kilku słów o tej Bielendzie.
Od zawsze walczę z suchą skórą, a awokado zapewne przyniosłoby ukojenie.

Powiedz parę słów o fluidzie
też mam taką nadzieję
a o fluidzie... hmm, ten to akurat mój ulubiony, zużyłam 2 pełne opakowania, niestety skusiłam się na wakacje podkład w musie z essence, trochę żałuję. po tym na pewno wrócę do rimmela. dobrze kryje, chyba jest to jedyny fluid którego nie muszę poprawiać co godzinę. fajna konsystencja, dosyć wydajny, dobrze dostępny no jak dla mnie rewelacja. najjaśniejszy odcień dla mnie jest dosłownie idealny
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 13:56   #1843
TheLittleMouse
Raczkowanie
 
Avatar TheLittleMouse
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Polanica Zdrój
Wiadomości: 67
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
też mam taką nadzieję
a o fluidzie... hmm, ten to akurat mój ulubiony, zużyłam 2 pełne opakowania, niestety skusiłam się na wakacje podkład w musie z essence, trochę żałuję. po tym na pewno wrócę do rimmela. dobrze kryje, chyba jest to jedyny fluid którego nie muszę poprawiać co godzinę. fajna konsystencja, dosyć wydajny, dobrze dostępny no jak dla mnie rewelacja. najjaśniejszy odcień dla mnie jest dosłownie idealny
Obecnie używam też musu tyle, ze z Basic jestem dość zadowolona, jego główna zaleta to nakładanie - czysta przyjemność.

Myślę, że skusze się na ten, który tak polecasz
TheLittleMouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 14:22   #1844
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez TheLittleMouse Pokaż wiadomość
Obecnie używam też musu tyle, ze z Basic jestem dość zadowolona, jego główna zaleta to nakładanie - czysta przyjemność.

Myślę, że skusze się na ten, który tak polecasz
nie każdemu odpowiada to samo, mi ten z rimmela akurat bardzo przypadł do gustu a ten z essence nie jest najgorszy, też całkiem ładnie się trzyma, ale mam wrażenie że odrobinkę za ciemny jest no i nie jestem przyzwyczajona do musów ;-) ale jak na podkład za około 15 zł spisuje sie przyzwoicie
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 14:39   #1845
TheLittleMouse
Raczkowanie
 
Avatar TheLittleMouse
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Polanica Zdrój
Wiadomości: 67
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
nie każdemu odpowiada to samo, mi ten z rimmela akurat bardzo przypadł do gustu a ten z essence nie jest najgorszy, też całkiem ładnie się trzyma, ale mam wrażenie że odrobinkę za ciemny jest no i nie jestem przyzwyczajona do musów ;-) ale jak na podkład za około 15 zł spisuje sie przyzwoicie
Ja również często mam problem z doborem koloru Niby wszyscy dookoła mówią, że jest okej ale ja gdy spoglądam w lusterko widzę, że coś jest nie tak. Minimalnie bo minimalnie ale jednak! Muszę zawsze mieć perfekcyjnie dobrany a to nie łatwe

Masz jeszcze jakichś swoich ulubieńców kosmetycznych?
Podziel się informacjami Kochana
TheLittleMouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 14:56   #1846
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez TheLittleMouse Pokaż wiadomość
Ja również często mam problem z doborem koloru Niby wszyscy dookoła mówią, że jest okej ale ja gdy spoglądam w lusterko widzę, że coś jest nie tak. Minimalnie bo minimalnie ale jednak! Muszę zawsze mieć perfekcyjnie dobrany a to nie łatwe

Masz jeszcze jakichś swoich ulubieńców kosmetycznych?
Podziel się informacjami Kochana
spróbuj rimmela, może akurat i Tobie przypadnie do gustu i może też znajdziesz idealny odcień?

ulubieńcy kosmetyczni? ziaja niebieski płyn do higieny intymnej. cudowny, delikatny, z pompką, ładnie się pieni, delikatnie i przyjemnie pachnie, mega wydajny i tani
jantar - wcierka, ma powodować szybszy porost włosów, czy tak jest nie wiem, ciężko mi ocenić, zaczynam drugą 3-tygodniową kurację, bardzo ładnie pachnie, nie obciąża mi włosów, nie przetłuszczają się szybciej, nie podrażnia skalpu
tusz do rzęs z maybelline colosal volume express, to jest ten żółty z czarnymi napisami. też często to tych tuszy wracam. drugim tuszem który jest bardzo fajny to tusz z avonu super extend extreme mascara, często podbieram go mamie
jeszcze jednym z hitów moich są kredki do oczu z diamencikiami glimmerstick diamonds eyeliner z avonu, 2 razy miałam grafit, teraz kupiłam niebieską, która wygląda na granat.

na razie tyle z takich moich ulubieńców, jakbym coś jeszcze sobie przypomniała, to dopiszę ;-)

Edytowane przez smoothly
Czas edycji: 2012-07-11 o 14:58 Powód: literówka
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 18:07   #1847
josiex
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 124
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez TheLittleMouse Pokaż wiadomość
Powiedz mi proszę jak się spisała ta Bielenda Awokado?
I czy Radical spelnił swoje funkcje?
Bielenda Awokado była rewelacyjna, świetnie złuszcza martwy naskórek. Ponadto pozostawia uczucie nawilżenia - po tym peelingu nie musiałam używać balsamu, bo skóra była baaaardzo przyjemna. No i ten zapach był obłędny, utrzymywał się długo na skórze. Polecam jak najbardziej

A odnośnie Radicalu wypowiedziała się koleżanka i się z nią zgadzam.
__________________
In my heart your love has found the safest hiding place.
josiex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 18:21   #1848
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

U mnie dziś szaleństwo denkowe Zużyłam:
-nawilżający żel do mycia twarzy Be Beauty - już 2 tyg. temu go rozcięłam i taki dziad wydajny że nie chciał się skończyć- naprawdę świetny produkt, używałam go rano, a także w ciągu dnia podczas tych upałów i chyba faktycznie nawilża, bo często zapominałam o kremie nawilżającym, a moja skóra lubi się go domagać; zastąpiony tym samym
- emulsję do włosów Gloria- uwielbiam oczywiście następną wyciągnęłam z zapasów
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 18:34   #1849
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
U mnie dziś szaleństwo denkowe Zużyłam:
-nawilżający żel do mycia twarzy Be Beauty - już 2 tyg. temu go rozcięłam i taki dziad wydajny że nie chciał się skończyć- naprawdę świetny produkt, używałam go rano, a także w ciągu dnia podczas tych upałów i chyba faktycznie nawilża, bo często zapominałam o kremie nawilżającym, a moja skóra lubi się go domagać; zastąpiony tym samym
- emulsję do włosów Gloria- uwielbiam oczywiście następną wyciągnęłam z zapasów
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 19:04   #1850
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez josiex Pokaż wiadomość
Bielenda Awokado była rewelacyjna, świetnie złuszcza martwy naskórek. Ponadto pozostawia uczucie nawilżenia - po tym peelingu nie musiałam używać balsamu, bo skóra była baaaardzo przyjemna. No i ten zapach był obłędny, utrzymywał się długo na skórze. Polecam jak najbardziej
jeśli tylko go znajdę to kupię, w nagrodę za kolejne denko
a gdzie można dorwać taki peeling? rossman, jakaś konkretna drogeria? bo nie natknęłam się na takie cudo nigdzie jak na razie.

nadi111, gratuluje owocnego w denka dnia
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 13:46   #1851
TheLittleMouse
Raczkowanie
 
Avatar TheLittleMouse
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Polanica Zdrój
Wiadomości: 67
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez josiex Pokaż wiadomość
Bielenda Awokado była rewelacyjna, świetnie złuszcza martwy naskórek. Ponadto pozostawia uczucie nawilżenia - po tym peelingu nie musiałam używać balsamu, bo skóra była baaaardzo przyjemna. No i ten zapach był obłędny, utrzymywał się długo na skórze. Polecam jak najbardziej

A odnośnie Radicalu wypowiedziała się koleżanka i się z nią zgadzam.
Dziękuję bardzo za opinię , miałam kiedyś maseczkę awokado z Bielendy i faktycznie dobrze nawilżała i ten zapach... Obłędny! Wiem, że to nie ten temat ale skoro jesteśmy przy nawilżaniu suchej skóry to czy macie dziewczyny jakieś sprawdzone produkty? Mam bardzo suchą skórę, szczególnie jeżeli chodzi o twarz ( okolice nosa, broda i okolice brwi)

TheLittleMouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 14:06   #1852
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez TheLittleMouse Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za opinię , miałam kiedyś maseczkę awokado z Bielendy i faktycznie dobrze nawilżała i ten zapach... Obłędny! Wiem, że to nie ten temat ale skoro jesteśmy przy nawilżaniu suchej skóry to czy macie dziewczyny jakieś sprawdzone produkty? Mam bardzo suchą skórę, szczególnie jeżeli chodzi o twarz ( okolice nosa, broda i okolice brwi)

co do twarzy nie bede odkrywcza, ale cetaphil DA . Zawsze ale to zawsze skóra schodziła mi płatami z twarzy w okolicy nosa i czoła, brwi wręcz wyglądały jakbym miała łupież Odkąd zaczęłam stosować ten krem problem zniknął całkowicie. Co do ciała o dziwo doskonale spisuje mi sie w tej roli lirene makslim, kiedyś posmarowałam sie rano a wieczorem mój tż pytał sie czy nakładałam balsam przed chwila. Skóra jest nawilzona, gładka, nie natłuszczona. Tak samo w przypadku cetaphilu skóra jest nawilżona nie natłuszczona.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 14:19   #1853
TheLittleMouse
Raczkowanie
 
Avatar TheLittleMouse
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Polanica Zdrój
Wiadomości: 67
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
co do twarzy nie bede odkrywcza, ale cetaphil DA . Zawsze ale to zawsze skóra schodziła mi płatami z twarzy w okolicy nosa i czoła, brwi wręcz wyglądały jakbym miała łupież Odkąd zaczęłam stosować ten krem problem zniknął całkowicie. Co do ciała o dziwo doskonale spisuje mi sie w tej roli lirene makslim, kiedyś posmarowałam sie rano a wieczorem mój tż pytał sie czy nakładałam balsam przed chwila. Skóra jest nawilzona, gładka, nie natłuszczona. Tak samo w przypadku cetaphilu skóra jest nawilżona nie natłuszczona.
Dziękuję Ci bardzo! Słyszałam kiedyś o cetaphil DA. ale jakoś nie zdecydowałam się! teraz gdy postawiłaś mi go w takim świetle chyba się skuszę! Bo ta moja skóra jest już męcząca. Co nie posmaruję to zaraz cała twarz niemalże mi się "sypie". Mało estetycznie to wygląda i nawet jeśli inni na to nie zwracają większej uwagi to zwyczajnie ja się z tym źle czuję.
TheLittleMouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 15:07   #1854
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez TheLittleMouse Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo! Słyszałam kiedyś o cetaphil DA. ale jakoś nie zdecydowałam się! teraz gdy postawiłaś mi go w takim świetle chyba się skuszę! Bo ta moja skóra jest już męcząca. Co nie posmaruję to zaraz cała twarz niemalże mi się "sypie". Mało estetycznie to wygląda i nawet jeśli inni na to nie zwracają większej uwagi to zwyczajnie ja się z tym źle czuję.
właśnie ja miałam to samo i zadnego fluidu praktycznie nie mogłam uzywać bo co zrobiłam piling to dalej miałam straszne skórki. Ale to mi unormowało skóre w końcu
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 15:29   #1855
TheLittleMouse
Raczkowanie
 
Avatar TheLittleMouse
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Polanica Zdrój
Wiadomości: 67
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
właśnie ja miałam to samo i zadnego fluidu praktycznie nie mogłam uzywać bo co zrobiłam piling to dalej miałam straszne skórki. Ale to mi unormowało skóre w końcu
Myślisz, że dostane ten krem w aptece?
TheLittleMouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 17:00   #1856
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez TheLittleMouse Pokaż wiadomość
Myślisz, że dostane ten krem w aptece?
ja go kupowałam w aptece, jak nie bedą mieli to pewnie sprowadzą
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 17:15   #1857
TheLittleMouse
Raczkowanie
 
Avatar TheLittleMouse
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Polanica Zdrój
Wiadomości: 67
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
ja go kupowałam w aptece, jak nie bedą mieli to pewnie sprowadzą
Na dniach wybiorę się i zakupię!

Dzięki wielkie Kochana
TheLittleMouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 18:38   #1858
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Skończyłam płyn micelarny z Bourjouis.
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 18:51   #1859
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Dziewczynki mam w zasadzie dopiero 12 lipca a ja mam już stertę denek. Wszystko zapisuję i na koniec miesiąca wypiszę w sprawozdaniu Dołączyłabym fotkę z tą stertą, ale nie mam aparatu
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 19:35   #1860
josiex
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 124
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
jeśli tylko go znajdę to kupię, w nagrodę za kolejne denko
a gdzie można dorwać taki peeling? rossman, jakaś konkretna drogeria? bo nie natknęłam się na takie cudo nigdzie jak na razie.

nadi111, gratuluje owocnego w denka dnia
Oj, Kochana, ja dostałam ten peeling od TŻ-ta, ale wydaje mi się, że jest ogólnie łatwodostępny, podobnie jak inne kosmetyki Bielendy

A co do denka, to zbliżam się do końca z Versace Bright Crystal
__________________
In my heart your love has found the safest hiding place.
josiex jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.