żel zmieniający kolor-próba - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-01, 23:12   #1
guska007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51

żel zmieniający kolor-próba


Wczoraj kupiłam kilka żeli i już próbowałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0238.jpg (55,6 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0239.jpg (64,3 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0240.jpg (83,5 KB, 176 załadowań)
guska007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 20:45   #2
KaliNails
Raczkowanie
 
Avatar KaliNails
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 83
Dot.: żel zmieniający kolor-próba

Hej Bardzo fajny efekt. Napisz coś więcej, jaka firma? Jakieś jeszcze kolory masz czy tylko czerwień zmieniającą się w czerń(dobrze widze?) no i jak to się sprawdza na codzień, ładnie w ogóle wygląda? Bo chciałam sobie takie żele kupić na spróbowanie ale się waham pozdrawiam
__________________
mój blog paznokciowy
www.kalinails.blogspot.com
KaliNails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 21:53   #3
guska007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Dot.: żel zmieniający kolor-próba

No w realu wygląda jeszcze lepiej, niesamowity efekt.Kupowałam z allepaznokcie.pl Mam jeszcze turkus-niebieski ale jeszcze go nie sprawdzałam w żelu, i żółty-pomarańcz ale hybryd, i najzwyklejszy lakier do paznokci za 10zł ciemnoszary-szary. Koszt żeli to 15zł więc nie dużo a efekt super nałożyłam 2 warstwy . Warto było i mogę polecić
guska007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 11:27   #4
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: żel zmieniający kolor-próba

Jak chcecie dziewczyny zobaczyć turkus-niebieski to zapraszam do swojej galerii - pokazywałam ostatnio na stopach Ty masz czerwień-brąz czy czerwień-czerń? Efekt bomba, ale zależy jakie wybierzecie odcienie... Powiem szczerze, że 2 żele termiczne jakie kupiłam to dla mnie trochę niewypały - chociaż zużyję je zimą, bo wtedy ciągle będzie zimno i ciągle będzie ten ciemniejszy kolorek na pazurach (pomijając gorące kąpiele;p)...
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 14:19   #5
klaudyncia
Przyczajenie
 
Avatar klaudyncia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: żel zmieniający kolor-próba

O Boziu, nie wiedziałam, że istnieje taki żel! Ale efekt bardzo mi się podoba.
__________________
Zapraszam na mój blog!
klaudyncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 20:20   #6
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Dot.: żel zmieniający kolor-próba

te żele nazywają się termiczne i ja na nich pracuje.. ale proszę Was firmę Allepaznokcie odstawcie na bok!! Tu jest jedna firma


http://www.indigo-nails.com/49-indig...termiczne-zele
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Liluś
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 18:07   #7
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: żel zmieniający kolor-próba

ogólnie nie polecam firmy allepaznokcie, ale tylko wtedy jak ktos chce uzywac zele do na naturalna płytkę, jednak kolorowe które juz sie kładzie na inny zel z allepaznokci moze tez sie sprawdzic, osobiscie uzywam innej, ale te tez widac ze dziewczynom dobrze sie uzywa, takze kwestia gustu
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-05, 22:18   #8
guska007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Dot.: żel zmieniający kolor-próba

Macie chyba rację, wypróbowałam ten niebieski wpadający w turkus, i hybrydę żółtą wpadającą w pomarańcz, kicha nie zmiania się tak ładnie jak ten brąz z czerwienią. Wniosek chyba jeden: należy wybierać kolory nie stonowane ...
guska007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 07:23   #9
monis336
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: żel zmieniający kolor-próba

super wyglada jesli ma ktos zdjecie z turkusem prosze wstawcie
monis336 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 09:34   #10
guska007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Dot.: żel zmieniający kolor-próba

monis nawet fotki nie zrobiłam byłam taka wściekła że tak fatalnie to wyszło aż 4 warstwy i daremne :/ miałam je tylko 1 dzień
guska007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 10:34   #11
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: żel zmieniający kolor-próba

Cytat:
Napisane przez guska007 Pokaż wiadomość
Macie chyba rację, wypróbowałam ten niebieski wpadający w turkus, i hybrydę żółtą wpadającą w pomarańcz, kicha nie zmiania się tak ładnie jak ten brąz z czerwienią. Wniosek chyba jeden: należy wybierać kolory nie stonowane ...
Ja robiłam szefowej niebieski-turkus i super się zmieniał. Ja było zimniej od razu miała niebieskie, ciepło od razu turkus

Cytat:
Napisane przez monis336 Pokaż wiadomość
super wyglada jesli ma ktos zdjecie z turkusem prosze wstawcie
Mam w swojej galerii - tam możesz zobaczyć - Ea89 - galeria początkującej. Tu jest galeria Guski007, więc nie wstawię ;p

Cytat:
Napisane przez guska007 Pokaż wiadomość
monis nawet fotki nie zrobiłam byłam taka wściekła że tak fatalnie to wyszło aż 4 warstwy i daremne :/ miałam je tylko 1 dzień
Czemu po 4 warstwach daremnie i czemu tylko 1 dzień je miałaś? Ja dałam 2 warstwy, ale tak naprawdę myślę, że jedna warstwa też by starczyła tylko tak mi szybko szło, że sobie podczas plotek nałożyłam drugą dla lepszego efektu ;p Zobacz u mnie na zdjęciach i napisz czy te same odcienie miałaś.
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-06, 11:01   #12
guska007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Dot.: żel zmieniający kolor-próba

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Ja robiłam szefowej niebieski-turkus i super się zmieniał. Ja było zimniej od razu miała niebieskie, ciepło od razu turkus



Mam w swojej galerii - tam możesz zobaczyć - Ea89 - galeria początkującej. Tu jest galeria Guski007, więc nie wstawię ;p



Czemu po 4 warstwach daremnie i czemu tylko 1 dzień je miałaś? Ja dałam 2 warstwy, ale tak naprawdę myślę, że jedna warstwa też by starczyła tylko tak mi szybko szło, że sobie podczas plotek nałożyłam drugą dla lepszego efektu ;p Zobacz u mnie na zdjęciach i napisz czy te same odcienie miałaś.
Dokładnie takie same kolory miałam, mimo iż pazurki mam długie nie zmieniały tak fajnie koloru, ten turkus nie podobał mi się taki bezpłciowy jakiś. Nałożyłam na nie nabłyszczacz do hybryd z modeny i zaczął odłazić wrrr.... A ty jaki nabłyszczacz dałaś? Dla mnie dziwna sprawa bo na tych czerwono brązowych dawałam ten sam nabłyszczacz i było ok, a tu odłaziło Nie kupie już na allepaznokcie nic :/
guska007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 14:51   #13
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: żel zmieniający kolor-próba

Cytat:
Napisane przez guska007 Pokaż wiadomość
Dokładnie takie same kolory miałam, mimo iż pazurki mam długie nie zmieniały tak fajnie koloru, ten turkus nie podobał mi się taki bezpłciowy jakiś. Nałożyłam na nie nabłyszczacz do hybryd z modeny i zaczął odłazić wrrr.... A ty jaki nabłyszczacz dałaś? Dla mnie dziwna sprawa bo na tych czerwono brązowych dawałam ten sam nabłyszczacz i było ok, a tu odłaziło Nie kupie już na allepaznokcie nic :/
Ja dawałam nabłyszczacz IBD - wszystko super się trzymało. Mi się wydaje, że dużo też od koloru zależy. Kupiłam lawendowy termiczny i-nails od dobrejrady i zmienia kolor na biały. Może jestem sobie sama winna, bo źle zrozumiałam wtedy sprawę żeli termicznych, ale latem niewypał, bo ciągle ciepło i ciągle białe stopy miałam ;/ Odcień szary-jasno szary też mi się zupełnie nie podoba, bo ten jasny szary też prawie jak biel...no po prostu JASNY i ani trochę mi się to nie podobało jak ciepło było. Teraz zdecydowanie bym wybierała konkretne kolory mające konkretną barwę... żadne jasne odcienie itp.
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 14:59   #14
CaramellaQ
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6
Dot.: żel zmieniający kolor-próba

Mam żele termiczne zmieniające kolor i jestem zadowolona z efektów.Muszę zrobić recenzję i wrzucę na bloga zdjęciaMam też żel kameleon i jest super,w słoiczku wygląda jak masa perłowa,a na paznokciach łosoś ktory mieni się na wiele kolorów w zalezności od swiatlaZapraszam do mnie http://caramellaq.blogspot.com/
CaramellaQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 13:19   #15
S_andy
Zadomowienie
 
Avatar S_andy
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 575
Dot.: żel zmieniający kolor-próba

Super efekt. Ostatnio spotkałam się również z lakierami termicznymi Ale jeśli nasz temperatura ciała to zazwyczaj 36,6 to znaczy, że częściej będą pierwszym kolorem Czy się mylę?
__________________
Styl i uroda - Odkrywaj, wyraź się, kolekcjonuj na Stylowi.pl

Lato!

Master's Thesis
S_andy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 21:17   #16
Lates
Raczkowanie
 
Avatar Lates
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 204
Dot.: żel zmieniający kolor-próba

Pierwszy raz widzę cóś takiego!
Lates jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:55.