DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-25, 07:33   #3451
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

xxboo ty masz znacznie jasniejsze wlosy od moich i mysle ze garnier sobie z nimi poradzi.a maske marion zodbylas?bo w sumie ty juz tylko ochladzac chcesz, bez rozjasniania tak?
dziekuje SceeneQueene,wiec kupie 9% i kolestona i chyba vincenta tylko niewiem ktorego, osatnio mialam zielonego ale jak mowilam wyszla zarowka straszna,moze sprobuje tego no yellow?
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 09:39   #3452
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość
xxboo ty masz znacznie jasniejsze wlosy od moich i mysle ze garnier sobie z nimi poradzi.a maske marion zodbylas?bo w sumie ty juz tylko ochladzac chcesz, bez rozjasniania tak?
dziekuje SceeneQueene,wiec kupie 9% i kolestona i chyba vincenta tylko niewiem ktorego, osatnio mialam zielonego ale jak mowilam wyszla zarowka straszna,moze sprobuje tego no yellow?
Co Ty mowisz, jak Ty masz tak samo ajsne wlosy jak ja!!!!! Ja musze zrownac gore z dolem, dlatego zastanawiam sie jeszcze nad rozjasniaczem, ale zobaczę, najwyzej najpierw sprobuje garnier 111 tylko nie wiem jak go klasc bo musi mi zlapac moj naturalny odrost, jasniejsza wartstwe wlosow i te partie od polowy ciemniejsze -w miare rownomiernie xdddd/ ktos poratuje?

a marionu nie zdobylam, ale jade jutro na tydzien odwiedzic mame do katowic wiec moze tam gdzies znajde
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 11:09   #3453
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

moze pokombinuj z oxy?na te ciemniejsze partie daj mocniejszy a na jasniejsze slabszy?w garnierze pewnie jest 9% wiec na te ciemniejsze daj 12 na chwile..moze
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 12:07   #3454
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość
moze pokombinuj z oxy?na te ciemniejsze partie daj mocniejszy a na jasniejsze slabszy?w garnierze pewnie jest 9% wiec na te ciemniejsze daj 12 na chwile..moze
tylko co ja potem zrobie z oxy 12 ;D wiesz ja w sumie scianm teraz wlosy kilka cm wiec ta roznica chyba nie bedzie az tak widoczna, moze to przezyje
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 12:23   #3455
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

no na pewno bedzie to zdrowsze dla Twoich wlosow.jak nie musisz dawac 12% to nie dawaj.
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 19:33   #3456
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
od moejgo farbowania minely 3 tygodnie! w sobote ide do fryzjera a potem chce sie zafarbowac, tak tu kombinujecie ze sama mysle czy ten garnier 111 wystarczy? moze naloze od polowy rozjasniacz na chwile a potem garnier 111
myślę, że to mogłoby się sprawdzić. tylko żeby to równo wyszło...
no, my tu cały czas, jak słonie pod górkę, aż mi się mój własny image nudzi (czerń z mocno brązową poświatą) .

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość
xxboo ty masz znacznie jasniejsze wlosy od moich i mysle ze garnier sobie z nimi poradzi.a maske marion zodbylas?bo w sumie ty juz tylko ochladzac chcesz, bez rozjasniania tak?
dziekuje SceeneQueene,wiec kupie 9% i kolestona i chyba vincenta tylko niewiem ktorego, osatnio mialam zielonego ale jak mowilam wyszla zarowka straszna,moze sprobuje tego no yellow?
zielony jest najmocniejszy i dlatego generalnie na początki go polecam, no i na takie cięższe misje . spróbuj z tym no yellow- może nie będzie żadnych żółtych refleksów czy świecenia. robiłam kiedyś koleżance małą kąpiel, rzeczywiście tej złotej poświaty nie było wcale, tylko że to było zejście o trzy tony, z ciemnego naturalnego brązu do jaśniejszego. przy schodzeniu z czerni u innej te żółtko się niestety pojawiło. generalnie, zależy od włosków. ale one się aż tak bardzo nie różnią, więc nie masz się czego bać.

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
tylko co ja potem zrobie z oxy 12 ;D wiesz ja w sumie scianm teraz wlosy kilka cm wiec ta roznica chyba nie bedzie az tak widoczna, moze to przezyje
oxydanty są też w małych buteleczkach, bodajże 60g . raz się nacięłam na dwa litrowe i gdyby nie częste eksperymenty to do dzisiaj by stały prawie nietknięte a tak to po 0,5 .

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Co Ty mowisz, jak Ty masz tak samo ajsne wlosy jak ja!!!!! Ja musze zrownac gore z dolem, dlatego zastanawiam sie jeszcze nad rozjasniaczem, ale zobaczę, najwyzej najpierw sprobuje garnier 111 tylko nie wiem jak go klasc bo musi mi zlapac moj naturalny odrost, jasniejsza wartstwe wlosow i te partie od polowy ciemniejsze -w miare rownomiernie xdddd/ ktos poratuje?

a marionu nie zdobylam, ale jade jutro na tydzien odwiedzic mame do katowic wiec moze tam gdzies znajde
przykro mi, ale na to nie ma złotej rady . jest oczywiście ta kombinacja z oxy, ale to też fajna zabawa. miseczki podpisać i jedziem . albo musisz tak manewrować włosami, by nałożyć farbę/kąpiel tylko tam gdzie chcesz. obie misje całkiem wyczynowe.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 19:34   #3457
ona_20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 11
zmywacz koloru do włosów UBER

nie wiem, czy juz kiedys był poruszany ten temat, nie moglam nic konkretnego znaleźć. dziewczyny czy ktoras z was testowala ten produkt? czy rzeczywiscie nie niszczy wlosow jak zapewnia producent? no i czy efekty sa podobne jak po zwyklej dekoloryzacji? czyli bialo-zolto-pomaranczowe wlosy?
ona_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-25, 20:10   #3458
Cam
Raczkowanie
 
Avatar Cam
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 48
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

hej dziewczyny! słyszałyście cos może o zmywaczu farby Uber hair colour remover? mam teraz ciemne włosy a chciałam wrócic do blondu i zastanawiałam sie nad użyciem tego specyfiku. Czy któraś próbowała? Pozdrawiam
Cam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 20:29   #3459
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

cześć właśnie jakaś dziewczyna dodała na ten temat wątek i powiem Ci, że sama jestem ciekawa, bo tegoż nie znam.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 20:35   #3460
Cam
Raczkowanie
 
Avatar Cam
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 48
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Wlasnie zauwazylam w takim razie czekamy moze ktos uzywal i cos napisze.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 20:48   #3461
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Już się zdążyłam wywiedzieć u znajomego fryzjera mojego kochanego, który na wszystkich chyba dekoloryzatorach pracował .
W związku z tym- działanie ma identyczne jak Rene Blanche, Elgon, Eraser, Chantal Colorpeel .
PS Obejrzałam efekty na facebookowym fanpage'u i Ci powiem, następnym razem sama na ten się skuszę.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-25, 20:49   #3462
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: zmywacz koloru do włosów UBER

Biało-żółto-pomarańczowe włosy to nie po deko tylko po rozjaśniaczach .
A produktu sama jestem ciekawa, bo nie słyszałam jeszcze.

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

EDIT: Kilka ostatnich postów jest tu na ten temat. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=627505&page=116
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 21:07   #3463
Cam
Raczkowanie
 
Avatar Cam
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 48
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Kurcze to fajnie bo w sobote zamowilam na allegro w przyplywie desperacji po farbowaniu ciemnym blondem ktory wyszedl prawie czarny (!). Czytalam potem opinie na necie i roznie z tym bylo. Czekam az przyjdzie i zdam relacje. Mam nadzieje ze wyjdzie dobrze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 21:10   #3464
ona_20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 11
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

zamówilam ten produkt i jutro prawdopodobnie do mnie dojdzie, wiec napisze co i jak. tez chce wrocic do blondu, 2 lata nie farbowalam wlosow i poszlam do 'PROFESJONALNEGO' salonu fryzjerskiego po chlodny blond o ton jasniejszy od mojego naturalnego a szanowna pani fryzjerka zrobila mi na glowie zolko z pomarancza, zdruzgotana w domu nalozylam na glowe jakiegos loreala o kolorze braz, bo ze wzgledu na wyjazd musialam cos z tym kolorem zrobic, teraz wyplukuje mi sie na lekko zoltawo. i chce zdjac ten kolor i potem nalozyc jakas farbe rozjasnajaca licze sie z tym ze bedzie to proces wieloetapowy. jaka farbe polecacie na dekoloryzator, zeby otrzymac w miare jasny kolor na poziomie 8 lub 9? chodzi mi o konkretna firme i nr
ona_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 22:00   #3465
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość

przykro mi, ale na to nie ma złotej rady . jest oczywiście ta kombinacja z oxy, ale to też fajna zabawa. miseczki podpisać i jedziem . albo musisz tak manewrować włosami, by nałożyć farbę/kąpiel tylko tam gdzie chcesz. obie misje całkiem wyczynowe.
juz tak kombinowalam na samym poczatku z 2 kapielami zeby tylko chwycic wlosy od polowy po koncowki gdzie byly ciemniejsze, i prosze, nie wyszlo ja jestem strasznie nieogarnieta jesli o to chodzi, ostatnio sie sama farbowalam to zostawilam sobie wielka dziure niezafarbowanych odrostow na tyle glowy tz musial mi poprawiac chyba jednak wole opcje ze podetne wlosy i bede powoli powoli schodzic z ciemniejszych, ew od polowy palette a10 zobacze co wyjdzie i siup potem 111 albo sam odrost ew z malaksem po koncowki bo a10 ma chyba silniejsze oxy nie ?
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 08:32   #3466
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 109
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Witajcie Dziewczyny. Zdaje relacje z majego pobytu u fryz. Spedzilam tam5, 5 godziny.. ledwo zylam po tym wszystkim. To przez ilosc wlosow na mojej glowie, panie byly zszokowane. Najbardziej zadowolona z kapieli rozjasniajacej bo zrobila mi na patriach ciemniejszych, gdzieniegdzie znalaxla jeszcze brazy!! Kapiel zrobila na 6 I 30 dobre minut sciagala mi z wlosow kolor. Sama robiac widze dlaczego mi to nie wychodzilo tak dobrze jak jej. Pozniej cafba na odrosty, umycie I tonowanie farba na calosci. Jedyne Czego nie moglam wytrzymac to pieczenia w glowe farby masakra.. z tego powodu nie wiem czy siegne po alfe znowu. Na konie c mialam rekonstrukcje keratynowa I podciecie. Efekt: jestem zadowolona. Po kapieli duzo pojasnialy mi wlosy. Rudosci zostaly. Ale brazow nie ma. Wiem jedno ze na dlugosci rozjasniac juz nie bede, mysle jedynie o tonowaniu farba np welli color tauch, jedynie co odrosty bede robic. Ocencie same jak to wyglada.
epikoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 08:53   #3467
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 109
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Dodaaje nowego posta bo mam problem z edycja by zdj dodac

W jeszcze innym swietle.

I co myslicie? Swiatlo mega zmienia odcienie , nie wiem ktory najbarfzij wiarygodny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-11-26 09.49.38.jpg (94,4 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20131123_151500.jpg (88,2 KB, 25 załadowań)

Edytowane przez epikoo
Czas edycji: 2013-11-26 o 08:57
epikoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 09:13   #3468
ona_20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 11
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

rzeczywiście oddcienie rózne, szczegolnie na zdj w rózowym sweterku wyglada calkiem inaczej. chyba ze z niego schodzilas? ale jak dla mnie bardzo ok

Edytowane przez ona_20
Czas edycji: 2013-11-26 o 09:15
ona_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 09:23   #3469
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 109
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ona_20 Pokaż wiadomość
rzeczywiście oddcienie rózne, szczegolnie na zdj w rózowym sweterku wyglada calkiem inaczej. chyba ze z niego schodzilas? ale jak dla mnie bardzo ok
Hmm.. nie to zdj tez po fryz tylko oswietlenie inne ehh te kudelki. Ciekawe jak bedzie sie spierac czy do bardziej rudego?W swietle dziennym jest mniej tych rudosci.

Xboo ja bym darowala sobie ten rozjasniacz I tak jak mowisz podcinsc ewentualnie dalej farba. I tak juz masz odcien fajny I roznice delikatnie widac tylko

Edytowane przez epikoo
Czas edycji: 2013-11-26 o 09:28
epikoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-26, 09:32   #3470
ona_20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 11
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

epikoo moze sprobuj nalozyc na to szapomonetke palette nr 0 mroźny blond, jest fioletowa, moze cos ochlodzi
ona_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 09:38   #3471
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 109
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ona_20 Pokaż wiadomość
epikoo moze sprobuj nalozyc na to szapomonetke palette nr 0 mroźny blond, jest fioletowa, moze cos ochlodzi
Dzieki zamowilam ta odzywke z Mariona ale jak co to I ta szmponetka sprobuje. Chyba ja nawet u siebie widzialam. Interesuje mnie farby color touch z welli do tonowania w sumie bez amoniaku, na slabej wodzie sie ja robi I moze za 2 lub 3 gyg bym nia zrobila. Musze opini poszukac
epikoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 10:15   #3472
Karolajna1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 84
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Czytałam w necie ze farby bez amoniaku mogą zawierać MEA to taki składnik. Ponoć on może działać gorzej jak amoniak ponieważ amoniak to gaz i sie ulotni po farbowaniu a to MEA zostaje we włosach. Jeśli znajdę ta stronę to podam link.
Karolajna1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 10:25   #3473
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Karolajna1993 Pokaż wiadomość
Czytałam w necie ze farby bez amoniaku mogą zawierać MEA to taki składnik. Ponoć on może działać gorzej jak amoniak ponieważ amoniak to gaz i sie ulotni po farbowaniu a to MEA zostaje we włosach. Jeśli znajdę ta stronę to podam link.
Oczywiście że farby bez amoniaku są znacznie bardziej szkodliwe niż bez Dziwię się że niektórzy cały czas nabierają się na ten chwyt marketingowy
Linki:
http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...-fakty-i-mity/
http://slawekstawarczyk.com.pl/farby...-fakty-i-mity/
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 10:32   #3474
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 109
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Tez o tym czytalam. Musialabym sprawdzic sklad tej welli o ktorej pisalam. Czy tam jest tez zdradliwy MEA

A macie jakies Osobiste doswiadczenia z niszczyvielska sila farb bez amoniaku? Kolezanka nimi robi I trwa to juz prawie rok I wlosy ma w dobrej kondycji nic sie nie dzieje narazie. Kiedy zaczyna wychodzic zniszczenia w takim razie ze tak to okresle?

Edytowane przez epikoo
Czas edycji: 2013-11-26 o 10:43
epikoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 12:04   #3475
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Oczywiście że farby bez amoniaku są znacznie bardziej szkodliwe niż bez Dziwię się że niektórzy cały czas nabierają się na ten chwyt marketingowy
Linki:
http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...-fakty-i-mity/
http://slawekstawarczyk.com.pl/farby...-fakty-i-mity/
dokładnie. w swojej "karierze" bezamoniakowych użyłam trzy razy i na szczeście nie wysuszyły, ale polubiłam tylko Syossa Oleo (Olia Garnier i Joanna nic ciekawego). wiem jednak, iż większości strasznie wysuszają.

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez epikoo Pokaż wiadomość
Dodaaje nowego posta bo mam problem z edycja by zdj dodac

W jeszcze innym swietle.

I co myslicie? Swiatlo mega zmienia odcienie , nie wiem ktory najbarfzij wiarygodny
ja Cięęęę kręcę, jaki ładny blond! gratulacje.

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Cam Pokaż wiadomość
Kurcze to fajnie bo w sobote zamowilam na allegro w przyplywie desperacji po farbowaniu ciemnym blondem ktory wyszedl prawie czarny (!). Czytalam potem opinie na necie i roznie z tym bylo. Czekam az przyjdzie i zdam relacje. Mam nadzieje ze wyjdzie dobrze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
czekamy na relację a jak tam z ceną u niego?

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
juz tak kombinowalam na samym poczatku z 2 kapielami zeby tylko chwycic wlosy od polowy po koncowki gdzie byly ciemniejsze, i prosze, nie wyszlo ja jestem strasznie nieogarnieta jesli o to chodzi, ostatnio sie sama farbowalam to zostawilam sobie wielka dziure niezafarbowanych odrostow na tyle glowy tz musial mi poprawiac chyba jednak wole opcje ze podetne wlosy i bede powoli powoli schodzic z ciemniejszych, ew od polowy palette a10 zobacze co wyjdzie i siup potem 111 albo sam odrost ew z malaksem po koncowki bo a10 ma chyba silniejsze oxy nie ?
ano możesz i tak zrobić, że systematycznie będziesz podcinać, stan włosków też pewno na tym skorzysta . a10 ma oxy 12%.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 12:10   #3476
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 109
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Scene, a z Sayosa to jakim odcieniem robilas? Blondami?
Nigdzie nie moge znalesc skladu welli ale pewnie ma MEA bo co innego moglaby miec.

A dziekuje, tez mi sie podoba I poki co upajam sie tym kolorkiem tylko na rudosci warcze
epikoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 12:11   #3477
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Jakie rudości?! Toć masz bardzo ładny blond
Z Syossa robiłam 6-76, wyszła taka jasna, zgaszona rudość, kochałam ten kolor, mogę pokazać fotkę .
O której Welli mowa, bo gdzieś mi uciekło?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 12:27   #3478
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 109
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

No pewnie ze dawaj mowilam o wella color touch I jest jeszcze color touch plus
epikoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 13:21   #3479
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez epikoo Pokaż wiadomość
No pewnie ze dawaj mowilam o wella color touch I jest jeszcze color touch plus
https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/...65600433_n.jpg
https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/...10381653_n.jpg
https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/...86743748_n.jpg

Ty dym.

Jeśli nie ma amoniaku to MEA ma na pewno, bo coś musi mieć. Jeśli już brałabym Plus, ma świetne recenzje na KWC i jest dużo delikatniejsza.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 13:43   #3480
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

epikoo ladnie ten kolorek u Ciebie wyglada,a jaki ty blond chcesz uzyskac?jakis super jasny?5 godzin oooom atko ja bym wyszla z siebie i stanela obok chyba gdybym tyle miala na dupsku siedziec kiedys wlasnie tez 5h spedzilam u fryza to pod koniec juz tylko warczalam na niego lekko zlotawe sa moim zdaniem ale ja tez mam hopla na punkcie zlota i rudosci na wlosach, nie znoosze sama zamiast sie cieszyc ze mam przygaszone juz wloski to wkurzam sie na jedno rudawe pasemko.
SceeneQueene jezu ale piekana spodniczka : love: wogule calas piekna i slicznie Tobie w takiim kolorze, po co Ci ten czarny byl?
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.