Pędzle - zbiorczy - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Lancrome
bardzo dobre 10 19,61%
dobre 15 29,41%
średnie 9 17,65%
słabe 10 19,61%
fatalne 7 13,73%
Głosujący: 51. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-07, 20:10   #2101
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez girlfrommonday Pokaż wiadomość
a wiesz gdzie można je kupić?
Ja kupiłam po prostu na allegro, nie pamiętam od kogo ale ta osoba sprzedawała też pędzle LancrOne, swoją drogą genialne są

Właśnie sprawdziłam i kosztują 9,90 zł/ 10 sztuk.

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Rukmini Pokaż wiadomość
781 jest moim ulubieńcem. Mały, precyzyjny (mam małe oczy), dość sprężysty - można nim i nałożyć cień w załamaniu, i rozetrzeć go. Podobny do kuleczki z Essence, ale ciut większy.
785 już mniej precyzyjny, mniej zbity, ale cały czas odpowiednio sprężysty. Nakładam nim mgiełkę koloru lub rozcieram granice cieni.

Ostatnio głównie po te dwa pędzle sięgam. Przyciąga mnie ich kolor (wśród całego kubka czarnuchów) oraz poręczna długość (nienawidzę pędzli Maestro! Wszystkie sobie chamsko poucinałam, bo jestem krótkowidzem i zahaczałam nimi o lustro. Wrr...).
Kurcze, oba by mi się przydały. W ogóle Bdellium ma wiele ciekawych pędzli . Rozmawiałam sobie z panią z tego sklepu i powiedziałam, że fajnie by było gdyby zrobili taką ofertę, że samemu wybieramy sobie różne pędzle, tworząc zestaw w cenie promocyjnej (bo takowe zestawy mają ale z oferty Everyday Minerals). Powiedziała, że to fajny pomysł i porozmawia z kim trzeba .

ps: też nie lubię Maestro i ich dłuuuugich rączek ale żeby je od razu odrąbać to świętokradztwo
Kocham pędzle, kolekcjonuję je jak chomik i ręka by mi prędzej uschła gdybym miała je pociąć , no ale rozumiem te nerwy...

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez ullcia92 Pokaż wiadomość
Hej, czy ktoś się orientuje gdzie w Warszawie ( najchętniej ursynów, mokotów, centrum lub w okolicach metra) mogę kupić pędzle firmy Killys? Konkretnie chodzi mi o ten do nakładania cieni. Używałam go kiedyś przez długi czas, byłam bardzo zadowolona i chciałabym go kupić
(zdjęcie pobrane z internetu)
Nie jestem z Warszawy ale kiedyś widziałam takie pędzle w Rossmanach i markecie LEclerc. Nie wiem czy masz go tam?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2013-11-07 o 20:01
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 21:11   #2102
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Pędzle

Nieee.. no ja ich nie porąbałam tak od razu.
Męczyłam się z nimi 2 lata, zanim poirytowana wszystkie pocięłam (obcinaczkami do psich pazurów - szybko, równo i bezboleśnie, a końcówki zabezpieczyłam lakierem do paznokci - różnymi kolorami. Tylko Maestro 143 musiałam piłą potraktować, bo za gruby był na psie cążki ).
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 21:48   #2103
ullcia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 385
Dot.: Pędzle

scrabble1 w Rossmannach nie widziałam, natomiast do Leclerca zajrzę - może... Dziekuje bardzo
ullcia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 22:11   #2104
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Pędzle

Ja właśnie jestem po pierwszym użyciu Maestro do eyelinera i już go nie lubię... Rączka długa + dość grube, długie włosie, więc do cienkich kresek się nie nada, a i manipulacja nad kształtem tyłka nie urywa. A najbardziej zirytowałam się, kiedy po kilku dniach od zakupu znalazłam [prawdopodobnie] idealnego kandydata od Kozłowskiego. Ale błąd zamierzam naprawić.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 22:18   #2105
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Pędzle

z tego co pamiętam Maestro ma tez serie z krótszymi trzonkami..złota seria na bank ma krótsze.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 22:51   #2106
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Pędzle

Złotość owej serii mnie razi, tzn. nie podobają mi się wizualnie te pędzle.
Najbardziej lubię całe czarne (np. z Sephory - one też mają dobrą długość trzonka). Krótkotrzonkowce podróżne z Maestro są dla odmiany dużo za krótkie.
Dla mnie Zoeva jest idealna i Bdellium Tools.
Hakuro też jeszcze są dla mnie akceptowalne. A Maesto po prostu już nigdy nie kupię, skoro odkryłam inne, bardziej mi pasujące.
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 23:09   #2107
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Pędzle

Na Zoeve jak i Bdellium Tools sama mam ochotę I jeszcze Sigmę... Ale na razie pędzli mam baaardzo dużo.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 10:44   #2108
valar1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Prezent, pędzle do makijażu

Witam was serdecznie, zbliżają się urodziny mojej siostry, mam zamiar kupić jej zestaw pędzli do makijażu. Jest początkująca nie miała jeszcze styczności z pędzlami więc wydaje mi się, że nie ma sensu porywać się od razu na Maestro, bądź Hakuro, mój budżet z racji tego, że jestem jeszcze uczniem, a nie osobą pracującą również jest ograniczony. Zastanawiam się nad zestawem firmy Lancrone, proszę was o kilka wskazówek tak, aby moja siostra - a w tym i ja - była zadowolona. Zastanawiałem się konkretnie nad tymi dwoma zestawami:
http://allegro.pl/prof-pedzle-do-mak...tml#tabsAnchor
http://allegro.pl/profesjonalne-pedz...666918956.html
Czekam na odpowiedzi, z góry dziękuję!
valar1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 11:04   #2109
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Prezent, pędzle do makijażu

Za taką cenę naprawdę lepiej kupić kilka pędzli Hakuro.
Jak jest początkująca, to tyle pędzli jej nie będzie potrzebnych.
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 11:07   #2110
valar1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent, pędzle do makijażu

Dziękuje za odpowiedź, mogłabyś mi powiedzieć, które pędzle wybrać? Które sie jej przydadzą, a które nie?
valar1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 11:15   #2111
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Prezent, pędzle do makijażu

Cytat:
Napisane przez valar1 Pokaż wiadomość
Witam was serdecznie, zbliżają się urodziny mojej siostry, mam zamiar kupić jej zestaw pędzli do makijażu. Jest początkująca nie miała jeszcze styczności z pędzlami więc wydaje mi się, że nie ma sensu porywać się od razu na Maestro, bądź Hakuro, mój budżet z racji tego, że jestem jeszcze uczniem, a nie osobą pracującą również jest ograniczony. Zastanawiam się nad zestawem firmy Lancrone, proszę was o kilka wskazówek tak, aby moja siostra - a w tym i ja - była zadowolona. Zastanawiałem się konkretnie nad tymi dwoma zestawami:
http://allegro.pl/prof-pedzle-do-mak...tml#tabsAnchor
http://allegro.pl/profesjonalne-pedz...666918956.html
Czekam na odpowiedzi, z góry dziękuję!
Przesuwam Twój wątek tutaj - przejrzenie zbiorczego wątku o pędzlach powinno pomóc Ci znaleźć odpowiedź .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 12:19   #2112
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez Rukmini Pokaż wiadomość
Nieee.. no ja ich nie porąbałam tak od razu.
Męczyłam się z nimi 2 lata, zanim poirytowana wszystkie pocięłam (obcinaczkami do psich pazurów - szybko, równo i bezboleśnie, a końcówki zabezpieczyłam lakierem do paznokci - różnymi kolorami. Tylko Maestro 143 musiałam piłą potraktować, bo za gruby był na psie cążki ).
No ale skoro zabezpieczyłaś końce to wybaczam
Ja ich po prostu nie używam, mam wiele lepszych jakościowo , które naturalnie je wyparły.
Ostatnio tylko dałam się nabrać i znowu kupiłam Maestro do robienia kresek eyelinerem,te zakrzywione, jako że były tanie, to wybrałam w 2 rozmiarach. Okazały się takimi bublami, że nigdy więcej nie kupię nic z Maestro!

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Ja właśnie jestem po pierwszym użyciu Maestro do eyelinera i już go nie lubię... Rączka długa + dość grube, długie włosie, więc do cienkich kresek się nie nada, a i manipulacja nad kształtem tyłka nie urywa. A najbardziej zirytowałam się, kiedy po kilku dniach od zakupu znalazłam [prawdopodobnie] idealnego kandydata od Kozłowskiego. Ale błąd zamierzam naprawić.
O którym Maestero piszesz? Podasz numer?
Z Kozłowskiego mam tylko 1 pędzel chyba RPB 635? Taki skośny do różu i brązera, bardzo go lubię i też muszę sprawdzić co innego ma w ofercie ta firma

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Rukmini Pokaż wiadomość
Złotość owej serii mnie razi, tzn. nie podobają mi się wizualnie te pędzle.
Najbardziej lubię całe czarne (np. z Sephory - one też mają dobrą długość trzonka). Krótkotrzonkowce podróżne z Maestro są dla odmiany dużo za krótkie.
Dla mnie Zoeva jest idealna i Bdellium Tools.
Hakuro też jeszcze są dla mnie akceptowalne. A Maesto po prostu już nigdy nie kupię, skoro odkryłam inne, bardziej mi pasujące.
Ja ostatnio zakochałam się w kolorowych pędzlach (najlepiej Bdellium) bo bardzo ułatwiają mi życie. Wkurza mnie kiedy szukam w skrzynce konkretnego pędzla i jakby diabeł go ogonem nakrył,nie mogę go znaleźć, oczywiście większość jest czarna. Z Bdellium specjalnie kupowałam z różnych serii aby kolory były inne, np. różowy czy żółty bardzo odznaczają się wśród reszty.

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Na Zoeve jak i Bdellium Tools sama mam ochotę I jeszcze Sigmę... Ale na razie pędzli mam baaardzo dużo.
Sigmy mam chyba 3 i jestem z nich średnio zadowolona. F05 kuleczka do kontyrowania czy różu, E30 pencil , L05 do ust . W sumie tylko F05 kupiłabym ponownie, reszta raczej nie warta tej ceny.
No a Bdellium to ostatnie odkrycie ameryki i gdybym mogła pewnie kupiłabym pół serii ale Zoeve nawet na oczy nie widziałam, w sensie w realu. Ciekawe jak się spisują?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 12:21   #2113
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
O którym Maestero piszesz? Podasz numer?
Z Kozłowskiego mam tylko 1 pędzel chyba RPB 635? Taki skośny do różu i brązera, bardzo go lubię i też muszę sprawdzić co innego ma w ofercie ta firma
780. Ja mam wersję prostĄ, ale widzę też wygiętą, może ta okazałaby się lepsza... I tak zamierzam kupić ten kozłowskiego, bo wydaje się idealny. Choć ten mój Maestro opinie ma dobre... Ale ja z niego zadowolona nie jestem, randomowy no name sprawdza się o wiele lepiej. Może lepiej się spisze, jeśli malowałabym kogoś innego, choć też nie podejrzewam, bo jest zbyt gruby, a włosie za długie by uzyskać ładne, precyzyjne i cienkie kreski.
Może też lepszy jest rozmiar 0, bo ja mam jedynkę, ale w sumie wrzuciłam go do koszyka z ciekawości
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:

Edytowane przez EbonyLuna
Czas edycji: 2013-11-08 o 12:23
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 12:45   #2114
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
780. Ja mam wersję prostĄ, ale widzę też wygiętą, może ta okazałaby się lepsza... I tak zamierzam kupić ten kozłowskiego, bo wydaje się idealny. Choć ten mój Maestro opinie ma dobre... Ale ja z niego zadowolona nie jestem, randomowy no name sprawdza się o wiele lepiej. Może lepiej się spisze, jeśli malowałabym kogoś innego, choć też nie podejrzewam, bo jest zbyt gruby, a włosie za długie by uzyskać ładne, precyzyjne i cienkie kreski.
Może też lepszy jest rozmiar 0, bo ja mam jedynkę, ale w sumie wrzuciłam go do koszyka z ciekawości
...
mam zakrzywione pędzelki do linera i wiecie co..w ogole ich nie lubie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 13:09   #2115
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
mam zakrzywione pędzelki do linera i wiecie co..w ogole ich nie lubie.
Właśnie obawiam się, że mi by nie podeszły, dlatego wybieram te proste. Teraz jednak dochodzi do tego długość rączki, bo ten Maestro jest zdecydowanie najdłuższym w mojej kolekcji, a przy kreskach to wiadomo... nie pomaga
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 19:39   #2116
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
780. Ja mam wersję prostĄ, ale widzę też wygiętą, może ta okazałaby się lepsza... I tak zamierzam kupić ten kozłowskiego, bo wydaje się idealny. Choć ten mój Maestro opinie ma dobre... Ale ja z niego zadowolona nie jestem, randomowy no name sprawdza się o wiele lepiej. Może lepiej się spisze, jeśli malowałabym kogoś innego, choć też nie podejrzewam, bo jest zbyt gruby, a włosie za długie by uzyskać ładne, precyzyjne i cienkie kreski.
Może też lepszy jest rozmiar 0, bo ja mam jedynkę, ale w sumie wrzuciłam go do koszyka z ciekawości
Teraz sprawdziłam i mam Maestro 790 rozmiar 0 i 1, mogę Ci potem fotkę zrobić dla porównania rozmiaru. Tak czy inaczej nie lubię ich, bo włosie jest za długie i za mało sztywne. Już lepszy (100 razy !) jest skośny Bdellium 708 a moi faworyci to Bdellium 760 i 762

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
mam zakrzywione pędzelki do linera i wiecie co..w ogole ich nie lubie.
Popieram, wolę miniaturki pędzli ściętych jak do brwi

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Wiecie że otworzyli sklep on-line MAC?
Kiedy zobaczyłam te kosmiczne ceny dech mi zaparło, ale która nie marzy o jakimś pędzelku MAC?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 15:24   #2117
Twoje Kreacje perfumyFm2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Dot.: Pędzle

ja w zeszłym roku dostałam pędzle MARIO LUIGI komplet w etui i jestem bardzoooo zadowolona. Fakt z niektorych nie korzystam bo niezbyt sa mi potrzebne ale co do jakośc są b dobre .
Cienie tej firmy juz nie koniecznie , ale to tak na marginesie
Twoje Kreacje perfumyFm2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 20:42   #2118
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Pędzle

A ja nigdy w życiu nie kupiłam ani nie dostałam zestawu pędzli i w sumie dobrze mi z tym, bo uwielbiam je dobierać pojedynczo, według potrzeb i zachcianek oczywiście
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 15:24   #2119
Misschanelka
Raczkowanie
 
Avatar Misschanelka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 35
Dot.: Pędzle

Ja polecam pędzle Eco Tools - są tanie, dobre i łątwo dostępne
__________________
Mój blog lifestylowy: http://misschanelka.blogspot.com/
Misschanelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-14, 18:45   #2120
piwencja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 22
Dot.: Pędzle

ja mam mario luigi duzy zestaw w etui i jestem bardzo zadowolona. cena przystępna jakośc 5
cienie tej firmy oceniam juz nieco niżej
piwencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 13:13   #2121
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez Misschanelka Pokaż wiadomość
Ja polecam pędzle Eco Tools - są tanie, dobre i łątwo dostępne
Kiedyś też lubiłam Eco Tools ale po pewnym czasie tak na 100% jestem zadowolona tylko z tego fajnego puchacza do brązera czy pudru
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 17:29   #2122
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Pędzle

Można gdzieś stacjonarnie dostać pędzle do oczu ołówkowe albo puchate do rozcierania?
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 18:14   #2123
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez pierniczek_ Pokaż wiadomość
Można gdzieś stacjonarnie dostać pędzle do oczu ołówkowe albo puchate do rozcierania?
większość fim produkujących kolorówkę ma takie pędzle,dostaniesz i w Inglocie i Sephorze i Douglasie....rózne marki
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 11:29   #2124
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
większość fim produkujących kolorówkę ma takie pędzle,dostaniesz i w Inglocie i Sephorze i Douglasie....rózne marki
Dokładnie tak jak piszesz ale np. Inglota nie polecam. Wszystko zależy od tego ile chce się wydać. Sephora itp. z kolei mają wysokie ceny.
Akurat te dwa, pędzel ołówkowy i do rozcierania najbardziej lubię z LancrOne, nie dość, że są taniusie to jakość pierwsza klasa.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 11:36   #2125
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak jak piszesz ale np. Inglota nie polecam. Wszystko zależy od tego ile chce się wydać. Sephora itp. z kolei mają wysokie ceny.
Akurat te dwa, pędzel ołówkowy i do rozcierania najbardziej lubię z LancrOne, nie dość, że są taniusie to jakość pierwsza klasa.
...
no ale Koleżanka pytała gdzie stacjonarnie mozna dostać takie pędzle.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 11:54   #2126
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
no ale Koleżanka pytała gdzie stacjonarnie mozna dostać takie pędzle.
I z tym jest problem, nigdzie ich nie widziałam stacjonarnie, kupowałam przez internet.
Ogólnie jak coś kupuję np. na allegro to sprawdzam czy sprzedawca jest z mojego miasta żeby zaoszczędzić na kosztach wysyłki Czasem się uda, czasem nie.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 17:49   #2127
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Pędzle

Osz, zapomniałam o Inglocie! Dzięki
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 12:15   #2128
Kle_oo
Zadomowienie
 
Avatar Kle_oo
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 250
Dot.: Pędzle

Może ktos mi pomoże. Jakiś czas temu zaczełam kompletować pędzle po sztuce od Maestro i Hakuro. A że Mikołaj się zbliża to mogę znów zamówić sobie kilka, ale im więcej oglądam tym bardziej nie wiem co bym chciała
Z Hakuro mam H50(nakładam nim podkład),H70 do nakładania cieni i H85 i H77. Z maestro mam do tej pory dwa pędzeliki 790 do linera i 360(mały płaski).

Generalnie mam mieszane uczucia chciałabym kupić nowy pędzel do blendowania bo H77 jest o.k ale nie z każdym cieniem umiem sobie nim poradzić, niektóre zamiast rozetrzeć "zbiera" z powieki. Do blendowania wszyscy polecają Maestro 497? czy może mają jeszcze jakąś lepszy do tego pędzel? Do tego chciałabym małą "kulkę" do nakładania rozświetlacza w kącikach no i coś do pudru (mam stary pędzel z Avonu....ale jest beznadziejny) Z hakkuro wiedziałabym co wziąść,ale nie chce opłacać dwóch przesyłek doradzi ktoś? Czy może jednak z Maestro wziąść 497 i a pozostałe dwa jednak z Hakuro?
Kle_oo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 14:41   #2129
lilia8843
Raczkowanie
 
Avatar lilia8843
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 271
Dot.: Pędzle

Ja też chciałam kupic H77 ale nie było na stanie.

A macie do polecenia dobry pędzel do malowanie kreski?
lilia8843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 14:52   #2130
tajka88
Zakorzenienie
 
Avatar tajka88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malaga Tiki Taki i Kasztanki:)
Wiadomości: 3 709
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez Kle_oo Pokaż wiadomość
Może ktos mi pomoże. Jakiś czas temu zaczełam kompletować pędzle po sztuce od Maestro i Hakuro. A że Mikołaj się zbliża to mogę znów zamówić sobie kilka, ale im więcej oglądam tym bardziej nie wiem co bym chciała
Z Hakuro mam H50(nakładam nim podkład),H70 do nakładania cieni i H85 i H77. Z maestro mam do tej pory dwa pędzeliki 790 do linera i 360(mały płaski).

Generalnie mam mieszane uczucia chciałabym kupić nowy pędzel do blendowania bo H77 jest o.k ale nie z każdym cieniem umiem sobie nim poradzić, niektóre zamiast rozetrzeć "zbiera" z powieki. Do blendowania wszyscy polecają Maestro 497? czy może mają jeszcze jakąś lepszy do tego pędzel? Do tego chciałabym małą "kulkę" do nakładania rozświetlacza w kącikach no i coś do pudru (mam stary pędzel z Avonu....ale jest beznadziejny) Z hakkuro wiedziałabym co wziąść,ale nie chce opłacać dwóch przesyłek doradzi ktoś? Czy może jednak z Maestro wziąść 497 i a pozostałe dwa jednak z Hakuro?
Ja mam maestro 497 spoko jest ale przeszkadza mi za dlugi trzcionek. mam tez 217 z maca i jest lepszy i ma krotsz trzcionek, tylko cena gorsza.
do pudru mam pedzel z eco tools jest ok ale nie jekis super, ale slszalam ze maestro 190 jest fajny.
co do kuleczki nie doradze bo ja mam na razie tylko z zestawu z coastal scents
__________________
Puedes ser nada para el mundo pero para alquien puedes ser el mundo entero

tajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-08 22:59:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.