marzenia o bia³ych w³osiskach-po czarnej palecie - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-10-19, 18:06   #1
grethe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 4

marzenia o bia³ych w³osiskach-po czarnej palecie


witam serdecznie
dziewczyny mam taki problem... przez ostatnie po³ roku farbowa³am czupryne czarna paletta, bo by³a to jedyna farba, po której nie wypada³y mi o dziwo w³osy.. ale ze kobieta zmienna jest, chcia³am wyjsc na jaki¶ ja¶niejszy kolorek-docelowo blond, metoda ma³ych kroczków.. ale zaden fryzjer nie chcia³ sie niestety tego podj±, wiec przeprowadzi³am sama eksperyment....

kupi³am sobie farbe do pasemek joanny-taki kontrast, bo mia³y wyjsc na czarnych bia³e, wiem,ze to niemo¿liwe-ale w akcie desperacji postanowi³am zaryzykowac... efekt?? czesc g³owy bia³a,zó³ta czerwona i czarne koñcówki
posz³am wiec do fryzjera, bo wyglada³o to tragicznie i kobieta ratuj±c sytuacje po³o¿y³a mi ciemny br±z i zrobi³a kilka blond pasemek...ale to jest za ma³o i chcia³am do³o¿yc ich troche.. i tu moje g³ówne pytanie... czy bardzo niszcza sie w³osy przy schodzeniu z czarnego kolorku pasemkami w³asnie?? mam liche w³osy,wiec czy jest mo¿liwosc, ze prze³ysieje po takich zabiegach?? jakie ewentualnie maski czy od¿ywki mo¿ecie mi poleciæ?

z góry dzikuje za pomoc
grethe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-19, 20:30   #2
kaziaa23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 776
Dot.: marzenia o bia³ych w³osiskach-po czarnej palecie

oj bêdzie ci ciê¿ko zej¶æ po Palette do jasnych, wiem z w³asnego do¶wiadczenia, sama nie rób nic na w³asn± rêkê, lepiej zainwestowaæ we fryzjera ni¿ potem p³akaæ no i rzeczywi¶cie ma³ymi kroczkami, bo po tej farbie lubi± ró¿ne nieprzyjemne niespodzianki wychodziæ tak¿e fryzjerom dlatego odradzaj± Palette
kaziaa23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-20, 13:55   #3
desdemoniq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: marzenia o bia³ych w³osiskach-po czarnej palecie

No niestety. Nic na si³ê i nic na hura, bo nawet je¶li Ci nie powypadaj± jakim¶ cudem, to bardzo prawdopodobne, ¿e stan± siê mocno przesuszone, ³amliwe, gumowate, etc.

Zainwestuj póki co w jakie¶ dobre od¿ywki regeneruj±ce - zapytaj np. swojego fryzjera jakie poleca, mo¿e co¶ z typowo fryzjerskich produktów zamiast przereklamowanego badziewia z supermarketu?

I uzbrój siê w cierpliwo¶æ. Rozumiem Twoj± chêæ szybkiej zmiany wizerunku - ale musisz my¶leæ d³ugofalowo i przede wszystkim racjonalnie; lepiej przecie¿ d³u¿ej dochodziæ do upragnionego efektu i mieæ zadbane w³osny ni¿ nosiæ ¿ó³te siano na g³owie...
desdemoniq jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-20, 18:07   #4
grethe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: marzenia o bia³ych w³osiskach-po czarnej palecie

szczerze, to jestem niesamowicie niecierpliwa i wszystko chcia³abym miec na juzaz sie dziwie,ze 3 tygodnie wytrzymaa³m... i w okolicach srody ide do fryzjera po troche... hmmm blond, a raczej, jak s³usznie mówice ¿ó³tych pasemek..
kurcze.. jescze niedawno mia³am czarne, prawie do pasa w³osy, a teraz mam krótkie i wygladaja tak-jakby mi ktos jajco na g³owie rozwali³-efekt pojasnienia, czy cos takiego??;( ehhhh, a najgorsze jest to,ze nie mam jednego fryzjera, czesa³am i podcina³am sie sama... podobnie moje kolezanki... nikt mi nikogo poleciec nie moze.. wiec jakby nie by³o ide w ciemno i bli¿ej srody sie tu jeszcze odezwe i mam nadzieje,ze nie bede skomplec o pomoc w zakryciu... ³ysiny)
grethe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-20, 18:09   #5
grethe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: marzenia o bia³ych w³osiskach-po czarnej palecie

aaaa, w pielegnacji, pomaga mi.. hmmmm browar niedosc, ze ³adnie w³osy sie po piwie uk³adaja, to jeszcze takie b³yszczace sa
grethe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:57.