Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-09-28, 09:15   #2611
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Poka¿ wiadomo¶æ
chyba przyciemniê w³osy do poziomu 5 choæ na razie to tylko taka lu¼na my¶l ma która¶ z was zdjêcia w³osów z tego poziomu ?
Poziom 5 z regu³y wygl±da prawie jak 4. Zale¿y te¿ od firmy i odcienia. Ja kiedy bra³am 5Av z Matrixa wyszed³ bardzo ciemno chocia¿ praktycznie jak na palecie.
aktualizacja 2 2013.jpg


Musisz patrzeæ na palety.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-28, 10:20   #2612
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula daj Ty odpoczac tym wlosom
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-28, 10:29   #2613
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
S± i tacy którym busz nie przeszkadza...

Co do tych farb to nawet nie w Azji ale ogólnie za granic± gdzie jest pe³no ciemnoskórych, Latynosek i Azjatek i w ogóle, marki tworz± specjalnie rozja¶niaj±ce kolory. Np kupuj±c tam co¶ z Loreala szukasz w nazwie hi-lift Numeracja zaczyna siê czêsto literami UL o np: http://www.youtube.com/watch?v=DsPt-Vpunl8 i wtedy te ich w³osy zostaj± rozja¶nione. Kurde czemu my nie mamy takich specjalnych farb. Przecie¿ s± laski co im siê ciê¿ko rozja¶niaj± w³osy. My zawsze musimy rozja¶niaczem dzia³aæ a tam od razu mo¿esz mieæ co¶ popielatego a nie ¿ó³tko po rozja¶niaczu.
Wiesz, zasada ta sama co przy ró¿nych podk³adach i pudrach. Nie ma u nas naprawdê jasnych odcieni, bo przecie¿ wszystkie Polki s± opalone na pomarañcz, albo maj± ró¿owe podtony w skórze. <ironia mode ON> No widzia³a¶ kiedy¶ jak±¶ jasn±, bia³± jak m±ka Polkê? <ironia mode OFF>

Przecie¿ to samo jest z poszczególnymi odcieniami farb. Jak szuka³am 5/1 to niektóre firmy tylko maj±. A jak chcia³am sobie braæ 5/1, albo nawet 6/1 z Wella Koleston to w Polsce nie do dostania, bo "kraj zadecydowa³ jakie farby s± w obiegu".

No ja nie wiem, co za debile wybieraj± odcienie tego. No i pó¼niej dziewczyny koñcz± z popalonymi rozja¶niaczem w³osami, bo nie ma dobrych farb rozja¶niaj±cych...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-28, 10:32   #2614
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Poka¿ wiadomo¶æ
chyba przyciemniê w³osy do poziomu 5 choæ na razie to tylko taka lu¼na my¶l ma która¶ z was zdjêcia w³osów z tego poziomu ?
Oto mój 5/0 w Inebryi zaraz po farbowaniu. Do¶æ ciemny i praktycznie nic siê nie spiera.
W sumie akurat z Inebryi mog³am braæ poziom 6. Za pó¼no teraz na ¿ale, ale na przysz³o¶æ ju¿ wiem

Inebrya A3.jpg
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-28 o 10:37
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-28, 10:34   #2615
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Oto mój 5/0 w Inebryi zaraz po farbowaniu. Do¶æ ciemny i praktycznie nic siê nie spiera.
W sumie akurat z Inebryi mog³am braæ poziom 6. Za pó¼no teraz na ¿ale, ale na przysz³o¶æ ju¿ wiem

Za³±cznik 5425100
piekny jak wymecze Illumine to chyba skusze sie na poglebiona nature z Inebrya sesese
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-28, 10:45   #2616
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula daj Ty odpoczac tym wlosom
Witamy pani±, witamy My tu sobie cierpliwie czekamy na fotkê fryzurki jak± mia³a¶ zrobion± na ¶lub.
Przynajmniej ja czekam

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
piekny jak wymecze Illumine to chyba skusze sie na poglebiona nature z Inebrya sesese
Szczerze ci radzê zacz±æ od zwyk³ej natury Ja ju¿ jestem 3 tygodnie po farbowaniu, myjê w³osy co 2 dni i kolor praktycznie nie ruszony.

W³osy te¿ s± w dobrym stanie, nie ma suszku jak po Matrixie.
Tylko nie wiem, czy to dlatego, ¿e je wiêcej olejujê, czy zwyczajnie farba delikatniejsza

W ka¿dym razie dosz³am do wniosku, ¿e moje w³osy kochaj± delikatne silikony. 2 razy ostatnio na³o¿y³am jedwab z Green Pharmacy na ca³e w³osy poza jakimi¶ 5 cm przy skalpie. No i jest bomba. Mam objêto¶æ, a na d³ugo¶ci ³adne wyg³adzenie. Resztki starego cieniowania nadal mi fruwaj± wokó³ ³ba, ale powoli bêdê siê go pozbywaæ.

No i nie uwierzycie. Moja mama znalaz³a co¶ dla mnie na wypadaj±ce w³osy. Powiedzia³a, ¿ebym dro¿d¿e pi³a
O¶wieci³am j±, ¿e próbowa³am ju¿, ale nie wchodz± bo smak okropny i siê w wodzie do koñca nie rozpuszczaj±. "To rób z mlekiem, ja ci nawet zrobiê". Tia... Dziêki wielkie, jak mi mamunia dro¿d¿e zrobi to urosn± i dostanê dro¿d¿ycy. Widaæ sama bêdê musia³a spróbowaæ zrobiæ z mlekiem, ¿eby da³a spokój.
Ciekawa jestem, kiedy odkryje kozieradkê
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-28, 12:20   #2617
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula daj Ty odpoczac tym wlosom
Kupi³am now± farbê dzisiaj... Nie bij

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz, zasada ta sama co przy ró¿nych podk³adach i pudrach. Nie ma u nas naprawdê jasnych odcieni, bo przecie¿ wszystkie Polki s± opalone na pomarañcz, albo maj± ró¿owe podtony w skórze. <ironia mode ON> No widzia³a¶ kiedy¶ jak±¶ jasn±, bia³± jak m±ka Polkê? <ironia mode OFF>

Przecie¿ to samo jest z poszczególnymi odcieniami farb. Jak szuka³am 5/1 to niektóre firmy tylko maj±. A jak chcia³am sobie braæ 5/1, albo nawet 6/1 z Wella Koleston to w Polsce nie do dostania, bo "kraj zadecydowa³ jakie farby s± w obiegu".

No ja nie wiem, co za debile wybieraj± odcienie tego. No i pó¼niej dziewczyny koñcz± z popalonymi rozja¶niaczem w³osami, bo nie ma dobrych farb rozja¶niaj±cych...
Dok³adnie Nie wiem czemu kto¶ ustala co ma mi siê podobaæ. Dlatego u nas tyle lasek z tymi samymi kolorami. Ciê¿ko siê wyró¿niæ jak mamy do wyboru podstawowe odcienie w ka¿dej firmie.


Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Oto mój 5/0 w Inebryi zaraz po farbowaniu. Do¶æ ciemny i praktycznie nic siê nie spiera.
W sumie akurat z Inebryi mog³am braæ poziom 6. Za pó¼no teraz na ¿ale, ale na przysz³o¶æ ju¿ wiem

Za³±cznik 5425100


Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
piekny jak wymecze Illumine to chyba skusze sie na poglebiona nature z Inebrya sesese
Ale to 5/0. 5/00 to ju¿ prawie czerñ.




Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Witamy pani±, witamy My tu sobie cierpliwie czekamy na fotkê fryzurki jak± mia³a¶ zrobion± na ¶lub.
Przynajmniej ja czekam

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------



Szczerze ci radzê zacz±æ od zwyk³ej natury Ja ju¿ jestem 3 tygodnie po farbowaniu, myjê w³osy co 2 dni i kolor praktycznie nie ruszony.

W³osy te¿ s± w dobrym stanie, nie ma suszku jak po Matrixie.
Tylko nie wiem, czy to dlatego, ¿e je wiêcej olejujê, czy zwyczajnie farba delikatniejsza

W ka¿dym razie dosz³am do wniosku, ¿e moje w³osy kochaj± delikatne silikony. 2 razy ostatnio na³o¿y³am jedwab z Green Pharmacy na ca³e w³osy poza jakimi¶ 5 cm przy skalpie. No i jest bomba. Mam objêto¶æ, a na d³ugo¶ci ³adne wyg³adzenie. Resztki starego cieniowania nadal mi fruwaj± wokó³ ³ba, ale powoli bêdê siê go pozbywaæ.

No i nie uwierzycie. Moja mama znalaz³a co¶ dla mnie na wypadaj±ce w³osy. Powiedzia³a, ¿ebym dro¿d¿e pi³a
O¶wieci³am j±, ¿e próbowa³am ju¿, ale nie wchodz± bo smak okropny i siê w wodzie do koñca nie rozpuszczaj±. "To rób z mlekiem, ja ci nawet zrobiê". Tia... Dziêki wielkie, jak mi mamunia dro¿d¿e zrobi to urosn± i dostanê dro¿d¿ycy. Widaæ sama bêdê musia³a spróbowaæ zrobiæ z mlekiem, ¿eby da³a spokój.
Ciekawa jestem, kiedy odkryje kozieradkê
Ja te¿ na te fotki czekam. Nie karæ mamy, ona chce dobrze. Jak moja. Doradzi³a mi w wakacje abym jaki¶ suplement na te w³osy ³yka³a A co ja od 2 lat robiê to ju¿ inna beczka
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-09-28, 13:46   #2618
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Kupi³am now± farbê dzisiaj... Nie bij
Szaleju siê nam Kachula najad³a
A dobry odcieñ chocia¿ wziê³a¶ tym razem?


Cytat:
Dok³adnie Nie wiem czemu kto¶ ustala co ma mi siê podobaæ. Dlatego u nas tyle lasek z tymi samymi kolorami. Ciê¿ko siê wyró¿niæ jak mamy do wyboru podstawowe odcienie w ka¿dej firmie.
Ja mam w nosie wyró¿nienie siê. Ja chcê mieæ to co mi siê podoba, a nie co kto¶ uzna³, ¿e ma mi siê podobaæ.
Jakbym mia³a wiêcej kasy to bym sobie na ebay kupowa³a, a nie na allegro i bez ³aski kochanego kraju wybieraj±cego za mnie.


Cytat:
£adny co? Troszkê siê spra³, ale leciutko i jest teraz ¶rednio-ciemny br±z.
A ja odkry³am, ¿e mam w³osy o ró¿nej budowie, bo jak patrzê pod odpowiednik k±tem po koñcach, to niektóre s± br±zowe, a niektóre b³yskaj± na rudo. Taki baleja¿ w wersji super mikro


Cytat:
Ja te¿ na te fotki czekam. Nie karæ mamy, ona chce dobrze. Jak moja. Doradzi³a mi w wakacje abym jaki¶ suplement na te w³osy ³yka³a A co ja od 2 lat robiê to ju¿ inna beczka
Ja wiem, ¿e ona chce dobrze, ale jak ja bym jej powiedzia³a, ¿e bêdê pi³a dro¿d¿e to by by³o "a po co ci to? siê rozchorujesz". Tak samo mówi³a jak mêczy³am siê miesi±c ze skrzypokrzyw±.
Ale jak kto¶ jej powie i sama poczyta, to kurde zmienia zdanie. Tylko mnie nigdy s³uchaæ nie chce. Dobrze, ¿e chocia¿ zaczê³a s³uchaæ jak jej doradzam, co ma kupiæ do ubrania. Przynajmniej od tego czasu nie chodzi w "babcinych" spodniach i dziwnych bluzkach.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-28, 14:26   #2619
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Szaleju siê nam Kachula najad³a
A dobry odcieñ chocia¿ wziê³a¶ tym razem?




Ja mam w nosie wyró¿nienie siê. Ja chcê mieæ to co mi siê podoba, a nie co kto¶ uzna³, ¿e ma mi siê podobaæ.
Jakbym mia³a wiêcej kasy to bym sobie na ebay kupowa³a, a nie na allegro i bez ³aski kochanego kraju wybieraj±cego za mnie.




£adny co? Troszkê siê spra³, ale leciutko i jest teraz ¶rednio-ciemny br±z.
A ja odkry³am, ¿e mam w³osy o ró¿nej budowie, bo jak patrzê pod odpowiednik k±tem po koñcach, to niektóre s± br±zowe, a niektóre b³yskaj± na rudo. Taki baleja¿ w wersji super mikro




Ja wiem, ¿e ona chce dobrze, ale jak ja bym jej powiedzia³a, ¿e bêdê pi³a dro¿d¿e to by by³o "a po co ci to? siê rozchorujesz". Tak samo mówi³a jak mêczy³am siê miesi±c ze skrzypokrzyw±.
Ale jak kto¶ jej powie i sama poczyta, to kurde zmienia zdanie. Tylko mnie nigdy s³uchaæ nie chce. Dobrze, ¿e chocia¿ zaczê³a s³uchaæ jak jej doradzam, co ma kupiæ do ubrania. Przynajmniej od tego czasu nie chodzi w "babcinych" spodniach i dziwnych bluzkach.
No z tym odcieniem nie jestem pewna... Wziê³am niby naturê, na opakowaniu by³ normalny jasny blond ale nazwa co¶ do mnie nie przemawia a patrz±c co dziewczynom wychodzi na g³owie po tym odcieniu to ju¿ sama nie wiem. Jedne maj± w³a¶nie taki ³adny naturalny bardzo jasny blond a inne... niebieskie w³osy jak po popielatym. G³upiejê. Kupi³am tak¿e fioletowy szampon. U Mysi wyczyta³am, ¿e czasami zieleñ mo¿na skorygowaæ takim szamponem bo fioletowy zawiera jakie¶ czerwone barwniki. Ale chyba pog³êbi³am sobie zieleñ Normalnie tylko umy³am w³osy dwa razy ró¿nymi szamponami i na koñcu tym fioletowym. Na trochê dos³ownie spieni³am i kurka chyba zieleñ to tylko z³apa³a mocniej. Ech. Muszê chyba i farbê wymieniæ i do Bunny naprawdê uderzyæ.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-28, 14:39   #2620
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No z tym odcieniem nie jestem pewna... Wziê³am niby naturê, na opakowaniu by³ normalny jasny blond ale nazwa co¶ do mnie nie przemawia a patrz±c co dziewczynom wychodzi na g³owie po tym odcieniu to ju¿ sama nie wiem. Jedne maj± w³a¶nie taki ³adny naturalny bardzo jasny blond a inne... niebieskie w³osy jak po popielatym. G³upiejê. Kupi³am tak¿e fioletowy szampon. U Mysi wyczyta³am, ¿e czasami zieleñ mo¿na skorygowaæ takim szamponem bo fioletowy zawiera jakie¶ czerwone barwniki. Ale chyba pog³êbi³am sobie zieleñ Normalnie tylko umy³am w³osy dwa razy ró¿nymi szamponami i na koñcu tym fioletowym. Na trochê dos³ownie spieni³am i kurka chyba zieleñ to tylko z³apa³a mocniej. Ech. Muszê chyba i farbê wymieniæ i do Bunny naprawdê uderzyæ.
Uuuu... Niedobrze To farby nawet nie k³ad¼, bo po co jak ma ci kolor spitoliæ. Podpytaj Bunny i mo¿e jak±¶ profeskê bierz.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-28, 15:04   #2621
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Uuuu... Niedobrze To farby nawet nie k³ad¼, bo po co jak ma ci kolor spitoliæ. Podpytaj Bunny i mo¿e jak±¶ profeskê bierz.
Te¿ o tym my¶lê...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-28, 15:28   #2622
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ o tym my¶lê...
Czyli jeszcze jest nadzieja dla ciebie
A tak na serio, teraz to musisz na spokojnie pomy¶leæ, popatrzyæ co masz za odcieñ i dopiero dobieraæ. No i dawno w blondzie nie chodzi³a¶, to musisz popytaæ siê innych blondynek i przypomnieæ jak to sz³o z farbowaniem.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-28, 15:44   #2623
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Czyli jeszcze jest nadzieja dla ciebie
A tak na serio, teraz to musisz na spokojnie pomy¶leæ, popatrzyæ co masz za odcieñ i dopiero dobieraæ. No i dawno w blondzie nie chodzi³a¶, to musisz popytaæ siê innych blondynek i przypomnieæ jak to sz³o z farbowaniem.
Ju¿ siê zapyta³am. Jak rozmawia³y pomiêdzy sob± tak teraz cisza Ja tylko chce w³osy Przybylskiej teraz, ju¿ mi Aniston przesz³a bo ta ma pasemka, baleja¿ i Bóg wie co jeszcze.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-28, 15:57   #2624
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

oki wrzucam slubna ale jakosc srednia bo wykadrowywalam z calosciowych fotek i bonus moja kiecka slubna juz z podpietym trenem.

fotki usune wieczorem i tak bo nei lubie sie na forum upubliczniac.

Edytowane przez goldika
Czas edycji: 2013-09-29 o 14:56
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-28, 16:03   #2625
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
oki wrzucam slubna ale jakosc srednia bo wykadrowywalam z calosciowych fotek i bonus moja kiecka slubna juz z podpietym trenem.

fotki usune wieczorem i tak bo nei lubie sie na forum upubliczniac.
Sukienka z tym paskiem mega!!!!!! W³osy piêknie upiête!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-28, 16:20   #2626
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Goldika piêkna fryzurka. Sukienka te¿

Kachula a ty normalnie po doopie dostaniesz. Daj ¿e ju¿ spokój z farbowaniem! Daj siê zieleni wyp³ukac i nie cuduj. Po naturze blond ma prawo tak wygl±daæ. A tragedii na g³owie nie masz,¿eby a¿ tak teraz cudowaæ.
Musia³aby¶ mieæ tak± zieleñ jak ja mia³am, ¿eby siê za³amywac. To co ci wysz³o wcale nie jest z³e. Kolorek jeszcze 'dojdzie' .

Mcromance kolorek przepiêkny i a¿ trudno uwierzyæ, ¿e po tej samej farbie co ja mam. Gdyby mi tak ³adnie wysz³o, to by³abym szczê¶liwa.



A poza tym (nie obra¼cie siê) to nie lubiê takiego uogólniania, ¿e 5 wychodzi prawie czarno,. Gówno prawda, bo u mnie czarno wychodzi dopiero 4/0 a 5 wychodzi rudawo. Natomiast 6 to chyba by mi z³oto wysz³o, a nie czarno czy ciemno.
Dlatego uwa¿am, ¿e bez sensu jest odpowiadanie na czyje¶ pytanie odno¶nie koloru je¶li nie pokazuje fotki z obecnym kolorem i odrostem. Przecie¿ jeden kolor mo¿e wyj¶æ zupe³nie inaczej na blondzie ni¿ na br±zie.
Co innego gdy chodzi o osobê, która tu juu¿ wcze¶niej pisa³a i pokazywa³a swoje w³osy, to mo¿na sobie ewentualnie przypomnieæ. Ale jak pisze tu kto¶ nowy, to jak mo¿na dobrze doradziæ...
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-28, 16:38   #2627
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula a ty normalnie po doopie dostaniesz. Daj ¿e ju¿ spokój z farbowaniem! Daj siê zieleni wyp³ukac i nie cuduj. Po naturze blond ma prawo tak wygl±daæ. A tragedii na g³owie nie masz,¿eby a¿ tak teraz cudowaæ.
Musia³aby¶ mieæ tak± zieleñ jak ja mia³am, ¿eby siê za³amywac. To co ci wysz³o wcale nie jest z³e. Kolorek jeszcze 'dojdzie' .

A poza tym (nie obra¼cie siê) to nie lubiê takiego uogólniania, ¿e 5 wychodzi prawie czarno,. Gówno prawda, bo u mnie czarno wychodzi dopiero 4/0 a 5 wychodzi rudawo. Natomiast 6 to chyba by mi z³oto wysz³o, a nie czarno czy ciemno.
Dlatego uwa¿am, ¿e bez sensu jest odpowiadanie na czyje¶ pytanie odno¶nie koloru je¶li nie pokazuje fotki z obecnym kolorem i odrostem. Przecie¿ jeden kolor mo¿e wyj¶æ zupe³nie inaczej na blondzie ni¿ na br±zie.
Co innego gdy chodzi o osobê, która tu juu¿ wcze¶niej pisa³a i pokazywa³a swoje w³osy, to mo¿na sobie ewentualnie przypomnieæ. Ale jak pisze tu kto¶ nowy, to jak mo¿na dobrze doradziæ...
Weronisia chodzi o to, ¿e na dworze moje w³osy s± jak dla mnie ¿ó³to zielone i tak chodziæ raczej nie mogê a przynajmniej nie chcê. Ja chce tylko jak±¶ korektê zrobiæ i dajê sobie spokój.
Poza tym mówisz, ¿e gówno prawda z tym poziomem 5. Nie zapominaj, ¿e dla osób z naturalnymi jak Twoje taki poziom do robienia od razu jest odradzany bo w³a¶nie dziwacznie i jasno wychodzi. Ale dziewczyna pyta a my odpowiadamy i w³a¶ciwie w wiêkszo¶ci 5 wychodzi ciemno ale siê wymywa.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-28, 17:01   #2628
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
oki wrzucam slubna ale jakosc srednia bo wykadrowywalam z calosciowych fotek i bonus moja kiecka slubna juz z podpietym trenem.

fotki usune wieczorem i tak bo nei lubie sie na forum upubliczniac.
Tak nie bardzo wierzy³am, ¿e fryzjerka mo¿e uczesaæ kogo¶ dok³adnie jak chce. Ale twojej siê uda³o bosko
Ja te¿ chcê tak± fryzurkê, ale niekoniecznie na ¶lub

A sukienka te¿ bardzo fajna, prosta i zgrabna. Nie to co poniektóre babki odstawiaj±, czyli kopciuszka z miliardem falbanek, pere³ek, kwiatuszków i kto wie czego jeszcze Wtedy to cz³owiek nie wie na czym siê skupiæ i g³upieje

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Goldika piêkna fryzurka. Sukienka te¿

Kachula a ty normalnie po doopie dostaniesz. Daj ¿e ju¿ spokój z farbowaniem! Daj siê zieleni wyp³ukac i nie cuduj. Po naturze blond ma prawo tak wygl±daæ. A tragedii na g³owie nie masz,¿eby a¿ tak teraz cudowaæ.
Musia³aby¶ mieæ tak± zieleñ jak ja mia³am, ¿eby siê za³amywac. To co ci wysz³o wcale nie jest z³e. Kolorek jeszcze 'dojdzie' .

Mcromance kolorek przepiêkny i a¿ trudno uwierzyæ, ¿e po tej samej farbie co ja mam. Gdyby mi tak ³adnie wysz³o, to by³abym szczê¶liwa.



A poza tym (nie obra¼cie siê) to nie lubiê takiego uogólniania, ¿e 5 wychodzi prawie czarno,. Gówno prawda, bo u mnie czarno wychodzi dopiero 4/0 a 5 wychodzi rudawo. Natomiast 6 to chyba by mi z³oto wysz³o, a nie czarno czy ciemno.
Dlatego uwa¿am, ¿e bez sensu jest odpowiadanie na czyje¶ pytanie odno¶nie koloru je¶li nie pokazuje fotki z obecnym kolorem i odrostem. Przecie¿ jeden kolor mo¿e wyj¶æ zupe³nie inaczej na blondzie ni¿ na br±zie.
Co innego gdy chodzi o osobê, która tu juu¿ wcze¶niej pisa³a i pokazywa³a swoje w³osy, to mo¿na sobie ewentualnie przypomnieæ. Ale jak pisze tu kto¶ nowy, to jak mo¿na dobrze doradziæ...
Dziêki Mi te¿ siê ca³y czas podoba, ale chyba z Inebryi muszê spróbowaæ z poziomem 6. Du¿o ja¶niejszy nie jest, ale przy poziomie 5 przy tej akurat farbie bardzo widaæ przebijaj±c± spod spodu skórê
Przy Matrixie 5AV tego nie by³o tak widaæ, bo by³ lekko ja¶niejszy ni¿ Inebrya i szybciej mi siê sp³ukiwa³.
U mnie teraz 5/0 po 3 tygodniach nabra³a lekko bardziej br±zowawego koloru tylko, ale siedzi dalej twardo. Matrix po tym czasie ju¿ zaczyna³ lekko p³owieæ.

Finalnie mi Inebrya chyba przypasuje. Bêdê mia³a jeszcze 2x robione ni± odrosty to wtedy zobaczê jak siê kolor bêdzie zgrywa³ i jak wytrzyma³y bêdzie.

Odnosnie tego jak wychodzi poziom 5:
Jak robi³am 5AV Matrixa to by³ wyra¼nie czarno-br±zowy zaraz po farbowaniu i spiera³ siê na lekko rudawy br±z.
Inebrya zaraz po farbowaniu by³a ciemno br±zowa, ale br±zowa, bez czerni. Wiêc w sumie to te¿ zale¿y kto jak± farb± robi.
No i ja nie doradzam nikomu bez zobaczenia zdjêcia (w innym w±tku "znalaz³am" kolory farb jakie dziewczyny chcia³y, a które z nich wybior± i co zrobi± to ju¿ nie mam na to wp³ywu). Proszê o fotê w³osów, albo ka¿ê na palecie (Kolestona ) znale¼æ kolor najbli¿szy temu co maj± na g³owie i dopiero doradzam.

Tutaj tylko pokaza³am co mi wysz³o
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-28, 17:13   #2629
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
A sukienka te¿ bardzo fajna, prosta i zgrabna. Nie to co poniektóre babki odstawiaj±, czyli kopciuszka z miliardem falbanek, pere³ek, kwiatuszków i kto wie czego jeszcze Wtedy to cz³owiek nie wie na czym siê skupiæ i g³upieje
Ej! Ja nigdy nie chcia³am prostej i skromnej. Nie by³o mi dane mieæ ¿adnej prawdziwej ale zawsze na ¶lubie chcia³am byæ kopciuszkiem... Co z³ego w takich sukniach?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Princess-Wedding-Gowns-121.jpg (58,5 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg princess_wedding_dresses_080.jpg (24,0 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg princess_wedding_dresses_078.jpg (19,7 KB, 12 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-28, 17:24   #2630
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ej! Ja nigdy nie chcia³am prostej i skromnej. Nie by³o mi dane mieæ ¿adnej prawdziwej ale zawsze na ¶lubie chcia³am byæ kopciuszkiem... Co z³ego w takich sukniach?
Ja nie lubiê takich za bardzo przekombinowanych. Mo¿e byæ wszystkiego po troszeczku, ale jak widzê co¶ w stylu "cygañskiej panny m³odej", to mi siê nó¿ w kieszeni otwiera.

Z tych co ty wstawi³a¶ to jedynie #2 mi siê naprawdê podoba, bo jest ³adnie "wywa¿ona", nie ma zbyt du¿o ró¿nych elementów
#3 ewentualnie te¿, ale ju¿ #1 to zupe³nie nie dla mnie. Za du¿o siê dzieje i dostajê oczopl±su.

Ale czego mo¿esz siê spodziewaæ po kim¶, kto ma w nosie modê - byle wygodne by³o
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-28 o 17:27
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-28, 17:42   #2631
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nie lubiê takich za bardzo przekombinowanych. Mo¿e byæ wszystkiego po troszeczku, ale jak widzê co¶ w stylu "cygañskiej panny m³odej", to mi siê nó¿ w kieszeni otwiera.

Z tych co ty wstawi³a¶ to jedynie #2 mi siê naprawdê podoba, bo jest ³adnie "wywa¿ona", nie ma zbyt du¿o ró¿nych elementów
#3 ewentualnie te¿, ale ju¿ #1 to zupe³nie nie dla mnie. Za du¿o siê dzieje i dostajê oczopl±su.

Ale czego mo¿esz siê spodziewaæ po kim¶, kto ma w nosie modê - byle wygodne by³o
Mi nie o wygodê chodzi a i ja mam modê w d... Ale o te dzieciêce marzenia. Wychowa³am siê na bajkach o ró¿nych ksiê¿niczkach i mi tak zosta³o. Mi akurat 1 najbardziej siê podoba ale aby wyci±æ rêkawy i zrobiæ gorset jak w pozosta³ych i do³o¿yæ rêkawiczki Chocia¿ jak tak patrzê to nr 3 Ech.....jest boski te¿.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-28, 17:42   #2632
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

A co powiecie o takiej?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg suknia.jpg (114,9 KB, 11 za³adowañ)
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-28, 17:43   #2633
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula mi ta pierwsza te¿ siê podoba, ale gdyby mia³a ciut mniejszy ten dó³ jednak. Co¶ po¶redniego miêdzy ca³kiem prost±, a t±. Mog³aby byæ nawet prosta, ale z tymi zdobieniami, bo zdobienia w tej suknie przepiêkne.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-28, 17:44   #2634
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
A co powiecie o takiej?
W³a¶nie mia³am to wstawiæ!
A co do gorsetów...
Ja bym tak wygl±da³a:
extrawaganka+suknia+slubna.jpg
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-28, 17:47   #2635
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula mi ta pierwsza te¿ siê podoba, ale gdyby mia³a ciut mniejszy ten dó³ jednak. Co¶ po¶redniego miêdzy ca³kiem prost±, a t±. Mog³aby byæ nawet prosta, ale z tymi zdobieniami, bo zdobienia w tej suknie przepiêkne.
No w³a¶nie zdobienia sa ³adne. A ta?
1873996234d5e410eeec10.jpg
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-28, 17:51   #2636
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Jeszcze kilka i was nie mêczê
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 3087.jpg (57,6 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 48199073_1_644x461_emmi-mariage-marabu-36-38-przepiekna-tiulowa-suknia-slubna-ksiezniczka-lublin.jpg (26,7 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg minifotka.php.jpg (81,2 KB, 8 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-28, 17:54   #2637
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie mia³am to wstawiæ!
A co do gorsetów...
Ja bym tak wygl±da³a:
Za³±cznik 5425564
o matulu no z tak± mleczarni±, to pan m³ody chyba mia³ k³opot wytrzymac do nocy po¶lubnej

Kachula widze, ¿e tobiwe siê podobaj± bardzo obszerne suknie, w sensie, ¿e na dole.

Ja lubiê zdobienia, ale w takiej obszernej wygl±da³abym jak hipcio.

Moj± wymarzona sukienk± by³o co¶ takiego jak na 1 fotce. Ta druga te¿ mi siê bardzo podoba.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg suknia2.jpg (44,5 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg suknia3.jpg (23,0 KB, 9 za³adowañ)
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-28, 17:56   #2638
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mi nie o wygodê chodzi a i ja mam modê w d... Ale o te dzieciêce marzenia. Wychowa³am siê na bajkach o ró¿nych ksiê¿niczkach i mi tak zosta³o. Mi akurat 1 najbardziej siê podoba ale aby wyci±æ rêkawy i zrobiæ gorset jak w pozosta³ych i do³o¿yæ rêkawiczki Chocia¿ jak tak patrzê to nr 3 Ech.....jest boski te¿.
Hm... Ja nigdy Kopciuszka za bardzo nie lubi³am, to mo¿e dlatego takie balowe kiecki mi nie pasuj±
Moj± ulubion± ksiê¿niczk± Disney'a jest Bella. W sumie ta nowa Roszpunka z "Zapl±tanych" tez jest fajna

Mi #2 jedynie siê podoba w 100%, bo jest oszczêdna w zdobieniach
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-28, 17:57   #2639
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

no ale có¿... u mnie ju¿ po wszystkim mogê sobie tylko poogl±daæ
Ale do dzi¶ ¿a³ujê, ¿e nie mia³am takiej sukni. Wtedy nie chcia³am i wola³am co¶ nie-¶lubnego. Dzi¶ tej decyzji ¿a³ujê.
Nie pozwolê te¿ mojej córce na tak± decyzjê jak moja
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-28, 18:01   #2640
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
A co powiecie o takiej?
Nie no, kochana. Pobi³a¶ wszystko teraz Suknia marzeñ normalnie

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie zdobienia sa ³adne. A ta?
Za³±cznik 5425567
Nawet, nawet. Gorset bym zostawi³a jak jest, bo jest bardzo ³adnie zrobiony, ale ten hafcik (?) z do³u bym usunê³a.

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Jeszcze kilka i was nie mêczê
#1 dó³ ³adny, góra nie za bardzo. #2 góra ³adna, dó³ ju¿ ma za du¿o ozdób. Po³±czyæ górê #2 z do³em #1 i sukienka ³adna by by³a
#3 odpada w ca³o¶ci
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:37.