Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-27, 09:50   #241
AllThatGlitters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Zdjecia zrobil moj maz. Zajmuje sie miedzy innymi fotografia. Ale wlasnie widze, ze po powiekszeniu stracilo na jakosci. Ja jestem samoukiem :P
Ciesze sie, ze sie podoba.
__________________
Thank God I'm a woman!
AllThatGlitters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 09:50   #242
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Oj zapomniałam, że to "ta" sienka, trzymam kciuki, żeby szybko do Was doszło To była nie tylko sienka prawda?
Ta sienka i ta lily i ten mouvement
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 09:53   #243
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
nie probowalam jeszcze zadnego z nich.....
moze i sie zakocham, ale ciezko mi sie blenduje na moich powiekach. Jakies takie tluste sa
jak tłuste? a nakładasz bazę i odczekujesz trochę, żeby podeschła?

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
o nie, proszę mi tego nie robić bo mi się lista na następne zakupy rozrasta tym bardziej Marti, że to Ty będziesz to kupować-
spoko loko.. damy radę
tylko, że 272 już chyba nigdzie nie kupisz, bo go wycofali

Cytat:
Napisane przez AllThatGlitters Pokaż wiadomość
Ja robie tak:
na czarna baze (mieszam baze Artdeco ze Smolder) daje na zewnatrzny kacik oka Deep Truth na srodkowa powieke Strars N'Rockets i pigment Shimmertime ku wewnetrzenmu kacikowi. Od wewnetrznego kacika az po deep truth blenduje vexem (tylko na zalamaniu powieki), skupiam sie jednak na wewn. kaciku. Aby rozswietlic oko dodaje jeszcze do najbardziej wewnetrznego kacika shimmertime. A pod luk brwiowy Brule lub Crystal Avalanche! Czasami jeszcze wspomagam Graphology, na najbardziej zewnetrznym kaciku. Mozna tez Carbon dodac. Heh mysle, ze jako tako wytlumaczylam. Pokaze fotke tego makijazu!
prześlicznie.. też tak chcę
jutro spróbuję.. choć pewnie efekt będzie opłakany

Cytat:
Napisane przez AllThatGlitters Pokaż wiadomość
239 rowniez uwielbiam. Ja mysle, ze wszystko zalezy do czego go chcecie i bedziecie uzywac. Jest swietny do nakladania cienia na malych powierzchniach. Jezeli ktos ma mala powieke, to mu bedzie wygodniej tym. Jednak 217 jest bardziej uniwersalny, mozna nim nakladac paintpota, blendowac, nakladac cienie. Jest do wszystkiego dobry. Czekam na moja 219 od Kamila
ja nie mam chyba szczególnie małych powiek, ale do nakładania cieni czy pigmentów używam głownie 219, bo 239 jest za duży zwłaszcza do ciemniejszych kolorów, bo jak się zamachnę, to mogę napacać sobie placki a 219 jest mniejszy i dokładniejszy, dzięki czemu mogę umalować się bardziej precyzyjnie i jest git
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 09:59   #244
AllThatGlitters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Ja czekam na moj 219. Wiem, ze jest malutki. Nakladasz nim cienie na cala powieke?
__________________
Thank God I'm a woman!
AllThatGlitters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 10:03   #245
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez AllThatGlitters Pokaż wiadomość
Ja robie tak:
na czarna baze (mieszam baze Artdeco ze Smolder) daje na zewnatrzny kacik oka Deep Truth na srodkowa powieke Strars N'Rockets i pigment Shimmertime ku wewnetrzenmu kacikowi. Od wewnetrznego kacika az po deep truth blenduje vexem (tylko na zalamaniu powieki), skupiam sie jednak na wewn. kaciku. Aby rozswietlic oko dodaje jeszcze do najbardziej wewnetrznego kacika shimmertime. A pod luk brwiowy Brule lub Crystal Avalanche! Czasami jeszcze wspomagam Graphology, na najbardziej zewnetrznym kaciku. Mozna tez Carbon dodac. Heh mysle, ze jako tako wytlumaczylam. Pokaze fotke tego makijazu!
CUDNOŚCI
Dziękuję za stepik

A 219 jest świetny już próbowałam i właśnie takiego pędzla mi brakowało.
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 10:06   #246
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

AllThatGlitters - cudniakowe oczy

Jadę sprawdzić, czy jest już może All races All faces (nie mogę zapamiętać, jak idzie nazwa tej kolekcji ), albo kiedy będzie
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 10:12   #247
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez AllThatGlitters Pokaż wiadomość
Ja czekam na moj 219. Wiem, ze jest malutki. Nakladasz nim cienie na cala powieke?
Ja stosuje go do nakładania cienia w załamaniu powieki i tworzenia V jak również do nakładania cieni na dolną powiekę
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 10:17   #248
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Ta sienka i ta lily i ten mouvement
Oj biedaki, mam nadzieje, że dojdzie

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
AllThatGlitters - cudniakowe oczy

Jadę sprawdzić, czy jest już może All races All faces (nie mogę zapamiętać, jak idzie nazwa tej kolekcji ), albo kiedy będzie
Od lutego

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Ja stosuje go do nakładania cienia w załamaniu powieki i tworzenia V jak również do nakładania cieni na dolną powiekę
Ja kocham 219 mój ulubiony pędzel
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 11:13   #249
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
AllThatGlitters - cudniakowe oczy

Jadę sprawdzić, czy jest już może All races All faces (nie mogę zapamiętać, jak idzie nazwa tej kolekcji ), albo kiedy będzie
a kto się ostatnio obrażał na MACa i miał do niego niezaglądać
Ja się chyba muszę wybrać do MACa po Vex, bo zaczyna mi się z każdą chwilą bardziej podobać
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 11:21   #250
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez AllThatGlitters Pokaż wiadomość
Zdjecia zrobil moj maz. Zajmuje sie miedzy innymi fotografia. Ale wlasnie widze, ze po powiekszeniu stracilo na jakosci. Ja jestem samoukiem :P
Ciesze sie, ze sie podoba.

brawa dla ciebie za makijaż i dla męża za foty! to pewnie jakiś wypasiony aparat macie...

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
CUDNOŚCI
Dziękuję za stepik

A 219 jest świetny już próbowałam i właśnie takiego pędzla mi brakowało.
ha! a jednak ci podszedł no to czekam z utęsknieniem na swój

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
a kto się ostatnio obrażał na MACa i miał do niego niezaglądać
Ja się chyba muszę wybrać do MACa po Vex, bo zaczyna mi się z każdą chwilą bardziej podobać
hahah
bo MAC już taki jest - nie idzie się na niego obrazić...
a Vex jest fantastyczny!!!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 11:30   #251
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez AllThatGlitters Pokaż wiadomość
Ja robie tak:
na czarna baze (mieszam baze Artdeco ze Smolder) daje na zewnatrzny kacik oka Deep Truth na srodkowa powieke Strars N'Rockets i pigment Shimmertime ku wewnetrzenmu kacikowi. Od wewnetrznego kacika az po deep truth blenduje vexem (tylko na zalamaniu powieki), skupiam sie jednak na wewn. kaciku. Aby rozswietlic oko dodaje jeszcze do najbardziej wewnetrznego kacika shimmertime. A pod luk brwiowy Brule lub Crystal Avalanche! Czasami jeszcze wspomagam Graphology, na najbardziej zewnetrznym kaciku. Mozna tez Carbon dodac. Heh mysle, ze jako tako wytlumaczylam. Pokaze fotke tego makijazu!
AllThatGlitters, cudy makijaż i te oczy, aaaah...

Zawsze chciałam mieć ciemne tęczówki, niestety mój model ma na wysposażeniu standardowym niebiesko-szare

Deep Truth zawsze wydawał mi się za intensywny na codzienny makijaż, ale widzę, że można go w bardzo fajny sposób ujarzmić - no nic, DT wskakuje z powrotem na moją wishlistę

239 i 217 niestety nadal pozostają u mnie w sferze marzeń, bo Kamilowi nie udało się ich upolować...
Marti, a Ty byś dla mnie na nie zapolowała jakoś ?

Edytowane przez nieshya
Czas edycji: 2010-01-27 o 11:34
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 11:32   #252
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3


Dostałam pakę od Kamila,
Kamil - bardzo Ci dziekuje za kolejną akcję.

Zakupy super, ale pigmeny i glittery w nowych opakowaniach to tragedia
Nie dośc, ze mała ilosc, to jeszcze pojemniki jakies, takie niewygodne. Kiepsko się nabiera pigment ( bo są węzsze ), kiepsko zakreca, no i zakretka z dziwnego tworzywa.
Ogólnie zmiana na gorsze:mad :
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 11:51   #253
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
a kto się ostatnio obrażał na MACa i miał do niego niezaglądać
Ja się chyba muszę wybrać do MACa po Vex, bo zaczyna mi się z każdą chwilą bardziej podobać


---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość

Dostałam pakę od Kamila,
Kamil - bardzo Ci dziekuje za kolejną akcję.

Zakupy super, ale pigmeny i glittery w nowych opakowaniach to tragedia
Nie dośc, ze mała ilosc, to jeszcze pojemniki jakies, takie niewygodne. Kiepsko się nabiera pigment ( bo są węzsze ), kiepsko zakreca, no i zakretka z dziwnego tworzywa.
Ogólnie zmiana na gorsze:mad :
Właśnie Kamil mówił, że te słoiczki to tragedia będę miała okazję pomacać przy All Races ...

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

brawa dla ciebie za makijaż i dla męża za foty! to pewnie jakiś wypasiony aparat macie...


ha! a jednak ci podszedł no to czekam z utęsknieniem na swój


hahah
bo MAC już taki jest - nie idzie się na niego obrazić...
a Vex jest fantastyczny!!!
si si fajny jest precyzyjny a ja lubię takie pędzle
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 12:12   #254
AllThatGlitters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
si si fajny jest precyzyjny a ja lubię takie pędzle
Juz sie nie moge doczekac na niego! Mam zamiennika z Sephory, ale jest grubszy i rzadko go używam.

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Zawsze chciałam mieć ciemne tęczówki, niestety mój model ma na wysposażeniu standardowym niebiesko-szare
Ja tam uwazam, ze z niebieskimi teczowkami mozna wiele wyciagnac. Wystarczy sweterek w fajnym niebieskim kolorze, albo takie cienie i niebieskie oczka wygladaja jeszcze lepiej.

Cytat:
Deep Truth zawsze wydawał mi się za intensywny na codzienny makijaż, ale widzę, że można go w bardzo fajny sposób ujarzmić - no nic, DT wskakuje z powrotem na moją wishlistę
Trzeba nim troszkę sie napracowac, zeby kolor byl intensywny. czasami go lacze z Paradisco i Handwritten, ale nie jest juz tak fajnie purpurowo jak z SN'R
__________________
Thank God I'm a woman!
AllThatGlitters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 12:13   #255
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Jako zamiennika używałam taki pędzelek z Coastal i na pewno jest lepszy od tego z Sephory ( tego tylko macałam i już mi się nie spodobał )
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 12:27   #256
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dziewczyny nie ładnie,ja teraz tez chce jeszcze bardziej ten pędzel 219,a skąd ja go wezmę?
To straszne,aj Wy kusicielki i kusiciele
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 13:00   #257
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Witam z kraju dobrego chleba
Właśnie rozliczam dziewczyny które zamówiły pędzle itd.
Zimno tutaj jak cholera, komp moich rodziców to porażka, ale dzisiaj przenosimy się do teściów (mój mąż byl u mnie w domu pod moją nieobecność, czyli tydzień hihihi).
Nie będę teraz na bierząco niestety, bo dużo załatwien, spotkan itd
Ale będę wskakiwac od czasu do czasu przez 2 tygodnie więc grzecznie tu macie być i nie pisać za dużo :P
Buziaki
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 13:13   #258
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez allthatglitters Pokaż wiadomość
ja robie tak:
Na czarna baze (mieszam baze artdeco ze smolder) daje na zewnatrzny kacik oka deep truth na srodkowa powieke strars n'rockets i pigment shimmertime ku wewnetrzenmu kacikowi. Od wewnetrznego kacika az po deep truth blenduje vexem (tylko na zalamaniu powieki), skupiam sie jednak na wewn. Kaciku. Aby rozswietlic oko dodaje jeszcze do najbardziej wewnetrznego kacika shimmertime. A pod luk brwiowy brule lub crystal avalanche! Czasami jeszcze wspomagam graphology, na najbardziej zewnetrznym kaciku. Mozna tez carbon dodac. Heh mysle, ze jako tako wytlumaczylam. Pokaze fotke tego makijazu!

cudowny!!!!!!

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
jak tłuste? a nakładasz bazę i odczekujesz trochę, żeby podeschła?

No jasne, ze nakladam (lumene), ale to nic nie daje. Najgorzej jest na luku brwiowym, tam mi zawsze zostaja smugi
Ostatnio nakladam tylko paintpota bez bazy, ale to i tak nic nie daje. Musze najpierw nalozyc jakis jasny cien na cala powieke, zeby jako tako ja zmatowic i wtedy jest lepiej.

przydalby sie jakis ekspresowy kurs make up-a

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość


Zakupy super, ale pigmeny i glittery w nowych opakowaniach to tragedia
Nie dośc, ze mała ilosc, to jeszcze pojemniki jakies, takie niewygodne. Kiepsko się nabiera pigment ( bo są węzsze ), kiepsko zakreca, no i zakretka z dziwnego tworzywa.
Ogólnie zmiana na gorsze:mad :
Moze powinnysmy wyslac listy ze skargami do ich Customer Service?
Jakby kazda z nas taki list zmalowala, to moze by sie nad tym zastanowili
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 13:25   #259
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Moze powinnysmy wyslac listy ze skargami do ich Customer Service?
Jakby kazda z nas taki list zmalowala, to moze by sie nad tym zastanowili
Myślisz, że biora pod uwage zdanie klientek?
Moze jak im w odczuwalny sposób spadnie sprzedaz to wroca do dawnych opakowań.
Może ogolnoświatowy bojkot

Jesli tak, to piszmy również zeby sweet sienna i subtle trafily do regularnej sprzedazy
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 13:38   #260
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dziewczyny nie znam sie kompletnie na kosmetykach MAC'a dopiero zaczynam je kupować i robić swój zbiorek. Chce kupic tusz do rzęś, taki żeby bardzo mocno pogrubiał i wydłużał. Żeby dał taki efekt jak Telescopic Explosion L'Oreal'a. Doradzicie coś?
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 13:51   #261
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
a kto się ostatnio obrażał na MACa i miał do niego niezaglądać
Ja się chyba muszę wybrać do MACa po Vex, bo zaczyna mi się z każdą chwilą bardziej podobać
W końcu nie dotarłam Zatrzymałam się przy TBSie i kupiłam kremik do twarzy z marchewką, a widziałam plakaty jeszcze Warm Cozy więc nie ma jeszcze nowej kolekcyji.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
bo MAC już taki jest - nie idzie się na niego obrazić...
a Vex jest fantastyczny!!!
Dobrze, że mi przypomniałyście. Ale moje obrażenie polega na tym, że nie kupuję w polskim MACu, ale macać będę, żeby wiedzieć co kupować za granicą
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 14:08   #262
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Myślisz, że biora pod uwage zdanie klientek?
Moze jak im w odczuwalny sposób spadnie sprzedaz to wroca do dawnych opakowań.
Może ogolnoświatowy bojkot

Jesli tak, to piszmy również zeby sweet sienna i subtle trafily do regularnej sprzedazy
Tutaj (UK) zdanie klienta sie liczy, ale nie wiem jak tam ich glowna siedziba w Kanadzie sie na to zapatruje. W kazdym badz razie warto sprobowac
A moze ktos, kto sie udziela na Spectrze itd. podpowie innym dziewczynom, zeby tez sie skarzyly. A co? W koncu mamy wolnosc slowa

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

[1=9ae544c8ed618748ef1b3bf 710ce6405c703bba9_5d8e948 b3a8b4;16755402]Dziewczyny nie znam sie kompletnie na kosmetykach MAC'a dopiero zaczynam je kupować i robić swój zbiorek. Chce kupic tusz do rzęś, taki żeby bardzo mocno pogrubiał i wydłużał. Żeby dał taki efekt jak Telescopic Explosion L'Oreal'a. Doradzicie coś? [/QUOTE]

Tuszu z MACa nie uzywam. Mam Prolong Lash, ale nie lubie
Za to jak do tej pory najbardziej moje rzesy wydluza i pogrubia, a nawet podkreca Givenchy Phenomen' eyes
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 14:17   #263
AllThatGlitters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

[1=9ae544c8ed618748ef1b3bf 710ce6405c703bba9_5d8e948 b3a8b4;16755402]Dziewczyny nie znam sie kompletnie na kosmetykach MAC'a dopiero zaczynam je kupować i robić swój zbiorek. Chce kupic tusz do rzęś, taki żeby bardzo mocno pogrubiał i wydłużał. Żeby dał taki efekt jak Telescopic Explosion L'Oreal'a. Doradzicie coś? [/QUOTE]

Ja używam Zoom Lash. Jest fajny. Plush Lash tez jest ok. Musiałabyś na swoich rzęsach sprawdzić, co by Tobie odpowiadało.
__________________
Thank God I'm a woman!
AllThatGlitters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 14:25   #264
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Zapmniałem napisac, wszystkie przesyłki zostały nadane w poniedziałek około 15stej. Powinny powoli juz być u was
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 14:40   #265
AllThatGlitters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Zapmniałem napisac, wszystkie przesyłki zostały nadane w poniedziałek około 15stej. Powinny powoli juz być u was
Ja juz moja dostalam Dziekuje
__________________
Thank God I'm a woman!
AllThatGlitters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 14:54   #266
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

[1=9ae544c8ed618748ef1b3bf 710ce6405c703bba9_5d8e948 b3a8b4;16755402]Dziewczyny nie znam sie kompletnie na kosmetykach MAC'a dopiero zaczynam je kupować i robić swój zbiorek. Chce kupic tusz do rzęś, taki żeby bardzo mocno pogrubiał i wydłużał. Żeby dał taki efekt jak Telescopic Explosion L'Oreal'a. Doradzicie coś? [/QUOTE]
Z MAC-a Polecam Plush Lush, rozsądna cena, duża wydajność, a takich długich firanek to nie miałam. Jedyny minus to dziwna szczoteczka, która sprawiała mi najwięcej kłopotów z makijażem.

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
No jasne, ze nakladam (lumene), ale to nic nie daje. Najgorzej jest na luku brwiowym, tam mi zawsze zostaja smugi
Ostatnio nakladam tylko paintpota bez bazy, ale to i tak nic nie daje. Musze najpierw nalozyc jakis jasny cien na cala powieke, zeby jako tako ja zmatowic i wtedy jest lepiej.
A Tobie KOchana przydałby się Urban Decay Eye Primer Potion!!!! Ja miałam ten sam problem co Ty, dopiero to w/w cudo dokonało przełomu . A teraz po prawie roku używania, jak nakładam paint pot=a makijaż trzyma się jak zaczarowany. Nie wiem na czym to polega ale UDPP okiełznał moje powieki
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 14:56   #267
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

[1=9ae544c8ed618748ef1b3bf 710ce6405c703bba9_5d8e948 b3a8b4;16755402]Dziewczyny nie znam sie kompletnie na kosmetykach MAC'a dopiero zaczynam je kupować i robić swój zbiorek. Chce kupic tusz do rzęś, taki żeby bardzo mocno pogrubiał i wydłużał. Żeby dał taki efekt jak Telescopic Explosion L'Oreal'a. Doradzicie coś? [/QUOTE]
MACowe tusze nie należą do najlepszych na świecie... Z MACa raczej idź w cienie, róże itd.
Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
W końcu nie dotarłam Zatrzymałam się przy TBSie i kupiłam kremik do twarzy z marchewką, a widziałam plakaty jeszcze Warm Cozy więc nie ma jeszcze nowej kolekcyji.

Dobrze, że mi przypomniałyście. Ale moje obrażenie polega na tym, że nie kupuję w polskim MACu, ale macać będę, żeby wiedzieć co kupować za granicą
Ja chyba obrażę się razem z Tobą (pomijając niektóre limitowane i Vex). Fajny jest ten z marchewką? Krem mi się kończy i szukam czegoś dobrego na zimę.

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość

A Tobie KOchana przydałby się Urban Decay Eye Primer Potion!!!! Ja miałam ten sam problem co Ty, dopiero to w/w cudo dokonało przełomu . A teraz po prawie roku używania, jak nakładam paint pot=a makijaż trzyma się jak zaczarowany. Nie wiem na czym to polega ale UDPP okiełznał moje powieki
zgadzam się w 100%, ratuje mi życie każdego ranka
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 15:33   #268
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Ja chyba obrażę się razem z Tobą (pomijając niektóre limitowane i Vex). Fajny jest ten z marchewką? Krem mi się kończy i szukam czegoś dobrego na zimę.
Na razie jest miły, ale muszę go jeszcze trochę poużywać. Ładnie pachnie, ale chyba póki co nie wejdzie na stałe, jest "repromotowany" na chwilę i będą sprawdzać jak się sprzedaje kosztował 19 zł, jak mój krem, którego używam zawsze, więc stwierdziłam, że zobaczę. Ma miłą konsystencję i fajnie leży na buzi

A ja już o salonach polskich nie mówię. Bo to bez sensu jest.

Słuchajcie, a jak opakowania pigmiaków mniejsze, to odsypki na allegro podrożeją?? OMG, to by było straszne...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 15:47   #269
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość


A Tobie KOchana przydałby się Urban Decay Eye Primer Potion!!!! Ja miałam ten sam problem co Ty, dopiero to w/w cudo dokonało przełomu . A teraz po prawie roku używania, jak nakładam paint pot=a makijaż trzyma się jak zaczarowany. Nie wiem na czym to polega ale UDPP okiełznał moje powieki

Wielkie dzieki za wskazowke - na pewno wyprobuje

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość


Słuchajcie, a jak opakowania pigmiaków mniejsze, to odsypki na allegro podrożeją?? OMG, to by było straszne...
Ja ostatnio pomyslalam o tym samym, wiec zakupilam ponad 50 odsypek .....
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 15:54   #270
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Słuchajcie, a jak opakowania pigmiaków mniejsze, to odsypki na allegro podrożeją?? OMG, to by było straszne...
Jak dziś dostałam pigmenty w tych nowych opakowaniach to też sie nad tym zastanawiałam.

Jak sprzedam zapasy to chyba w dotychczasowej cenie przestanie mi sie opłacać

Na all zostana pewnie podróbkowicze ze swoimi cenami w granicach 1, 50 za porcję i towarem produkowanym w "garażowej betoniarce"
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.