Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Czy jesteś za usunięciem kompozycji zapachowych z kosmetyków na rumień i naczynka?
TAK 21 87,50%
NIE 3 12,50%
Głosujący: 24. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-25, 19:22   #1951
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Miałam Niedawno mi się skończyła Trudno mi ją ocenić. Miałam lepsze. Stosowałam na noc jako krem nawilżający. Zostawia tłustą warstwe na buzi, ale w sumie to maseczka, więc się o to nie gniewam ale wydawało mi się, że mnie zapycha, bo od czasu do czasu coś mi wyskakiwało po niej Więcej nie kupie, mi jakoś nie podeszła
Zastanawiam się również nad serum z Bielendy http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10078

Nie mam konkretnie pajączków, ale zaczerwienioną pieczącą skóre.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 15:21   #1952
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Zawsze miałam suchą cere, od dwóch miesięcu zauważyłam u siebie rumień i policzki bardzo zaczęły piec
Mam zamiar kupić sobie cerutin i chciałabym zakupić jeszcze jakis krem.

Duzo pozytywnych opinii ma Bielenda. Zastanawiam się czy ten krem jedynie maskuje (ma zieloną barwe), czy również leczy naczynka? Oraz czy bardzo rozjaśnia cere?
Mnie krem Bielendy zapchał . Już po pierwszym zastosowaniu kremu powyskakiwały mi czerwone krostki .

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Dziewczyny może poleciłybyscie mi jakiś dobry krem? Bardziej zależy mi na wzmocnieniu naczyń krwionośnych niż na chwilowym maskowaniu naczynek. Dodam, że mam początkowe stadium pękania naczynek, dlatego nie chciałabym tego zaniedbać. Narazie kupiłam sobie jedynie cerutin.
Z tańszych kremów na naczynka mogę Ci polecić Iwostin, Krem na naczynka -> http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9394

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
a czy stosowałyście tą mseczke z dax cosmetics http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11632
Możecie coś o niej powiedzieć?
Maseczkę Daxa stosuję od dawien dawna - uwielbiam. Link do mojej recenzji -> http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=131304
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 15:26   #1953
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Narazie zamówiłam sobie koncentrat Dermacos z Farmony http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17986
Mam nadzieje, ze mnie nie uczuli, nie podrażni i nie pozapycha
W opisie tego produktu jest informacja, że likwiduje rumień i zaczerwienienie skóry, likwiduje nadmierną wrażliwość skóry, łagodzi podrażnienia i uczucie pieczenia. A na tym mi głównie zależy bo narazie pajączków u mnie nie widać.
Oby mi posłużył, bo nie zniosłabym , gdyby okazało się, ze przez ten koncentrat, pogorszył mi się stan moich policzków
Myślicie, ze to dobry wybór?


Suri, gdzie kupujesz tą maseczke z Dax Cosmetics?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 17986.jpg (59,6 KB, 9 załadowań)
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 15:35   #1954
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Narazie zamówiłam sobie koncentrat Dermacos z Farmony http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17986
Mam nadzieje, ze mnie nie uczuli, nie podrażni i nie pozapycha
W opisie tego produktu jest informacja, że likwiduje rumień i zaczerwienienie skóry, likwiduje nadmierną wrażliwość skóry, łagodzi podrażnienia i uczucie pieczenia. A na tym mi głównie zależy bo narazie pajączków u mnie nie widać.
Oby mi posłużył, bo nie zniosłabym , gdyby okazało się, ze przez ten koncentrat, pogorszył mi się stan moich policzków
Myślicie, ze to dobry wybór?

Dziewczyny chwaliły ten produkt, dlatego zdecydowałam się na jego kupno i nie był to strzał w 10 Takie opisy cudów znajdują się na każdym kremie do cery naczynkowej. Koncentrat nic mi nie pomógł, nie zaszkodził. Parę stron wcześniej znajdziesz recenzje tego kosmetyku
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 15:36   #1955
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Narazie zamówiłam sobie koncentrat Dermacos z Farmony http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17986
Mam nadzieje, ze mnie nie uczuli, nie podrażni i nie pozapycha
W opisie tego produktu jest informacja, że likwiduje rumień i zaczerwienienie skóry, likwiduje nadmierną wrażliwość skóry, łagodzi podrażnienia i uczucie pieczenia. A na tym mi głównie zależy bo narazie pajączków u mnie nie widać.
Oby mi posłużył, bo nie zniosłabym , gdyby okazało się, ze przez ten koncentrat, pogorszył mi się stan moich policzków
Myślicie, ze to dobry wybór?


Suri, gdzie kupujesz tą maseczke z Dax Cosmetics?
Dobrze zrobiłaś, że kupiłaś Koncentrat Farmony. Sama go używam, ale częściej na szyję i dekolt.

Maseczkę Daxa kupisz w każdym supermarkecie i w Rossmanie.
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 15:52   #1956
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Może mogłam kupić ta maseczkę Dax cosmetics
Dziewczyny, a co wy byście poleciły?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 16:04   #1957
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Może mogłam kupić ta maseczkę Dax cosmetics
Dodatkowo możesz kupić również maseczkę .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-26, 18:11   #1958
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Suri, powiedz mi jak ten koncentrat działa ba bardzo suchą cere? Nie wysusza jej dodatkowo? Dodam jeszcze, że nie moge używać tłustych bądź półtłustych kremów poniewaz robią mi się ropne krosty. Czy ten koncentrat nie jest ciężki?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 06:32   #1959
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Suri, powiedz mi jak ten koncentrat działa ba bardzo suchą cere? Nie wysusza jej dodatkowo? Dodam jeszcze, że nie moge używać tłustych bądź półtłustych kremów poniewaz robią mi się ropne krosty. Czy ten koncentrat nie jest ciężki?
Wysuszyć raczej nie powinien , ale nawilżaczem bym go nie nazwała . Na początku możesz stosować go naprzemiennie z dobrym kremem nawilżającym (np. Aqualan L) - 1 dzień - Koncentrat, 2 dzień - nawilżacz itd. Koncentrat nie powinien Cię zapchać, ponieważ ma lekką żelową konsystencję, ale każda skóra reaguje na kosmetyki inaczej . Jeżeli masz suchą skórę, a tłuste/półtłuste kremy Cię zapychają, to może spróbuj emolientów - nie zapychają porów i bardzo dobrze nawilżają -> http://www.emolienty.pl/index.php?ps=1
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 06:54   #1960
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Wysuszyć raczej nie powinien , ale nawilżaczem bym go nie nazwała . Na początku możesz stosować go naprzemiennie z dobrym kremem nawilżającym (np. Aqualan L) - 1 dzień - Koncentrat, 2 dzień - nawilżacz itd. Koncentrat nie powinien Cię zapchać, ponieważ ma lekką żelową konsystencję, ale każda skóra reaguje na kosmetyki inaczej . Jeżeli masz suchą skórę, a tłuste/półtłuste kremy Cię zapychają, to może spróbuj emolientów - nie zapychają porów i bardzo dobrze nawilżają -> http://www.emolienty.pl/index.php?ps=1
Słyszałam, że ten koncentrat nakłada się pod krem

A jak oceniasz maseczke Daxd Cosmetics? Czy twoim zdaniem jest lepsza od tego koncentratu? Interesuje mnie przede wszystkim czy nawilża cere, nie zapycha, łagodzi nadwrażliwość, pieczenie i zaczerwienienie?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 08:39   #1961
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Słyszałam, że ten koncentrat nakłada się pod krem
Ja nie lubię takich kombinacji, ponieważ wydaje mi się, że kolejna warstwa zminimalizuje działanie pierwszego preparatu . Nakładając jeden preparat masz pewność, że zadziała w 100% .

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
A jak oceniasz maseczke Daxd Cosmetics? Czy twoim zdaniem jest lepsza od tego koncentratu?
Koncentrat Farmony stosuję sporadycznie, więc trudno mi ocenić jego działanie. Maeczka Daxa jest bezkonkurencyjna .

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Interesuje mnie przede wszystkim czy nawilża cere, nie zapycha, łagodzi nadwrażliwość, pieczenie i zaczerwienienie?
Odpowiedzi na w/w pytania znajdziesz w mojej recenzji -> http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=131304
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-27, 09:06   #1962
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Ja nie lubię takich kombinacji, ponieważ wydaje mi się, że kolejna warstwa zminimalizuje działanie pierwszego preparatu . Nakładając jeden preparat masz pewność, że zadziała w 100% .



Koncentrat Farmony stosuję sporadycznie, więc trudno mi ocenić jego działanie. Maeczka Daxa jest bezkonkurencyjna .



Odpowiedzi na w/w pytania znajdziesz w mojej recenzji -> http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=131304
Bardzo dziękuje ci za odpowiedź
Widze, że masz bardzo podobną cere do mojej. Pielęgnacja cery bardzo suchej, wrażliwej i naczynkowej jest strasznie trudna.
Za twoją namowa kupiłam sobie tą maseczke dax cosmeticsw (oby mnie tylko nie uczuliła, chociaż stosuje z tej firmy również maseczkę miodową i bardzo mi sluży) Jeszcze zastanowie się czy odebrać ten koncentrat z Farmony
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 06:38   #1963
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Mam mega doła . Już nie mam pomysłu co zrobić, aby moja cera w końcu dobrze wyglądała . Od 1,5 roku świadomie używam kosmetyków. Około pół roku temu byłam u dermatologa, który powiedział, że wiem co dla mojej skóry jest dobre i pięlegnacja, którą stosuję jest odpowiednia. Stwierdziałam, że skoro kosmetykami nie jestem w stanie poprawić stanu mojej skóry, to usunę "problem" (naczynka + rumień) laserem . Jestem miesiąc po zabiegu IPL i stwierdzam, że nie ma żadnej poprawy . Nie dość, że podczas zabiegu cierpiałam niemiłosiernie , to jeszcze wyrzuciłam w błoto 600 zł . Do tego wszystkiego od kilku tygodni mam problem z łuszczącą się skórą na policzkach, którą non-stop nawilżam i nie widzę poprawy . Mam dość .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 09:16   #1964
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Mam mega doła . Już nie mam pomysłu co zrobić, aby moja cera w końcu dobrze wyglądała . Od 1,5 roku świadomie używam kosmetyków. Około pół roku temu byłam u dermatologa, który powiedział, że wiem co dla mojej skóry jest dobre i pięlegnacja, którą stosuję jest odpowiednia. Stwierdziałam, że skoro kosmetykami nie jestem w stanie poprawić stanu mojej skóry, to usunę "problem" (naczynka + rumień) laserem . Jestem miesiąc po zabiegu IPL i stwierdzam, że nie ma żadnej poprawy . Nie dość, że podczas zabiegu cierpiałam niemiłosiernie , to jeszcze wyrzuciłam w błoto 600 zł . Do tego wszystkiego od kilku tygodni mam problem z łuszczącą się skórą na policzkach, którą non-stop nawilżam i nie widzę poprawy . Mam dość .

Może jeszcze za wcześnie żeby oceniać efekty Może przejdziesz się do tego gabinetu i zapytasz czy to tak ma wyglądać, a jeśli nie to co dalej... W końcu nie po to wydałaś tyle kasy
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 09:45   #1965
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Może jeszcze za wcześnie żeby oceniać efekty Może przejdziesz się do tego gabinetu i zapytasz czy to tak ma wyglądać, a jeśli nie to co dalej... W końcu nie po to wydałaś tyle kasy
Wydaje mi się, że powiedzieliby, że po jednym zabiegu nie ma co oczekiwać i potrzeba serii zabiegów. Problem w tym, że na konsultacji przed zabiegiem dowiedziałam się, że podczas pierwszego zabiegu usuwanych jest najwięcej zmian .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 10:06   #1966
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że powiedzieliby, że po jednym zabiegu nie ma co oczekiwać i potrzeba serii zabiegów. Problem w tym, że na konsultacji przed zabiegiem dowiedziałam się, że podczas pierwszego zabiegu usuwanych jest najwięcej zmian .
Kilka zabiegów... a jeden 600 zł Jak narazie dla mnie to nierealne Sama ostatnio chciałam iść na konsultacje i się co nieco o tym zabiegu dowiedzieć. Czy pamiętasz może co to był za laser? Albo czy możesz podać stronkę tego gabinetu?

Suri a jak wygląda Twoja cera Masz bardzo dużo popękanych naczynek, zaczerwienioną cerę Czy żadne z naczynek nie zostało zamknięte?
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 14:22   #1967
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Mnie tez bardzo interesuje zabieg laserem IPL. W przyszlosci chce go zrobic, ale narazie kuruje swoja cere serum z wit. C i kwasem BHA i oczywiscie filtrem. Suri idziesz na nastepny zabieg?
fruity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 19:36   #1968
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Kilka zabiegów... a jeden 600 zł Jak narazie dla mnie to nierealne Sama ostatnio chciałam iść na konsultacje i się co nieco o tym zabiegu dowiedzieć. Czy pamiętasz może co to był za laser? Albo czy możesz podać stronkę tego gabinetu?

Suri a jak wygląda Twoja cera Masz bardzo dużo popękanych naczynek, zaczerwienioną cerę Czy żadne z naczynek nie zostało zamknięte?
Naczynek nie miałam bardzo dużo, wszystkie (oprócz jednego b. dużego na nosie) zostały usunięte. Idąc na zabieg liczyłam przede wszystkim na usunięcie rumienia z policzków i nosa. Po zabiegu rumień jest nadal widoczny, może minimalnie trochę mniejszy, ale nadal bardzo widoczny .

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Mnie tez bardzo interesuje zabieg laserem IPL. W przyszlosci chce go zrobic, ale narazie kuruje swoja cere serum z wit. C i kwasem BHA i oczywiscie filtrem. Suri idziesz na nastepny zabieg?
Na razie nie, ponieważ:
1) nie widzę efektów pierwszego zabiegu,
2) zabieg był bardzo bolesny,
3) nie mam na zbyciu 7 dni wolnego (urlop mam zaplanowany latem) - tyle czasu twarz dochodzi do siebie po zabiegu.
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 19:52   #1969
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Ja trochę na inny temat.Powiedzcie mi dziewczyny,które używacie filtrów jak to jest z tym alkoholem w nich?W jaki sposób może on zaszkodzić naczynkowej cerze?Czy naczynka mogą popękać,utworzyć się nowe jeżeli będzie się używać długo filtra z alkoholem. Ja bardzo lubię Anthelios DP.Używam go ok.2 tygodni i nie widzę żeby mnie podrażniał.Czy przy dłuższym używaniu może zaszkodzić moim naczynkom?Przecież to filtr dla dzieci więc powinien być łagodny.A może woda termalna łagodzi działanie alkoholu? Bardzo proszę,niech ktoś rozwieje moje wątpliwości.Z góry bardzo dziękuję.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-03, 22:54   #1970
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Z alkoholem jest tak, że zawsze może podrażnić. Ale nie musi Ja bym nie ryzykowała. Alkohol może powoli wysuszyć skórę, albo "rozjuszyć" naczynka. Nie ma żadnej pewności, czy u Ciebie też tak zadziała. Na Twoim miejscu, spokojnie skończyłaby opakowanie DP, obserwując uważnie skórę... i kupiła inny filtr. Ale to ja - dmucham na zimne, bo marzę o wyleczenie naczynek (no i mnie alkohol podrażnia we wszystkim chyba).
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 10:05   #1971
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Chyba muszę iść do dermatologa, ponieważ zaczynam się zastanawiać czy mój rumień na policzkach + łuszcząca się skóra, to nie jest czasem łojotokowe zapalenie skóry, atopowe zapalenie skóry lub łuszczyca . Zaczęłam się nad tym zastanawiać, ponieważ moje policzki są cały czas zaczerwienione (nieregularne czerwone plamy), skóra jest bardzo przesuszona (łuszczy się na policzkach), a mimo to w ciągu dnia się przetłuszcza .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 16:24   #1972
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Z alkoholem jest tak, że zawsze może podrażnić. Ale nie musi Ja bym nie ryzykowała. Alkohol może powoli wysuszyć skórę, albo "rozjuszyć" naczynka. Nie ma żadnej pewności, czy u Ciebie też tak zadziała. Na Twoim miejscu, spokojnie skończyłaby opakowanie DP, obserwując uważnie skórę... i kupiła inny filtr. Ale to ja - dmucham na zimne, bo marzę o wyleczenie naczynek (no i mnie alkohol podrażnia we wszystkim chyba).
Dziękuję ci bardzo za odpowiedź. Skorzystam z twojej rady i kupię inny filtr.A znasz może jakiś fajny,niezapychający,odpo wiedni dla tłustej ale naczynkowej cery?
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 16:57   #1973
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Chyba muszę iść do dermatologa, ponieważ zaczynam się zastanawiać czy mój rumień na policzkach + łuszcząca się skóra, to nie jest czasem łojotokowe zapalenie skóry, atopowe zapalenie skóry lub łuszczyca . Zaczęłam się nad tym zastanawiać, ponieważ moje policzki są cały czas zaczerwienione (nieregularne czerwone plamy), skóra jest bardzo przesuszona (łuszczy się na policzkach), a mimo to w ciągu dnia się przetłuszcza .


A nie miałaś konsultacji dermatologicznej przed IPL??
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 19:23   #1974
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez iziaczek Pokaż wiadomość
A nie miałaś konsultacji dermatologicznej przed IPL??
A co to takiego?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 20:40   #1975
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
A co to takiego?

Kilka postów wyzej jest napisane.
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 21:42   #1976
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Dziewczyny a czym planujecie się mazać teraz na wiosne / lato?
Ja mam jeszcze mów iwostin 40, ale myśle tez jeszcze nad czymś, bo ten troszkę mnie zapycha.
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 21:43   #1977
MagicDream
Raczkowanie
 
Avatar MagicDream
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomości: 438
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Dziewczyny mnozna w jakis sposub rozjasnic czerwone plamki kolo nosa ? wyczytalam ze to z naczynek ( mam pajaczxki,rumienie)
__________________
65...64...63...62...61...60...59 ...58...57




''Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam...''
MagicDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 09:02   #1978
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czym planujecie się mazać teraz na wiosne / lato?
Ja mam jeszcze mów iwostin 40, ale myśle tez jeszcze nad czymś, bo ten troszkę mnie zapycha.
Ja mam ten iwostin 40 i iwostin 50, tylko ja się maziam bez względu na pore roku.

Cytat:
Napisane przez MagicDream Pokaż wiadomość
Dziewczyny mnozna w jakis sposub rozjasnic czerwone plamki kolo nosa ? wyczytalam ze to z naczynek ( mam pajaczxki,rumienie)
Cały wątek jest o tym, może tak przejrzeć go narpierw...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 16:45   #1979
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez iziaczek Pokaż wiadomość
A nie miałaś konsultacji dermatologicznej przed IPL??
Odp. na Twoje pytanie:

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że powiedzieliby, że po jednym zabiegu nie ma co oczekiwać i potrzeba serii zabiegów. Problem w tym, że na konsultacji przed zabiegiem dowiedziałam się, że podczas pierwszego zabiegu usuwanych jest najwięcej zmian .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 21:52   #1980
MagicDream
Raczkowanie
 
Avatar MagicDream
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomości: 438
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Ja mam ten iwostin 40 i iwostin 50, tylko ja się maziam bez względu na pore roku.



Cały wątek jest o tym, może tak przejrzeć go narpierw...
Tak wiem przegladalam chodz dosc niedokladnie wyczytalam czego uzywac na policzki itp ale te plamki niewiem co z nimi zrobic dlatego napisalam jak ja rozjasnic...
__________________
65...64...63...62...61...60...59 ...58...57




''Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam...''
MagicDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-14 12:57:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.