SPECTACULAR HR, czy COLORSRAY Revlonu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-15, 17:18   #1
pikusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 126

SPECTACULAR HR, czy COLORSRAY Revlonu?


Używałam długo Colorstey, ale chętnie bym zmieniła na coś równie dobrze kryjącego i trwałego.Co sądzicie dziewczynki o spectacular? Na KKW ma bardzo sprzeczne opinie.Dodam, że mam cerę mieszaną z nadprodukcją smalcu i sporo do ukrycia.Nie mam możliwości testowania podkładów z wyższej półki, dlatego proszę Was o radę
pikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-15, 17:26   #2
pikusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 126
Re: SPECTACULAR HR, czy COLORSRAY Revlonu?

Oczywiście miało być: "COLORSTAY" bounce
pikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-15, 17:48   #3
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: SPECTACULAR HR, czy COLORSRAY Revlonu?A może Estee Lauder ;)??

Miałam kiedyś też taki dylemat, jak Ty Znudził mi się Colorstay chociaż mi odpowiadał i Agniesia Z. poleciła mi Double Wear Estee Lauder I bardzo mi odpowiada Tylko ja najpierw wzięłam sobie, tzn. pani na moją prośbę nalała mi do pojemniczka z testerka go troszkę i najpierw sobie pouzywałam
Tak więc ja polecam Ci ten Estee Lauder

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-15, 18:17   #4
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: SPECTACULAR HR, czy COLORSRAY Revlonu?

A ja Ci radzę - zanim zaczniesz testować wyższopółkowe - zainteresować się nowymi podkładami Isadory Hydralight lub Velvet Touch i Unifiance LRP. Ponieważ sama rozglądam się od dłuższego czasu za wyższopółkowym podkładem (tj. systematycznie nekam okoliczne perfumerie, smarując sie testerami i wynosząc próbki ), a wyżej wymienionych używam regularnie od pół roku - muszę stwierdzić, że mój szacunek dla tych nowych produktów średniopółkowych firm stale wzrasta. Naprawdę, mogą one spokojnie konkurować z uznanymi markami, ponieważ przewyższają jakością większość z podkładów, które są 2-3 krotnie droższe.

A z tych, które Cię interesują, to Double Wear faktycznie jest ciekawy (tylko ja nie dobrałam sobie odcienia - wszystkie są zbyt ciemne); Helenka wydaje mi sie okrutnie ciężka i wcale się nie rozprowadza łatwo, natomiast łamię się w sprawie Clinique'a Superbalanced - naprawdę jest wart zainteresowania - łatwo się rozprowadza, nawilża co trzeba (przy mieszanej cerze to ważne, żeby jej nie przesuszyć) a jednoczesnie dość dobrze matuje, nie osadza się w porach (co nb. co robi połowa górnopółkowych podkładów ), fajnie kryje i można gdzie trzeba położyc drugą warstwę; ja stwierdziłam jedną drobną wadę - że lekko przesusza mi cere pod oczami - będę musiała w tym miejscach używać innego
pozdrawiam
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-15, 18:29   #5
pikusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 126
Re: SPECTACULAR HR, czy COLORSRAY Revlonu?A może Estee Lauder ;)??

Jestem Ci bardzo wdzięczna za poradę Ja zastąpiłam Colorstay Lasting Performance MF i, ale po kilku godzinach ślad po nim ginął Poczytałam opinie o Double Wear, rzeczywiscie musi być dobry.Widziałam go na Allegro, zaraz tam polatam

pikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-20, 15:38   #6
pikusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 126
Re: SPECTACULAR HR, czy COLORSRAY Revlonu?

Wróciłam do tego postu, żeby podziękować dla Magi i żeby podzielić się swoim odkryciem. Wiem, że dużo dziewcząt narzeka, że DOUBLE WEAR nie ma jasnych odcieni. Otóż ma! Zanim zdążyłam przeczytać rady Magi, jako osoba w gorącej wodzie kąpana, zamówiłam na allegro właśnie ten podkład w kol. LIGHT BEIGE. Spodziewałam się, że będzie zbliżony odcieniem do Lasting Performance o tej samej nazwie koloru, taki ciepły, średni beżyk. A to baaardzo jasny beż nadający się właściwie do porcelanowej karnacji. Po nałożeniu go wyglądałam, jak "dupka trupka" .Ale od czego babska pomysłowość. Zmieszałam go pół na pół z ciemnym kremem koloryzującym i...jestem zachwycona.Kryje dobrze, choć jest leciutki, ładnie się stapia, jest trwały itd., co opiszę na KW. Co nie znaczy, że nie jestem ciekawa innych polecanych przez Was podkładów. Ale tym razem pójdę za Waszymi radami i przy okazji pobytu w pobliskiej metropolii wypłaczę próbki. Póki co pocieszę się DW. Pozdrowienia. Joanka.
pikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:02.