Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-17, 10:58   #331
Yoasia435
Raczkowanie
 
Avatar Yoasia435
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Okolice Krk
Wiadomości: 316
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez kate25 Pokaż wiadomość
polecam head&shoulders jak chcę, żeby się farba wypłukała to myję włosy szamponem męża i działa
Dzięki chyba tak właśnie zrobię, bo nadal mam czarne włosy, chociaż przy każdym myciu się trochę zmywa...
Yoasia435 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 16:50   #332
EvelynBlues
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 47
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Hej dziewczyny! Wczoraj przeczytałam cały ten wątek, kupiłam farbę i postanowiłam się tutaj zarejestrować, by zdać Wam relację z farbowania tą oto farbą.

Mój naturalny kolor włosów to średni brąz, podczas farbowania wszystkie były naturalne! Użyta Sublime Mousse Nr 62.

Efekt pod światło: http://img171.imageshack.us/img171/2799/zdjcie0281c.jpg

Efekt bez światła: ciemny brąz
1. http://img37.imageshack.us/img37/9827/zdjcie0289v.jpg
2. http://img844.imageshack.us/img844/7...jcie0296kq.jpg

Oczekiwanie: mam nadzieję, że po kilku myciach się spierze

Wrażenia: Liczyłam na odcień z pudełka, no może nie aż tak jasny, ale bliski. Ilościowo pianki sporo , zapachu nie czułam . Łatwość nakładania przede wszystkim Balsam po farbowaniu BOOOSKI! Powinni go osobno sprzedawać choćby ze względu na zapach - zrobili by furorę na tym! Najbardziej zaskoczył mnie blask po wysuszeniu włosów, nieziemski

Minusy: Gdzieniegdzie szczypało, jednak ranek brak. Pianka nie uczuliła.

Czy bym poleciła? Jak macie kupić jakiś odcień to chyba lepiej brać ten jaśniejszy. Sama byłam zdziwiona (mało powiedziane) efektem, bo moje włosy są podatne na farbowanie i bywało w dawnych czasach, że Joanna Naturia potrafiła z burgundu (kolor z opakowania) zrobić różowy.

Edytowane przez EvelynBlues
Czas edycji: 2011-10-20 o 14:34
EvelynBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 18:44   #333
Joonie
Przyczajenie
 
Avatar Joonie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Jak widać kolory wychodza dużo ciemniejsze, robiłam wczoraj odcieniem 70 - Naturalny ciemny blond. Wyszło coś w stylu ni to blond, ni brąz. Nie mogę się przyzwyczaić, ale miejmy nadzieję, że choć trochę się spierze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9056.jpg (31,9 KB, 802 załadowań)
Joonie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 21:21   #334
izoldkap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

czesc dziewczyny mam wlosy koloru wyblaklego mahoniu z castinga nalozonego wczesniej na ciemna czekolade tez castinga i chcialabym pofarbowac sobie tym 56 namietny kasztan. Myslicie ze mi pokryje? jaki wychodzi ten kolorek?
izoldkap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 19:36   #335
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Pewnie wyjdzie ciemny braz z mahoniowa poswiata. Cos w stylu castingowskiej mroznej czekolady (515).
Juz tutaj ktos na watku opisywal swoje przygody z namietnym kasztanem.
Napewno musisz sie liczyc, ze wyjdzie cieply kolorek z czerwonymi refleksami, poczatkowo bedzie ciemny a po jakims czasie bedzie sie spieral do kasztanu.
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 21:47   #336
SweetBlackDevil
Rozeznanie
 
Avatar SweetBlackDevil
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 503
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Moja recenzja tej farby nr 83: http://ladyinpurplee.blogspot.com/20...-w-piance.html

Miałam jasny blond a po jej użyciu wyszły brązonowe! Na całe szczęście po już dwóch umyciach kolor ładnie się wypłukał i już bardziej przypominam blondynkę.
Farby jednak nie polecam, choć kolor bardzo ładny i faktycznie naturalny,
__________________
Codziennie budzę się piękniejsza... ale dzisiaj to już naprawdę przesadziłam
SweetBlackDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 21:20   #337
justpl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 57
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez SweetBlackDevil Pokaż wiadomość
Mam własnie taki kolor na głowie,ale naturalny, na końcówkach jaśniejsze tony...powoli przypomina mój naturalny mysi blond, gdyż od pół roku nie farbowałam , regenerowałam włosy. nie mniej chcę teraz zmienić kolor na jasny brąz ( nie rudy) !...
Czy któraś z was była by w stanie polecić farbę ...?
jak na zdj :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16816846.jpg (9,5 KB, 322 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 17518050.jpg (3,3 KB, 1543 załadowań)
justpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-19, 01:01   #338
crazylady1986
Przyczajenie
 
Avatar crazylady1986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Somewhere I belong
Wiadomości: 17
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Farbę kupiłam dziś w Rossmannie. Skusił mnie nowy kolor 740 Płomienna Miedź. Nigdy wcześniej nie używałam farb z drogerii - zawsze farbowałam wlosy u fryzjera lub kupowałam farby fryzjerskie. Dziś coś mnie tknęło i kupiłam (zupełnie w ciemno, sugerując się jedynie marką) tę farbę.

Zanim wzięłam się za farbowanie, stwierdziłam, że poczytam sobie opinie na jej temat... Przeraziłam się!! Tym bardziej faktem, że na temat płomiennej miedzi nie ma jeszcze nigdzie nawet jednej opinii (w końcu to jakaś "Nowość" jak obwieszcza Rossmann). Biłam się z myślami, w końcu stwierdziłam, że świat do odważnych należy i zadziałałam...

Włosy mam do połowy pleców. Przed farbowaniem miałam swój ciemnobrązowy odrost (4 cm) i rozjaśnione refleksy rozmieszczone włosach dość niedbale (celowo. Wszystko wyglądało fajnie, ale z tym odrostem średnio się to komponowało. Nigdy nie miałam na głowie rudego koloru, więc strach byl podwójny Bałam się jeszcze tego, że farba pokryje odrost i resztę rozjaśnonych włosów zupełnie innymi odcieniami, co by było kompletną porażką, ale NIEE!! ;D Farba pokryła pięknie caaaałe wlosy!! Są genialne!! Dzięki temu, że miałam refleksy, zrobiły mi się a la pasemka, więc nie mam jednolitego koloru, tylko różne odcienie tej płomiennej miedzi
Kolor identyczny, jak podano przy farbowaniu mojego koloru włosów (czyli ciemnobrązowego).
Jestem mega zadowolona!! Poleciałam w ciemno i nie żałuję!!

Aplikacja faktycznie łatwa, ale rzeczywiście niewiadomo która część włosów potrzebuje jeszcze nałożenia pianki, bo gdy robią się mokre traci się, że tak powiem "czucie". Ja nakładałam po kilka razy w całą głowę, dla pewności Czas trzymania farby na wlosach: około 40 minut (po ustaniu ich "dotykania"). Pianka nie spływała mi z głowy.

Farba ma niestety intensywny, rażący w oczy zapach, ale przy otwartych drzwiach w łazience nie było dramatu

Ciekawa jestem tylko, czy kolor mi się utrzyma chociaż miesiąc... Z tego co wiem, rudości dość szybko się wymywają. Ale wtedy po prostu kupię nową farbę i ufarbuję je ponownie

POLECAM!!! ;D

Pierwsze dwa zdjęcia włosy przed farbowaniem (tylko już bez tych różowych pasemek
Kolejne dwa - po farbowaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy przed.jpg (52,1 KB, 295 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy przed2.jpg (20,4 KB, 249 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy po.jpg (36,7 KB, 425 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy po2.jpg (33,2 KB, 373 załadowań)
crazylady1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 21:59   #339
wypych
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 98
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

hey, a ja mam pytanie, jak wychodzi 9,0 jasny naturalny blond, 8,3 złoty blond, 10,0 bardzo jasny blond naturalny, 9,13 jasny beżowy blond i 8,0 blond naturalny? Nie farbuję włosów, ale chciałabym wiedzieć. I wybrać coś dla Mamy. Proszę o zdjęcia tych kolorów, jakie wrażenia, niszczy to czy nie? Teraz są nowe odcienie blond.

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez crazylady1986 Pokaż wiadomość
Farbę kupiłam dziś w Rossmannie. Skusił mnie nowy kolor 740 Płomienna Miedź. Nigdy wcześniej nie używałam farb z drogerii - zawsze farbowałam wlosy u fryzjera lub kupowałam farby fryzjerskie. Dziś coś mnie tknęło i kupiłam (zupełnie w ciemno, sugerując się jedynie marką) tę farbę.

Zanim wzięłam się za farbowanie, stwierdziłam, że poczytam sobie opinie na jej temat... Przeraziłam się!! Tym bardziej faktem, że na temat płomiennej miedzi nie ma jeszcze nigdzie nawet jednej opinii (w końcu to jakaś "Nowość" jak obwieszcza Rossmann). Biłam się z myślami, w końcu stwierdziłam, że świat do odważnych należy i zadziałałam...

Włosy mam do połowy pleców. Przed farbowaniem miałam swój ciemnobrązowy odrost (4 cm) i rozjaśnione refleksy rozmieszczone włosach dość niedbale (celowo. Wszystko wyglądało fajnie, ale z tym odrostem średnio się to komponowało. Nigdy nie miałam na głowie rudego koloru, więc strach byl podwójny Bałam się jeszcze tego, że farba pokryje odrost i resztę rozjaśnonych włosów zupełnie innymi odcieniami, co by było kompletną porażką, ale NIEE!! ;D Farba pokryła pięknie caaaałe wlosy!! Są genialne!! Dzięki temu, że miałam refleksy, zrobiły mi się a la pasemka, więc nie mam jednolitego koloru, tylko różne odcienie tej płomiennej miedzi
Kolor identyczny, jak podano przy farbowaniu mojego koloru włosów (czyli ciemnobrązowego).
Jestem mega zadowolona!! Poleciałam w ciemno i nie żałuję!!

Aplikacja faktycznie łatwa, ale rzeczywiście niewiadomo która część włosów potrzebuje jeszcze nałożenia pianki, bo gdy robią się mokre traci się, że tak powiem "czucie". Ja nakładałam po kilka razy w całą głowę, dla pewności Czas trzymania farby na wlosach: około 40 minut (po ustaniu ich "dotykania"). Pianka nie spływała mi z głowy.

Farba ma niestety intensywny, rażący w oczy zapach, ale przy otwartych drzwiach w łazience nie było dramatu

Ciekawa jestem tylko, czy kolor mi się utrzyma chociaż miesiąc... Z tego co wiem, rudości dość szybko się wymywają. Ale wtedy po prostu kupię nową farbę i ufarbuję je ponownie

POLECAM!!! ;D

Pierwsze dwa zdjęcia włosy przed farbowaniem (tylko już bez tych różowych pasemek
Kolejne dwa - po farbowaniu
Podoba mi się kolor na pierwszym zdjęciu, czyli "przed" miałaś robione refleksy na swoim naturalnym kolorze? Jaką farbą i jakim odcieniem?
wypych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 18:38   #340
ItsMeJulie
Przyczajenie
 
Avatar ItsMeJulie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Dzis zakupilam kolor o nazwie płomienna miedz Moje wlosy od marca wyprowadzilam z czerni do jasnego brazu troche blondu i rudosci ale wiadomo ciemne odrosty doprowadzaja mnie do szalu a ze od paru miesiecy ich nie farbowalam, to juz mialm dosc szamponetek i rozjasniania odrostow wiec zakupilam ten kolorek dam znac jak mi wyszedl- wkleje zdjecia przed i po trzymajcie kciuki!
__________________
opisać moje życie?
...zabrakło by drzew na świecie.
ItsMeJulie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 18:09   #341
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Wie któraś co to za odcien farby : http://wd2.photoblog.pl/np1/201104/D9/92106671.jpg ? strasznie mi zalezy na tym.
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 18:52   #342
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Ja nie wiem co to za farba, ale... nie moge przemilczec kretynskiej miny tej panienki
Czy ona te fotke robila w ubikacji "podczas" ?
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 20:46   #343
megiczajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 21
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

witaj koniecznie napisz gdzie kupić tą farbę Clairol perfect 10 bo nigdzie jej nie ma!!!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

bardzo ładny kolorek ci wyszedł!!!!!!!
megiczajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 19:02   #344
crazylady1986
Przyczajenie
 
Avatar crazylady1986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Somewhere I belong
Wiadomości: 17
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez wypych Pokaż wiadomość
hey, a ja mam pytanie, jak wychodzi 9,0 jasny naturalny blond, 8,3 złoty blond, 10,0 bardzo jasny blond naturalny, 9,13 jasny beżowy blond i 8,0 blond naturalny? Nie farbuję włosów, ale chciałabym wiedzieć. I wybrać coś dla Mamy. Proszę o zdjęcia tych kolorów, jakie wrażenia, niszczy to czy nie? Teraz są nowe odcienie blond.

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------



Podoba mi się kolor na pierwszym zdjęciu, czyli "przed" miałaś robione refleksy na swoim naturalnym kolorze? Jaką farbą i jakim odcieniem?
Tak, miałam robione refleksy na moim naturalnym, brązowym kolorze włosów. Farbą by nie wyszły, dlatego były robione (u fryzjera) rozjaśniaczem, ktory trzymał mi na głowie dosłownie 10 minut. Ale takie jasne zrobiły mi się po moim urlopie w Grecji, gdzie nie osłaniałam ich przed słońcem i tak mi się właśnie rozjaśniły. Wkurzał mnie już ten kolor, potrzebowałam czegoś nowego, stąd ta rudość

W załączniku przesyłam zdjęcie mojej płomiennej miedzi po kilku myciach Jak dla mnie bomba
Dziś zakupiłam sobie ten kolor, żeby mieć w zapasie i nie martwić się, że może w Rossmannie zabraknie Bo rpzed Świętami chcę sobie odświeżyć kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wyprane.jpg (50,2 KB, 267 załadowań)
__________________
Live fast,
Die young!
crazylady1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 19:43   #345
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez crazylady1986 Pokaż wiadomość
Tak, miałam robione refleksy na moim naturalnym, brązowym kolorze włosów. Farbą by nie wyszły, dlatego były robione (u fryzjera) rozjaśniaczem, ktory trzymał mi na głowie dosłownie 10 minut. Ale takie jasne zrobiły mi się po moim urlopie w Grecji, gdzie nie osłaniałam ich przed słońcem i tak mi się właśnie rozjaśniły. Wkurzał mnie już ten kolor, potrzebowałam czegoś nowego, stąd ta rudość

W załączniku przesyłam zdjęcie mojej płomiennej miedzi po kilku myciach Jak dla mnie bomba
Dziś zakupiłam sobie ten kolor, żeby mieć w zapasie i nie martwić się, że może w Rossmannie zabraknie Bo rpzed Świętami chcę sobie odświeżyć kolor
tez moze machne na taki tylko chcialabym zdj w normalnym oświetleniu dziennym:p bo tak to zawsze kolory inne, ale sa świetne.
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 21:00   #346
wypych
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 98
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

dziękuję, ja nie zamierzam robić włosów. Pytam, bo spodobał mi się kolorek a te blondy z tej firmy myślałam o Mam
wypych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 21:00   #347
wypych
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 98
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

dziękuję, ja nie zamierzam robić włosów. Pytam, bo spodobał mi się kolorek a te blondy z tej firmy myślałam o Mam
wypych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 17:14   #348
wypych
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 98
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

teraz widzę, że post jest napisany 2 razy, ale nie mogłam go dodać i wyszłam ze strony...
przepraszam za oftopa, ale chyba u mnie coś zawiesiło się.
wypych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 23:14   #349
abcdonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3
Dot.: Loreal Sublime Mousse

Cześć dziewczyny! Proszę pomóżcie mi! Chciałabym uzyskać taki kolor jak na zdjęciach z farbami LOreal Mousse lub Casting...
Mam pytanie jeszcze możecie mi więcej powiedzieć na temat odcieni brązowych?

- LOreal Sublime Mousse 30 Naturalny Głęboki Brąz
- LOreal Sublime Mousse 40 Naturalny Ciemny Brąz

- Crème Gloss 323 Ciemna Czekolada
- Casting Crème Gloss 300 Ciemny Brąz
- Casting Crème Gloss
500 Jasny Brąz
- Casting Crème Gloss 400 Brąz

Najbardziej jestem ciekawa tej ciemnej czekolady, czy nie ma rudych, czerwonych, bordowych, refleksów ani poświtów, jak się "spiera" iwgl.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg teeeen.jpg (57,6 KB, 195 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brazowe-teeeen.jpg (37,6 KB, 248 załadowań)
abcdonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-06, 02:45   #350
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Jak dla mnie to jest naturalny głęboki brąz 30
Zdecydowanie

Edytowane przez Fuzukatsu
Czas edycji: 2011-12-06 o 02:46
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 07:13   #351
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

30 moze byc niestety najciemniejszy z nich wszystkich i wyjść czarno, ale spierac się może ładnie. ja bym wziął 40
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 16:31   #352
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
30 moze byc niestety najciemniejszy z nich wszystkich i wyjść czarno, ale spierac się może ładnie. ja bym wziął 40
Właśnie brałam pod uwagę spieranie, bo od razu po farbowainu moze byc faktycznie bardzo ciemny/czarny, ale zawsze to się spiera do pożądanego odcienia
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 22:10   #353
kasienka890305
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: z Łodzi
Wiadomości: 7
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Witam.

Czy ta pianka jest tak samo wydajna jak Creme gloss??? duzo mi go zostawało, a mam włosy do ramion....


Czy ktos farbował odcieniem 800-naturalny blond?? mam ciemny braz garniera, boje sie, ze moze wyjsc marchewka. Co myślicie?

Edytowane przez kasienka890305
Czas edycji: 2011-12-07 o 22:12
kasienka890305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 00:04   #354
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez kasienka890305 Pokaż wiadomość
Witam.

Czy ta pianka jest tak samo wydajna jak Creme gloss??? duzo mi go zostawało, a mam włosy do ramion....


Czy ktos farbował odcieniem 800-naturalny blond?? mam ciemny braz garniera, boje sie, ze moze wyjsc marchewka. Co myślicie?
Pianki z reguły dużo zostaje, znacznie więcej niż zwykłej farby
ale ta pianka nie rozjaśni włosów farbowanych, nie tknie tego brązu
musiałabyś rozjaśnić

Edytowane przez Fuzukatsu
Czas edycji: 2011-12-08 o 00:16
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 10:51   #355
kasienka890305
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: z Łodzi
Wiadomości: 7
Talking Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Pianki z reguły dużo zostaje, znacznie więcej niż zwykłej farby
ale ta pianka nie rozjaśni włosów farbowanych, nie tknie tego brązu
musiałabyś rozjaśnić

Ech tego sie włąsnie obawiałąm, ale dobrze, ze poradził mi to ktos, kto sie zna na rzeczy. Rozjasnianie to raczej jzu fryzjer, bo wyjdzie mi na swieta jakis orange
kasienka890305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 16:02   #356
kasienka890305
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: z Łodzi
Wiadomości: 7
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

No dobrze, ale ktos z jasnego blondu kładł ten blond nr 800???? Jakie efekty????
kasienka890305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 16:02   #357
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Ja w maju robiłam pianką Loreala 62 (smakowity jasny kasztan). Nakładałam na kolor średni blond. Wyszły czarne Po 2 tyg kolor się trochę zmył i wyglądały na ciemniejszy brąz z jasnymi prześwitami. Już w życiu nie zafarbuję pianką. Wrzucam zdjęcia:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (53,2 KB, 387 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0090.jpg (65,6 KB, 306 załadowań)
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 16:04   #358
kasienka890305
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: z Łodzi
Wiadomości: 7
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

No ten rzezywiscie ciemny

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Ja w maju robiłam pianką Loreala 62 (smakowity jasny kasztan). Nakładałam na kolor średni blond. Wyszły czarne Po 2 tyg kolor się trochę zmył i wyglądały na ciemniejszy brąz z jasnymi prześwitami. Już w życiu nie zafarbuję pianką. Wrzucam zdjęcia:
ZDecydowanie lepiej Ci w ciemnych, bo masz jasna karnację
kasienka890305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 16:04   #359
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez kasienka890305 Pokaż wiadomość
Ech tego sie włąsnie obawiałąm, ale dobrze, ze poradził mi to ktos, kto sie zna na rzeczy. Rozjasnianie to raczej jzu fryzjer, bo wyjdzie mi na swieta jakis orange
Fryzjer nałoży rozjaśniacz czyli i tak będą rude Potem trzeba odpowiednią farbę nakładać żeby to zniwelować.
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 16:06   #360
kasienka890305
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: z Łodzi
Wiadomości: 7
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Fryzjer nałoży rozjaśniacz czyli i tak będą rude Potem trzeba odpowiednią farbę nakładać żeby to zniwelować.
tak??? to jak mam wrocic do jasnego (nie mowię o świńsko tlenionym, co jest tandetne u dziewczyn) blondu?????
kasienka890305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-03 15:48:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.